ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by kaya 14/7/2018, 13:51

RayMabus wrote:Je orkrio ih je i onda zarađiva na njima i to mu je jedino bilo bitno zato u dvadeset godina nismo ništa osvojili a čim ga se maklo evo odma srebro u najmanju ruku

I usput Mamić i nije toliko zaslužan hrpa igrača u reprezentaciji nemaju veze s Mamićem
da, to je bio motiv, al otkrio ih je..to je činjenica

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 14/7/2018, 13:56

kaja wrote:
RayMabus wrote:Je orkrio ih je i onda zarađiva na njima i to mu je jedino bilo bitno zato u dvadeset godina nismo ništa osvojili a čim ga se maklo evo odma srebro u najmanju ruku

I usput Mamić i nije toliko zaslužan hrpa igrača u reprezentaciji nemaju veze s Mamićem
da, to je bio motiv, al otkrio ih je..to je činjenica
Otkrio bi ih i netko drugi 

Mamić samo ima nos za biznis i onda je to počela bit nogometna mafija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by kaya 14/7/2018, 14:00

RayMabus wrote:
kaja wrote:
RayMabus wrote:Je orkrio ih je i onda zarađiva na njima i to mu je jedino bilo bitno zato u dvadeset godina nismo ništa osvojili a čim ga se maklo evo odma srebro u najmanju ruku

I usput Mamić i nije toliko zaslužan hrpa igrača u reprezentaciji nemaju veze s Mamićem
da, to je bio motiv, al otkrio ih je..to je činjenica
Otkrio bi ih i netko drugi 

Mamić samo ima nos za biznis i onda je to počela bit nogometna mafija
sumnjam ali to je kad bi bilo.
on ih je izvukao i digao (bez obzira na svoj motiv), najjači su njegovi
tako da svako zlo za neko dobro
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 14/7/2018, 14:06

Pa eto neka sad to radi po Bosni, priđe li granicu ide u zatvor 

KRAJ RASPRAVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by Guest 14/7/2018, 14:39

kaja wrote:
RayMabus wrote:
kaja wrote:
RayMabus wrote:Je orkrio ih je i onda zarađiva na njima i to mu je jedino bilo bitno zato u dvadeset godina nismo ništa osvojili a čim ga se maklo evo odma srebro u najmanju ruku

I usput Mamić i nije toliko zaslužan hrpa igrača u reprezentaciji nemaju veze s Mamićem
da, to je bio motiv, al otkrio ih je..to je činjenica
Otkrio bi ih i netko drugi 

Mamić samo ima nos za biznis i onda je to počela bit nogometna mafija
sumnjam ali to je kad bi bilo.
on ih je izvukao i digao (bez obzira na svoj motiv), najjači su njegovi
tako da svako zlo za neko dobro
ne Bog ih je izvukao i digo, ovaj kenjo je samo prepreka. Nije ovaj mamic njima nista pomogao u zivou, oni su uspjeli usprkos mamicu. Samo Bog izvlaci i dize, nikakve ljudske kenje, ko god tvrdi drugacije & pokusa se okoristiti i okititi tudjim talentom je nista drugo doli parazit. 

Inace to boldano ti je klasicna misao koju salje robovlasnicki sklop da bi drzao robove u pokornosti. To ti je sukus mentalne piramide: "da nema mene, ti bi bio nitko i nista". Sto nije istina. Ne treba ti to, samo ti stavlja okov oko vrata. Eto to ti je dobronamjerno receno... Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by Guest 14/7/2018, 15:04

hahahah al se crno pise maminju. Masoni inace nisu poznati po tome da oprastaju svojim potrcima gafove ovakvog tipa kad dodje do pobune robova, ali ovaj ce gadno nastradat jer smo izbacili I ponizili enegleze, a kad sutra francuzi popuse cijela Afrika ce pasti u delirij, iskra koja ce zapaliti svijet. Zamisli ti sto ce se desit maminju ako francuska masonerija zbog njegove nekompetentnosti izgubi Afriku? Ovo sto se izjalovio plan da francuska-engleska budu u finalu je nista u usporedbi sa gubitkom Afrike,masoni ce popizdit. Zna to i sam maminjo, zato je i pobjegao u medjugorje i moli krunicu non stop, hahahaha eto ako je nekome bilo cudno zasto, ja se kladim u ispeglanu kosulju da je razlog tomu to sto on jako dobro poznaje svoje gospodare... 
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by Guest 14/7/2018, 15:16

a nismo puno trebali ni cekati na odgovor engleske masonerije na poraz. Eno onaj njonjavac cerar odma izjavio da ce slovenija uputiti bez cekanja tuzbu protiv hrvatske na onaj neki njonjavi sud. hahahaha mogu se samo nanjonjat s time, koji jadovi ko da nas treba bit strah, kad Gromovnik Iknar pocme gromovima lupat sakrit ce se svi u misju rupu to ce bit milina za gledat.... Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by danni1 14/7/2018, 15:48

mortal wrote:
sredila ih pogubna politika politicara iza 91 
prodali drzavu i naord
i nije da samo mladi ostaju kod roditelja... mnogi roditelji hrane djecu do 50 godina, cak i pojedine bivse branitelje ... dok nam se Hr vodstvo naslikava po stranim zemljama i naslovnicama
Ja bih prije rekao da mnoga djeca hrane roditelje. Moš ti otić od kuće al tko će dohranit roditelje koji ostanu u kući s 2000 kn penzije a za režije samo treba cca 1500. Ostanak u roditeljskoj kući ako je razumno riješenje i obostrana korist.

_________________
Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 14/7/2018, 16:17

danni1 wrote:
mortal wrote:
sredila ih pogubna politika politicara iza 91 
prodali drzavu i naord
i nije da samo mladi ostaju kod roditelja... mnogi roditelji hrane djecu do 50 godina, cak i pojedine bivse branitelje ... dok nam se Hr vodstvo naslikava po stranim zemljama i naslovnicama
Ja bih prije rekao da mnoga djeca hrane roditelje. Moš ti otić od kuće al tko će dohranit roditelje koji ostanu u kući s 2000 kn penzije a za režije samo treba cca 1500. Ostanak u roditeljskoj kući ako je razumno riješenje i obostrana korist.
Pod uvjetom da dijete radi jer mi imamo još uvijek blizu 200 tisuća nezaposlenih i visoku stopu nezaposlenih 

Male penzije, male plaće većina ljudi krpa kraj s krajem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 14/7/2018, 16:56

U Hrvatskoj je sad stopa nezaposlenosti oko 10%

http://www.poslovni.hr/hrvatska/u-hrvatskoj-176000-nezaposlenih-338311

U iduće dvije do tri godine iselit će još sto tisuća mladih 

Kad se to pridoda onim 350 tisuća šta je dosad iselilo to je praktički pola miljona ljudi uglavnom ispod 40 godina

Ukratko demografija nepovratno krahirala jer je netko umislija da se može živit ovakvo kako su političari zamislili
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by kic 14/7/2018, 17:08

RayMabus wrote:Znaš da ću se ja uvijek ponašati kao prosjek jer uvažavam točku gledišta problematike većine stanovništva 

Ja sam Ashtar

Ashtar je velik, sve zna a opet skroman i solidaran
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 14/7/2018, 17:15

kic wrote:
RayMabus wrote:Znaš da ću se ja uvijek ponašati kao prosjek jer uvažavam točku gledišta problematike većine stanovništva 

Ja sam Ashtar

Ashtar je velik, sve zna a opet skroman i solidaran
Samo Bog zna sve 

Recimo da majstori svjetlosti bolje vide jer su na višem položaju odakle se bolje vidi 

Ja sam samo pripadnik ashtar komande nisam Ashtar osobno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 14/7/2018, 17:33

Ja sam jebivjetar kojemu puca kurac a mora živit u ovoj velikoj količini gluposti 

lol! lol!  lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by kic 14/7/2018, 17:56

Ashtar komanda nije Ashtar? :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 14/7/2018, 17:59

Nije 

Ashtar komada je grupa duša jako visoke duhovne razine 

A ja se iden kupat, Belgija zasluženo pobijedila 

Hrvatska je ok zemlja samo previše debilizma, malo triba i svima bi nam bilo puno bolje a baš to malo pameti fali
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by immortal 14/7/2018, 23:54

danni1 wrote:
mortal wrote:
sredila ih pogubna politika politicara iza 91 
prodali drzavu i naord
i nije da samo mladi ostaju kod roditelja... mnogi roditelji hrane djecu do 50 godina, cak i pojedine bivse branitelje ... dok nam se Hr vodstvo naslikava po stranim zemljama i naslovnicama
Ja bih prije rekao da mnoga djeca hrane roditelje. Moš ti otić od kuće al tko će dohranit roditelje koji ostanu u kući s 2000 kn penzije a za režije samo treba cca 1500. Ostanak u roditeljskoj kući ako je razumno riješenje i obostrana korist.
ovisi od situacije do situacije
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by L'âme 15/7/2018, 00:22

Idem se vratit kod mamei tate..tada mi je i najljepse bilo..ovi wknd ruckovi nisu dovoljno :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 15/7/2018, 06:49

Šta je najveća baza ovdje još nitko nije spomenija situaciju kad se obitelj raspala tj roditelji rastavljeni pa praktički sam se moraš brinit i o starčadi

To ti primjer kod mene, ja i stari smo mater izbacili iz kuće jer je njeno kljucanje nas prešlo sve granice  nisu službeno rastavljeni ali u praksi jesu šta više ona ni sa sinom nepriča jer je u kurcu pa onda bolje da ne pričamo nego da joj razbijem zube 

Imaš miljon usranih situacija tj oću reč da bi mladi radije veću plaću pa u podstanare nego s roditeljima živili tako da sve se svodi na faktor mali prihodi i nužda a ne šta netko radije nebi bio sam tj da ima svoju nekretninu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 15/7/2018, 07:20

Svako treći brak u Hrvatskoj ti je rastava a onda ti je svako treći rasulo unutar obitelji tako da su to isto podaci koje treba uzet u obzir

Žene kad su dobile ta prava onda su to zamijenile s Meni nitko ništa nemože

Sve ok ali nemora tebe nitko ni trpit i zato toliko rastava jer svak će trpit nešto a neće baš sve 

I to ti je opet udar na kućni buđet jer sad imaš dvije poluobiitelji koja svak sebi mora plaćati režije jer više nisu ista adresa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by RayMabus 15/7/2018, 07:37

Ekonomija nije samo kolika ti je plaća nego i kućni budžet jer svi mi negdje živimo dakle ako si podstanar onda podstanarina pa imaš režije pa hrana odjeća drugi troškovi registracija auta ako su tu djeca to su novi troškovi pa zdravlje ovo ono jeli svakakvih nekih troškova moš imat zato je lakše opstati u grupi nego sam posebno u situaciji gdje su plaće male a životni troškovi veliki 

Sad tu ubaci podatak da je svako treći brak rastava šta ti je u biti od jedne obitelji dobiješ dvije poluobiitelji šta su sad dva odvojena kućanstva a manji broj ljudi u grupi koji to pokriva 

To ti je ekonomska matematika gdje se broj ljudi s prihodima dakle plaća ili penzija ili neki dodatni izvor prihoda dijeli s brojem kućanstava koji je obično jedan no čim je rastrava onda je odma dva plus u oba ova kućanstava je automatski broj platiš u svakoj manji za najmanje jedan
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by Sora 15/7/2018, 07:44

Meni je super da djeca ostaju s roditeljima cim duze 
Osobito ako imaju uvjete, stambene naravno 
Velika je stvar imati obitelj na okupu 
To znaju oni koji je nemaju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja  - Page 3 Empty Re: Mladi u Hrvatskoj najdulje ostaju živjeti kod roditelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum