ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by Eroo 16/7/2018, 02:13

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Df1RomeX4AE8Ag-

Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by Eroo 16/7/2018, 02:26

Respekt i velikim Francuzima. 

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 800x450

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by Yehudim 16/7/2018, 09:06

Eroo wrote:Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 DiKciuBUEAIPBUH

  S U P E R ............JAKO MI JE DRAGO 

 PS- Mada ne znam čime je to zaslužio
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by omni 16/7/2018, 09:13

Yehudim wrote:
Eroo wrote:Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 DiKciuBUEAIPBUH

  S U P E R ............JAKO MI JE DRAGO 

 PS- Mada ne znam čime je to zaslužio
Cime je zasluzio? Time sto i jeste bio najbolji kako po odluci tako i po komentarima i stranih medija i stranih foruma. Velika vecina se slaze s time.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by vuksadinare 16/7/2018, 09:24

mnogi ne kuze da modric nije veznjak tipa prosinecki,boban,sliskovic,asanovic...koji su mozda imali i atraktivnije poteze od modrica..modric je cisti play maker kosarkaskim rijecnikom..koji usporava ili dize tempo svoje momcadi..veznjak radilica..a to ovi pobrajani nisu bili..i zato je malo takvih veznjaka danas u svijetu poput modrica a koji ej potreban svakoj momcadi....i zato je zlatna lopta za razliku od pobrojanih igraca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by Guest 16/7/2018, 09:49

vuksadinare wrote:mnogi ne kuze da modric nije veznjak tipa prosinecki,boban,sliskovic,asanovic...koji su mozda imali i atraktivnije poteze od modrica..modric je cisti play maker kosarkaskim rijecnikom..koji usporava ili dize tempo svoje momcadi..veznjak radilica..a to ovi pobrajani nisu bili..i zato je malo takvih veznjaka danas u svijetu poput modrica a koji ej potreban svakoj momcadi....i zato je zlatna lopta za razliku od pobrojanih igraca

To je jasno svima koji se imalo razumiju u nogomet.
Inače, šteta što se jučer nije više zabadao u 16, jer je lako mogao iznuditi penal, s obzirom da mu je i inače, ali i na ovom prvenstvu bilo posebno jako teško oduzeti loptu na čist način.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by vuksadinare 16/7/2018, 09:58

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:mnogi ne kuze da modric nije veznjak tipa prosinecki,boban,sliskovic,asanovic...koji su mozda imali i atraktivnije poteze od modrica..modric je cisti play maker kosarkaskim rijecnikom..koji usporava ili dize tempo svoje momcadi..veznjak radilica..a to ovi pobrajani nisu bili..i zato je malo takvih veznjaka danas u svijetu poput modrica a koji ej potreban svakoj momcadi....i zato je zlatna lopta za razliku od pobrojanih igraca

To je jasno svima koji se imalo razumiju u nogomet.
Inače, šteta što se jučer nije više zabadao u 16, jer je lako mogao iznuditi penal, s obzirom da mu je i inače, ali i na ovom prvenstvu bilo posebno jako teško oduzeti loptu na čist način.
ne mozes vise ocekivati od modrica..vukao nas ej sve do finala...nego mene pece sto je suba branio a evidentno ej od pocetka bilo d aima neki problem..to sam jos na pocetku utakmice komentirao kad sam rekao frendu vidi sube zacementirao se na crti..niejovakakv bio do finala..uvijek se kretao amo tamo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu! - Page 2 Empty Re: Luka Modrić najbolji je igrač SP-a: Osvojio je Zlatnu loptu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum