ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun - Page 3 Empty Re: Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun

Post by v_vlado Thu 15 Oct - 18:39

Titoist i jugoslaven.....zar to nismo bili svi......ili ste seronje uhljebničke pa nećete priznati...biće da jeste...,priznat da ja sam živio u jugoslaviji......živio.....kako bilo, bilo....

v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun - Page 3 Empty Re: Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun

Post by kaya Thu 15 Oct - 18:44

Nismo vlado.v, govori u svoje ime.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun - Page 3 Empty Re: Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun

Post by Trinity Thu 15 Oct - 19:00

Yehudi wrote:
kaja_333 wrote:Pa bas, po stavovima je jasno da je čovjek titoljubac, jugosloven i ostalo a kad mu se to kaze veli vrijeđate me. Ja ne znam kako da ga nazovemo a da se ne uvredi..

 I ti si kurva i drolja ali ne znam kakoda te nazovem a da se ne uvridiš.

Ne zovem te nikako ali ti uvik iznova sama dodješ davati kojekakve epitete

pa rekoh da ti ne ostanem dužan.

Hlađenje jedan dan.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun - Page 3 Empty Re: Der Spiegel piše kako je poznati politički emigrant Stjepan Đureković zapravo dugo bio njemački špijun

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum