ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamić vodi krunicu u Međugorju

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Eroo 5/7/2018, 14:39

veber wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:ero opako si u posljednje vrijeme na piku mnogima... :)...nesto se urotilo protuv tebe... :)
Udba, sine, udba... :)
sada nam još reci kada si postao član i sve pet.
Lustracija, subito!

Eroo

Posts : 74890
2016-07-22


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Hektorović 5/7/2018, 14:40

Eroo wrote:

Udbin sine, muči...Tko je ovdje bio protiv lustracije? Kic, objavi temu iz arhiva, da vidimo...
Lustracija, subito!

Pa zaboli tebe za lustraciju HR udbe... ti si zaveden kao suradnik u bih i sloveniji...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by veber 5/7/2018, 14:41

drk-drk

odi drk-drk

govno udbaško. mrš i ti i sora.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Hektorović 5/7/2018, 14:41

veber wrote:
da li bosančerosu

ero je ercegovanac :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by newuser 5/7/2018, 14:41

veber wrote:i opet govno brani govno, za ne bilivit.

da li bosančerosu znaš da je njemačka država osudla i u zatvor smjestila njemačke mangere iz siemensa, da se pokreće proces za VW.

koji moraš biti kreten da braniš kriminal.

znam koji si 10kre i cijelo to okruženje.

neka krade, a viđe ga to je od ivana sin, a jes momak dobar iz ercegovine je i maznuo je s 25 prvih milju ojra, a jes ga. sav je na ćaću.
Ma pišeš gluposti, ne znam nikoga tko brani nekoga tko je kriminalac. Meni nije jasno kako se vi kao ozbiljni ljudi možete služiti takvim uvredama, jedan drugome da je udbaš, jedan drugome da je bosančeros i vi ste kao nekakva elita ajmoreć...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Hektorović 5/7/2018, 14:42

veber wrote:drk-drk

odi drk-drk

govno udbaško. mrš i ti i sora.

Pa do prije godinu dvije ero je prvenstveno drk drk na dodika ako se sjećaš :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by vuksadinare 5/7/2018, 14:43

jebote ero tebi vec donesena forumska presuda-udbas.... :D....ali fakat jebote jedan si od rjetkih hercegovaca u sloveniji...rjeđi su od velebitske degenije..bosanci su poznati da im ej cesta destinacija bila slovenija ali za hercegovce to nisam cuo..oni zagreb ili njemacka,kanada..kud ej tebe đava nanio u sloveniju i kojim poslom... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99150
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by veber 5/7/2018, 14:43

Hektorović wrote:
Eroo wrote:

Udbin sine, muči...Tko je ovdje bio protiv lustracije? Kic, objavi temu iz arhiva, da vidimo...
Lustracija, subito!

Pa zaboli tebe za lustraciju HR udbe... ti si zaveden kao suradnik u bih i sloveniji...
ma nije. on je bio samo portir.
i malo cinkao.


u jna je postao cinkaroš pa su ga sloveniju poslali.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Hektorović 5/7/2018, 14:43

newuser wrote:Ma pišeš gluposti, ne znam nikoga tko brani nekoga tko je kriminalac. Meni nije jasno kako se vi kao ozbiljni ljudi možete služiti takvim uvredama, jedan drugome da je udbaš, jedan drugome da je bosančeros i vi ste kao nekakva elita ajmoreć...

Pa iz erinog kraja tih godina il si bježao u njemačku/kanadu, il si bio na udbinom popisu suradnika.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by vuksadinare 5/7/2018, 14:44

newuser wrote:
veber wrote:i opet govno brani govno, za ne bilivit.

da li bosančerosu znaš da je njemačka država osudla i u zatvor smjestila njemačke mangere iz siemensa, da se pokreće proces za VW.

koji moraš biti kreten da braniš kriminal.

znam koji si 10kre i cijelo to okruženje.

neka krade, a viđe ga to je od ivana sin, a jes momak dobar iz ercegovine je i maznuo je s 25 prvih milju ojra, a jes ga. sav je na ćaću.
Ma pišeš gluposti, ne znam nikoga tko brani nekoga tko je kriminalac. Meni nije jasno kako se vi kao ozbiljni ljudi možete služiti takvim uvredama, jedan drugome da je udbaš, jedan drugome da je bosančeros i vi ste kao nekakva elita ajmoreć...
koje elita? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99150
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Eroo 5/7/2018, 14:44

Hektorović wrote:
Eroo wrote:

Udbin sine, muči...Tko je ovdje bio protiv lustracije? Kic, objavi temu iz arhiva, da vidimo...
Lustracija, subito!

Pa zaboli tebe za lustraciju HR udbe... ti si zaveden kao suradnik u bih i sloveniji...
Kao prvo iz BiH sam od nje pobjego i otišao u drugu državu.
Iz Bih sam otišao kad sam bio star nepunih 18 godina i odmah uzeo slovensko državljanstvo.
Misliš da sam to tek tako uradio?
Lustracija, subito!
Veber i još neki su, naravno, protiv. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74890
2016-07-22


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by veber 5/7/2018, 14:45

Hektorović wrote:
veber wrote:drk-drk

odi drk-drk

govno udbaško. mrš i ti i sora.

Pa do prije godinu dvije ero je prvenstveno drk drk na dodika ako se sjećaš :D
ma on je drk-drk i na sanadera.

nema šanse da je kriminalac, ma jok safet iz ljubljane je.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Hektorović 5/7/2018, 14:45

vuksadinare wrote:jebote ero tebi vec donesena forumska presuda-udbas.... :D....ali fakat jebote jedan si od rjetkih hercegovaca u sloveniji...rjeđi su od velebitske degenije..bosanci su poznati da im ej cesta destinacija bila slovenija ali za hercegovce to nisam cuo..oni zagreb ili njemacka,kanada..kud ej tebe đava nanio u sloveniju i kojim poslom... :)

Zov službe... trebao neko pouzdan za cinkat slovence.


Šta misliš koje mu je bilo kodno ime u službi?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by newuser 5/7/2018, 14:46

vuksadinare wrote:
newuser wrote:
veber wrote:i opet govno brani govno, za ne bilivit.

da li bosančerosu znaš da je njemačka država osudla i u zatvor smjestila njemačke mangere iz siemensa, da se pokreće proces za VW.

koji moraš biti kreten da braniš kriminal.

znam koji si 10kre i cijelo to okruženje.

neka krade, a viđe ga to je od ivana sin, a jes momak dobar iz ercegovine je i maznuo je s 25 prvih milju ojra, a jes ga. sav je na ćaću.
Ma pišeš gluposti, ne znam nikoga tko brani nekoga tko je kriminalac. Meni nije jasno kako se vi kao ozbiljni ljudi možete služiti takvim uvredama, jedan drugome da je udbaš, jedan drugome da je bosančeros i vi ste kao nekakva elita ajmoreć...
koje elita? :)
Recimo forumska, a i ne samo ta ajmoreć...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by vuksadinare 5/7/2018, 14:46

meni od zene jedan ujac zivi u sloveniji odnosno dva su zivjela jedan se nakon umirovljenja dosao u hravstku..i obadvoje baustelci bili..oba bosanci...bas ih pitao za hercegovce u sloveniji..oni nigdar nijednog tamo nisu upoznali ili znali... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99150
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by vuksadinare 5/7/2018, 14:47

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:jebote ero tebi vec donesena forumska presuda-udbas.... :D....ali fakat jebote jedan si od rjetkih hercegovaca u sloveniji...rjeđi su od velebitske degenije..bosanci su poznati da im ej cesta destinacija bila slovenija ali za hercegovce to nisam cuo..oni zagreb ili njemacka,kanada..kud ej tebe đava nanio u sloveniju i kojim poslom... :)

Zov službe... trebao neko pouzdan za cinkat slovence.


Šta misliš koje mu je bilo kodno ime u službi?
ma ja mislim d aje on tamo sluzio jna pa je stisko jednoj slovenki pa se zaletilo...a ne moze hercegovac na oci materi ako napravi dite a ne ozeni tu kojoj ej napravio... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99150
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Hektorović 5/7/2018, 14:48

Eroo wrote:Kao prvo iz BiH sam od nje pobjego i otišao u drugu državu.
Iz Bih sam otišao kad sam bio star nepunih 18 godina i odmah uzeo slovensko državljanstvo.
Misliš da sam to tek tako uradio?
Lustracija, subito!
Veber i još neki su, naravno, protiv. :D

od udbe se bježalo preko granice, ne u drugu republiku gdje su se inače naseljavali suradnici da drže stvar pod kontrolom.



kažem, nemaš ti veze sa hrvatskom osim možda cinkanja hrvata službi...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Eroo 5/7/2018, 14:48

Hektorović wrote:
newuser wrote:Ma pišeš gluposti, ne znam nikoga tko brani nekoga tko je kriminalac. Meni nije jasno kako se vi kao ozbiljni ljudi možete služiti takvim uvredama, jedan drugome da je udbaš, jedan drugome da je bosančeros i vi ste kao nekakva elita ajmoreć...

Pa iz erinog kraja tih godina il si bježao u njemačku/kanadu, il si bio na udbinom popisu suradnika.

U tvome kraju ste i dalje bili udbaši...kako onda tako  i danas.
U Sloveniji su objavljeni svi koji su pratili ili su bili praćeni.
Mene nije bilo ni na jednom spisku.
Tehnička inteligencija očigledno u ta sranja nije bila uključena.
Provjereno!
Eroo
Eroo

Posts : 74890
2016-07-22


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by veber 5/7/2018, 14:49

Eroo wrote:
Hektorović wrote:
Eroo wrote:

Udbin sine, muči...Tko je ovdje bio protiv lustracije? Kic, objavi temu iz arhiva, da vidimo...
Lustracija, subito!

Pa zaboli tebe za lustraciju HR udbe... ti si zaveden kao suradnik u bih i sloveniji...
Kao prvo iz BiH sam od nje pobjego i otišao u drugu državu.
Iz Bih sam otišao kad sam bio star nepunih 18 godina i odmah uzeo slovensko državljanstvo.
Misliš da sam to tek tako uradio?
Lustracija, subito!
Veber i još neki su, naravno, protiv. :D
govno udbaško. stalno lažeš.
ti si čefur.

a svi smo živjeli u zajedničkoj državi i ti nisi mogao uzet slovensko državljanstvo jer je do kraja 91e za sve na i dalje bilo SFRJ, državljanstvo.
kasnije ti je služba sredila da postaneš "slovenac"

i već sam ti prije rekao; idemo kupit avionsku kartu za US, tebe neće pustit, a ja čak ne trebam ni vizu.

čefure

prestani lagat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Eroo 5/7/2018, 14:51

Hektorović wrote:
Eroo wrote:Kao prvo iz BiH sam od nje pobjego i otišao u drugu državu.
Iz Bih sam otišao kad sam bio star nepunih 18 godina i odmah uzeo slovensko državljanstvo.
Misliš da sam to tek tako uradio?
Lustracija, subito!
Veber i još neki su, naravno, protiv. :D

od udbe se bježalo preko granice, ne u drugu republiku gdje su se inače naseljavali suradnici da drže stvar pod kontrolom.



kažem, nemaš ti veze sa hrvatskom osim možda cinkanja hrvata službi...
Čuj, vEEElika razlika je bila u djelovanju partije i udbe, kad su u pitanju HR, BiH i SLO.
Ovdje su se pjevale domoljubne sasvim slobodno, dok se kod vas išlo u zatvor zbog Vile Velebita...šišanje na glo i tako. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74890
2016-07-22


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Eroo 5/7/2018, 14:52

veber wrote:
Eroo wrote:
Hektorović wrote:
Eroo wrote:

Udbin sine, muči...Tko je ovdje bio protiv lustracije? Kic, objavi temu iz arhiva, da vidimo...
Lustracija, subito!

Pa zaboli tebe za lustraciju HR udbe... ti si zaveden kao suradnik u bih i sloveniji...
Kao prvo iz BiH sam od nje pobjego i otišao u drugu državu.
Iz Bih sam otišao kad sam bio star nepunih 18 godina i odmah uzeo slovensko državljanstvo.
Misliš da sam to tek tako uradio?
Lustracija, subito!
Veber i još neki su, naravno, protiv. :D
govno udbaško. stalno lažeš.
ti si čefur.

a svi smo živjeli u zajedničkoj državi i ti nisi mogao uzet slovensko državljanstvo jer je do kraja 91e za sve na i dalje bilo SFRJ, državljanstvo.
kasnije ti je služba sredila da postaneš "slovenac"

i već sam ti prije rekao; idemo kupit avionsku kartu za US, tebe neće pustit, a ja čak ne trebam ni vizu.

čefure

prestani lagat.

Lustarcija, subito, p. ti materina, pa da vidimo šta su tvoji radili Hrvatima od 45'.-e dalje.
Eroo
Eroo

Posts : 74890
2016-07-22


Back to top Go down

Mamić vodi krunicu u Međugorju - Page 4 Empty Re: Mamić vodi krunicu u Međugorju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum