ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je Barca..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by Guest 26/7/2018, 08:17

http://www.goal.com/hr/amp/vijesti/transferi-malcolm-barcelona-roma-bordeaux/e0tghtrx1n8x1g81ltuokmw07

Kakvi klošari separatistički .

Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by Guest 26/7/2018, 08:47

govnari ciganski...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by End 26/7/2018, 09:46

poziv najvećega kluba svijeta se ne odbija, a roma se može žaliti upravi vodovoda..
barca je zagospodarila tržištem imaju sve u svojim rukama, a mogu dovesti još jedno mega pojačanje jer novac nije nikakav problem..

a tebi srpsko kopile nije smetalo kad su pola godine tvoji cigani zujali oko umtitija u toku sezone, a na kraju su popušili kurac, niti ti ne smeta utaja pederka od 15 miulijuna, dok za 4x manje messi treba završiti u zatvoru skupa z laportom, a niti modrić nije skupa sa ženom prao u luxemburgu..
kažem ti ubij se bolje...  Basketball
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by Guest 26/7/2018, 16:15

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/barca-spiskala-silne-milijune-i-mora-prodavati-dugacka-lista-za-odstrjel---525107.html

Lažeš kao član HDZ-a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by End 26/7/2018, 16:46

to su transferi i financijski fair play nema veze s financijskom situacijom kluba.. a oni će ionako prodati te igrače i biti na 0. a koji se to klub može na ovaj način pojačati s tolikim igračima i biti na pozitivnoj nuli, nijedan.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by End 26/7/2018, 16:54

eno ide ti mina u čmarnajted za 40 haha, tko drugi nego najgluplji klub ikad
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by End 26/7/2018, 20:24

Sportski direktor Rome, Monchi, rekao je na press konferenciji da će Rimljani pokušati pronaći pravni način da ospore transfer, a onda je svoj sud dao i predsjednik Rome, James Palotta: “Jučer su nas nazvali iz Barcelone da se ispričaju, ali mi ne prihvaćamo isprike, prihvatit ćemo ih samako nam pošalju Messija.”, rekao je Palotta uz smijeh.


i opet barcelona dokazala da je mes ke un klub
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by muckodjubre 27/7/2018, 09:25

End wrote:Sportski direktor Rome, Monchi, rekao je na press konferenciji da će Rimljani pokušati pronaći pravni način da ospore transfer, a onda je svoj sud dao i predsjednik Rome, James Palotta: “Jučer su nas nazvali iz Barcelone da se ispričaju, ali mi ne prihvaćamo isprike, prihvatit ćemo ih samako nam pošalju Messija.”, rekao je Palotta uz smijeh.


i opet barcelona dokazala da je mes ke un klub

divni su,hoće im uz tu ispriku poslati i toga igrača?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kako je Barca.. - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Kako je Barca.. - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kako je Barca.. - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by Guest 27/7/2018, 10:59

End wrote:Sportski direktor Rome, Monchi, rekao je na press konferenciji da će Rimljani pokušati pronaći pravni način da ospore transfer, a onda je svoj sud dao i predsjednik Rome, James Palotta: “Jučer su nas nazvali iz Barcelone da se ispričaju, ali mi ne prihvaćamo isprike, prihvatit ćemo ih samako nam pošalju Messija.”, rekao je Palotta uz smijeh.


i opet barcelona dokazala da je mes ke un klub


daj se odlogiraj sa foruma za sva vremena kao i ona tvoja ekipa gluperdi. :facepalm 

mene je sramota koliko si glup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by Guest 28/7/2018, 19:04

https://amp.index.hr/article/2014137/juventus-iz-barcelone-doveo-djecaka-koji-je-srusio-messijev-rekord


Odlaze tići iz barce,znaju da messi nece dozvoliti da se razviju ,nema dinha i ostale gospode koja su bila uzor i pomoc mladima 

Messi je upropastio sve ono sto je barca predstavljala 

Srecom mali je pametan i potpisao je za najveci klub,juventus turin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je Barca.. - Page 2 Empty Re: Kako je Barca..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum