ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by vuksadinare 9/7/2018, 11:07

...dobre partije je imao i protiv hajduka kad ej igrao...ali nekako partizan mu ej bio na piku..nije bilo gotovo utakmice da im nije zabio gol ili ih namjestao... :)

vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by Šandor Winnetou 9/7/2018, 11:07

newuser wrote:
tre wrote:
newuser wrote:
vuksadinare wrote:
newuser wrote:Meni je Robi uvijek bio legenda. Kao igrač pogotovo još pušio dvije kutije a onako igrao :D a i sada je OK a čini se da voli i cugu. Robi :tu
cuga mu nije bas dobra kvalifikacija za trenera...narocito reprezentacije..sjetimo se cice kranjcara i sp 2006..kad ej vise bio pijan nego trijezan pa smo lose prosli
Cuga nije nikome dobra kvalifikacija za bilo kakav posao.
Enolog?
i degustator :D bolje reći kušatelj kakvoće vina.
Vidiš da nije sve tako crno pa čak i kad je crno vino u pitanju :D

_________________
Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by vuksadinare 9/7/2018, 11:11

...meni osobno najjaci igrac tada zvezde je bio savicevic...kad savicevic niej igrao bez obzira na prosineckog i druge dobre igrace ta zvezda je bila bar 30% slabija ako ne i vise...savicevic ej bio doista majstor,dribler,pakirac,strijelac a i vođa...pancev je bio isto odlican..ali velim bez savicevica su bili slabiji...mislim kad savicevic niej igrao jedno par utakmica...imali su jednu pobjedu,dva nerjesena i poraz...a cim ej on igrao druga je to prica bila..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by T. 9/7/2018, 11:12

pančev je službeno najgori posao u povijesti mercata... :D

_________________
Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by vuksadinare 9/7/2018, 11:13

T. wrote:pančev je službeno najgori posao u povijesti mercata... :D
da u interu...nije gola takorec omirisao...ali realno nije imao pokraj sebe takve pakere kao prosineckog,savicevica...a tada ni inter nije bio mega momcad...to je bila era milana,juventusa,napolija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by vuksadinare 9/7/2018, 11:24

inace te dvije sezone 1989/90 i 1990/91 i hajduk ej imao sjajnu momcad..pa moze s ereci al pari tu negdje sa zvezdom i dinamom..igrali su te dvije sezone u dva finala kupa protiv zvezde..jedno finale dobili drugo izgubili..ali su mi u prvenstvu bili nedoreceni..treci u te dvije sezone a cini mi se da su i tu mogli vise..ali falilo je nesto..po meni trener..za takvu momcad..gdje su igrali boksic,jarni,bilic,stimac,asanovic,jelicic,pudar,drazic..dinamo i zvezda su upravo imali to sto je hajdukufalilo trenere za takve momcadi u obliku kužea,ljupka petrovica..da izglancaju te momcadi ili da finaliziraju glazuru..hajduk ej tad gubio bodove tamo protiv rada,celika,vardara,borca banja luke...a solidno igrali ili parirali protiv zvezde,dinama,partizana...koji su pak osvajali bas bodove na malima..partizan je te dviej sezone bio nesto losiji i losije plasiran iza zvezde,dinama i hajduka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by vuksadinare 9/7/2018, 11:29

dinamo je imao tada stvarno dobre igrace..suker,mladenovic,boban,šalja....šalja im je bio stvarno motivator broj jedan a i igracina...i jednog odlicnog trenera koji ej imao nos za taktiku i citanje protivnicke igre-kužea...ja sam navijac hajduka ali tada mogu reci d ami je taj dinamo bio tu negdje pri srcu sa hajdukom...cak sam tad i isao sa dinamovim navijacima i na gostovanja dinama..bili su ono šmekerska momcad..ali jbg kao i za hajduk vrijedi sto su bas igrali u eri najjace zvezde..ikad...ali dobro su zvezdi u prvenstvu parirali..sve do zadnja dva,tri kola drzali su ih u neizvjesnosti...zvezda ih je tesko pbjeđivala u međusobnim derbijima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu - Page 2 Empty Re: Prosinečki uz pesmu Zvezde proslavio pobjedu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum