ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya Wed 11 Jul - 8:47

RayMabus wrote:I odjebi više s tim veličanjem Njemačke 

Imam tri rođaka u Frankfurtu 

Momci od dvadeset godina 


Kad ispraznite rezervoar istočne Europe čekaju vas Crnci i Arapi 


PUJ


JEBEN TI MATER
:D

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Wed 11 Jul - 8:52

jesu li Suljo i njegovi porucili da je prestalo i 'primirje' u na sporstkom polju između hrvatske i srbije..i da ce međusobni susreti reprezentacija i klubova biti 'na noz'...kao sto ej to vecinom u politickim odnosima između ove dvije zemlje...kao sto bi se narodski u bosni reklo..'ako je belaj neka belaj bude do kraja'...posljednjih par godina neki vucicevi potezi sto se tice sporta i sportskih takmicenja,klubova,reprezentacija vuku u tom msjeru..sjetimo se samo osim ovih izjava sto se tice svjetskog prvenstva pa i izjava prije svjetskog prvesntav kad aje djecaku iz rijeke malom srbinu porucio gotovo strogo..'zasto navijas za hrvatski klub a ne za srpske'..pa do onih komentara o utakmici između zvezde i dinama na maximiru 13.5.1990...gdje je i sam svojim huliganskim ponasanjem tome doprinjeo..da bi sve isto ponovio...dakle iz toga mozemo zakljuciti da iz vucica i dalje progovara huliganski dio potkrijepljen nacionalizmom a u tome ga revnosno prate njegovi obozavatelji,polticki sudrugovi i velik dio srpskih medija...da li  ulazimo u vrijeme hravtsko-srpskog rata i na sportskim poljima....?..vjerojatno da naravno debelo izazvan i ovim huskackim,neprijateljskim i ruznim ispadima sovinisticko nastrojenih medija u srbiji,politicara,veceg broja srba prema hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji,igracima,klubovima pa i hrvatima u cjelini...huskanjem poticu moguce nemile scene na buducim hrvatsko-srpskim dvobojima na sportskim terenima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Wed 11 Jul - 8:56

Milojko Pantic jedan od rijetkih glasova u Srbiji koji trazi da se u sportskom duhu prate igre hrvatske reprezentacije na sp...u intervjuu za N1 kaze na slicno pitanje 'sve je moguce kad znate tko je na vlasti u srbiji i tko kontrolira medije,politiku i sve druge aktivnosti u srbiji'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Wed 11 Jul - 9:06

'da li je zameriti hrvatima sto ce sada u svakoj prilici javno navijati protiv srpskih timova i sportasa,pita se Milojko Pantic.Nije.A uzrok ne treba traziti u malom srpskom coveku koji je podlegao ovim budalastinama nekih medija u Srbiji koji su na platnom spisku ovovekog vozda Srbije,kao i dobar deo neinteligentnih srpskih politicara koji su se otvoreno i svesno ukjlucili u ovu huskacku kampanju protiv hrvatske reperezentacije na svetskom prvenstvu sa neprijateljskim javnim stavovima.Da li je zameriti i hrvatskim politicarima koji ce iskoristiti ove gluposti srpskih nedoraslih politicara,medijskih trabanata da kazu 'a sta da mi sa vama razgovaramo,pregovaramo kad ste pokazali otvoreno svoju zloglasnu cud.Ostaje nada da ce sportasi u odnosu na ove jadnike ostati na primerenom međusobnom sportskom odnosu kako dolikuje',zakljucio je Milojko Pantic u svom stilu u intervjuu za N! televiziju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor Wed 11 Jul - 9:19

vuksadinare wrote:Milojko Pantic jedan od rijetkih glasova u Srbiji koji trazi da se u sportskom duhu prate igre hrvatske reprezentacije na sp...u intervjuu za N1 kaze na slicno pitanje 'sve je moguce kad znate tko je na vlasti u srbiji i tko kontrolira medije,politiku i sve druge aktivnosti u srbiji'
i Đoković, zato je na udaru kancerogenog Šešelja..
Postoje sportske vrijednosti uz koje svi odrastamo. Naravno, svatko se drugačije odnosi prema njima, jer je izuzetno važan utjecaj sredine u kojoj ste odrastali i u kojoj živite, okoline u kojoj radite, utjecaj ljudi koji su oko vas i koji vas podržavaju, kakvo ste obrazovanje stekli', rekao je Novak Đoković i nastavio:

'To jesu faktori koji utječu na odnos prema njima, ali, istovremeno, postoje i neke univerzalne sportske vrijednosti koje svi prepoznajemo - fair play, poštovanje protivnika, uvažavanje sportskih pravila, posvećenost, pružanje svog maksimuma na sportskom borilištu.'
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by newuser Wed 11 Jul - 11:03

Očekujem našu pobjedu, Englezi su dobri ali naši to dobijaju. Nisu Englezi ovdje nikakvi favoriti tako se treba i postaviti i nadigrati ih u igri a neće se braniti kao Danci i Rusi već će težiti igri tu ih možemo dobiti lakše nego ove dvije zadnje utakmice.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Wed 11 Jul - 11:53

Suljo priznao..pa rekao sta ima lose da navija protiv hrvatske ne samo u nogometu...kaze ljuti smo rivali...sve drugo bi bilo laz...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Wed 11 Jul - 11:55

newuser wrote:Očekujem našu pobjedu, Englezi su dobri ali naši to dobijaju. Nisu Englezi ovdje nikakvi favoriti tako se treba i postaviti i nadigrati ih u igri a neće se braniti kao Danci i Rusi već će težiti igri tu ih možemo dobiti lakše nego ove dvije zadnje utakmice.
ma englezi su u prednosti jedino jer su mlađa ekipa sveukupno i manje su se potrošili do danas...
inače su truba totalna kakvi favoriti, imaju tog sterlinga koji je brz ali ništa konkretno i onog glavonju što zabija...
ostali su prosjek teški...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Wed 11 Jul - 11:56

vucicu zaboravio si da si predsjednik jedne drzave a ne delija huligan sa sjevera marakane...i da sto mislis o suprotoj strani zadrzi za sebe ili diplomatski odgovori nesto...u granicama...ovako si se spustio na najnize navijacke i nacionalisticke strasti kao prije 30-tak godina kad si bio huligan-navijac..no u konacnici to si i ostao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Wed 11 Jul - 11:57

aj pusti tu šiptarčinu, koja je konačna prognoza za večeras ?

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya Wed 11 Jul - 11:57

T. wrote:
newuser wrote:Očekujem našu pobjedu, Englezi su dobri ali naši to dobijaju. Nisu Englezi ovdje nikakvi favoriti tako se treba i postaviti i nadigrati ih u igri a neće se braniti kao Danci i Rusi već će težiti igri tu ih možemo dobiti lakše nego ove dvije zadnje utakmice.
ma englezi su u prednosti jedino jer su mlađa ekipa sveukupno i manje su se potrošili do danas...
inače su truba totalna kakvi favoriti, imaju tog sterlinga koji je brz ali ništa konkretno i onog glavonju što zabija...
ostali su prosjek teški...
zašto manje, pa igrali su isto utakmica kao i mi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya Wed 11 Jul - 11:58

T. wrote:aj pusti tu šiptarčinu, koja je konačna prognoza za večeras ?
2:1 za nas.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Wed 11 Jul - 11:58

T. wrote:aj pusti tu šiptarčinu, koja je konačna prognoza za večeras ?
ne znam..cekam svisca da izađe lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Wed 11 Jul - 11:59

kaja wrote:
T. wrote:
newuser wrote:Očekujem našu pobjedu, Englezi su dobri ali naši to dobijaju. Nisu Englezi ovdje nikakvi favoriti tako se treba i postaviti i nadigrati ih u igri a neće se braniti kao Danci i Rusi već će težiti igri tu ih možemo dobiti lakše nego ove dvije zadnje utakmice.
ma englezi su u prednosti jedino jer su mlađa ekipa sveukupno i manje su se potrošili do danas...
inače su truba totalna kakvi favoriti, imaju tog sterlinga koji je brz ali ništa konkretno i onog glavonju što zabija...
ostali su prosjek teški...
zašto manje, pa igrali su isto utakmica kao i mi..
jer su zadnju prošli glatko u 90 min. a mi nakon produžetaka i penala...
i igrali su dan ranije k tome...
više imaju vremena za odmor, a manje im treba za regeneraciju jer su mlađi...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by L'âme Wed 11 Jul - 11:59

Igrali su produžetke i penale protiv Urugvaja, a mi protiv Danske i Rusije.
Bolje se informiraj, kajo, lijenčino. Basketball

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Wed 11 Jul - 12:00

claire wrote:Igrali su produžetke i penale protiv Urugvaja, a mi protiv Danske i Rusije.
Bolje se informiraj, kajo, lijenčino. Basketball
da, nema pojma, a obećava neko skidanje grudnjaka i tome sl. ... :hem
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus Wed 11 Jul - 12:00

Ja se neopterečujem današnjom utakmicom i oćemo li pobjedit, bitno mi je jedino da Englezi izgube
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Wed 11 Jul - 12:01

vuksadinare wrote:
T. wrote:aj pusti tu šiptarčinu, koja je konačna prognoza za večeras ?
ne znam..cekam svisca da izađe lol!
lupaj mu čvoke dok ne prognozira naš poraz...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya Wed 11 Jul - 12:02

claire wrote:Igrali su produžetke i penale protiv Urugvaja, a mi protiv Danske i Rusije.
Bolje se informiraj, kajo, lijenčino. Basketball
a dobro, to je sat vremena duže..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by L'âme Wed 11 Jul - 12:02

T. wrote:
claire wrote:Igrali su produžetke i penale protiv Urugvaja, a mi protiv Danske i Rusije.
Bolje se informiraj, kajo, lijenčino. Basketball
da, nema pojma, a obećava neko skidanje grudnjaka i tome sl. ... :hem
Ma samo glumi da nešto zna i ulaguje se..pusti je, prozirna je..o ređipetu da i ne govorimo..makar se ne biste usrećili (ubit će me sad) pirat

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya Wed 11 Jul - 12:04

T. wrote:
claire wrote:Igrali su produžetke i penale protiv Urugvaja, a mi protiv Danske i Rusije.
Bolje se informiraj, kajo, lijenčino. Basketball
da, nema pojma, a obećava neko skidanje grudnjaka i tome sl. ... :hem
ja grudnjak? nisam ja to napisala..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 8 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum