ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by vili40 24/7/2018, 19:02

max123 wrote:nebi ja dirao cijene.imas rak pluca prouzrokovan duhanom?plati kume!nemas?jebiga onda...
a ako imaš para onda te spase...Jeste vi naivni,rugate se za cigarete a hrana vam je skuplja nego u njemačkoj.Ajd bar se tješite.

vili40

Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by epikur37 24/7/2018, 19:03

veber wrote:
epikur37 wrote:Za cigarete me briga, žesticu ne pijem a vino i piva će uvijek biti dostupni..
kada ti dušebrižnici napucaju pivo na 20kn bum te pitao. u švici je oko 10-12chf u ny je 30usd, malo. pa ti pij pivo.

pivo ne smije poskupiti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 19:09

vili40 wrote:
max123 wrote:nebi ja dirao cijene.imas rak pluca prouzrokovan duhanom?plati kume!nemas?jebiga onda...
a ako imaš para onda te spase...Jeste vi naivni,rugate se za cigarete a hrana vam je skuplja nego u njemačkoj.Ajd bar se tješite.
jebeš pljuge, ne pušim pa me libo. ženska ima veliku plaću i neke cigarilose čika kaj je kutija 50kn. ali sramotno je da je hrana skuplja u hrvatskoj nego u njemačkoj. ma pol eu je jeftinije nego mi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 19:10

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:Za cigarete me briga, žesticu ne pijem a vino i piva će uvijek biti dostupni..
kada ti dušebrižnici napucaju pivo na 20kn bum te pitao. u švici je oko 10-12chf u ny je 30usd, malo. pa ti pij pivo.

pivo ne smije poskupiti
treba vas hranit, sam ćeš sebe hranit. uskoro bu pivo u dućanu 10kn a u birtiji 30kn.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by epikur37 24/7/2018, 19:12

veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:Za cigarete me briga, žesticu ne pijem a vino i piva će uvijek biti dostupni..
kada ti dušebrižnici napucaju pivo na 20kn bum te pitao. u švici je oko 10-12chf u ny je 30usd, malo. pa ti pij pivo.

pivo ne smije poskupiti
treba vas hranit, sam ćeš sebe hranit. uskoro bu pivo u dućanu 10kn a u birtiji 30kn.

Nek poskupljuje ako to nama u javnom sektoru znači veću plaću 

:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by max123 24/7/2018, 19:13

vili40 wrote:
a ako imaš para onda te spase...Jeste vi naivni,rugate se za cigarete a hrana vam je skuplja nego u njemačkoj.Ajd bar se tješite.
ne,krivo si me razumio!ja bih samo "nagradjivao" one koji se brinu o sebi i svome zdravlju.ako ti neces da se pobrines za svoje zdravlje sto bi poreznik i drustvo morali...!?
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by vili40 24/7/2018, 19:19

max123 wrote:
vili40 wrote:
a ako imaš para onda te spase...Jeste vi naivni,rugate se za cigarete a hrana vam je skuplja nego u njemačkoj.Ajd bar se tješite.
ne,krivo si me razumio!ja bih samo "nagradjivao" one koji se brinu o sebi i svome zdravlju.ako ti neces da se pobrines za svoje zdravlje sto bi poreznik i drustvo morali...!?
bilo bi to logično da već sada od teških milijardi skupljenih od cigareta ne mogu pokriti sve oboljele od cigarete.Radi se tu o pokrivanju rupa koje su napravili naši nesposobni i pohlepni gelipteri u kravatama i skupim automobilima.Ne da mi se sad tražit ali kaf sam čuo koliko se uprihodi od cigareta ostao sam paf.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 19:22

cigarete, žestica, benzin su glavni izvor prihoda.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by vili40 24/7/2018, 19:32

veber wrote:cigarete, žestica, benzin su glavni izvor prihoda.
naravno,ova trulež koja se godinama mijenja po vlasti drugo ni ne zna nego derati narod i onda se još čude što im ne zahvaljujemo.Jel logično da je u njemačkoj dobro pivo jeftinije nego kod nas splaćina?Cigarete i nisu bitne,nek samo divljaju,u blizini je slovenija,mađarska,srbija i bih a i škija će se razvažat ko mutava.Netko ima mirovinu 1500 kuna a oni bi mu nabili kutiju cigareta kao da je u engleskoj.I onda mi šejker o retardiranosti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 19:34

na ovim prostorima eu skuplje su skandinavske zemlje i britanija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by vili40 24/7/2018, 19:39

čak je i staljin pred kraj rekao,narodu možeš raditi sve što hoćeš ali u votku i duhan se ne dira.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 19:45

kao bivši pušač, ne osuđujem nikog. najgori su mi oni koju prestanu i onda cijela priča i prigovaranje. ne smeta mi ni kada u autu zapale, ali da baciš ćik kasnije.

isto tako liječeni alkići kada počnu po cugi pljuvat. tko ti je kriv kaj nisi znao popit 5 piva subotom već dvije gajbe i litru žestice.

kao i vegani

ili jehovini svjedoci.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by Guest 24/7/2018, 20:10

Dakle..vetj 3 godine ili tako nes ne pushim,pijem samo Vodku i po ljeti piffo,ali rekreaciono..benefiti prestanka pushenja su..zdravije zdravlje..bolji njuh i receptori ukusa..koza postaje zdravije boje..smanjenje opasnosti od srchekovog udara -50%.. u nasim zlatnim godinama,nije za ignorirati..negativnosti..poboljsan apetit i nekih 3/4 kilograma sa kojima vjecito ratujem..
na cugu ne ode neka lova,ali na cigarete je doslovno u pepeo oslo mjesecno i po 300 ojra..12 mjeseci 3600 ojra...urlaub na bilo kojoj strani svijeta..ili cisto spickanje para na kojesta,tekniku ili kucanstvo..

Nije mi jasno dokad ce se Zdravstvo doli financirati iz drzavnog proracuna...

Bayo..platjaj ono sto zelis..nije doli vise komjunizam i socijalizam... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by Kavran 24/7/2018, 20:50

veber wrote:
Kavran wrote:
veber wrote:
Kavran wrote:
veber wrote:
to samo s kajom.

radit ćemo ga sami.

aha .... s kajom veliš ..... doooobro.

:cleanteeth
ova moja me zvekne knjigom po vugla i izjavi;
jebi se ti i kajica.
tko bi žene razumio.

taj se na svijetu još nije rodio.
i tko bi ih  razumio.

ono; jebali se ti i kajica, a da nas "luovi" pucala bi po nama.

i daj  skuži žene.

davno prestao. uštedio državi normabela na tačke.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by Kavran 24/7/2018, 20:53

veber wrote:kao bivši pušač, ne osuđujem nikog. najgori su mi oni koju prestanu i onda cijela priča i prigovaranje. ne smeta mi ni kada u autu zapale, ali da baciš ćik kasnije.

isto tako liječeni alkići kada počnu po cugi pljuvat. tko ti je kriv kaj nisi znao popit 5 piva subotom već dvije gajbe i litru žestice.

kao i vegani

ili jehovini svjedoci.

 e, kad po ćoškima stoje s kulom stražara .... mrak.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by dzango 24/7/2018, 20:58

veber wrote:Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Renui_11
da se pohvalim, kao odstrel u šumi. jebga.
Mašala.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 21:19

Kavran wrote:
veber wrote:kao bivši pušač, ne osuđujem nikog. najgori su mi oni koju prestanu i onda cijela priča i prigovaranje. ne smeta mi ni kada u autu zapale, ali da baciš ćik kasnije.

isto tako liječeni alkići kada počnu po cugi pljuvat. tko ti je kriv kaj nisi znao popit 5 piva subotom već dvije gajbe i litru žestice.

kao i vegani

ili jehovini svjedoci.

 e, kad po ćoškima stoje s kulom stražara .... mrak.
dok sam živio u španskom, zaskoči me na vrapčanskom podhodniku u mraku. obavezno mužjak i ženka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 21:21

dzango wrote:
veber wrote:Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Renui_11
da se pohvalim, kao odstrel u šumi. jebga.
Mašala.
drugog aprila navršila 30

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by Guest 24/7/2018, 21:55

vili40 wrote:
Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
Nice wrote:Briga me..mogu relax...ne koristim ni jedno..(:V)
što god koristiš ako nije već poskupjelo,poskupit će.
A kad uvedu euro onda će biti završni udar i poravnanje cijena sa najskupljim državama EU-a.

Stvarno mi nije jasno da čak i kod nas postoje oni koji su dovoljno retardirani da vjeruju u ovo.
opet ti hahahahaa...jebo te ja retardiranog i tebe i onog majmuna koji glumata cicerona pa se divi sam sebi kak je pametan.
A što sam ja krivo rekao?

Sve. Kao i obično.
A kako bi drugačije kad si maloumna šaka jada i vreća govana i preživljavaš samo od kukanja i jamranja?
Gle, retardu, veber dobro zna da su ukupni životni troškovi u Hrvatskoj puno manji nego u Njemačkoj i da neće doći do izjednačavanja cijena sa najskupljim država u EU, ali on voli puno srat, a ti to shvaćaš ozbiljno.
Je li ti sad jasno sroljo maloumni?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by dzango 24/7/2018, 22:02

veber wrote:
dzango wrote:
veber wrote:Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Renui_11
da se pohvalim, kao odstrel u šumi. jebga.
Mašala.
drugog aprila navršila 30
Slatko. Samo, koji broj cipela nosi? 40, 41?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by veber 24/7/2018, 22:28

da, ima velika stopala, mislim da je 41. zna moje tenisice obut, a ja nosim 43-44
ipak je made in bih

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto? - Page 3 Empty Re: Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum