ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango 12/7/2018, 12:02

kofein wrote:
pizzon wrote:
kofein wrote:pizzon@

Lovrenovog tetka su Srbi-četnici zaklali na kućnom pragu, a djedu Luke Modrića "samo" ubili.

Oluja je direktana posljedica takvog djelovanja "vas i vaših", stoga odjebi.

verujem,
ali iz nase perspektive, srba iz srbije, stvari ne stoje tako, odnsonso ne ulazimo u individulane sudbine, pojedinacno !
koje jesu bitne, ali nesmeju da budu presudne na stav drzave i naroda kao celine.
ili, da prepustimo prezivelim potomcima, ustaskih zlocina,  njihovima unucima da kreiraju odnos prema hrvatskoj.
to bi znacilo da momentalno uzmemo puske i krenemo. to nije ispravna logika.

Pomirite se s tim da više niste Pijemont
Pomirite se s tim da nisu svi Srbi (ili nastali od vas)
Pomirite se s tim da ste griješili prema svima koji vas okružuju.

Arogancija  vam zamagljuje um.  

Svako dobro!
Ко bre nije Pijemont? Daj tri karte.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Šandor Winnetou 12/7/2018, 12:02

epikur37 wrote:Srbi sad priznajte poraz, dozivite katarzu, ispricajte se i potpisite sto vam kazemo...

sve smo ovo napravili da bi vama mogli na nos nabiti :D
srbi među hrvatima djeluju kao perpetumobil :D

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango 12/7/2018, 12:04

kofein wrote:
tre wrote:
kofein wrote:pizzon@

Lovrenovog tetka su Srbi-četnici zaklali na kućnom pragu, a djedu Luke Modrića "samo" ubili.

Oluja je direktana posljedica takvog djelovanja "vas i vaših", stoga odjebi.
na idiotski način pokušavaju oluju prikazati kao neko zlo no kad bi je srbi po istini priznali riješili bi se 90% šljama koja ih vuče u ponor.

S ove naše strane im odgovaraju samo budale koje relativiziraju i traže "ravnotežu" u odgovornosti.  

Znaš da sam za kršćansku poveznicu Hrvata i Srba  , ali sve ima granice.
Budale? Mislim ministri sendvičari?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by crvenkasti 12/7/2018, 12:04

epikur37 wrote:Srbi sad priznajte poraz, dozivite katarzu, ispricajte se i potpisite sto vam kazemo...

sve smo ovo napravili da bi vama mogli na nos nabiti :D

Nek vide sad da mi Hrvati nismo Srbi i da smo bili u pravu kad smo se odcijepili od njih.

Ako ovo nije dokaz, onda ne znam što je...

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by epikur37 12/7/2018, 12:04

pizzon wrote:
epikur37 wrote:Srbi sad priznajte poraz, dozivite katarzu, ispricajte se i potpisite sto vam kazemo...

sve smo ovo napravili da bi vama mogli na nos nabiti :D

sta da priznamo
rep. hrvatske je zasluzeno u finalu
ali zelimo da se maximalno distanciramo
jer vi slavite zlocine i mrznju prema srbima a ne uspeh hrvatskog fudbala
to je utisak

Priznajte poraz u ratovfima, ispričajte se i isplatite ratnu odštetu...te se obvežite u ustavu da nikad više nećete pokušati ući u neku državnu zajednicu s nama. 

Ukinite RS, priznajte da je Tesla Hrvat....

Kad to sve uradite onda odite u šljivik i objesite se o granu.

Tako da i mi izgubimo smisao postojanja :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by epikur37 12/7/2018, 12:06

tre wrote:
epikur37 wrote:Srbi sad priznajte poraz, dozivite katarzu, ispricajte se i potpisite sto vam kazemo...

sve smo ovo napravili da bi vama mogli na nos nabiti :D
srbi među hrvatima djeluju kao perpetumobil :D

oni su naše gorivo :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango 12/7/2018, 12:06

epikur37 wrote:Srbi sad priznajte poraz, dozivite katarzu, ispricajte se i potpisite sto vam kazemo...

sve smo ovo napravili da bi vama mogli na nos nabiti :D
Ја redovno doživljavam katarzu. Neki dan na Gardošu.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Šandor Winnetou 12/7/2018, 12:08

kaja wrote:
tre wrote:
kaja wrote:
tre wrote:
pizzon wrote:
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 1531379326039-mario-mandzukic-620x350
[size=42]Sergej Trifunović brutalno isprozivao hrvatskog voditelja koji je finale Mundijala najavio rečima "oluja nad olujama"[/size]


sta, da se pridrzim crnokosuljasima koji svoj najveci sportski uspeh slave salvljem mrznje prema
mom narodu i mojoj drzavi. sama rec slavlje znaci slaviti svoj uspeh a ne mrzunju.
hrvati postoje da bi mrzeli srbe. a to je zato sto ogroman broj hrvata tacno zna da ima snazne krvne 
veze sa srpstvom.
eto o tome pišem, iskompleksirana ste nacija do bola. Dakle ako imamo jednog srbina u ekipi to je zasluga da smo u finalu SP, sa druge strane imate 22 srbina i ne možete grupnu fazu proći a vaši protivnici iz grupe poispadali do polufinala ko zrele kruške nakon trešnje drveta ili slabije oluje.  Jadni ste i iskompleksirani do bola, pere vas inferiornost i srpska mitomanija do krajnjih granica. Nemate respekta prema nikome iako je sa marsa vidljivo koliko ste podređeni i iskompleksirani spram Hrvata na svakom koraku. Gurate nosinu u naše dvorište, bunite se kako roditelji daju djeci imena, nagovarate djecu da navijaju za srpske klubove, gurate hrvatima knjige na ćirilici, razbijate  hrvatske automobile sjekirama, krafete tablice svima koji zanoće u srbiji...glupi ste do bola i iskompleksirani preko toga da skratim priču.
ma nisu svi isti, ima super ljudi, pa i na forumu
al njih ta propaganda sendvičarska zgrabi valjda
eto kao djano je dobar i u raspravi kaže jasno i glasno da hrvatima i srbima ne može biti dobro u isto vrijeme. Ne razumijem zašto takve stvari ignoriraš i držiš im ljestve no kako rekoh tvoja stvar ali ostaje uvijek upitnik što se događa sa tobom :(
može im biti dobro u isto vrijeme, rat je završio odavno, i bilo bi im bolje da istupaju zajedno na tržištu jer su ovako k. od ovce i jedni i drugi
al s vučićem i budalama na našoj strani malo teže..
al dobro, nije tema...
osim toga pogle sebe, ti bi radio u australiji da ti je tu super?
ja ti pišem što je tvoj vjerni sančo napisao oko toga da hrvatima i srbima ne može biti ok u isto vrijeme.
U australiji bi radio uvijek, poštena zemlja i solidna zarada no tamo živio ne bih nikada, jednostavno osobna stvar i nema veze sa objektivnošću

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 12/7/2018, 12:08

epikur37 wrote:Priznajte poraz u ratovfima, ispričajte se i isplatite ratnu odštetu...te se obvežite u ustavu da nikad više nećete pokušati ući u neku državnu zajednicu s nama. 

Ukinite RS, priznajte da je Tesla Hrvat....

Kad to sve uradite onda odite u šljivik i objesite se o granu.

Tako da i mi izgubimo smisao postojanja :D

:D Vragolane
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 12/7/2018, 12:09

dzango wrote:Ја redovno doživljavam katarzu.

Priznaj superiornost Hrvata kao nacije :)

Ne boli toliko, vidjet ćeš :) :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by epikur37 12/7/2018, 12:09

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Priznajte poraz u ratovfima, ispričajte se i isplatite ratnu odštetu...te se obvežite u ustavu da nikad više nećete pokušati ući u neku državnu zajednicu s nama. 

Ukinite RS, priznajte da je Tesla Hrvat....

Kad to sve uradite onda odite u šljivik i objesite se o granu.

Tako da i mi izgubimo smisao postojanja :D

:D Vragolane


Dok je srba bit ce i nas :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 12/7/2018, 12:10

epikur37 wrote:
Hektorović wrote::D Vragolane


Dok je srba bit ce i nas
:D

Nemoj samo to :D

Po demografiji još 60tak godina i srbija kaput...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 12/7/2018, 12:11

antologija za film...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99375
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Šandor Winnetou 12/7/2018, 12:11

kofein wrote:
tre wrote:
kofein wrote:pizzon@

Lovrenovog tetka su Srbi-četnici zaklali na kućnom pragu, a djedu Luke Modrića "samo" ubili.

Oluja je direktana posljedica takvog djelovanja "vas i vaših", stoga odjebi.
na idiotski način pokušavaju oluju prikazati kao neko zlo no kad bi je srbi po istini priznali riješili bi se 90% šljama koja ih vuče u ponor.

S ove naše strane im odgovaraju samo budale koje relativiziraju i traže "ravnotežu" u odgovornosti.  

Znaš da sam za kršćansku poveznicu Hrvata i Srba  , ali sve ima granice.
kršćanstvo traži pomirenje ali ne i poniženje, Krist reče ako sam krivo rekao dokaži a ako nisam zašto me udaraš? U toj rečenici je puno toga relčeno samo treba imati uho za to :)

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya 12/7/2018, 12:13

tre wrote:
ja ti pišem što je tvoj vjerni sančo napisao oko toga da hrvatima i srbima ne može biti ok u isto vrijeme.
U australiji bi radio uvijek, poštena zemlja i solidna zarada no tamo živio ne bih nikada, jednostavno osobna stvar i nema veze sa objektivnošću
pa i ja napišem štošta ovisno o momentu , kad pročitam informer dobim proljev i napišem da bi trebali nestati
ali nije to mišljenje nego moment, piše on i jako puno pametnih i realnih stvari tak da hvatati se nekome za jednu rečenicu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango 12/7/2018, 12:14

Hektorović wrote:
dzango wrote:Ја redovno doživljavam katarzu.

Priznaj superiornost Hrvata kao nacije :)

Ne boli toliko, vidjet ćeš :) :)
Моže sutra? Danas još vidam rane od sinoć. Sav sam bio u bolovima. Neviđeno me bolelo dupe.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Šandor Winnetou 12/7/2018, 12:14

dzango wrote:
tre wrote:
dzango wrote:
tre wrote:
dzango wrote:
I vi ste komšije finaliste Mundobasketa i Olimpijade.
kme kme, vi bi sve trofeje dali za ovo što mi imamo u nogometu no kad su u srbiji izbornici poput tebe jasno je da je to nemoguća misija. Ono red šešelja pa mladića pa red draže pa kalabića... da skratim formacija vam je 1  9  0  i obične ste jajare :)
Ne bi ja ništa dao jer nisam ni osvojio. Bolje pitaj Saleta Đorđevića. Naš sport je basket a za fudbal je uspeh što smo otišli na Mundijal. Košarka je ponos i stvar prestiža za Srbe. Ne znam koji se kurac svađaš.
ma nema kompleksa, idemo pričati o košarci na temi o nogometu :)))
Коliko vidim tema je ko je kome komšija od svetskih finalista. A možemo i o osvojenim trofejima u fudbalu, nije problem, ako je to tema.
oprosti ali ti bi trebao okulistu mada sumnjam da on može tvoj problem sa kmečanjem riješiti :)

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 12/7/2018, 12:14

ma ljudi mozda zvuci cudno do mene..ali pustimo srbe sto oni misle..ovih dana..ako je index rekao da nece nista negativno pisati do utorka onda pustimo ove da se valjaju u svojim mukama..mi slavimo..ovo ej antologija..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99375
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 12/7/2018, 12:15

tre wrote:kršćanstvo traži pomirenje ali ne i poniženje, Krist reče ako sam krivo rekao dokaži a ako nisam zašto me udaraš?  U toj rečenici je puno toga relčeno samo treba imati uho za to :)

Vladika Grigorije lijepo im je rekao 90 i neke u Glini... tražite pomirenje i oprost od komšija, a ne... :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by epikur37 12/7/2018, 12:15

vuksadinare wrote:ma ljudi mozda zvuci cudno do mene..ali pustimo srbe sto oni misle..ovih dana..ako je index rekao da nece nista negativno pisati do utorka onda pustimo ove da se valjaju u svojim mukama..mi slavimo..ovo ej antologija..

misliš etnologija?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango 12/7/2018, 12:16

epikur37 wrote:
pizzon wrote:
epikur37 wrote:Srbi sad priznajte poraz, dozivite katarzu, ispricajte se i potpisite sto vam kazemo...

sve smo ovo napravili da bi vama mogli na nos nabiti :D

sta da priznamo
rep. hrvatske je zasluzeno u finalu
ali zelimo da se maximalno distanciramo
jer vi slavite zlocine i mrznju prema srbima a ne uspeh hrvatskog fudbala
to je utisak

Priznajte poraz u ratovfima, ispričajte se i isplatite ratnu odštetu...te se obvežite u ustavu da nikad više nećete pokušati ući u neku državnu zajednicu s nama. 

Ukinite RS, priznajte da je Tesla Hrvat....

Kad to sve uradite onda odite u šljivik i objesite se o granu.

Tako da i mi izgubimo smisao postojanja :D
I da se zabrani Đorđevićeva trojka.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum