ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 23 Jul - 8:16

ali, ali, tompson uopće ne zno pivati

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 23 Jul - 8:34


marseJEZA..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 8:34

aben wrote:ali, ali, tompson uopće ne zno pivati

Grozno, zar ne.
Inače ne zna niti Bob Dylan.
Leonard Cohen je znao još manje.
Obojica inače spadaju u neke od mojih najomiljenijih autora, izvođača i pjevača bez obzira na krajnje oskudnu pjevačku vještinu, glas i talent.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 8:35

kic wrote:
marseJEZA..

Ustašoidni Francuzi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 23 Jul - 8:49

Speare Shaker wrote:
aben wrote:ali, ali, tompson uopće ne zno pivati

Grozno, zar ne.
Inače ne zna niti Bob Dylan.
Leonard Cohen je znao još manje.
Obojica inače spadaju u neke od mojih najomiljenijih autora, izvođača i pjevača bez obzira na krajnje oskudnu pjevačku vještinu, glas i talent.

to smo pričali ovdje, bitnija je autentična priča koju predstavlja pjevač, nasuprot savršenog glasa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 23 Jul - 8:50

Speare Shaker wrote:
kic wrote:
marseJEZA..

Ustašoidni Francuzi.

Credit for the motto has been given also to Antoine-François Momoro (1756–94), a Parisian printer and Hébertist organizer,[5][6][7] though in different context of foreign invasion and Federalist revolts in 1793, it was modified to "Unity, indivisibility of the Republic; liberty, equality, brotherhood or death" (French: Unité, Indivisibilité de la République; Liberté, Egalité, Fraternité ou la mort)

https://en.wikipedia.org/wiki/Liberté,_égalité,_fraternité
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 8:52

kic wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:ali, ali, tompson uopće ne zno pivati

Grozno, zar ne.
Inače ne zna niti Bob Dylan.
Leonard Cohen je znao još manje.
Obojica inače spadaju u neke od mojih najomiljenijih autora, izvođača i pjevača bez obzira na krajnje oskudnu pjevačku vještinu, glas i talent.

to smo pričali ovdje, bitnija je autentična priča koju predstavlja pjevač, nasuprot savršenog glasa..

Nisam primjetio da ste pričali o tome. Inače, jasna stvar. Johnny Cash je za mene čak i u tom pjevačkom smislu bio najbolji, najuvjerljiviji, najautentičniji pod sam kraj karijere kada je praktički ostao bez glasa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 9:35

Abene, a tko je taj glupi forumaš s neredom ne samo u glavi već i rečeničnim kaosom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 9:47

Neki ljudi prosipaju otrov, a neki bacaju atomske bombe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 23 Jul - 10:13

aben wrote:
metilda wrote:jedva čekam abenovu filantropsku analizu :D
zapravo bi svaki zo se tribo izabrati kategoriju. 
jedun pu je jedun forumaš koristi velike riči, tipa "konzumacija iste" ali rečenično ustrojstvo mu je bilo katastrofalno. jo sun se izviko no nje, u smislu nered u rečenicami- nered u glovi, a na kraju je ispalo da je čovik bi glupav, i da uopće ni zno dobro govoriti. a, drugi pu sun se izviko na jednoga ki je stalno griši u pisanju, slično kako nightsky, a na kraju je ispalo da imo tumor, pa je jedva tipko na nekakovoj specijalnoj tipkovnici koja izgljedo ko harmonika. oću reći da ne moremo znati ki je iz druge strone dokle oni to somi ne učinu.

jo sun uhljeb i mizantrop- imun puno vrimena i ne volin ljude previše.

whaat~
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 10:16

aben wrote:
Fibica wrote:Ovo je tekst pjesme koju je pjevao Thompson i to, po vlastitu priznanju, ne jednom.

"Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara
Kroz Imotski kamioni žure, voze crnce Francetića Jure
U Čapljini klaonica bila, puno Srba Neretva nosila

Oj Neretvo teci niza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu
Ko je moga zamisliti lani, da će Božić slavit partizani
Tko je reka, jeba li ga ćaća, da se Crna Legija ne vraća

Gospe sinjska ako si u stanju, uzmi Stipu a vrati nam Franju
Oj Račane jeba ti pas mater, i onome tko je glasa za te
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića, pozdravi nam Antu Pavelića"
[size=32]phoebebuffay, zno ki je ovo pivo?[/size]


[size=32]Arise, children of the Fatherland
The day of glory has arrived
Against us tyranny's
Bloody banner is raised
Do you hear, in the countryside
The roar of those ferocious soldiers?
They're coming right into your arms
To cut the throats of your sons, your women![/size]
[size=32]To arms, citizens!
Form your battalions
Let's march, let's march
Let an impure blood
Water our furrows![/size]
Znam da je francuska i da joj se francuzi dice...

Cak su i sufrazetinjie imale neku takvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 10:25

mativka wrote:Vjerojatno preživljavanjem :)
Radom, rekla bih :)
Sinoc sam u jedan zaspala, razmisljajuci o, tom pitanju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 10:41

aben wrote:
metilda wrote:jedva čekam abenovu filantropsku analizu :D
zapravo bi svaki zo se tribo izabrati kategoriju. 
jedun pu je jedun forumaš koristi velike riči, tipa "konzumacija iste" ali rečenično ustrojstvo mu je bilo katastrofalno. jo sun se izviko no nje, u smislu nered u rečenicami- nered u glovi, a na kraju je ispalo da je čovik bi glupav, i da uopće ni zno dobro govoriti. a, drugi pu sun se izviko na jednoga ki je stalno griši u pisanju, slično kako nightsky, a na kraju je ispalo da imo tumor, pa je jedva tipko na nekakovoj specijalnoj tipkovnici koja izgljedo ko harmonika. oću reći da ne moremo znati ki je iz druge strone dokle oni to somi ne učinu.

jo sun uhljeb i mizantrop- imun puno vrimena i ne volin ljude previše.



dobro, ja sam promatrač ali i egzibicionist, volim gledati reakcije ljudi na moje upise.. nemam puno vremena jer puno radim, a zbog političkih neslaganja izgubila sam i ono malo prijatelja što sam ih imala u RL.. slobodno vrijeme volim provesti čitajući forum, knjige me već odavno ne zanimaju.. osim kakve rijetke kao što su Harmsove nule i ništice.. na forumu vidim koliko ljudi nemaju pojma sami o sebi.. više volim kad me kude kao što je to radila saudade nego kad su licemjerno ljubazni...
ja nisam ni uhljeb ni mizantrop, voljela bih reći da sam filantrop ali nisam ni to, ljudi su odveć egoistični da bih ih mogla bezuvjetno voljeti.. to smatram svojim najvećim grijehom i pokušavam voljeti ljude kao samu sebe kako to reče Isus ali teško mi to ide...inače imam opravdanja za sve postupke osim bljutavosti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 10:51

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:jedva čekam abenovu filantropsku analizu :D
zapravo bi svaki zo se tribo izabrati kategoriju. 
jedun pu je jedun forumaš koristi velike riči, tipa "konzumacija iste" ali rečenično ustrojstvo mu je bilo katastrofalno. jo sun se izviko no nje, u smislu nered u rečenicami- nered u glovi, a na kraju je ispalo da je čovik bi glupav, i da uopće ni zno dobro govoriti. a, drugi pu sun se izviko na jednoga ki je stalno griši u pisanju, slično kako nightsky, a na kraju je ispalo da imo tumor, pa je jedva tipko na nekakovoj specijalnoj tipkovnici koja izgljedo ko harmonika. oću reći da ne moremo znati ki je iz druge strone dokle oni to somi ne učinu.

jo sun uhljeb i mizantrop- imun puno vrimena i ne volin ljude previše.



dobro, ja sam promatrač ali i egzibicionist, volim gledati reakcije ljudi na moje upise.. nemam puno vremena jer puno radim, a zbog političkih neslaganja izgubila sam i ono malo prijatelja što sam ih imala u RL.. slobodno vrijeme volim provesti čitajući forum, knjige me već odavno ne zanimaju.. osim kakve rijetke kao što su Harmsove nule i ništice.. na forumu vidim koliko ljudi nemaju pojma sami o sebi.. više volim kad me kude kao što je to radila saudade nego kad su licemjerno ljubazni...
ja nisam ni uhljeb ni mizantrop, voljela bih reći da sam filantrop ali nisam ni to, ljudi su odveć egoistični da bih ih mogla bezuvjetno voljeti.. to smatram svojim najvećim grijehom i pokušavam voljeti ljude kao samu sebe kako to reče Isus ali teško mi to ide...inače imam opravdanja za sve postupke osim bljutavosti...
Vjeruj mi, bolje je posvetit se knjigama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 11:11

Fibica wrote:
Znam da je francuska i da joj se francuzi dice...

Himna. Ni manje ni više. A kako se ne bi dičili svojom himnom!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 11:12

Speare Shaker wrote:
Fibica wrote:
Znam da je francuska i da joj se francuzi dice...

Himna. Ni manje ni više. A kako se ne bi dičili svojom himnom!

A sad usporedi tekstove "Lijepa Li Si" i "Marseljeze" i donesi jedini mogući zaključak do kojega će bilo koji normalan čovjek doći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 23 Jul - 11:23

mativka wrote:Abene, a tko je taj glupi forumaš s neredom ne samo u glavi već i rečeničnim kaosom?
zvo se mačak, ili tako nešto, i bi je peder

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 14:08

Speare Shaker wrote:
Fibica wrote:
Znam da je francuska i da joj se francuzi dice...

Himna. Ni manje ni više. A kako se ne bi dičili svojom himnom!

Nis bolji od tomkeca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 23 Jul - 14:58

....
Nice wrote:Najtice, sto sa ovom velikom pomrcinom Mjeseca 27.7?
I navodno ce Mars biti neko vrijeme vrlo vidljiv na nebu.
ako stignem, krajem tjedna :).... malo skicnuh....kraj jarca i pocetak vodenjaka....jako neugodno razdoblje ,mjesec zarobljen izmedu pl i ma.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Mon 23 Jul - 15:13

Speare Shaker wrote:
night sky wrote:
Speare Shaker wrote:
night sky wrote:

kic, da li je to to?.... da....


a kako onda ako ne legalnim putem, dogovorom dviju država.... koja je druga opcija?....

Odmjeravanjem snaga na manje ili više svim poljima društvenog života, naravno. Natjecanjem za naklonost srca kako unutar društva tako i na međunarodnoj sceni.
Kako bi drugačije?
Vojna opcija je ovdje naravno na posljednjem  mjestu, ali se ne može isključiti u posebno neugodnim okolnostima, zato države uostalom izgrađuju svoje obrambene sustave, jer bi inače iste predstavljale nepotreban trošak i traćenje ljudskih i drugih resursa. Nitko normalan i odgovoran ne želi živjeti u zajednici koja nema ama baš nikakve garancije sigurnosti i koja u tom smislu ovisi o stanju neurotičnosti svojih susjeda ili udaljenijih igrača na međunarodnoj sceni.




sporan je u cijeloj toj gunguli od prepiska jedino m.p.. netko tko konstantno poziva na ustaštvo ne može biti uzor, ni primjer ničeg dobrog pa da ne znam kakve stihove sklepa i ne znam kakve božanstvene budnice svom porijeklu opjeva.... ili sam ja iznimka kad tako mislim? može biti....

Boldano je naravno notorna laž i ulatzi u kategoriju djelovanja domaćih političkih i sličnih snaga koji se okupljaju oko određenih političkih agendi, a kojima je cilj neprestano pronalaziti "ustaše" po Hrvatskoj i među Hrvatima u BiH u cilju opće difamacije Hrvatske o kojoj sam također govorio. Politički pa i duhovni predvodnici takve prljave difamacijske kampanje se nalaze u Srbiji i oličeni su ne samo u liku predsjednika Srbije i njegovih ministara Vulina i Dačića nego i u enormnom broju intelektualaca okupljenih oko SANU, a o medijima pod njihovim utjecajem da i ne govorim.
Upravo je dirljivo gledati njihovu suradnju sa hrvatskim dupeglavcima i notornim idiotima koji također kao svoju primarnu parapolitičku aktivnost imaju potragu za ustašama u Hrvatskoj očito nesvjesni da takva aktivnost neće naći na dobar odjek niti u Hrvatskoj, a još manje u inozemstvu, naročito nakon titule viceprvaka svijeta u skladu sa onom sada već poznatom: France won the cup, Croatia won hearts.
Jedino što se na taj način može postići je vlastito legitimiranje kao notornih političkih štetočina i delegitimiranje u očima većine stanovnika kao privlačne političke opcije kojoj treba dati svoj glas na izborima, ali pravo im i budi, bolje nisu niti zaslužili.


kako si samo drzak, hehe.... ali vec smo u ovih 25 naucili da divlji vjesto izokrecu stvari, istine ptetvaraju u lazi.... i tako to...


m.p. otvoreno propagira ustastvo.
to se ne moze sakriti. tocka.




nego, sto ono bijase sa junackim srcima u tih istih 25, nekako im je pljacka, lopovluk, kriminal nesto priraso srcu, jel....pa kad zagusti,sve su blagajne ispraznjene, sve opljackano....ajmo opet o srbima, ratu....kriv je uvijek netko drugi.


i za boga miloga.... da li ti te pamflete keljis posvuda?


Last edited by night sky on Mon 23 Jul - 15:14; edited 1 time in total (Reason for editing : hhhb)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 23 Jul - 15:20

night sky wrote:



kako si samo drzak, hehe.... ali vec smo u ovih 25 naucili da divlji vjesto izokrecu stvari, istine ptetvaraju u lazi.... i tako to...

O da, itekako smo naučili. :)
Između ostalog i na primjeru tvojih pisanija na ovom forumu. :)
Zato te više nitko normalan ne uzima za ozbiljno, čak ni kada je horoskopija u pitanju, a gdje će kada je riječ o politici.
Čuj, drzak. :) To se zove baratanje racionalnim argumentima u tematskoj raspravi, ako to do sad nisi znala, sad znaš. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum