ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Hektorović 9/7/2018, 23:08

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:Ti si isto opterećen srbima kao i svaki vlaj...

Idioti jedni i drugi koji se hvataju za tako nešto i kvit.
barem se na meni vidi da nisam nabrijan na srbe, ali oni su puno veći bolesnici. mislim ti pratiš te ruske medije, prije 3-4dana uoči, za vrijeme, i nakon utakmice.. russia today je pisala sve pozitivno, itd, a bolesni srbi spamali komentare sa šemom "hrvati koljači, nacisit, napadali rusiju, mi srbi i rusi antifašisti, hrvati nato kuje, vatikan", eno , ako neviruješ odi sam i gledaj. dođe neka vijest, i ono 50% komentara na russia today(jedan od najpraćenijih portala na svijetu) su srbi nabrijani mržnjom prema hrvatskoj. nisu normalni. najgore od svega, nitko ih ne jebe 2%, a ekipa piše i tipka, onda malo gledam, jedan te isti srbin dođe pa na svaku vijest, samo copy pastea isti komentar. pa drugi srbin. pa treći. itd. mislim šta smo im toliko napravili u životu?

To su valjda ti Vučićevi botovi sendvičari :D

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2018, 23:09

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Srbi110

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Hektorović 9/7/2018, 23:09

AssadNaPodmornici wrote:ne govorim o informer, nego govorim o russia today, odi slavoroom, isto tako, polandball, russiaball, ono čim se komentirao nogomet, to su popularne facebook grupe sa stotinama tisuća(ili russia today sa milijunima pratitelja), dakle čim je bila utakmica u pitanju, zanimljivo i hrvati i rusi i poljaci čak i nesretni bošnjaci pišu pozitivno a onda dođu srbi i spamaju "hrvati nisu slaveni, vatikan, ustaše, nacisti, 1milion srba u jasenovcu".. ono prepravili internet svojom boleštinom.

Jupiter Bem može biti ponosan

Preslika Informera
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Guest 9/7/2018, 23:10

Čitao sam malo te komentare na RT Facebook stranici i člancima, vidio sam nekoliko Srba da pišu gluposti i nabacuju svoje klasične priče o Hrvatima, ali jedan je baš ono teški mitoman koji u prezentu/sadašnjosti piše o ustašama, Jasenovcu, svakakvim nacističkim glupostima i što već ne. Uglavnom standardna šablona mržnje prosječnog mitomana.

A što se tiče Slavoruma, tu Srbi uvijek prednjače u svojoj teškoj mitomaniji koje serviraju svim Slavenima što doista malo tko puši, standardne priče o Hrvatima i sl.

Mada nakon njih su dosta ovako aktivni Bugari i Makedonci, što ne čudi kakva se tu borba vodi i što tu Bugari odvaljuju, kakve smiješne fore, sprdnje na račun Makedonaca i Makedonije, ali isto tako Srbe dosta često peru s kartama Bugarske u prošlosti pa se Srbija praktički nigdje ni ne vidi dok su oni na granici s Hrvatskoj u istočnom Srijemu. :D

Ona tu ima gotovo uopće bezvrijedne 'otrovne' strelice između Slovaka i Čeha. 

No na kraju je uvijek Poljska najaktivnija s ruskim okršajima i naravno Rusi i istočna SSSR kompanija sa onim koljačem i luđakom Staljinom i "off to gulag" sličicama kao da je nekakva Zvončica koja donosi sreću i raj na zemlju. :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Hektorović 9/7/2018, 23:13

Ovaj je dobar...


(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Offtot10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2018, 23:13

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:Ti si isto opterećen srbima kao i svaki vlaj...

Idioti jedni i drugi koji se hvataju za tako nešto i kvit.
barem se na meni vidi da nisam nabrijan na srbe, ali oni su puno veći bolesnici. mislim ti pratiš te ruske medije, prije 3-4dana uoči, za vrijeme, i nakon utakmice.. russia today je pisala sve pozitivno, itd, a bolesni srbi spamali komentare sa šemom "hrvati koljači, nacisit, napadali rusiju, mi srbi i rusi antifašisti, hrvati nato kuje, vatikan", eno , ako neviruješ odi sam i gledaj. dođe neka vijest, i ono 50% komentara na russia today(jedan od najpraćenijih portala na svijetu) su srbi nabrijani mržnjom prema hrvatskoj. nisu normalni. najgore od svega, nitko ih ne jebe 2%, a ekipa piše i tipka, onda malo gledam, jedan te isti srbin dođe pa na svaku vijest, samo copy pastea isti komentar. pa drugi srbin. pa treći. itd. mislim šta smo im toliko napravili u životu?

To su valjda ti Vučićevi botovi sendvičari :D
pa da, to je najgore, ovaj Jupiter Bem plaća sendvičare da na russia today, slavoroom, polandball, a da ne govorim drugim ruskim medijima koje nepratim a vjerojatno epi i hrpa drugih prate(sputnik ili šta već) samo hrvati nacisti, vatikan, ustaše, jasenovac 5milijuna ljudi, nato, mi srbi braća, antifašisti, uvijek uz ruse, pravoslavci, slaveni itd.. samo ekipa spama.. primjetio sam par tih srba, copy pasteaju, ili su bolesnici ospjednuti sa hrvatskom, ili su sendvičari..

toliko o tome koliko su nam srbi prijatelji.. prošlo lito sam upozna hrpu srba zbog posla, ali brate mili, grade izbjegličke centre 500 m od naše granice, šalju arape prvo u RH, a onda u bosnu (jer srbi čuvaju bosansku granicu, bošnjaci uopće nemaju kontrolu nad granicom) da iz bosne uđu u RH, pa onda sada sendvičari rigaju hejt po društvenim mrežama.. bolesno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2018, 23:14

Fénix wrote:Čitao sam malo te komentare na RT Facebook stranici i člancima, vidio sam nekoliko Srba da pišu gluposti i nabacuju svoje klasične priče o Hrvatima, ali jedan je baš ono teški mitoman koji u prezentu/sadašnjosti piše o ustašama, Jasenovcu, svakakvim nacističkim glupostima i što već ne. Uglavnom standardna šablona mržnje prosječnog mitomana.

A što se tiče Slavoruma, tu Srbi uvijek prednjače u svojoj teškoj mitomaniji koje serviraju svim Slavenima što doista malo tko puši, standardne priče o Hrvatima i sl.

Mada nakon njih su dosta ovako aktivni Bugari i Makedonci, što ne čudi kakva se tu borba vodi i što tu Bugari odvaljuju, kakve smiješne fore, sprdnje na račun Makedonaca i Makedonije, ali isto tako Srbe dosta često peru s kartama Bugarske u prošlosti pa se Srbija praktički nigdje ni ne vidi dok su oni na granici s Hrvatskoj u istočnom Srijemu. :D

Ona tu ima gotovo uopće bezvrijedne 'otrovne' strelice između Slovaka i Čeha. 

No na kraju je uvijek Poljska najaktivnija s ruskim okršajima i naravno Rusi i istočna SSSR kompanija sa onim koljačem i luđakom Staljinom i "off to gulag" sličicama kao da je nekakva Zvončica koja donosi sreću i raj na zemlju. :roll
pa sve to stoji, ali srbi su posebni bolesnici u tim komentarima, taj slavoroom je dosta jak , šteta srpskih i makedonskih i bugarskih bolesnika.. naravno ima i hrpa normalnih srba, koji su tamo radi zajebancije
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Hektorović 9/7/2018, 23:18

AssadNaPodmornici wrote:pa da, to je najgore, ovaj Jupiter Bem plaća sendvičare da na russia today, slavoroom, polandball, a da ne govorim drugim ruskim medijima koje nepratim a vjerojatno epi i hrpa drugih prate(sputnik ili šta već) samo hrvati nacisti, vatikan, ustaše, jasenovac 5milijuna ljudi, nato, mi srbi braća, antifašisti, uvijek uz ruse, pravoslavci, slaveni itd.. samo ekipa spama.. primjetio sam par tih srba, copy pasteaju, ili su bolesnici ospjednuti sa hrvatskom, ili su sendvičari..

toliko o tome koliko su nam srbi prijatelji.. prošlo lito sam upozna hrpu srba zbog posla, ali brate mili, grade izbjegličke centre 500 m od naše granice, šalju arape prvo u RH, a onda u bosnu (jer srbi čuvaju bosansku granicu, bošnjaci uopće nemaju kontrolu nad granicom) da iz bosne uđu u RH, pa onda sada sendvičari rigaju hejt po društvenim mrežama.. bolesno

Pa žele prodati rusima da su im srbi bratja najvjernija, svi hrvati su ustaše a to znači male bandere, hrvatska je ukrajna (istina oko toga se slažu sa dijelom naše desnice :D)...srbi i rusi za vjeke vjekova zajedno u dobrom i zlu...

 Kad ono

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 11163810
(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 11163710
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2018, 23:21

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa da, to je najgore, ovaj Jupiter Bem plaća sendvičare da na russia today, slavoroom, polandball, a da ne govorim drugim ruskim medijima koje nepratim a vjerojatno epi i hrpa drugih prate(sputnik ili šta već) samo hrvati nacisti, vatikan, ustaše, jasenovac 5milijuna ljudi, nato, mi srbi braća, antifašisti, uvijek uz ruse, pravoslavci, slaveni itd.. samo ekipa spama.. primjetio sam par tih srba, copy pasteaju, ili su bolesnici ospjednuti sa hrvatskom, ili su sendvičari..

toliko o tome koliko su nam srbi prijatelji.. prošlo lito sam upozna hrpu srba zbog posla, ali brate mili, grade izbjegličke centre 500 m od naše granice, šalju arape prvo u RH, a onda u bosnu (jer srbi čuvaju bosansku granicu, bošnjaci uopće nemaju kontrolu nad granicom) da iz bosne uđu u RH, pa onda sada sendvičari rigaju hejt po društvenim mrežama.. bolesno

Pa žele prodati rusima da su im srbi bratja najvjernija, svi hrvati su ustaše a to znači male bandere, hrvatska je ukrajna (istina oko toga se slažu sa dijelom naše desnice :D)...srbi i rusi za vjeke vjekova zajedno u dobrom i zlu...

 Kad ono

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 11163810
(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 11163710

a sa druge strane kolinda sa medvedjevom.. russia today (putinov osobni medij) nekoliko pozitivnih naslovnica na susret kolinde i medvjedeva a prije toga kolinda i putin.. (jer rusija je i dalje u izolaciji, ruska vlast praktički više se ne nalazi sa nikim sa zapada , zato je rusima ovo sa kolidnom ispalo super), ali srbi ispod u komentarima puno hejta.. kao "ona je bila u natou radila, želi uništiti rusiju, došla je sa zadattkom, ona je predsjednica nazi države , vatikan, ustaše, itd" -klasika


Last edited by AssadNaPodmornici on 9/7/2018, 23:21; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Guest 9/7/2018, 23:21

Hektorović wrote:Pa žele prodati rusima da su im srbi bratja najvjernija, svi hrvati su ustaše a to znači male bandere, hrvatska je ukrajna (istina oko toga se slažu sa dijelom naše desnice :D)...srbi i rusi za vjeke vjekova zajedno u dobrom i zlu...

 Kad ono

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 11163810
(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 11163710

Samo uzmeš slike sa svima onima iz EUrope koji su prije 3-4 godine nabili sankcije Rusima i to je to. To ova slika i zorno pokazuje.


No i Vlado je pokazao na onoj paradi prije 3-4 godine u Beogradu koliko mu je bilo 'zanimljivo' i gdje je on to zapravo došao kad je prodavao razne zjake okolo dok ga Toma grobar nazivao bratom, kitio cvijećem i ordene stavljao. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by veber 9/7/2018, 23:24

Hektorović wrote:Obično gledam komentare po jutarnjem, slobodnoj, indexu... :D
ja samo od drk-drka da vidim kako ujutro puše vjetar. možda je postao isilovac.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Hektorović 9/7/2018, 23:25

AssadNaPodmornici wrote:

a sa druge strane kolinda sa medvedjevom.. russia today (putinov osobni medij) nekoliko pozitivnih naslovnica na susret kolinde i medvjedeva a prije toga kolinda i putin.. (jer rusija je i dalje u izolaciji, ruska vlast praktički više se ne nalazi sa nikim sa zapada , zato je rusima ovo sa kolidnom ispalo super), ali srbi ispod u komentarima puno hejta.. kao "ona je bila u natou radila, želi uništiti rusiju, došla je sa zadattkom, ona je predsjednica nazi države , vatikan, ustaše, itd" -klasika

Dovoljno je vidjeti kako prenose njegovi mediji pa da znaš da je vučku muka :D

A sendvič brigade i korisne budale na zadatku :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by kaya 9/7/2018, 23:26

Rusima je zanimljivija Hrvatska od Srbije kao sto je Nijemcima Srbija od Hrvatske .. tako da..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Hektorović 9/7/2018, 23:27

Fénix wrote:Samo uzmeš slike sa svima onima iz EUrope koji su prije 3-4 godine nabili sankcije Rusima i to je to. To ova slika i zorno pokazuje.


No i Vlado je pokazao na onoj paradi prije 3-4 godine u Beogradu koliko mu je bilo 'zanimljivo' i gdje je on to zapravo došao kad je prodavao razne zjake okolo dok ga Toma grobar nazivao bratom, kitio cvijećem i ordene stavljao. lol!

S Merkelicom se više viđa nego sa Putkom. Pametnom dovoljno.

Srbi si kao onaj daleki rođak koji ti se javlja jednom u par godina kad mu nešto treba, pa se pravi kao da ste si najbolji :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Hektorović 9/7/2018, 23:27

kaja wrote:Rusima je zanimljivija Hrvatska od Srbije kao sto je Nijemcima Srbija od Hrvatske .. tako da..

Pa otprilike :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by kaya 9/7/2018, 23:28

Hektorović wrote:
kaja wrote:Rusima je zanimljivija Hrvatska od Srbije kao sto je Nijemcima Srbija od Hrvatske .. tako da..

Pa otprilike :)
100%.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by kaya 9/7/2018, 23:32

Osim toga nisu oni s kruške pali, politika je zapadna ali znaju oni da njih tu ljudi simpatiziraju kao i putina. Pa to im je onaj stari ambasador bar 5 puta rekao na tv, ispitaju oni puls nekog naroda..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by veber 9/7/2018, 23:42

kaja wrote:Osim toga nisu oni s kruške pali, politika je zapadna ali znaju oni da njih tu ljudi simpatiziraju kao i putina. Pa to im je onaj stari ambasador bar 5 puta rekao na tv, ispitaju oni puls nekog naroda..
a, zašto bi imali nekaj protiv rusa?
kaj god svi govorili o njima kulturniji su od poljaka, bugara čak i slovaka.


a, mi smo im ulaz u EU. svi imaju neku korist od toga.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Noor 9/7/2018, 23:43

čuj...od poljaka i rusa nema bahatijih i glasnijih, to je neodgojeno u 3pi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by veber 9/7/2018, 23:54

Noor wrote:čuj...od poljaka i rusa nema bahatijih i glasnijih, to je neodgojeno u 3pi
daaa?

mene nijemci pitali jednom, a zakaj ovi mašu zastavom i trube po mitlleringu?
i kaj još netko koristi heraldiku kao i hrvati? pa vi imate gore još znakove.

pol tablica bih, iz autiju izvorna rvacka muzika; drndrndrndrn, one neke cajke.

zašto se rusi ne bi ponašali kao sančosi i spizdili dnevno 500€

zagreb je pun turista, split bio domaćin ultre. na tome se zarađuje lova, ne na ovom šabanu iz slovenije.

iq=158.

da je napisao 122, ok, ali 158 a 4 složene rečenice nemre složit.

daj, molim te.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Noor 9/7/2018, 23:57

kolko ti imas? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

(RT)  ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering - Page 2 Empty Re: (RT) ‘It’s all propaganda, Russian people are the best!’ – Croatia fan on World Cup scaremongering

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum