ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 11:24

Moxy wrote:Malo sam se informirala sta bi djeca trebala vec od poslova znati raditi,i trebala radit,pa radimo na tome sada.....sobe su oduvijek cistili,sada uce povjesati veš,raspremit i napunit perilicu suđa,usisat,obrisat pod i prasinu,spremit omlet,narezat salatu,pripremit dorucak i smutit lagani kolac....dobro im ide.... :)
Ti bas znas sa djecom. To je super. :)

Nadam sese da cu i ja biti bar upola dobra majka, ako se ikada odlucim na bebu

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 30 Jul - 11:37

To ti je super. Nema nista bolje nego kad se djeca znaju snac u domacinstvu. Par jednostavnih jela spremit, nesto slatko napravit i sl. To se zapravo i uci od najranijeg doba. To vama olaksava zivot, a njima gradi samopouzdanje.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 11:39

A meni su se smijali kada sam s 14 godina punila paprike....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 30 Jul - 11:55

Zahvaljujuci tome, sigurno ti nije bio sok pocet zivit samostalno s deckom.
Kad vidim ljude od 30 koji ne znaju nista skuhat, ocistit i popeglat, muka mi dode.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 30 Jul - 12:00


ja imam ideju da pokrenem klub, koji bi bio sličan boy scoutsima najbliže-

a bavio bi se tim temeljnim stvarima samo više orijentirano na prirodu, paljenje vatre, prepoznavanje biljki i životinja te orijentacija u prirodu, šta napraviti kad se opećeš, vezanje konopa tj bandaže kad netko krvari- isl
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 12:02

Bilo mi je po pitanju obveza, mozda mrvicu teze nego kuci, ali sve u svemu znala sam kako se pere wc, kada, motaju sarme, riba spaher, farbaju zidovi...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 12:02

kic wrote:
ja imam ideju da pokrenem klub, koji bi bio sličan boy scoutsima najbliže-

a bavio bi se tim temeljnim stvarima samo više orijentirano na prirodu, paljenje vatre, prepoznavanje biljki i životinja te orijentacija u prirodu, šta napraviti kad se opećeš, vezanje konopa tj bandaže kad netko krvari- isl
Nice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 12:44

Super ideja kic.... :tu 



Mogla bih ja i puno vise s njima ali toliko je toga a ja samo jedna...i leerlauf je nekad potreban....bitno mi je kod njih da imaju neku zlatnu sredinu....da znaju da ih volim a ovo sto uce ce mi jednog dana zahvaljivati...na pocetku im je zanimljivo,a kad moraju cesce,dosadi im....bas smo doruckovali noeminu kajganu sa emilinom salatom.... :D

Ja npr nista nisam znala jer je moja mama bila ili pre zaposlena,ili pre umorna....ali smo ko djeca mjesili kruh i prali sude....u pubertetu prestali.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 30 Jul - 13:30


linija previše podsjeća na dječju planinarsku, ali to je većinom to nekako, izleti i upoznavanje nekih vještina koje vode u samodostatnost..

uoot: sakrijem olovku od sebe pa je tražim..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Mon 30 Jul - 13:30

kic wrote:
ja imam ideju da pokrenem klub, koji bi bio sličan boy scoutsima najbliže-

a bavio bi se tim temeljnim stvarima samo više orijentirano na prirodu, paljenje vatre, prepoznavanje biljki i životinja te orijentacija u prirodu, šta napraviti kad se opećeš, vezanje konopa tj bandaže kad netko krvari- isl


Smells like pedo bear....
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 13:44

A zasto samo dečki?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 30 Jul - 13:47


zato što dečki mijenjaju ponašanje kad ih cure gledaju i nisu toliko fokusirani na svladavanje poteškoća..

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 13:57

Koje teorije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 30 Jul - 13:58


koje drže vodu, isto za školovanje-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jul - 14:02

A cure ne mijenjaju paznju u prisustvu decka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 30 Jul - 14:04


i pažnju i ponašanje, goes both ways-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Mon 30 Jul - 15:32

kic wrote:
zato što dečki mijenjaju ponašanje kad ih cure gledaju i nisu toliko fokusirani na svladavanje poteškoća..



Wau topla voda 
Tko bi rekao da je ponašanje varijabilno i ovisno o promjeni okolinske varijable
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Mon 30 Jul - 15:33

Idu mi na kurac ljudi koji su napravili znanost od nečega što je zdravo razumski shvatljivo
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 30 Jul - 15:35


je oni su problem-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Mon 30 Jul - 15:46

kic wrote:
je oni su problem-

Parazitiranje na nicemu , kao i antifa današnji 
Ista demagogija ,stvoriš imaginarni pojam (fašističku zmiju - neprijatelja koji nikad ne spava) koji opravdava tvoje postojanje
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Mon 30 Jul - 15:50

U Rh ne postoje fašisti kao u nekim zemljama u bližem i nešto daljem okruženju 

Nosimo križ jedne šačice ljudi koja se okoristila za rata ...kad bi bar ljudi shvatili da broj "ustanika" je smješno mal i tada bio ,ne bi imali ove rasprave ,ali opet se vraćam na post gore , postojanje i (ne)rad nekih dobiva smisao
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum