ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wimbledon

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by muckodjubre 6/7/2018, 10:21

Đoković: Navijam za Hrvatsku na Svjetskom prvenstvu
Podsjetimo, Đoković je tijekom utakmice Hrvatske i Argentine na Instagramu objavio poruku: "Ajmo Vatreni!"
Poznato je i da je veliki prijatelj s većinom hrvatskih tenisača, da je često nastupao u Umagu i Zagrebu te da je njegova obitelj s majčine strane iz Vinkovaca.
"Iskreno, osjećam se vrlo ugodno u Hrvatskoj, od prvog trenutka kada sam bio tamo, s tri-četiri godine u Dubrovniku. Isti se jezik priča manje-više, osjećam se zaista ugodno, ljudi me poštuju i cijene. S druge strane, isto nemam bilo kakvih predrasuda", govorio je ranije Đoković o Hrvatskoj.

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by FRANK 6/7/2018, 12:02

Crnogorac bi zelio biti hrvat. Koji jadnik

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by bafalo 6/7/2018, 15:33

Serbia Strong wrote:
bafalo wrote:https://www.si.com/tennis/2018/07/02/roger-federer-wears-uniqlo-wimbledon

Wimbledon - Page 2 DhGRkmNXkAAkiMI
roger je prešao u uniqlo. nike je mislio da ga mogu zajebavat i dobit ispod cijene nakon šta je istekao ugovor kad ono japanci navodno iskrcali 30 milja eura za idućih 10 godina i to za čovjeka od 37 godina šta svaki čas može u penziju. bože kakva veličina

Klošarviz bazela skuplja mrve nejavećeg svih vremena... 

Nice. Basketball
30 milja po godini 10 godina iz penzije će uzimat više nego crnogorac u pet godina Basketball btw gospodin federer je no1 po sponzorima ispred ronalda, lebrona i co samo pogledat forbesovu listu Basketball

evo stavit ću link za dodatni šamar

https://www.forbes.com/athletes/list/#tab:overall_header:endorsements_sortreverse:true

_________________
Wimbledon - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by bafalo 6/7/2018, 15:39

muckodjubre wrote:Đoković: Navijam za Hrvatsku na Svjetskom prvenstvu
Podsjetimo, Đoković je tijekom utakmice Hrvatske i Argentine na Instagramu objavio poruku: "Ajmo Vatreni!"
Poznato je i da je veliki prijatelj s većinom hrvatskih tenisača, da je često nastupao u Umagu i Zagrebu te da je njegova obitelj s majčine strane iz Vinkovaca.
"Iskreno, osjećam se vrlo ugodno u Hrvatskoj, od prvog trenutka kada sam bio tamo, s tri-četiri godine u Dubrovniku. Isti se jezik priča manje-više, osjećam se zaista ugodno, ljudi me poštuju i cijene. S druge strane, isto nemam bilo kakvih predrasuda", govorio je ranije Đoković o Hrvatskoj.

nolo stari zvezdaš i ustaša

_________________
Wimbledon - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by bafalo 6/7/2018, 15:43

kad su spajića u beogradu pitali šta misli o publici koja je vikala ustaše ustaše a on da mu je atmosfera bila odlična i da je uživao slušat cijeli stadion kako navija za nas bože kakav šamar :hail

_________________
Wimbledon - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by FRANK 6/7/2018, 15:48

bafalo wrote:kad su spajića u beogradu pitali šta misli o publici koja je vikala ustaše ustaše a on da mu je atmosfera bila odlična i da je uživao slušat cijeli stadion kako navija za nas bože kakav šamar :hail
:hail :hail :hail

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by muckodjubre 7/7/2018, 01:06

A kako bi rođo bio ponosanjer repka konacno igra u crnim dresovima!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Wimbledon - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Wimbledon - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Wimbledon - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by FRANK 7/7/2018, 01:17

muckodjubre wrote:A kako bi rođo bio ponosanjer repka konacno igra u crnim dresovima!
Za dom spremni

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by bafalo 7/7/2018, 17:06

Wimbledon - Page 2 Luka-Modric-770x433
odlična uniforma mada bi ja zamijenio plave trake sa bijelim

_________________
Wimbledon - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by Guest 12/7/2018, 09:25

bafalo wrote:srbin je već našamaran. šteta šta nema drugih ima onaj neki rus troicki i crnogorac đoković šteta šta nema više srba da ih roger razbije


Bože dragi koliko si glup... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by bafalo 12/7/2018, 13:26

rip wimbledon da gospodin rodžer nije isklošario mogao je bit spektakl sa nadalom ili đokovićem a sad im nema spasa pored svjetskog tko će normalan gledat drvosječu isnera ili andersona ajde barem će polufinale bit dobro to će se ispratit

_________________
Wimbledon - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by bafalo 12/7/2018, 13:27

nadam se da đoković uzima wimbledon a hrvatska svjetsko dominacija balkana odma potpisujem samo nam dajte to zlato

_________________
Wimbledon - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by Guest 12/7/2018, 13:28

Engleska govna bi umrla od muke. Zna se koliko mrze đokovića...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by bafalo 12/7/2018, 13:30

englezi mrze sve jer u sportskom smislu su najmanje talentirana nacija kad uzmeš u obzir broj stanovnika i kad god neka manja zemlja dominira dođe im slabo

_________________
Wimbledon - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by End 12/7/2018, 15:35

nek uzme to glupi crnogorac, kad je već nama poželio sve najbolje..
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by muckodjubre 12/7/2018, 15:43

Serbia Strong wrote:Engleska govna bi umrla od muke. Zna se koliko mrze đokovića...

i ja se nadam da će ih đoka karati kad već nema feđe

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Wimbledon - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Wimbledon - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Wimbledon - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by Guest 13/7/2018, 17:58

Nije loš meč ova 2 klošara...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by scorpion 13/7/2018, 18:29

End wrote:nek uzme to glupi crnogorac, kad je već nama poželio sve najbolje..
Vidi ovog malog čmara bezobraznog. Sad kao navijaš za naše?

"Sad pogledat messija i argentinu. A poslije onaj naš krš od reprezentacije, ali to je manje bitno" - End

_________________
Wimbledon - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by Guest 13/7/2018, 18:50

Kakvo šamaranje male ciganske nakaze... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by End 13/7/2018, 18:55

kako se koprcaju mala balijska pederčina i srpski šiptar divota, bitno je da švabe osvajaju  lol!
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by Guest 13/7/2018, 19:08

Pičko smrdljiva, ti nekome nešto govoriš. Protiv svoje reprezentacije si navijao... :facepalm

Izrode
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Wimbledon - Page 2 Empty Re: Wimbledon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum