ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Ero 11/10/2015, 14:15

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic
Predsednik Tomislav Nikolić izjavio je da mu je tokom nedavne posete Vatikanu papa Franja ispirčao vic.
Izvor:  nedelja, 11.10.2015. | 12:24


"Znate li kakav sam utisak ostavio na papu? Pričao mi je vic. Kaže papa: "Dva Slovenca - pevački zbor, dva Hrvata - parlament, dva Srbina vojska". Eto, tako nas doživljavaju", ispričao je Nikolić u intervjuu za Kurir.
On je naveo i da je generalni sekretar UN Ban Ki Mun širom otvorio oči kad mu je pokazao kulturnu baštinu Kosova i Metohije.

"Slučajno je otvorio gde su slike ikona i tako je izgleda shvatio da nikad nije mogao ni da zamisli čega ima na Kosovu. Rekao sam mu: "Ja se slažem da Kosovo uđe u Unesko, ali da čuva isključivo albansku kulturu. Srbija po rezoluciji 1244 ima pravo na 1.000 vojnika koji će čuvati srpsku kulturu, a Albanci nek čuvaju svoju. Imaju benzinske pumpe i one nove hotele", rekao je Nikolić.

Predsednik Srbije naveo je i da sve govore piše sam, a na pitanje da li se seća žutih ljudi, odgovorio je:

"Rekao sam to kineskom predsedniku. A znate li šta mi je on rekao? "Nadam se da ćemo obojica piti vodu sa te Morave." Kinezi me bolje razumeju kad kažem poslovicu nego neki naši ljudi. Da vam ispričam još nešeto. U razgovoru sa Angelom Merkle, kad smo govorili o situaciji na Balkanu, opisao sam joj narode navodeći poslovice, odlomke iz književnih dela. Kad smo se pozdravili rekla mi je: "Volela bih da sa vama još govorim o situaciji u bivšoj Jugoslaviji jer vi to poznajete bolje od svih s kojima sam razgovarala." Ako lažem, neko će iz nemačke ambasade reći - laže predsednik Srbije. Kao što su se smejali na ono kaže mi Obama", rekao je Nikolić
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Ero 11/10/2015, 14:17

Wow...e da mu je bilo Mesića čuti kako priča viceve ... :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Guest 11/10/2015, 14:20

Ero wrote:Wow...e da mu je bilo Mesića čuti kako priča viceve ... :^0
taman htjede nešto slično napisati, pored mesića vicmahera svi se drugi moraju postidjeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by kaya 11/10/2015, 14:21

Mnogo smesno, dva srbina vojska, hahaha..debil cetnicki ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Guest 11/10/2015, 14:23

to nije reko chicha, to je vic  " sv.petra " :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Guest 11/10/2015, 14:26

kaja_333 wrote:Mnogo smesno, dva srbina vojska, hahaha..debil cetnicki ..
A mogao je samo reći pizon i svi bi pukli od smjeha :DDDDD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by kaya 11/10/2015, 14:26

Ma sv. Petar je isto u kurcu ...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by jastreb 11/10/2015, 14:35

Papa je OK.

Pisao sam ja već ovdje da čak i Vatikan danas više drži do Srba nego do nas-američkih potrčkala.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by kaya 11/10/2015, 14:41

Pa uopće Papa koji prima četnika i agresora i priča s njim viceve, crni humor.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by kaya 11/10/2015, 14:42

Nek Čulina primi i zapjeva s njim nož, žica, Srebrenica.. Da vidimo tko bolje pjeva
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by jastreb 11/10/2015, 14:46

kaja_333 wrote:Pa uopće Papa koji prima četnika i agresora i priča s njim viceve, crni humor.
 Pa papa kao državnik ima u "opisu posla" primanja drugih državnika.

Mnogi su pape ugostili i takve osobe poput Hitlera, Mussolinija,Pavelića, Franca,itd,itd.

Nebitno.

Upada u oči činjenica da vatikan danas ima bolje odnose sa Srbijom,nego sa Hrvatskom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Guest 11/10/2015, 14:48

jastreb wrote:
kaja_333 wrote:Pa uopće Papa koji prima četnika i agresora i priča s njim viceve, crni humor.
 Pa papa kao državnik ima u "opisu posla" primanja drugih državnika.

Mnogi su pape ugostili i takve osobe poput Hitlera, Mussolinija,Pavelića, Franca,itd,itd.

Nebitno.

Upada u oči činjenica da vatikan danas ima bolje odnose sa Srbijom,nego sa Hrvatskom.
Pa da, treba gaziti one koji su mu 1000+ godina vjerni da bi se ulizivali nekima koji ih smatraju vekovnim neprijateljima. Vrhunski od pape
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Winter is coming 11/10/2015, 14:49

trebali su pozvati pizdona na taj svecani susret

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic Empty Re: Nikolić: Papa Franja mi je ispričao vic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum