ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo 2018.

Page 51 of 53 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52, 53  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko Fri 20 Jul - 15:09

Evo, predstavila nam se forumska  jocolor kao moralna vertikala. Virtualni svijet čak i to dozvoljava.

Zeko

Posts : 6712
2015-08-26


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Fri 20 Jul - 20:12

isključivi krivac wrote:
Dybala wrote:
isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:
kic wrote:
https://www.index.hr/sport/clanak/kalinic-odbio-uzeti-medalju-sa-spa/2012503.aspx


reko sam ja, ponizenje i sazaljenje... Basketball
"Hvala vam, ali ja nisam igrao u Rusiji."

Uvijek bio i ostao velik. Da se zove Luka Modrić, Dejan Lovren ili pak Davor Šuker ne samo da bi uzeo tu jednu medalju nego bi ukrao još koju. Basketball

Pretpostavljam da i njih znaš kao i Kalinića .


Ovakvu jalnost i animozitet možeš samo osjetiti od ekstremista koji uopće ne cijene ovaj uspjeh repke niti vole ovu zemlju 


Ali hej ...ti si utekao iz lijepe naše ,no wonder
Jebiga, meni je moral i poštenje prije svega. Teško je to tebi razumjeti. Basketball

Btw. cijenim uspjeh i zalaganje igrača na terenu. No moje mišljenje, za razliku od nekih, o nekome se ne svodi samo na to kakav je netko igrač, kako igra nogomet. I jedan Štimac je bija vrhunski igrač i legendarni je kapetan Hajduka koji je kao igrač igrama i stavom na terenu puno značio, ali ga ja ne poštujem niti malo jer nije on samo bivši nogometaš. Ako to ne razumiš, a očito je da ne razumiš, to je tvoj problem i to nema nikakve veze s tim koliko voliš svoju zemlju.

I da,ja sam otišao van zemlje, ali nisam ostavio niti lipe duga državi. Na ovom SP ja nisam oblačio dres, nisam ludovao i radovao se iz razumljivih razloga, a poznajem jedne koji su isto išli iz zemlje, koji žive u istom gradu kao ja. Pun im je fejs slika slavlja, dresovi, zastave, pola grada je čulo za njih. Veliki hrvati, a doli u Hrvatskoj su ostali dužni i bogu i vragu, a najviše državi. Oni vole svoju zemlju, a ja eto prezirem Basketball Samo za tupane s suženim pogledom kao što si ti.


Moralno je opstruirati svoj tim i unositi razdor ?

Svakako mi je poznat tvoj tip koji krive ovu zemlju te su pobjegli, nisu imali snage se izboriti i uciniti nesto za sebe,lakše je kmečati i popovati protiv nečega sa sigurne udaljenosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko Fri 20 Jul - 21:05

Dybala wrote:
isključivi krivac wrote:
Dybala wrote:
isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:


reko sam ja, ponizenje i sazaljenje... Basketball
"Hvala vam, ali ja nisam igrao u Rusiji."

Uvijek bio i ostao velik. Da se zove Luka Modrić, Dejan Lovren ili pak Davor Šuker ne samo da bi uzeo tu jednu medalju nego bi ukrao još koju. Basketball

Pretpostavljam da i njih znaš kao i Kalinića .


Ovakvu jalnost i animozitet možeš samo osjetiti od ekstremista koji uopće ne cijene ovaj uspjeh repke niti vole ovu zemlju 


Ali hej ...ti si utekao iz lijepe naše ,no wonder
Jebiga, meni je moral i poštenje prije svega. Teško je to tebi razumjeti. Basketball

Btw. cijenim uspjeh i zalaganje igrača na terenu. No moje mišljenje, za razliku od nekih, o nekome se ne svodi samo na to kakav je netko igrač, kako igra nogomet. I jedan Štimac je bija vrhunski igrač i legendarni je kapetan Hajduka koji je kao igrač igrama i stavom na terenu puno značio, ali ga ja ne poštujem niti malo jer nije on samo bivši nogometaš. Ako to ne razumiš, a očito je da ne razumiš, to je tvoj problem i to nema nikakve veze s tim koliko voliš svoju zemlju.

I da,ja sam otišao van zemlje, ali nisam ostavio niti lipe duga državi. Na ovom SP ja nisam oblačio dres, nisam ludovao i radovao se iz razumljivih razloga, a poznajem jedne koji su isto išli iz zemlje, koji žive u istom gradu kao ja. Pun im je fejs slika slavlja, dresovi, zastave, pola grada je čulo za njih. Veliki hrvati, a doli u Hrvatskoj su ostali dužni i bogu i vragu, a najviše državi. Oni vole svoju zemlju, a ja eto prezirem Basketball Samo za tupane s suženim pogledom kao što si ti.


Moralno je opstruirati svoj tim i unositi razdor ?

Svakako mi je poznat tvoj tip koji krive ovu zemlju te su pobjegli, nisu imali snage se izboriti i uciniti nesto za sebe,lakše je kmečati i popovati protiv nečega sa sigurne udaljenosti
:tu :tu

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by kic Fri 20 Jul - 22:41


dani odmicu, a meni je sve vise zao sto nismo postali prvaci..

Francuzi su nam se nudili, 7 od 10 tekmi bi dobili sigurno imam dojam, steta za taj nepravedni prvi gol koji smo primili, dugo cu vrtit taj film da smo mi poveli pa bi Francuzi napustili kontre, to bi bila drukcija utakmica, no..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Fri 20 Jul - 23:28

Dybala wrote:
isključivi krivac wrote:
Dybala wrote:
isključivi krivac wrote:
Serbia Strong wrote:


reko sam ja, ponizenje i sazaljenje... Basketball
"Hvala vam, ali ja nisam igrao u Rusiji."

Uvijek bio i ostao velik. Da se zove Luka Modrić, Dejan Lovren ili pak Davor Šuker ne samo da bi uzeo tu jednu medalju nego bi ukrao još koju. Basketball

Pretpostavljam da i njih znaš kao i Kalinića .


Ovakvu jalnost i animozitet možeš samo osjetiti od ekstremista koji uopće ne cijene ovaj uspjeh repke niti vole ovu zemlju 


Ali hej ...ti si utekao iz lijepe naše ,no wonder
Jebiga, meni je moral i poštenje prije svega. Teško je to tebi razumjeti. Basketball

Btw. cijenim uspjeh i zalaganje igrača na terenu. No moje mišljenje, za razliku od nekih, o nekome se ne svodi samo na to kakav je netko igrač, kako igra nogomet. I jedan Štimac je bija vrhunski igrač i legendarni je kapetan Hajduka koji je kao igrač igrama i stavom na terenu puno značio, ali ga ja ne poštujem niti malo jer nije on samo bivši nogometaš. Ako to ne razumiš, a očito je da ne razumiš, to je tvoj problem i to nema nikakve veze s tim koliko voliš svoju zemlju.

I da,ja sam otišao van zemlje, ali nisam ostavio niti lipe duga državi. Na ovom SP ja nisam oblačio dres, nisam ludovao i radovao se iz razumljivih razloga, a poznajem jedne koji su isto išli iz zemlje, koji žive u istom gradu kao ja. Pun im je fejs slika slavlja, dresovi, zastave, pola grada je čulo za njih. Veliki hrvati, a doli u Hrvatskoj su ostali dužni i bogu i vragu, a najviše državi. Oni vole svoju zemlju, a ja eto prezirem Basketball Samo za tupane s suženim pogledom kao što si ti.


Moralno je opstruirati svoj tim i unositi razdor ?

Svakako mi je poznat tvoj tip koji krive ovu zemlju te su pobjegli, nisu imali snage se izboriti i uciniti nesto za sebe,lakše je kmečati i popovati protiv nečega sa sigurne udaljenosti

Ovo prvo? Tu misliš na Kalinića ili? Ako na njega, on do sad nije rekao ni jednu jedinu riječ, pogotovo ne za vrijeme SP. Samo je sad rekao da neće uzeti medalju jer je igrao i pristojno zahvalio. A napadi na njega su bili sa svih strana, njegovu stranu nitko nije ni čuo.

Što se tiče ovog drugoga, ja nigdje nisam pobjegao niti ja krivim nekakvu zemlju. Za stanje u državi mogu kriviti one koji su na vlasti, kao i one koji uvijek iste biraju, a država tone sve dublje i dublje. Oni koji žele promjene i koji dignu glas na kraju ostanu manjina.

A ova sranja "nisu imali snage se izboriti i uciniti nesto za sebe" to obisi mačku o rep, i to ne možeš pričati jer me u prvom redu ne poznaješ. Ja vani nisam otišao toliko radi novaca, otišao sam jer sam tražio drugačiji sustav vrijednosti. Naravno, tu imam više nego što sam imao u Hrvatskoj, ali novac nije primaran nego upravo ono što sam naveo. A ovo što pričam o situaciji u Hrvatskoj, o tome sam pričao kad sam živio u Hrvatskoj, isto pričam danas. Činjenice, ništa drugo. To što sam ja na "sigurnoj udaljenosti" bi trebalo značiti da nemam pravo ništa govoriti ili? Meni je stalo do Hrvatske, uostalom i rodbina mi je doli, prijatelji, želim da se nešto promini na bolje. Da me zaboli k onda ne bi ništa pričao i pisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Sat 21 Jul - 5:16

kic wrote:
dani odmicu, a meni je sve vise zao sto nismo postali prvaci..

Francuzi su nam se nudili, 7 od 10 tekmi bi dobili sigurno imam dojam, steta za taj nepravedni prvi gol koji smo primili, dugo cu vrtit taj film da smo mi poveli pa bi Francuzi napustili kontre, to bi bila drukcija utakmica, no..
haha kakve nebuloze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by sitting_bull Sun 22 Jul - 12:52

idiot i dalje na braniku lika i dela jednog egoističnog sabotera.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Sun 22 Jul - 16:49

realan rezultat 4-1 za francusku
lloris je napravio smiješan kiks
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko Sun 22 Jul - 21:01

Šjor bepo, goni se u kurac.  Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by EstebanEnrique Sun 22 Jul - 23:21

za pedeset godina o ovom prvenstvu ce se snimati film ...bit ce bolji od montevidea :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Mon 23 Jul - 10:50

JimmieJohnsoon wrote:za pedeset godina o ovom prvenstvu ce se snimati film ...bit ce bolji od montevidea :)
film o čemu? o izgubljenom finalu? pa italija kad je izgubila ono finale od brazila '94 na penale kad su dosli kuci ne da niko nije slavio nego su ih jos i vrijedali navijaci.
isto imala je bivsa YU 2 euro finala, nikad niko nije proslavio te poraze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Mon 23 Jul - 10:52

jel liverpool slavio sto je izgubio ovo finale od reala?
jel partizan slavio 1966?

dajte molim vas uozbiljite se

kad se slavi? - kad pobijedis u polufinalu i time prodjes u finale.
kad se ne slavi? - kad izgubis u finalu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by sitting_bull Mon 23 Jul - 12:29

kad dođeš na svjetsko prvenstvo kao potencijalni osmi kandidat za titulu, a igraš finale sa jednim od prva tri favorita onda imaš razlog za slavlje.

normalno je da se ne slavi poraz, ali je još normalnije što se slavi srebrena medalja.

ako se slavila bronca iz francuske onda je srebro iz rusije još veći razlog za slavlje.


Last edited by sitting_bull on Mon 23 Jul - 12:32; edited 1 time in total (Reason for editing : tip)
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Mon 23 Jul - 12:30

bepobavulin wrote:jel liverpool slavio sto je izgubio ovo finale od reala?
jel partizan slavio 1966?

dajte molim vas uozbiljite se

kad se slavi? - kad pobijedis u polufinalu i time prodjes u finale.
kad se ne slavi? - kad izgubis u finalu.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by kic Mon 23 Jul - 12:36


Nizozemci su baš nesretni, 3 izgubljena finala..

Česi i Slovaci imaju 2 što je zanimljivo-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko Mon 23 Jul - 13:34

bepobavulin wrote:jel liverpool slavio sto je izgubio ovo finale od reala?
jel partizan slavio 1966?

dajte molim vas uozbiljite se

kad se slavi? - kad pobijedis u polufinalu i time prodjes u finale.
kad se ne slavi? - kad izgubis u finalu.
Šjor bepo, nemaš ovdje ni 20 postova, a već si ozbiljan kandidat da upadneš među forumske  jocolor jocolor jocolor .

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre Mon 23 Jul - 13:52

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Gorila-Gorilla-beringei-Foto-forocreandoredeswordpresscom_LRZIMA20160904_0037_11

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Mon 23 Jul - 16:17

Vidim da je zlikovačka mašinerija iz minhena uspela da izbaci ozila iz reprezentacije. Bože dragi, ugasi fudbal u nemačkoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko Mon 23 Jul - 16:44

Luka ga je izbacio iz Reala, ovi sad iz reprezentacije i sad komotno može igrati za svoju državu i za Fenerbahce.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Mon 23 Jul - 17:13

Hehe, Njemačka puca po šavovima zbog pseta Erdogana. Fino se atmosfera zagrijava, desničari i nacisti nakon 2. svjetskog rata opet u porastu nakon 70 godina života na potpunim marginama i ilegali, a antife Nijemci dodaju gasa, kidaju i uništavaju nacionalne zastave na autima po ulicama, pljuju po sebi i svemu što je njemačko i kršćansko, napadaju sve koji su protiv tzv. 'multikulture', sve svojim redom kako ide nakon pranja mozga. Ili konačan pad ili otpor.


Özil sad kmeči o rasizmu kao i svaka budala na Zapadu čim nije u vidu agende ili se ujutro probudio s ukočenim vratom.

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 1-format43

Ova slika je sve zakuhala prije 3 mjeseca. Gündogan još i nije fasovao kao ovaj, a pitanje je i što će s njime biti.
Da ne govorim kako su Albanci u Švicarskoj isto pokazali zube svijetu da ne puše zapadnjačku globalnu pedersku politiku i bolesti niti ne kuži koncept nacionalnog identiteta, nacionalne države, nacionalne kulture, vjerske pripadnosti i čega već ne, a i kako bi kužili kad se protiv svega toga zdušno bore u svojim državama da izbrišu i sami sebe zgaze.
Po Francuskoj se rešeta iz svih kuteva svijeta kako je to sve zapravo Afrika, čak su i Afrikanci sami čestitali sebi na naslovu prvaka svijeta, do toga jedan predsjednik afričke države. Maradona narugao sve uoči polufinala kako je Hrvatska jedina europska reprezentacija u završnici SP-a. :)

Nervoza je velika u srednjoj, sjevernoj i zapadnoj Europi jer se na istoku i jugoistoku Europe potpuno druga vuna prede
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest Mon 23 Jul - 17:14

Zeko wrote:Luka ga je izbacio iz Reala, ovi sad iz reprezentacije i sad komotno može igrati za svoju državu i za Fenerbahce.
Basaksehir je erdoganov klub
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 51 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 53 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52, 53  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum