ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Ringo10 1/8/2018, 16:25

Hektorović wrote:
flumen wrote:da se mene pitalo stari, HR Herceg-Bosna nikad ne bi bila ukinuta. Nista ispod Washingtonskih sporazuma ne bi potpisao...kakav Dayton i pizdarije i izdaja hrvatskog nacionalnog korpusa u BiH.
ali, nije me se pitalo. kao sto se nije pitalo doduse ni Tudjmana vise...nego potpisi, progutaj otrov i zdravo...imas RH, to je Maximum sto mozes dobit...

Hrvatska bez Bosne je u jako lošoj geopoziciji... zadnjih 150 godina BiH Hrvati tvore ključni heartland nacije.
Pokusavao sam ja to objasniti mamlazima u Hrvatskoj mnogo puta.

Ali uzalud, oni zive u svome autizmu i tu pomoci nema. Ali nema veze shvatice kad im medjed zaigra pred vratima.

Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 16:27

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:A i ti si našao kome pričati...:D

Pa vučko i fiumen su ti najmanji problem....opće stanje nacije ti je tako.

Stvar je gotova, još davno prije.
Oni idu od 1945te, od Tvrtka, od Turaka, od pizde materine ... od pecine

Rat devedesetih je bio prilika da se postavi i artikulira svoj nacionalni interes u BiH, pogresna politika i procjene i sa desna i sa lijeva i treagicno i apsolutno kiflarsko nepoznavanje Bosne i Hercegovine i odnosa u njoj, sve to je uzelo svoj neizbjezni danak.
JA nisam nikad vidio takvu situaciju da neko zivi stoljecima tako blizu nekom podrucju a da manje zna o njemu i prilikama u njemu.

Kakav Tvrtko, kakav Tito i 1945ta, kakvi Turci, kakve picke materine. Iluzije u Kifli i sa desna i sa lijeva i sa centra su 1992 odvele u propast kompletnu AGRAM politiku prema BiH. A hrvatski nacionalni korpus u BiH je platio tesku i tragicnu cijenu tog idiotizma.

Drazen Budisa nakon nasilne likvidacije HVO u Sarajevu i velikom dijelu BiH kaze kako je to vrlo kvalitetno rijeseno. Taj stav odrazava razinu debilizma, imbecilizma, diletantsva, mediokritetstva  iluzija i deluzija u Republici Kifli kad su BiH i Hrvati u BiH.

Kao da je ona osmanska izolacija ostavila draga i na današnjicu... Bosna ko vjećna terra incognita, zbog udaljenosti i izoliranosti osuđena na fantazijske percepcije kako kakve dubine afrike ili amazona, treba samo čitati mažuranića pa vidjeti koliko je ogromno neznanje postojalo prije samo 150 godina...




Ovo Budišino je upravo to podilaženje i tepanje cvijeću...

Još kad ovi malo uzvrate duhovitim dosjetkama...  nema veće sreće za perece :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 16:29

Ringo10 wrote:
Hektorović wrote:Najjače je kad neki zeleni cvjetić počne po HR

"nemamo mi ništa protiv pravih Hrvata, mi smo brača, samo oni dole škutori prave nam probleme, znaš bolan kakva su ono pogan"
A u Kifli to jako dobro prolazi. Tamo su hercegovci sinonim za sve katastrofe republike Kifle od 1990 naovamo a mozda i od ranije.

Cvijeće zna kako obraditi... što je najsmješnije čak tako isto i Srbe obrađuju "ovi prečani rade probleme, volimo mi prave Srbe" :)

Ivo Lučić to zove dominatnom kulturom varanja i prevare koju ljudi iz HR nisu u stanju percipirati :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by epikur37 1/8/2018, 16:30

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:A i ti si našao kome pričati...:D

Pa vučko i fiumen su ti najmanji problem....opće stanje nacije ti je tako.

Stvar je gotova, još davno prije.
Oni idu od 1945te, od Tvrtka, od Turaka, od pizde materine ... od pecine

Rat devedesetih je bio prilika da se postavi i artikulira svoj nacionalni interes u BiH, pogresna politika i procjene i sa desna i sa lijeva i treagicno i apsolutno kiflarsko nepoznavanje Bosne i Hercegovine i odnosa u njoj, sve to je uzelo svoj neizbjezni danak.
JA nisam nikad vidio takvu situaciju da neko zivi stoljecima tako blizu nekom podrucju a da manje zna o njemu i prilikama u njemu.

Kakav Tvrtko, kakav Tito i 1945ta, kakvi Turci, kakve picke materine. Iluzije u Kifli i sa desna i sa lijeva i sa centra su 1992 odvele u propast kompletnu AGRAM politiku prema BiH. A hrvatski nacionalni korpus u BiH je platio tesku i tragicnu cijenu tog idiotizma.

Drazen Budisa nakon nasilne likvidacije HVO u Sarajevu i velikom dijelu BiH kaze kako je to vrlo kvalitetno rijeseno. Taj stav odrazava razinu debilizma, imbecilizma, diletantsva, mediokritetstva  iluzija i deluzija u Republici Kifli kad su BiH i Hrvati u BiH.

Kao da je ona osmanska izolacija ostavila draga i na današnjicu... Bosna ko vjećna terra incognita, zbog udaljenosti i izoliranosti osuđena na fantazijske percepcije kako kakve dubine afrike ili amazona, treba samo čitati mažuranića pa vidjeti koliko je ogromno neznanje postojalo prije samo 150 godina...




Ovo Budišino je upravo to podilaženje i tepanje cvijeću...

Još kad ovi malo uzvrate duhovitim dosjetkama...  nema veće sreće za perece :)

Moje komentare o tom fenomenu je našao Ivan Šušnjar i bez pitanja prenio i objavio na Poskoku. Stvar je doista rijedak primjer  geopolitičkog autizma.


VCjerojatno bih o tome mogao napisati disertaciju, a nije isključenbo ni da neću :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by vuksadinare 1/8/2018, 16:30

Gospodo...gospodo..molim lijepo...mogli su hrvati u ratu zadrzat i podosta teritorija da hvo-om nisu zapovjedali krcmari,krimosi,kamiondzije i slicni...i gdje vaznije bilo zaplijenit 30% od humanitarnih i vojnih konvoja nego organizirat obrane linija...neka kaze ringo da je tako ako je posten
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 16:31

Ringo10 wrote:Pokusavao sam ja to objasniti mamlazima u Hrvatskoj mnogo puta.

Ali uzalud, oni zive u svome autizmu i tu pomoci nema. Ali nema veze shvatice kad im medjed zaigra pred vratima.

To i ja kažem... doći će iz guzice u glavu, kad tad...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 16:33

vuksadinare wrote:Gospodo...gospodo..molim lijepo...mogli su hrvati u ratu zadrzat i podosta teritorija da hvo-om nisu zapovjedali krcmari,krimosi,kamiondzije i slicni...i gdje vaznije bilo zaplijenit 30% od humanitarnih i vojnih konvoja nego organizirat obrane linija...neka kaze ringo da je tako ako je posten

HVO je odradio fenomenalan posao, što je i onaj amer potvrdio u svojoj studiji... tu je studiju inače pokojni general Praljak uvijek svima preporučavao...


U srednjoj bosni omjeri su redovno bili po 6:1, čak 10:1... totalna prevlast armije bih u artiljeriji, ljudstvu,...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 16:35

epikur37 wrote:

Moje komentare o tom fenomenu je našao Ivan Šušnjar i bez pitanja prenio i objavio na Poskoku. Stvar je doista rijedak primjer  geopolitičkog autizma.


VCjerojatno bih o tome mogao napisati disertaciju, a nije isključenbo ni da neću :D

Autizam sa pogubnim posljedicama, neka vrsta laganog samouništenja...


Pa trebao bi :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by vuksadinare 1/8/2018, 16:38

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Gospodo...gospodo..molim lijepo...mogli su hrvati u ratu zadrzat i podosta teritorija da hvo-om nisu zapovjedali krcmari,krimosi,kamiondzije i slicni...i gdje vaznije bilo zaplijenit 30% od humanitarnih i vojnih konvoja nego organizirat obrane linija...neka kaze ringo da je tako ako je posten

HVO je odradio fenomenalan posao, što je i onaj amer potvrdio u svojoj studiji... tu je studiju inače pokojni general Praljak uvijek svima preporučavao...


U srednjoj bosni omjeri su redovno bili po 6:1, čak 10:1... totalna prevlast armije bih u artiljeriji, ljudstvu,...
ne govorim o srednjoj bosni vec hercegovini..gdje je bila obrnuta situacija..pa skoro nista se nije napravilo..ostade pola mostara u mujaginim rukama a skoro opkoljeni bili...uskoplje isto...hbo srednje bosne imao je problem sa kvalitetnim zapovjednim kadrom do dolaska blaskica..do njegovog dolaska pogubili sve vaznije kote jer su ovi u armiji bh-a bili pametniji i u zapovjedni kadar stavili vecinu skolovanih casnika makar i iz jna bili..ali u hvo morao biti krcmar zapovjednik jerbo nece njemu zapovjedat tamo neka komunjara i oficircina iz jna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Ringo10 1/8/2018, 16:43

vuksadinare wrote:Gospodo...gospodo..molim lijepo...mogli su hrvati u ratu zadrzat i podosta teritorija da hvo-om nisu zapovjedali krcmari,krimosi,kamiondzije i slicni...i gdje vaznije bilo zaplijenit 30% od humanitarnih i vojnih konvoja nego organizirat obrane linija...neka kaze ringo da je tako ako je posten
PA dobro, kad bih negirao da je toga bilo poprilicno, lagao bih ... ali najvise smo platili radi izluzija i zabluda...

KAd je onakav rat u pitanju, NA ZALOST jedini nacin da nesto postignes je da ogradis ono sto ti je u interesu i da tu ne dopustis i bez milsoti onemogucis bilo kakvu drugu opciju 

A tii dopustis jacanje rivalske vojske i jos u zabludi ne kontas da se to razvija u neprijateljsku silu, iako imate debelo razlicite politicke stavove

Ako to nije politicki imbeclilzam onda ja ne znam sta je.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 16:45

vuksadinare wrote:ne govorim o srednjoj bosni vec hercegovini..gdje je bila obrnuta situacija..pa skoro nista se nije napravilo..ostade pola mostara u mujaginim rukama a skoro opkoljeni bili...uskoplje isto...hbo srednje bosne imao je problem sa kvalitetnim zapovjednim kadrom do dolaska blaskica..do njegovog dolaska pogubili sve vaznije kote jer su ovi u armiji bh-a bili pametniji i u zapovjedni kadar stavili vecinu skolovanih casnika makar i iz jna bili..ali u hvo morao biti krcmar zapovjednik jerbo nece njemu zapovjedat tamo neka komunjara i oficircina iz jna

Pa u Armiji BiH je sav zapovjedni kadar došao iz JNA, i to svježih ratnih iskustava iz HR... 

Ipak njima je težište napada upravo bilo u bosni, kako bi je očistili i zaokružili trokutistan...

Nakon toga proboj do Neuma i Ploča...




Deblokada Srebrenice nije bila nikakav prioritet...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 16:47

Ringo10 wrote:PA dobro, kad bih negirao da je toga bilo poprilicno, lagao bih ... ali najvise smo platili radi izluzija i zabluda...

KAd je onakav rat u pitanju, NA ZALOST jedini nacin da nesto postignes je da ogradis ono sto ti je u interesu i da tu ne dopustis i bez milsoti onemogucis bilo kakvu drugu opciju 

A tii dopustis jacanje rivalske vojske i jos u zabludi ne kontas da se to razvija u neprijateljsku silu, iako imate debelo razlicite politicke stavove

Ako to nije politicki imbeclilzam onda ja ne znam sta je.

Naivnost.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Ringo10 1/8/2018, 16:49

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:PA dobro, kad bih negirao da je toga bilo poprilicno, lagao bih ... ali najvise smo platili radi izluzija i zabluda...

KAd je onakav rat u pitanju, NA ZALOST jedini nacin da nesto postignes je da ogradis ono sto ti je u interesu i da tu ne dopustis i bez milsoti onemogucis bilo kakvu drugu opciju 

A tii dopustis jacanje rivalske vojske i jos u zabludi ne kontas da se to razvija u neprijateljsku silu, iako imate debelo razlicite politicke stavove

Ako to nije politicki imbeclilzam onda ja ne znam sta je.

Naivnost.
Alija i ekipa su Hrvate preveslali na briljantan nacin. JA im kapu skidam..
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by vuksadinare 1/8/2018, 17:06

Ringo10 wrote:
Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:PA dobro, kad bih negirao da je toga bilo poprilicno, lagao bih ... ali najvise smo platili radi izluzija i zabluda...

KAd je onakav rat u pitanju, NA ZALOST jedini nacin da nesto postignes je da ogradis ono sto ti je u interesu i da tu ne dopustis i bez milsoti onemogucis bilo kakvu drugu opciju 

A tii dopustis jacanje rivalske vojske i jos u zabludi ne kontas da se to razvija u neprijateljsku silu, iako imate debelo razlicite politicke stavove

Ako to nije politicki imbeclilzam onda ja ne znam sta je.

Naivnost.
Alija i ekipa su Hrvate preveslali na briljantan nacin. JA im kapu skidam..
ma alija je kurac moj bio tamo do jeseni 1992..ko i politika sarajeva komplet..nisu znali sto bi narocito 1991 i tamo do pocetka rata 1992...bok te jebo onomad kad je martic zarobljen u bosanskoj krupi 1991 u 9 mjesecu...karadzic je zaprijetio da ce pocet rokat po sarajevu,mostaru,tuzli..ako ne puste martica alija i ovi oko njega gotovo na koljenima molili da policija u bos.krupi pusti martica...jebote azem vlasi je bio za ove u sarajevu i aliju tada olicenje stamenosti i hrabrosti a djelovao je u sto puta gorim uvjetima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by vuksadinare 1/8/2018, 17:13

A nitko ne zna da su alija i onaj tada mimistar mup-a kako se zvao sjetit cu se pocetkom 1992 dosli placuci tudjmanu u zagreb da posalje stogod oruzja u sarajevo da nemaju ni pracku sto nisu ni imali..svjedoci kazu alija bio na rubu suza...pa se tudjman smilovao i poslao u sarajevo tisucu pusaka,pistolja...neka budala komsic to isprica ako je navodno cestit...te puske su spasile sarajevo da ne padne vec prvi dan rata..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by vuksadinare 1/8/2018, 17:17

A mutnu vodu izmedju hrvata i bosnjaka najvise su mutili zujo muhamed filipovic partizancina i ortoks jugic i udbas adil zulfikarpasic navodno 'disident' u svicarskoj bio...tssss...kakav god alija bio jebem ga u prkno eliminiravsi ovu dvojicu jugica u pocetku bar je privremeno sprijecio odmah na pocetku da ne budu pizdarije izmedju nas i muslimana...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 17:26

Ringo10 wrote:Alija i ekipa su Hrvate preveslali na briljantan nacin. JA im kapu skidam..

vučina upravo samo potvrđuje :D

kažem, općenito u HR, ne razumiju taj mentalitet i njihov način djelovanja...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 17:30

[size=30][size=30]VRIČKO: Šešeljeva Vjerica Radeta povremeno zapalaca jezičinom poganom, a dr. Emir jezičinu poganu ne uvlači godinama[/size][/size]
Objavljeno 01.08. - 15:56

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Vricko-595x340
Josip Vričko


Priopćenje radikalne bošnjačke stranke Građanski savez koja prijeti ratom svim građanima BiH koji na sljedećim izborima budu glasovali za HDZ BiH- vodeću hrvatsku stranku u BiH, koju u GS-u nazivaju “udruženim zločinačkim podhvatom”, te joj imputiraju kako namjerava provesti “genocidni plan B nad Bošnjacima” i “uspostaviti rasnu državu”, za Hrvatski Medijski Servis komentirao je kolumnist portala Dnevnik.ba Josip Vričko.
On misli kako bi najbolje bilo ignorirati i Emira Suljagića i više-manje fantomski Građanski savez, koji bi, inače, bez njega bio još marginalnija stranka, te objašnjava zašto je to nemoguće
-Nemoguće je baš zbog činjenice da se taj ex-prevoditelj iz Srebrenice ’95. izborio za golemu medijsku pozornost, koja je upravo obrnuto proporcionalna stvarnoj političkoj moći i ugledu koju stranka što je vodi iz sjene objektivno ima na bosanskohercegovačkoj političkoj pozornici. Slijedom čega uopće nije teško konstatirati kako Suljagić nije samo glasnogovornik GS-a niti twiteraš iz hobija. Nedvojbeno je, mada ima i suprotnih dijagnoza, da dr. Emir ne palaca samo na nervnoj bazi. Ima, ipak, u tome ludilu nekakvoga plana. Antihrvatskog ponajprije, kaže Vričko za Hrvatski Medijski Servis, te zaključuje kako je, ipak, nužno reagirati;
-Retorika aktualne ali i notorne Vjerice Radete i Emira Suljagića je potpuno ista. Način na koji se ta Šešeljeva radikalka sprdala s pokojnom Hatidžom Mehmedović ne razlikuje se od načina na koji se lani Suljagić iživljavao na kostima bleiburških žrtava. Ili, od njegovih twitova koje, inače, nekritički objavljuje glasilo jedne političke partije. Radeta, eto, povremeno zapalaca jezičinom poganom, a Suljagić jezičinu poganu ne uvlači godinama. Bilo bi mi stoga zanimljivo gledati sraz toga dvojca. Osobito jer je Vjerica priličito muškobanjasta. Uopće ne dvojim kako bi, ma koliko naočit bio, Suljagić imao velikih problema u tom obračunu. Puno više negoli potkraj prosinca 2011. kada je umalo udavio Belmu, sad već, ex-Suljagić u njihovu stanu u sarajevskom Stupu, ex-hrvatskom, kaže Vričko za HMS i podsjeća kako je žensko pitanje na pomalo drastičan način Suljagić rješavao s pozicije županijskog ministra znanosti i kulture.
-Već u listopadu 2015., kao, sad već, raspuštenac i Komšićev pouzdanik, Suljagić nastupa kao pomoćnik ministra obrane BiH. Komentirajući pregovore o famoznome mehanizmu koordinacije, kazao je kako je, u biti, riječ o tomu da 110.000 birača HDZ-a kolonizira „dva milijuna Bošnjaka, Bosanaca i ostalih koji žive u Federaciji“. Suljagićeva je, zapravo, poruka bila: Zašto smo ratovali ako će se Hrvate išta pitati u ovoj zemlji? Na toj je crti, i danas. Uzlaznoj crti, naime, upozorava Vričko.
Croatofobija koju je isijavao s pozicije državnoga doministra osobito je, po njegovu mišljenju, problematična ne samo zbog te njegove tadašnje funkcije, nego, još i više, zbog činjenice da je godinu prije, u listopadu 2014. na izborima za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH dobio gotovo 115 tisuća glasova.
-Prvi ispod njega bio je drugi jedan osvjedočeni hrvatomrzac Bakir Hadžiomerović sa 75 tisuća. Računalo se tada kako su njih dvojica uzeli makar dio, ali presudnih glasova Fahrudinu Radončiću u srazu s Bakirom Izetbegovićem. Bilo kako bilo, danas na lijevoj strani Avaza je vrlo često Suljagićev twit, a svakim radnim danom „Minuta“ Bakira Hadžiomerovića. Žuta minuta. /HMS/
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Hektorović 1/8/2018, 17:32

Hektorović wrote:-Nemoguće je baš zbog činjenice da se taj ex-prevoditelj iz Srebrenice ’95. izborio za golemu medijsku pozornost, koja je upravo obrnuto proporcionalna stvarnoj političkoj moći i ugledu koju stranka što je vodi iz sjene objektivno ima na bosanskohercegovačkoj političkoj pozornici

Suljagić nije samo glasnogovornik GS-a niti twiteraš iz hobija
.

-Retorika aktualne ali i notorne Vjerice Radete i Emira Suljagića je potpuno ista.

Suljagić nastupa kao pomoćnik ministra obrane BiH. Komentirajući pregovore o famoznome mehanizmu koordinacije, kazao je kako je, u biti, riječ o tomu da 110.000 birača HDZ-a kolonizira „dva milijuna Bošnjaka, Bosanaca i ostalih koji žive u Federaciji“. Suljagićeva je, zapravo, poruka bila: Zašto smo ratovali ako će se Hrvate išta pitati u ovoj zemlji? Na toj je crti, i danas. Uzlaznoj crti, naime, upozorava Vričko.


Croatofobija koju je isijavao s pozicije državnoga doministra osobito je, po njegovu mišljenju, problematična ne samo zbog te njegove tadašnje funkcije, nego, još i više, zbog činjenice da je godinu prije, u listopadu 2014. na izborima za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH dobio gotovo 115 tisuća glasova. -Prvi ispod njega bio je drugi jedan osvjedočeni hrvatomrzac Bakir Hadžiomerović sa 75 tisuća. Računalo se tada kako su njih dvojica uzeli makar dio, ali presudnih glasova Fahrudinu Radončiću u srazu s Bakirom Izetbegovićem.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Guest 1/8/2018, 19:21

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Oni su najskloniji svojoj nacionalnoj ideji odakle god da jesu i kojeg god porijekla da jesu.  Normalno i prirodno.Manite se iluzija.

Dajte bar jednom poslusajte sta BIH Hrvati o tome kazu.

Najjače je kad neki zeleni cvjetić počne po HR

"nemamo mi ništa protiv pravih Hrvata, mi smo brača, samo oni dole škutori i bobanovci prave nam probleme, znaš bolan kakva su ono pogan"

I onda još ubaci malo nostalgije o Blažu Kraljeviću i kako je sve moglo biti drugačije da ga zli bobanovci nisu eliminirali :D
S time i takvima Hrvatska i propada, a samim time tu zadnjih 5 godina više nitko ni ne spominje Hrvate u BiH jer su Yusip i Kukuriku jahali, crvenili Hrvatsku i što već ne.

Upravo ta sranja koja se jeftino prodavaju o 'pravim' Hrvatima i sl. je dokaz gluposti Hrvata općenito. Na sam pridjev "pravi" već ga trebaš zavaliti šakom u glavu, a za škutore i bobanovce poslat ga na intenzivnu. No jasna je stvar zašto ta priča prolazi, ne samo što su Hercegovci krivi za sve, dapače... Kriv si i bez njih. Pogledaj samo kakve se polušovinističke izjave šalju Slavoncima i Baranjcima ovdje iz pravca središnje, sjeverne i sjeverozapadne Hrvatske, Istre i Dalmacije, koji ti klinac uopće treba tamo neka Hercegovina, Bosna, Bosanska Posavina, heh... Bez njih su podjele i jaz već pregolemi.

O Blažu Kraljeviću i tim pravaškim sranjima i maloumnim reliktima ranog 20. stoljeća bolje ne govoriti. BiH je mogla jedino kao cijela u sastav samostalne Hrvatske ili Hrvati u BiH u svoju federalnu jedinicu i administraciju neovisnu o ostalima.
Priče da će Kraljević i slični se boriti za neovisnu BiH kako bi onda logičnim slijedom Alija sa svojim mudžahedinima radio Muslimaniju i novi begluk, a tu će Hrvati biti terijeri i pioniri koji nose štafetu u ratu protiv Srba... Ma zaboravi. Vezali su Hrvati zastave s njima, pjevali su u Konjicu i svirali Hrvati Muslimanima pa su nas potamanili da tamo za nas Hrvate života nema.

Rekli su i franjevci kako će odlaskom Turaka se muslimani opet pokrstiti i vratiti na katoličku vjeru, a od toga je ispao samo jedan presmiješan vic, dok po seoskim pričama mog pradjeda i šukundjeda što su čuli, Austrijanci i Nijemci su ih htjeli sve očistiti iz BiH s Osmanlijama, a franjevci su kao bili taj 'faktor' koji je rekao NE tom činu. Već se tu vidio sav idiotizam, a govorimo o razdoblju prije dviju Jugoslavija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Guest 1/8/2018, 19:29

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:A i ti si našao kome pričati...:D

Pa vučko i fiumen su ti najmanji problem....opće stanje nacije ti je tako.

Stvar je gotova, još davno prije.
Oni idu od 1945te, od Tvrtka, od Turaka, od pizde materine ... od pecine

Rat devedesetih je bio prilika da se postavi i artikulira svoj nacionalni interes u BiH, pogresna politika i procjene i sa desna i sa lijeva i treagicno i apsolutno kiflarsko nepoznavanje Bosne i Hercegovine i odnosa u njoj, sve to je uzelo svoj neizbjezni danak.
JA nisam nikad vidio takvu situaciju da neko zivi stoljecima tako blizu nekom podrucju a da manje zna o njemu i prilikama u njemu.

Kakav Tvrtko, kakav Tito i 1945ta, kakvi Turci, kakve picke materine. Iluzije u Kifli i sa desna i sa lijeva i sa centra su 1992 odvele u propast kompletnu AGRAM politiku prema BiH. A hrvatski nacionalni korpus u BiH je platio tesku i tragicnu cijenu tog idiotizma.

Drazen Budisa nakon nasilne likvidacije HVO u Sarajevu i velikom dijelu BiH kaze kako je to vrlo kvalitetno rijeseno. Taj stav odrazava razinu debilizma, imbecilizma, diletantsva, mediokritetstva  iluzija i deluzija u Republici Kifli kad su BiH i Hrvati u BiH.

Kao da je ona osmanska izolacija ostavila draga i na današnjicu... Bosna ko vjećna terra incognita, zbog udaljenosti i izoliranosti osuđena na fantazijske percepcije kako kakve dubine afrike ili amazona, treba samo čitati mažuranića pa vidjeti koliko je ogromno neznanje postojalo prije samo 150 godina...




Ovo Budišino je upravo to podilaženje i tepanje cvijeću...

Još kad ovi malo uzvrate duhovitim dosjetkama...  nema veće sreće za perece :)
Zato su se te degenerirane jugoslavenske ideje dogodile, zato se završilo u dvije Jugoslavije, zato su se besmisleni i bespotrebni brutalni zločini od strane NDH radili i cijelo 20. stoljeće smo platili zbog 3 tvorevine i danas još plaćamo jer ne znamo kako iz toga se izvući + izdajnički, sluganski, iskompleksirani i mazohistički gen koji 900 godina cirkulira ne može biti iskorijenjen. Znanje i sve ono vrijedno se vani brusi, kapitalizira, razvija, pretvara u vođe i lidere, no u vlastitim krajevima su personas non grata.

Mudrosti, taktičnosti, dostojanstva i karaktera nije nikad bilo, a niti vizije Hrvatske. Uvijek podjele, neznanje te bolesna znanstvena-fantastika prije pojave struje i razvoja filma. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom - Page 6 Empty Re: Bajrović i Suljagić: Dodik je genocidni psihopat kojeg će se morati zaustaviti silom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum