ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/7/2018, 10:27

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:Abene, a tko je taj glupi forumaš s neredom ne samo u glavi već i rečeničnim kaosom?
zvo se mačak, ili tako nešto, i bi je peder
Razumijem zašto ga smatraš glupanom, al ti si još i dobro prošao.
Tako sam i ja upoznala jednog forumaša. Taj ne samo da je bio umno uskraćen već je imao i kojekakve druge poremećaje , primjer, bolesna potreba da bude u pravu. No za razliku od tebe, ja sam odmah razumila da je čovik bi uskraćen pa se nisam niti trudila ispravljati ga.
Zbilja tijekom života naletimo na svakojake glupane.
ako si omoh razumila da je okroćen, unda naše dvi priče nisu usporedive. 

I ni glupan nego glupav, 
glupav čovik je un ki ne čuje, pa radi toga ni ne govori. glupavi ljudi govoru mašući rukami i proizvodu neartikulane glasove
Glupan ili glupav, čovik je uskraćen.

Često ljudi budu sami sebi u fokusu pa ne primjećuju očigledne stvari. To se odnosi na naše dvi priče.
U svakom slučaju, tužno.
ne zun na ku foru neko preko foruma more skužiti da je neko glupav a pogotovo da je takova stvor očigledna, ali sve i da je tako, ni vode riječ o fokusu na sebe, nego o fokusu na izrečeno. 

konkretan pederko je bi ful zaštićen, sve face foruma su ga štitili jer su znali da je glupav,  a i bili su na istoj ljevičarskoj liniji; jedino sun ga jo frego, riding him hard:)
nešto ko phoebebuffay vode, more izreći hrpetinu gluposti, da da je niko ne ofrego

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/7/2018, 10:34

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
kic wrote:
ne znam, cijela ta raspra se izlizala kao stara ploca, marc je dobro napisao u svom clanku: sto nije izricito zabranjeno - je dopusteno u slobodnom drustvu

mislim da se nista strasno ne bi dogodilo da je pustena glazba od pjesme: Geni kameni, ne bi se zapalio nikoji, Srbin ili Rom, ne bi uskrsla crna legija, ne bi se srusila vlada, tako da je sve to pravljenje slona bilo, na nasu vlastitu stetu se unizavamo.. ljudi bi otpjevali pjesmu uz glazbu, ionak su je otpjevali a capela, pa nikom dlaka nije pala s glave..

i lijepo me opisa brate xD
Jo ne bi koristi argumenat legalnosti, iako mi trenutno gre u korist, jer je to weak argument i lako more postati kontraargumenat. 

I da i ne, jer uz ustaški režim i politiku koju je vodio također ide i argument legalnosti. Što su činili, činili su uglavnom po zakonima koje su doduše sami donijeli.
No, kako vrag obično leži u detalju, nije istovremeno išao argument legitimiteta odnosno podrške većine u narodu bez kojega je legalnost krajnje dvojbena stvar. Naime, ustaški režim nije izabran od većina naroda u državi koja mu je povjerenja na upravljanje, nisu bili izbori, nije bio referendum, prije rata ih nije bilo doslovce nigdje niti su u narodu imali bilo kakvo političko i socijalno uporište. Na vlast su ih postavili zna se koji vanjski igrači i kada su oni pali, pao je i ustaški režim u NDH.
Današnje vlasti u RH ipak imaju odgovarajući politički legitimitet pa onda i legalnost u istom prirodno dobiva neku dodatnu potvrdu i snagu.
tribo nan još jedun termin, pa ću ga jo izmisliti. legalnost je kurac prema legimitetu, ali legitimitet je kurac prema flanfi;

činjenica da je nešto većinski nekako, meni više vuče na laž, jer gomila je laž

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/7/2018, 10:39

aben wrote:ali jo govorin o ustašami općenito; kako je moguć zahtjev za ostracizmon radi ustaškog, a ni radi komunističkog simpatizerstva?
zar se svin ljudima ne poli crvena lampica kad naletu na takovo ča? meni se omoh pred očima ko terminatoru I izlistava
mešani brak
vojno lice
žrtva specijalnog rata
besplatni stan....

tebi smeta samo ovo zadnje znam :^^

ne znam, očito postoji opterećenost naslijeđem..

on another note, malo opet čitam povijest pa se podsjećam kako su nestajali brojni narodi samo tako, Gepidi, Avari itd, Karlo Veliki je u biti jedan od prvih totalitarista sa svojim mjerama i koji je poveo prvo vjerski rat, napadajući poganske Sase do istrebljenja..

Muslimani su očistili cijeli Antički svijet: od Sirije do Francuske, brojne kulture su tu nestale, cijeli miris Antike je ugušen u svemu tome..

ne znam, kad gledam sve to, prilično mi je nekako bolesno biti fokusiran samo na jedno povijesno razdoblje, a da se ne vidi šira povijesna slika samo, Hrvati su bili duboko razočarani Jugoslavenstvom, ideja koju su sami iznjedrili, i Komunisti su uvijek vrvili Hrvatima na vrhu u tom razdoblju jer se vidio otpor Kralju u to vrijeme-

najteže se odreći vlastitih ideja valjda unatoč neuspjesima :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 10:46

Najbolje se posvetit stvarima u trenutku.
Lijepo je ljeto, ako mozete odite na more...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/7/2018, 10:48


i igrajte se s mravima i proučavajte cvijeće-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 10:49

Pa da :)

To je ljepota i priroda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 10:54

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
kic wrote:
ne znam, cijela ta raspra se izlizala kao stara ploca, marc je dobro napisao u svom clanku: sto nije izricito zabranjeno - je dopusteno u slobodnom drustvu

mislim da se nista strasno ne bi dogodilo da je pustena glazba od pjesme: Geni kameni, ne bi se zapalio nikoji, Srbin ili Rom, ne bi uskrsla crna legija, ne bi se srusila vlada, tako da je sve to pravljenje slona bilo, na nasu vlastitu stetu se unizavamo.. ljudi bi otpjevali pjesmu uz glazbu, ionak su je otpjevali a capela, pa nikom dlaka nije pala s glave..

i lijepo me opisa brate xD
Jo ne bi koristi argumenat legalnosti, iako mi trenutno gre u korist, jer je to weak argument i lako more postati kontraargumenat. 

I da i ne, jer uz ustaški režim i politiku koju je vodio također ide i argument legalnosti. Što su činili, činili su uglavnom po zakonima koje su doduše sami donijeli.
No, kako vrag obično leži u detalju, nije istovremeno išao argument legitimiteta odnosno podrške većine u narodu bez kojega je legalnost krajnje dvojbena stvar. Naime, ustaški režim nije izabran od većina naroda u državi koja mu je povjerenja na upravljanje, nisu bili izbori, nije bio referendum, prije rata ih nije bilo doslovce nigdje niti su u narodu imali bilo kakvo političko i socijalno uporište. Na vlast su ih postavili zna se koji vanjski igrači i kada su oni pali, pao je i ustaški režim u NDH.
Današnje vlasti u RH ipak imaju odgovarajući politički legitimitet pa onda i legalnost u istom prirodno dobiva neku dodatnu potvrdu i snagu.
tribo nan još jedun termin, pa ću ga jo izmisliti. legalnost je kurac prema legimitetu, ali legitimitet je kurac prema flanfi;

činjenica da je nešto većinski nekako, meni više vuče na laž, jer gomila je laž

Gomila često jeste laž, to pokazuje i stari primjer osude Sokrata, ali gomila ima neporecivi legitimitet za svoje odluke jednostavno zato jer predstavlja većinu.
No, to je primjer kako niti legitimitet sam po sebi bez legaliteta nije dovoljan, jer da bi neke odluke mogle biti opravdano smatrane onima bez dovoljno velike mrlje zbog kojih bi se trebale smatrati sramotnima, neophodan je i legalitet, djelovanje u skladu sa nekim dogovorenim pravilima koje takvim odlukama daju bar privid opravdanih.
No, kako vrag opet leži u detalju, niti legalitet skupa sa legitimitetom ne može opravdati odluke koje su same po sebi prirodno sramotne pa tu na scenu stupa povijest koja o svemu tome daje neku konačnu ocjenu, na žalost obično nakon što protekne dovoljno dugo vremena i strasti u društvu se oko neke teme dovoljno smire.
I opet primjer Sokrata, osuđen je legalno i legitimno, u skladu sa tada postojećom procedurom po odluci većine i opet se njegova osuda danas smatra sramotnom.
Taj se nije rodio tko bi svima ugodio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 11:15

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
zvo se mačak, ili tako nešto, i bi je peder
Razumijem zašto ga smatraš glupanom, al ti si još i dobro prošao.
Tako sam i ja upoznala jednog forumaša. Taj ne samo da je bio umno uskraćen već je imao i kojekakve druge poremećaje , primjer, bolesna potreba da bude u pravu. No za razliku od tebe, ja sam odmah razumila da je čovik bi uskraćen pa se nisam niti trudila ispravljati ga.
Zbilja tijekom života naletimo na svakojake glupane.
ako si omoh razumila da je okroćen, unda naše dvi priče nisu usporedive. 

I ni glupan nego glupav, 
glupav čovik je un ki ne čuje, pa radi toga ni ne govori. glupavi ljudi govoru mašući rukami i proizvodu neartikulane glasove
Glupan ili glupav, čovik je uskraćen.

Često ljudi budu sami sebi u fokusu pa ne primjećuju očigledne stvari. To se odnosi na naše dvi priče.
U svakom slučaju, tužno.
ne zun na ku foru neko preko foruma more skužiti da je neko glupav a pogotovo da je takova stvor očigledna, ali sve i da je tako, ni vode riječ o fokusu na sebe, nego o fokusu na izrečeno. 

konkretan pederko je bi ful zaštićen, sve face foruma su ga štitili jer su znali da je glupav,  a i bili su na istoj ljevičarskoj liniji; jedino sun ga jo frego, riding him hard:)
nešto ko phoebebuffay vode, more izreći hrpetinu gluposti, da da je niko ne ofrego
Da, nije niti meni jasno kako si za tog forumaša iz tvoje priče, zaključio da je glupav. Kao što si i sam rekao priče su nam neusporedive, jer kada je netko glupan, to je očigledno.

Za mene ne postoje forumske face, a ako za nekoga misle da je glupav, voila-imaš ekipu kojoj naginješ, bez obzira koliko se koprcao u linijama otpora.
Forumaš iz moje priče, ako se ne varam, imao je nick miš.Hmm, ili pjetlić...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 11:30

I da, jedina poveznica između tvog i mog forumaša je sklonost pederluku s tim da je ovaj forumaš iz moje priče bia pederčina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/7/2018, 12:16

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
kic wrote:agg
ne znam, cijela ta raspra se izlizala kao stara ploca, marc je dobro napisao u svom clanku: sto nije izricito zabranjeno - je dopusteno u slobodnom drustvu

mislim da se nista strasno ne bi dogodilo da je pustena glazba od pjesme: Geni kameni, ne bi se zapalio nikoji, Srbin ili Rom, ne bi uskrsla crna legija, ne bi se srusila vlada, tako da je sve to pravljenje slona bilo, na nasu vlastitu stetu se unizavamo.. ljudi bi otpjevali pjesmu uz glazbu, ionak su je otpjevali a capela, pa nikom dlaka nije pala s glave..

i lijepo me opisa brate xD
Jo ne bi koristi argumenat legalnosti, iako mi trenutno gre u korist, jer je to weak argument i lako more postati kontraargumenat. 

I da i ne, jer uz ustaški režim i politiku koju je vodio također ide i argument legalnosti. Što su činili, činili su uglavnom po zakonima koje su doduše sami donijeli.
No, kako vrag obično leži u detalju, nije istovremeno išao argument legitimiteta odnosno podrške većine u narodu bez kojega je legalnost krajnje dvojbena stvar. Naime, ustaški režim nije izabran od većina naroda u državi koja mu je povjerenja na upravljanje, nisu bili izbori, nije bio referendum, prije rata ih nije bilo doslovce nigdje niti su u narodu imali bilo kakvo političko i socijalno uporište. Na vlast su ih postavili zna se koji vanjski igrači i kada su oni pali, pao je i ustaški režim u NDH.
Današnje vlasti u RH ipak imaju odgovarajući politički legitimitet pa onda i legalnost u istom prirodno dobiva neku dodatnu potvrdu i snagu.
tribo nan još jedun termin, pa ću ga jo izmisliti. legalnost je kurac prema legimitetu, ali legitimitet je kurac prema flanfi;

činjenica da je nešto većinski nekako, meni više vuče na laž, jer gomila je laž

Gomila često jeste laž, to pokazuje i stari primjer osude Sokrata, ali gomila ima neporecivi legitimitet za svoje odluke jednostavno zato jer predstavlja većinu.
No, to je primjer kako niti legitimitet sam po sebi bez legaliteta nije dovoljan, jer da bi neke odluke mogle biti opravdano smatrane onima bez dovoljno velike mrlje zbog kojih bi se trebale smatrati sramotnima, neophodan je i legalitet, djelovanje u skladu sa nekim dogovorenim pravilima koje takvim odlukama daju bar privid opravdanih.
No, kako vrag opet leži u detalju, niti legalitet skupa sa legitimitetom ne može opravdati odluke koje su same po sebi prirodno sramotne pa tu na scenu stupa povijest koja o svemu tome daje neku konačnu ocjenu, na žalost obično nakon što protekne dovoljno dugo vremena i strasti u društvu se oko neke teme dovoljno smire.
I opet primjer Sokrata, osuđen je legalno i legitimno, u skladu sa tada postojećom procedurom po odluci većine i opet se njegova osuda danas smatra sramotnom.
Taj se nije rodio tko bi svima ugodio.

upravo tako,

s napomenom da smo se mi libertarijanci nojviše približili svačijoj ugodi, jer naš legalitet leži na legitimitetu, a legitimitet na non aggression principu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/7/2018, 12:23

kic wrote:
aben wrote:ali jo govorin o ustašami općenito; kako je moguć zahtjev za ostracizmon radi ustaškog, a ni radi komunističkog simpatizerstva?
zar se svin ljudima ne poli crvena lampica kad naletu na takovo ča? meni se omoh pred očima ko terminatoru I izlistava
mešani brak
vojno lice
žrtva specijalnog rata
besplatni stan....

tebi smeta samo ovo zadnje znam :^^

ne znam, očito postoji opterećenost naslijeđem..

on another note, malo opet čitam povijest pa se podsjećam kako su nestajali brojni narodi samo tako, Gepidi, Avari itd, Karlo Veliki je u biti jedan od prvih totalitarista sa svojim mjerama i koji je poveo prvo vjerski rat, napadajući poganske Sase do istrebljenja..

Muslimani su očistili cijeli Antički svijet: od Sirije do Francuske, brojne kulture su tu nestale, cijeli miris Antike je ugušen u svemu tome..

ne znam, kad gledam sve to, prilično mi je nekako bolesno biti fokusiran samo na jedno povijesno razdoblje, a da se ne vidi šira povijesna slika samo, Hrvati su bili duboko razočarani Jugoslavenstvom, ideja koju su sami iznjedrili, i Komunisti su uvijek vrvili Hrvatima na vrhu u tom razdoblju jer se vidio otpor Kralju u to vrijeme-

najteže se odreći vlastitih ideja valjda unatoč neuspjesima :)
:)
ni, jo sun ko dite skroz bi zadovoljan u 38,6 kvadrati di smo živili nos četire, i ki su bili ploćeni očevon navigacijon plus 29% poreza ki se moro plotiti zbog nevidjenog luksuza,
ali ko paradigma društvene nepravde mi smeto totalno.

ovo ostalo ča si napiso bi tribalo nasilno tetovirati ljevičarima na čelo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/7/2018, 12:30

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
Razumijem zašto ga smatraš glupanom, al ti si još i dobro prošao.
Tako sam i ja upoznala jednog forumaša. Taj ne samo da je bio umno uskraćen već je imao i kojekakve druge poremećaje , primjer, bolesna potreba da bude u pravu. No za razliku od tebe, ja sam odmah razumila da je čovik bi uskraćen pa se nisam niti trudila ispravljati ga.
Zbilja tijekom života naletimo na svakojake glupane.
ako si omoh razumila da je okroćen, unda naše dvi priče nisu usporedive. 

I ni glupan nego glupav, 
glupav čovik je un ki ne čuje, pa radi toga ni ne govori. glupavi ljudi govoru mašući rukami i proizvodu neartikulane glasove
Glupan ili glupav, čovik je uskraćen.

Često ljudi budu sami sebi u fokusu pa ne primjećuju očigledne stvari. To se odnosi na naše dvi priče.
U svakom slučaju, tužno.
ne zun na ku foru neko preko foruma more skužiti da je neko glupav a pogotovo da je takova stvor očigledna, ali sve i da je tako, ni vode riječ o fokusu na sebe, nego o fokusu na izrečeno. 

konkretan pederko je bi ful zaštićen, sve face foruma su ga štitili jer su znali da je glupav,  a i bili su na istoj ljevičarskoj liniji; jedino sun ga jo frego, riding him hard:)
nešto ko phoebebuffay vode, more izreći hrpetinu gluposti, da da je niko ne ofrego
Da, nije niti meni jasno kako si za tog forumaša iz tvoje priče, zaključio da je glupav. Kao što si i sam rekao priče su nam neusporedive, jer kada je netko glupan, to je očigledno.

Za mene ne postoje forumske face, a ako za nekoga misle da je glupav, voila-imaš ekipu kojoj naginješ, bez obzira koliko se koprcao u linijama otpora.
Forumaš iz moje priče, ako se ne varam, imao je nick miš.Hmm, ili pjetlić...
poanta koja je bila namijenjena matildi je upravo ota, u kontekstu da svaki forumoš sun reče koji je njegov problijem zoč je na forumu;

jo nis zno ni mogo znati da je un glupav, dok mi ni sun reko.

ma, to je bi forum na kin su se oni znali od prije, s foruma namijenjenon ljudima s posebnin potrebami, 
ka sun to svati, unda sun in svima još amo reko da imaju posebne potribe u u političin mišljenju:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 12:58

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
ako si omoh razumila da je okroćen, unda naše dvi priče nisu usporedive. 

I ni glupan nego glupav, 
glupav čovik je un ki ne čuje, pa radi toga ni ne govori. glupavi ljudi govoru mašući rukami i proizvodu neartikulane glasove
Glupan ili glupav, čovik je uskraćen.

Često ljudi budu sami sebi u fokusu pa ne primjećuju očigledne stvari. To se odnosi na naše dvi priče.
U svakom slučaju, tužno.
ne zun na ku foru neko preko foruma more skužiti da je neko glupav a pogotovo da je takova stvor očigledna, ali sve i da je tako, ni vode riječ o fokusu na sebe, nego o fokusu na izrečeno. 

konkretan pederko je bi ful zaštićen, sve face foruma su ga štitili jer su znali da je glupav,  a i bili su na istoj ljevičarskoj liniji; jedino sun ga jo frego, riding him hard:)
nešto ko phoebebuffay vode, more izreći hrpetinu gluposti, da da je niko ne ofrego
Da, nije niti meni jasno kako si za tog forumaša iz tvoje priče, zaključio da je glupav. Kao što si i sam rekao priče su nam neusporedive, jer kada je netko glupan, to je očigledno.

Za mene ne postoje forumske face, a ako za nekoga misle da je glupav, voila-imaš ekipu kojoj naginješ, bez obzira koliko se koprcao u linijama otpora.
Forumaš iz moje priče, ako se ne varam, imao je nick miš.Hmm, ili pjetlić...
poanta koja je bila namijenjena matildi je upravo ota, u kontekstu da svaki forumoš sun reče koji je njegov problijem zoč je na forumu;

jo nis zno ni mogo znati da je un glupav, dok mi ni sun reko.

ma, to je bi forum na kin su se oni znali od prije, s foruma namijenjenon ljudima s posebnin potrebami, 
ka sun to svati, unda sun in svima još amo reko da imaju posebne potribe u u političin mišljenju:)
A kako će jadan onaj koji ima problem, znati da ima problem?
Do sad viđeno, u pitanju su teške bolesti.

Hoćeš reći da razumiješ neartikulirane zvukove i čitaš značenje mahanja rukama?

Što si ti radio na tom forumu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 13:03

Aben koliko me spominjes dobit ces jcmenac na oku.

Mativka kakav je to avatar :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 13:07

Fibica wrote:
Mativka kakav je to avatar :D
U skladu s raspoloženjem :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 13:09

Dodi kod mene na ljetovanje da ti se raspolozenje popravi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 13:11

Fibica wrote:Dodi kod mene na ljetovanje da ti se raspolozenje popravi.
Ako bi djelovalo pozitivno na Abenda, rado bih njemu prepustila. Čini mi se potrebitijim :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/7/2018, 13:13

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
Glupan ili glupav, čovik je uskraćen.

Često ljudi budu sami sebi u fokusu pa ne primjećuju očigledne stvari. To se odnosi na naše dvi priče.
U svakom slučaju, tužno.
ne zun na ku foru neko preko foruma more skužiti da je neko glupav a pogotovo da je takova stvor očigledna, ali sve i da je tako, ni vode riječ o fokusu na sebe, nego o fokusu na izrečeno. 

konkretan pederko je bi ful zaštićen, sve face foruma su ga štitili jer su znali da je glupav,  a i bili su na istoj ljevičarskoj liniji; jedino sun ga jo frego, riding him hard:)
nešto ko phoebebuffay vode, more izreći hrpetinu gluposti, da da je niko ne ofrego
Da, nije niti meni jasno kako si za tog forumaša iz tvoje priče, zaključio da je glupav. Kao što si i sam rekao priče su nam neusporedive, jer kada je netko glupan, to je očigledno.

Za mene ne postoje forumske face, a ako za nekoga misle da je glupav, voila-imaš ekipu kojoj naginješ, bez obzira koliko se koprcao u linijama otpora.
Forumaš iz moje priče, ako se ne varam, imao je nick miš.Hmm, ili pjetlić...
poanta koja je bila namijenjena matildi je upravo ota, u kontekstu da svaki forumoš sun reče koji je njegov problijem zoč je na forumu;

jo nis zno ni mogo znati da je un glupav, dok mi ni sun reko.

ma, to je bi forum na kin su se oni znali od prije, s foruma namijenjenon ljudima s posebnin potrebami, 
ka sun to svati, unda sun in svima još amo reko da imaju posebne potribe u u političin mišljenju:)
A kako će jadan onaj koji ima problem, znati da ima problem?
Do sad viđeno, u pitanju su teške bolesti.

Hoćeš reći da razumiješ neartikulirane zvukove i čitaš značenje mahanja rukama?

Što si ti radio na tom forumu?
pa to su vidljivi problijemi:
uhljeb zno da je uhljeb, penzioner zno da je penzioner, mizantrop zno da je mizantrop, i tako dalje.

kako misliš do sa vidjeno? do sa se niko, osin mene i matilde, ni izjosni.

ne razumin, ali ni ne vidin jo druge forumaše....

jo sun primarno lovi ljevičare, a njihov forum se bi raspo, pa su kolektivno došli tote.. tako nekako.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 13:14

Abena ne primam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/7/2018, 13:14

Fibica wrote:Aben koliko me spominjes dobit ces jcmenac na oku.

Mativka kakav je to avatar :D
oli si butargona?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/7/2018, 13:15

aben wrote:
Fibica wrote:Aben koliko me spominjes dobit ces jcmenac na oku.

Mativka kakav je to avatar :D
oli si butargona?
Prevedii mi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 17 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum