ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Hektorović 1/7/2018, 21:55

AssadNaPodmornici wrote:pa da ona ne reklamira ništa što bi joj netko plaćao, tipa robu, hotele, ili kao ona hana bosanka sportsku prehranu i sportsku obuću, nego reklamira sebe, itd, i ostalo. da, reklamira svoj životni stil, iako mi znamo što je to..veber je objasnio od čega takve žive. mislim i to je posao, ali najjači su mi likovi poput ere, on misli ona bosanka, i eto odmah svaku večer vrti krunicu, i tri puta godišnje ide u međugorje gdje se bičuje za svoje bludne grijehe.. kako da ne.. mislim neka curke

Pa znaš koje sve to što pišeš rade :D Folklor je folklor...

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by AssadNaPodmornici 1/7/2018, 21:57

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa da ona ne reklamira ništa što bi joj netko plaćao, tipa robu, hotele, ili kao ona hana bosanka sportsku prehranu i sportsku obuću, nego reklamira sebe, itd, i ostalo. da, reklamira svoj životni stil, iako mi znamo što je to..veber je objasnio od čega takve žive. mislim i to je posao, ali najjači su mi likovi poput ere, on misli ona bosanka, i eto odmah svaku večer vrti krunicu, i tri puta godišnje ide u međugorje gdje se bičuje za svoje bludne grijehe.. kako da ne.. mislim neka curke

Pa znaš koje sve to što pišeš rade :D Folklor je folklor...
pa negdje sam i napisao da je lako moguće da i sve to radi.. prosijaci i sinovi mentalitet lol.. :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Hektorović 1/7/2018, 22:00

AssadNaPodmornici wrote:s obzirom lokacije koje obilazi, i to redovitost objavljivanja slika (svako tjedan do dva tjedna bude u drugoj državi ) , ova curka ako se time bavi što svi pretpostavljamo (osim naivne trinity i ere) zarađuje brutalne pare.. jer čim joj netko plaća , tipa bankok, pa tjedan dana kasnije poljsku, pa tjedan dana kasnije makarsku rivijeru, pa onda tjedan iza toga rusiju, znači da ova zarađuje brutalen pare.. 

Ma marketing stručnjakinja koja objavljuje instagram storije sa letom privatnim avionima, pa hotelske sobe više klase :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Hektorović 1/7/2018, 22:01

veber wrote:kakav si ti to hercegovac?

Pa nisam

Nešto malo like, imotske krajne, srednje bosne, međimurja,... no ne i hercegovine :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 22:01

ma neka se jebe. može reći da uživa u poslu.
neka joj nakon reketa ostane 2 soma pa puta 20, možemo biti samo zavidni.

no ako se trpa i u pakšu i puši dvojici može i 10 000€ na noć. u brutto iznosu, znači petak joj ostane.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 22:03

Hektorović wrote:
veber wrote:kakav si ti to hercegovac?

Pa nisam

Nešto malo like, imotske krajne, srednje bosne, međimurja,... no ne i hercegovine :D
a, zato se dobro slažemo. očito da imam averziju samo na hercegovce.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Hektorović 1/7/2018, 22:03

veber wrote:ma neka se jebe. može reći da uživa u poslu.
neka joj nakon reketa ostane 2 soma pa puta 20, možemo biti samo zavidni.

no ako se trpa i u pakšu i puši dvojici može i 10 000€ na noć. u brutto iznosu, znači petak joj ostane.
ova nije tako dobra

realno prosjek...

osim za eru kojem je 70 i nešto naravno.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by AssadNaPodmornici 1/7/2018, 22:04

Hektorović wrote:
veber wrote:kakav si ti to hercegovac?

Pa nisam

Nešto malo like, imotske krajne, srednje bosne, međimurja,... no ne i hercegovine :D
srednja bosna, nema veze sa mentalitetom sa hercegovinom. totalno dva različita svijeta. jer sam upozna hercegovce na desetke i stotine, i ekipu iz srednje bosne. totalno drugi svijet.

recimo mentalitet srednje bosne je bliži mentalitetu nego fetivog splićanina, nego mentalitetu hercegovine koji je opet bliži mentalitetu dalmatinskog vlaja iz dugopolja(udaljenog par kilometara od splita)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 22:09

Hektorović wrote:
veber wrote:ma neka se jebe. može reći da uživa u poslu.
neka joj nakon reketa ostane 2 soma pa puta 20, možemo biti samo zavidni.

no ako se trpa i u pakšu i puši dvojici može i 10 000€ na noć. u brutto iznosu, znači petak joj ostane.
ova nije tako dobra

realno prosjek...

osim za eru kojem je 70 i nešto naravno.
pa ero i ekipa plaćaju. mislim ero nemre to platiti, ali taj tip ljudi.

curka je ok i daleko od toga da ju ne bi pojebao. večera i te spike ne tarifa.

rekoh već da na ovom forumu ima 5 ljepših od nje. i nisu hercegovke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Hektorović 1/7/2018, 22:10

AssadNaPodmornici wrote:srednja bosna, nema veze sa mentalitetom sa hercegovinom. totalno dva različita svijeta. jer sam upozna hercegovce na desetke i stotine, i ekipu iz srednje bosne. totalno drugi svijet.

recimo mentalitet srednje bosne je bliži mentalitetu nego fetivog splićanina, nego mentalitetu hercegovine koji je opet bliži mentalitetu dalmatinskog vlaja iz dugopolja(udaljenog par kilometara od splita)

Imaš čak i unutar srednje bosne razlike, recimo kiseljak i kreševo su drugačiji mentaliteti...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 22:15

AssadNaPodmornici wrote:

recimo mentalitet srednje bosne je bliži mentalitetu nego fetivog splićanina, nego mentalitetu hercegovine koji je opet bliži mentalitetu dalmatinskog vlaja iz dugopolja(udaljenog par kilometara od splita)
ljudi iz srenje bosne su ljudine. vrijedni, iskreni, žive od svog rada.
hercegovci su šverceri, kradljivci i udbaši.

no to bi bila neka generalizirana slika. no činjenica je da su svi isti kurac. katolici, pravoslavci, muslimani. svi se kličeju ercegovci i svi će te zajebat ako mogu.

mada sam živio u mostaru pola godine i samo je jedna ženska histerizirala jer smo iz zagreba.
malo je previše popila pa je bilo: stoko purgerska i takvi epiteti.

nakon par dana se ispričala jer se napila, nismo to uzeli za zlo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Hektorović 1/7/2018, 22:17

veber wrote:pa ero i ekipa plaćaju. mislim ero nemre to platiti, ali taj tip ljudi.

curka je ok i daleko od toga da ju ne bi pojebao. večera i te spike ne tarifa.

rekoh već da na ovom forumu ima 5 ljepših od nje. i nisu hercegovke.

Pa dođu tako ti "zapadni" umirovljenici u BiH pa se malo "zaigraju", nema neku lovu u sloveniji, al za bih gologuziju more proč :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by AssadNaPodmornici 1/7/2018, 22:20

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:srednja bosna, nema veze sa mentalitetom sa hercegovinom. totalno dva različita svijeta. jer sam upozna hercegovce na desetke i stotine, i ekipu iz srednje bosne. totalno drugi svijet.

recimo mentalitet srednje bosne je bliži mentalitetu nego fetivog splićanina, nego mentalitetu hercegovine koji je opet bliži mentalitetu dalmatinskog vlaja iz dugopolja(udaljenog par kilometara od splita)

Imaš čak i unutar srednje bosne razlike, recimo kiseljak i kreševo su drugačiji mentaliteti...
ja što sam upozna ekipu iz srednje bosne.. za razliku od hercegovaca(ili dalmatinskih vlaja) ne dolaze iz brojinih obitelji i samin time nemaju "veze" za snalaženje, trpačinu u državni sektor, to je ekipa koja je živjela u urbanim gradovima, imaju totalno drugi mentalitet nego neki dalmatinski vlaj ili hercegovac. ali opet sve je individualno u konačnici.

čak sam i primjetio fizičke razlike, recimo ekipa (hrvati) iz srednje bosne, - fizički su niži od hercegovaca, (ovi su jako visoki), ali imaju popriličan udio ljudi sa plavom kosom i plavim očima , zanimljivo, dosta više nego čak većina hrvatske.. tako se meni učinilo... moguće da se tamo naselilo neko germansko pleme, zato je i mentalitet hrvata iz srednje bosne drugačiji, nego dinarskih hrvata iz dalmacije i hercegovine
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 22:21

Hektorović wrote:Imaš čak i unutar srednje bosne razlike, recimo kiseljak i kreševo su drugačiji mentaliteti...
ne brojim krvna zrnca. jedna mala porjeklom iz livna je skupljala otpad u firmi. preko student-servisa došla kao srednjoškolka.
mala je genijalka. stari je radio u firmi.

kada je završila srednju školu, zaposlio sam ju u firmi. stalno sam ju gurao. na kraju je mala ušla u upravni odbor i tehnički postala šef.
izuzetno pametna i draga cura.

i stalno je imala neku zadršku prema meni kao šefica jer sam ju u biti dignuo, a sa starim se stalno svadila kaj se ticalo posla.


em zgodna, em pametna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 22:23

Hektorović wrote:
veber wrote:pa ero i ekipa plaćaju. mislim ero nemre to platiti, ali taj tip ljudi.

curka je ok i daleko od toga da ju ne bi pojebao. večera i te spike ne tarifa.

rekoh već da na ovom forumu ima 5 ljepših od nje. i nisu hercegovke.

Pa dođu tako ti "zapadni" umirovljenici u BiH pa se malo "zaigraju", nema neku lovu u sloveniji, al za bih gologuziju more proč :D
ma ero nemre 60tku iznajmit, brod, kamoli ovu curku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 22:25

AssadNaPodmornici wrote:čak sam i primjetio fizičke razlike, recimo ekipa (hrvati) iz srednje bosne, - fizički su niži od hercegovaca, (ovi su jako visoki), ali imaju popriličan udio ljudi sa plavom kosom i plavim očima , zanimljivo, dosta više nego čak većina hrvatske.. tako se meni učinilo... moguće da se tamo naselilo neko germansko pleme, zato je i mentalitet hrvata iz srednje bosne drugačiji, nego dinarskih hrvata iz dalmacije i hercegovine
prosjek IQ u bih je 84. da bezveze ispunjavaš nemreš ispod 80, test nemreš ispod 80 ispunit.

jebote iq84. mačka i ja imamo zajedno veći iq podjeljen na dva

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Eroo 1/7/2018, 22:55

Skin besidiš? Sve je to u glavi, nisu ti doturi to još objasnilii? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 23:05

Eroo wrote:Skin besidiš? Sve je to u glavi, nisu ti doturi to još objasnilii? :D
kaj ono veliš?
2×80-(1)=bih ajkju

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by darth_vader 1/7/2018, 23:07

Stari pohotni deda...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by veber 1/7/2018, 23:10

jasambrend wrote:Stari pohotni deda...
ma nije.

on bi ju samo u krilo stavio, malo dirao po pički i sisama i uvjeravao ju da je ercegovac.

drk-drk-drk, špriz nikaj, jebe ga ventil.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by darth_vader 1/7/2018, 23:24

Ma ne Ero...Ovaj Srbin...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu - Page 5 Empty Re: Šprajc ugostio najzgodniju Hercegovku u RTL Direktu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum