ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!'

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!' - Page 8 Empty Re: DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!'

Post by Guest 12/10/2015, 23:48

prckov wrote:
tre911 wrote:
prckov wrote:
red wolf wrote:Zašto su Maye nestale?
kaze stara legenda da su otisli marsovcima na proslavu dana rasipnistva pa su se zapili i u povratku su zalutali u bespucima svemira
Ne vidim ništa logičnije od toga :DDD
da, i flora i fauna im je umrla od tuge za njima
Naučno dokazano :D što se tiče ezekovog mozga tu nauka jednostavno nema što dokazivati :D

Guest
Guest


Back to top Go down

DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!' - Page 8 Empty Re: DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!'

Post by prckov 12/10/2015, 23:50

tre911 wrote:
prckov wrote:
tre911 wrote:
prckov wrote:
red wolf wrote:Zašto su Maye nestale?
kaze stara legenda da su otisli marsovcima na proslavu dana rasipnistva pa su se zapili i u povratku su zalutali u bespucima svemira
Ne vidim ništa logičnije od toga :DDD
da, i flora i fauna im je umrla od tuge za njima
Naučno dokazano :D što se tiče ezekovog mozga tu nauka jednostavno nema što dokazivati :D
nije mi jasno kako naizgled normalan covjek moze tolko zalutat
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!' - Page 8 Empty Re: DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!'

Post by Guest 12/10/2015, 23:56

prckov wrote:
tre911 wrote:
prckov wrote:
tre911 wrote:
prckov wrote:
red wolf wrote:Zašto su Maye nestale?
kaze stara legenda da su otisli marsovcima na proslavu dana rasipnistva pa su se zapili i u povratku su zalutali u bespucima svemira
Ne vidim ništa logičnije od toga :DDD
da, i flora i fauna im je umrla od tuge za njima
Naučno dokazano :D što se tiče ezekovog mozga tu nauka jednostavno nema što dokazivati :D
nije mi jasno kako naizgled normalan covjek moze tolko zalutat
Ni meni, čovjek jednostavno želi biti zarobljen po svaku cjenu. Meni suludo no gledao sam klipova gdje ljudi razmišljaju ko on tako da nije usamljen po tom pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!' - Page 8 Empty Re: DIREKTIVA IZ BRUXELLESA KOJA ĆE PROMIJENITI SVE 'Morate kazneno goniti sve koji poriču fašističke zločine!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum