ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Let's talk about Sex....

Page 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Wed 10 Mar - 19:07

fridrih-niche wrote:Ako nisi Svetac, onda si njegov avatar...
:D

Imam jos jedan prijedlog za razlikovanje te dvojice.

Sveto bi bio nesto kao Johnny Bravo, a Mentalitet je Pepe le Pew. :baloni


Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Wed 10 Mar - 21:13

Dave Chappelle ima zanimljivo mišljenje o Pepe le Pewu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Wed 10 Mar - 21:16

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Wed 10 Mar - 23:05

fridrih-niche wrote:

:)


Ma on je stand up komicar.


Ovaj misli ozbiljno:


New York Times columnist Charles M. Blow has come out strongly on the “pro” side of such changes and argues further actions are needed. In particular, he’s called out the Looney Tunes character Pepé Le Pew for normalizing rape culture [...]

[...] His piece also pointed out a number of incidents in kids’ culture that he argued irresponsibly enforced racial stereotypes and inappropriate behavior. “Some of the first cartoons I can remember included Pepé Le Pew, who normalized rape culture; Speedy Gonzales, whose friends helped popularize the corrosive stereotype of the drunk and lethargic Mexicans; and Mammy Two Shoes, a heavyset Black maid who spoke in a heavy accent,” he wrote

[...] . Some counterpoints were warranted, such as the fact that Speedy Gonzales is seen as a beloved character amongst many Latinos, particularly Mexicans. He was, after all, a hero who always got the best of “gringo” intruders. However, as Blow himself noted in a recent tweet, right wing blogs that attacked him over his equating Pepé Le Pew’s behavior to “rape culture” ignored the fact that the cartoon skunk’s main “gag” was trying to force a female cat, Penelope Pussycat, to love him.

https://consequenceofsound.net/2021/03/new-york-times-pepe-le-pew-rape-culture/?new=true


_____

I tako... 20e godine, 21. stoljeca, proticu u sterilizaciji tijela, domova i umova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Thu 11 Mar - 6:50

Ma ljudi su danas prebolesni...
Ovo forsiranje političke korektnosti je skliznulo u teški fašizam...
Užas...
Evo, NBA košarkašu će dat otkaz jer je prilikom igranja virtualne (!) košarke vika igraču da je nigger, lol...
A kad je tamnoputi igrač na pravoj utakmici reka najboljem bijelom igraču lige da je pizdasti bijeli dječak to je bilo ok i duhovito...
To ti je to dvostruko mjerilo ‘političke korektnosti’ i licemjerje BLM agende...
Sprdačina...
Američko društvo je zrelo za napalm...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Fri 12 Mar - 14:08

Da, upravo tako... Gazi se prena fasizmu i misaonoj policiji. Nije im dovoljno prekrajati sadasnjost, vec se zadire i u proslost, od prekrajanja pop i visoke kulture preko tradicijskih vjerovanja...



Sjetih se jedne price od P. K. Dicka u kojoj skupina ljudi, zbog blizine nekog fizikalnog eksperimenta, odjednom preskakuje iz svijeta u svijet. Zapravo, kako radnja odmice, shvate da nastanjuju svjetove svakog od njih ponaosob i u cijem se svijetu trenutno nadju, ta osoba moze kreirati stvarnost (svjesno ili podsvjesno).

Tako se nadju u svijetu postarije dame - suputnice. On je lijep. Plavo nebo, zelenilo, pticji pjev... Medjutim, nema insekata, nrma koroca, nema vrana. Sve je ona to odstranila. Kad ugleda nesto sto joj se ne svidja, samo izbrise. Tako na mapi svijeta, npr., nema ni Rusije. :D


Meni ti "cancel" zagovaratelji nalikuju na nju. Razmazeni dokolicari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Fri 12 Mar - 15:25

Cancel kulturu bi rjesija napalmom...
A pogotovo mi se gadi to prekrajanje povijesti...
Čita san da su tili i Mucke uklonit, jer nisu političke korektne!
Ma nek idu u 3pm, oni i njihove bolesne glave koje im rađaju takve bolesne ideje...
Čovječanstvo će samo sebe uništit sa ovim idiotizmom...
Prešla se svaka moguća mjera...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Fri 12 Mar - 20:03

violator wrote:Da, upravo tako... Gazi se prena fasizmu i misaonoj policiji. Nije im dovoljno prekrajati sadasnjost, vec se zadire i u proslost, od prekrajanja pop i visoke kulture preko tradicijskih vjerovanja...



Sjetih se jedne price od P. K. Dicka u kojoj skupina ljudi, zbog blizine nekog fizikalnog eksperimenta, odjednom preskakuje iz svijeta u svijet. Zapravo, kako radnja odmice, shvate da nastanjuju svjetove svakog od njih ponaosob i u cijem se svijetu trenutno nadju, ta osoba moze kreirati stvarnost (svjesno ili podsvjesno).

Tako se nadju u svijetu postarije dame - suputnice. On je lijep. Plavo nebo, zelenilo, pticji pjev... Medjutim, nema insekata, nrma koroca, nema vrana. Sve je ona to odstranila. Kad ugleda nesto sto joj se ne svidja, samo izbrise. Tako na mapi svijeta, npr., nema ni Rusije. :D


Meni ti "cancel" zagovaratelji nalikuju na nju. Razmazeni dokolicari.

Ovo bih potpisao da ne zvuchi licemjerno kad se sjetim tebe i josh nekih likova sa ona dva foruma na kojima si upravo ti bila policajac koji pokushava da upravlja tudjim razmishljanjem i koja zajedno sa ostalima uzima sebi pravo da odredjuje tko je lud a tko nije iako je Matza deset puta kreativnija od svih vas zajedno sa ona dva foruma dok si ti sintetichka i jebeno dosadna u svojoj zelji da budesh netko poseban pa se zapetljash kao machka u kuchine i ne znash shto si gdje napisala.Na kraju krajeva ..iskreno zaboli me kuratz shto i kako mislish ...tvoja stvar..ali mi smeta da uzimsh sebi slobodu drugima soliti pamet dok se trzash kao neka isprepadana ludacha dok ti netko spochita tu tvoju valjda urodjenu osobinu.Eto vas dvoje ti i Nitsche kada malo bolje razmislim ne razlikujete se nishta od onih kretena sa VIP...koji se udruzuju u chopor i onda kao na "jedan kulturan nachin" pokushavate nekoga vrijedjati...A kod mene je to sasvim jednostavno i razumljivo,,,Ja takve poshaljem u sto pizdi materinih i pri tome si pocheshem malo jaja,,Ovo je tema o ljubavi i sexu a ne o frustracijama..Prosheci malo do balkona i baci se za promjenu malo u ambis...mozda u susretu sa zemljom postanesh normalnija...meni si dosadna za popizdit..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Fri 12 Mar - 20:03

Sto je to shto nam se ponekada chini da je ljubav i shto ustvari utjeche na to? Da li je ljubav vjechna i ako nije zashto?
Naravno da ljubav nije vjechna barem ne u onakvom obliku u kakvom smo je zatekli i zapocheli.Na ljubav utjeche mali milion okolnosti i dogadjaja od onih u nashim crijevima gdje razne bakterije proizvode svoje enzime koji opet utjechu na nash mozak i psihichko stanje u kojemu opet prevladavaju odredjeni hormoni koji nas tjeraju na potrebu zvana ljubav a ustvari je sve zajedno skriveno za produzenjem vrste..Priroda je toliko sofisticirana da je to zastrashujuce koliko je detaljna u svojem naumu da produzimo vrstu.
Primijetio sam izuchavajuci biografije nekih poznatih ljudi (uglavnom likovne umjetnike..ali i druge ljude iz politike i ostalih ljudskih nauchnih djelatnosti) da je njihova sexualna energija neizmjerna.
Odakle to izvire i zashto je ta sexualna energija pokretach stvaralashtva ali kod nekih i destrukcije?
Ajde normalno je vjerojatno kada se zaljubish u stvarnom zivotu da te odredjeni kokteli feromona ,dopamina i oksitocina sjebu i naprave od chovjeka jednu vrstu budale koja ce skakutati i glupirati se...blamirati da bi se dodvorio zenskom spolu,a to se isto moze reci i za zene koje se zele dopasti mushkom spolu.Koliko toga ima smijeshnog u pokushajima da se svjesno ili nesvjesno jedno drugome dopadnu da je to za popizdit.I tako radeci od sebe majmune (isprichavam se majmunima jer oni to rade uglavnom u proljece kao i ostali zivi svijet posebno sisavci) zaljubimo se,,dali bi sve za onog drugoga...dopustili mu i oprostili sve pizdarije koje napravi a da pri tome uopce nije nishta vazno osim toga osjecaja koji nas spopadne u odredjenom trenutku prema odredjenoj osobi.
I taj osjecaj nas (ne sve naravno) dovodi do ludila dok se jedno drugome ne ushtekamo medju noge i dok ne napravimo neko novo bice ,,novi zivot u bilionitoj kombinaciji koji je stvaran i unikatan..Taj ce novi zivot kada dodje vrijeme za njega raditi isto kao shto su prije njega radili bilioni ljudi i zivotinja koje opet ne poznaju taj osjecaj za ljubav nego se pare tako shto ce naj jachi zaskochiti zenku a ona ce mirno bez posebnog uzbudjenja sachekati da joj muzjak razmakne njene usmine svojim spolovilom i da joj napuni rupicu spermazoidima od kojih ce i to samo onaj najbrzi doprijeti do jajashca te se zagnjuriti u njega i tako zapocheti put novog zivota..
Pitanje je shto je prirodnije onako zivotinjski zabiti kurac u zenu ili se ponashati po svim takozvanim pravilima ljubavi koja uglavnom prevladava u ljudskom svijetu.Da li je taj ljubavni osjecaj umishljen ili nestvaran ...ili je prirodnije ono shto vec milionima godina rade zivotinje..a i mi smo bili amebe do prije par miliona godina kada smo se po Darvinovoj teoriji razmnozavali na isti nachin (prvo se podijeli jedro pa potom citoplazma na dva dijela dok kontraktilna vakuola ostaje kod jedne novonastale amebe a druga ameba obrazuje novu).Sta osjecaju ta primitivna ziva bica...dozivljavaju li orgazme...koliko poza promijene za vrijeme "sexa".Sve su to pitanja na koja do sada moderna nauka nije dala odgovor osim shto mi kao ljudska bica pokushavamo kroz umjetnost i nauku naci odredjene odgovore..Chak i oni koji na nauchnoj bazi traze odgovore an ta pitanja zaljubljuju se ...vole...pate i budu jebeni a neki i pojebu neshto...nastavit ce se::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Fri 12 Mar - 20:50

mentalitet wrote:
violator wrote:Da, upravo tako... Gazi se prena fasizmu i misaonoj policiji. Nije im dovoljno prekrajati sadasnjost, vec se zadire i u proslost, od prekrajanja pop i visoke kulture preko tradicijskih vjerovanja...



Sjetih se jedne price od P. K. Dicka u kojoj skupina ljudi, zbog blizine nekog fizikalnog eksperimenta, odjednom preskakuje iz svijeta u svijet. Zapravo, kako radnja odmice, shvate da nastanjuju svjetove svakog od njih ponaosob i u cijem se svijetu trenutno nadju, ta osoba moze kreirati stvarnost (svjesno ili podsvjesno).

Tako se nadju u svijetu postarije dame - suputnice. On je lijep. Plavo nebo, zelenilo, pticji pjev... Medjutim, nema insekata, nrma koroca, nema vrana. Sve je ona to odstranila. Kad ugleda nesto sto joj se ne svidja, samo izbrise. Tako na mapi svijeta, npr., nema ni Rusije. :D


Meni ti "cancel" zagovaratelji nalikuju na nju. Razmazeni dokolicari.

Ovo bih potpisao da ne zvuchi licemjerno kad se sjetim tebe i josh nekih likova sa ona dva foruma na kojima si upravo ti bila policajac koji pokushava da upravlja tudjim razmishljanjem i koja zajedno sa ostalima uzima sebi pravo da odredjuje tko je lud a tko nije iako je Matza deset puta kreativnija od svih vas zajedno sa ona dva foruma dok si ti sintetichka i jebeno dosadna u svojoj zelji da budesh netko poseban pa se zapetljash kao machka u kuchine i ne znash shto si gdje napisala.Na kraju krajeva ..iskreno zaboli me kuratz shto i kako mislish ...tvoja stvar..ali mi smeta da uzimsh sebi slobodu drugima soliti pamet dok se trzash kao neka isprepadana ludacha dok ti netko spochita tu tvoju valjda urodjenu osobinu.Eto vas dvoje ti i Nitsche kada malo bolje razmislim ne razlikujete se nishta od onih kretena sa VIP...koji se udruzuju u chopor i onda kao na "jedan kulturan nachin" pokushavate nekoga vrijedjati...A kod mene je to sasvim jednostavno i razumljivo,,,Ja takve poshaljem u sto pizdi materinih i pri tome si pocheshem malo jaja,,Ovo je tema o ljubavi i sexu a ne o frustracijama..Prosheci malo do balkona i baci se za promjenu malo u ambis...mozda u susretu sa zemljom postanesh normalnija...meni si dosadna za popizdit..


Srce, znam da ti to predstavlja veliki problem, ali barem pokusaj mijaukati ispravno. :)




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Fri 12 Mar - 21:03

fridrih-niche wrote:Cancel kulturu bi rjesija napalmom...
A pogotovo mi se gadi to prekrajanje povijesti...
Čita san da su tili i Mucke uklonit, jer nisu političke korektne!
Ma nek idu u 3pm, oni i njihove bolesne glave koje im rađaju takve bolesne ideje...
Čovječanstvo će samo sebe uništit sa ovim idiotizmom...
Prešla se svaka moguća mjera...
;)

Kaze Korado da smo usli u "slijepo crijevo civilizacije" jer smo dio drustva zabave koje brine o sretnim potrosacima. To znaci da sve nebitno postaje bitno. Kaze da se nalazimo u jednom stadiju u kojem se svojevremeno naslo i Rimsko carstvo prije njegovog pada...


Ono je tada privremeno rješenje za spas pronašlo u sustavu koji poznajemo kao »kruha i igara«. Gradili su se amfiteatri, a ratnici bez vojske i ratova, kao i svi ostali ljudi bez posla bili su uhljebljivani, dalo im se posla, tek nekog, uz cara. Na taj se način odvlačila poznost od bitnog, ali ljudi su bili sretni. Jer imali su kruha i igara. Vidite li neku sličnost s današnjim dobom?


Dakle, faza dekadencije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Sat 13 Mar - 3:15




Srce, znam da ti to predstavlja veliki problem, ali barem pokusaj mijaukati ispravno. :)




[/quote]

Ma jock bona ..ja nemam nikakvih problema kada si ti u pitanju i ne samo ti na ovome forumu..Ja to rijeshavam na veoma jednostavani praktichan nachin kada odluchim da tako treba biti .Dozvolim ljudima da misle da su mi se priblizili i onda kada su u to uvjereni 100% ja im spustim zavjesu pa onda zive u svojim konstrukcijama i ubjedjenjima koja im odgovaraju da bi lakshe prebrodili komplex manje vrijednosti..Tak da..ne znamo se od jucher...Jebiga nitko nije savrshen ali producirati sliku o sebi kao savrshenom bicu bez realne podloge malo je bolesno i navodi na ono shto sam napisao o iskompleksiranosti...posebno kada imash moc da nekome brishesh upise koji puno govore o onome tko ih brishe..Tak da..eto pokushao sam ti dodatno objasniti ali znam da cesh zanijemiti i ostati bez teksta i ponovo nekom adolescentnom floskulom pokushati me animirati da ti tipkam shto meni ne prestavlja problem jer ako me netko pozitivno ili negativno animira mogu pisati tri dana brez prestanka..Ti ionako nemash nikakvih argumenata za neku ozbiljniju raspravu osim shto si pokupila na ovome forumu choporashke "duboke misli" od kojih mi se kenja pa to chitam na WC_u:)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Sat 13 Mar - 3:18

Da li je ljubav stvarno samo kemija mozga??Postoji vishe ljubavi i vjerojatno majke ,ochevi i dide znaju da ljubav prema djeci i unucima nema veze sa kemijom nego je to neshto iskonsko ugradjeno u nas da bismo bili sposobniji zashtitititi potomstvo...ali opet i tu je priroda uplela svoje pipke ili ti slozila tako jebeno dobar softver (program) kojemu se ne mozemo oduprijeti i da hocemo..Dodushe postoje ljudska bica koja nisu kompatibilna sa tim programom pa svoju potrebu za ljubavi nalaze u materijalnim stvarima..vole lovu,,,nekretnine ...politichku moc ...i ostala sranja koja su sintetichke prirode i nemaju nikakvu prirodnu vrijednost koja je kristalizirana u nama stotinama tisuca godina..Neki ljudi traze u dalekom svemiru potvrdu i znachenje svoga postojanja a ne pada im napamet da je to sve u nama i u nashim vijugama..Idu istrazivati svemir i dive mu se a ne pada im napamet da je sve tu oko nas..pa i ta ljubav koja se ne moze kupiti lovom kao shto se ne moze kupiti pravo prijateljstvo...zdravlje i znanje..Jebaji ga lutamo trazeci neke irelevantne vrijednoosti mada su one u nama samo shto ih ne znamo otkriti,,jer svaki chovjek na ovoj kugli zemaljskoj posjeduje u sebi neshto lijepo chime ga je priroda obdarila ali on jadan ne vidi to u sebi nego to vidi u drugima iako su te vrijednosti koje vidi u drugima chista laz i prevara..Nama upravlja 4.5 kg raznih virusa i bakterija (nauka dokazala) i to smo ustvari mi...bakterijsko virusni produkt iako umishljamo da sa time nemamo veze..Kad ti netko napishe ili te poistovjecuje da si smrdljivi tvor to obichno znachi da se ta osoba susrela sa vlastitim iskustvom kada je u pitanju smrad a to opet dolazi od ishrane i crijevnih bakterija koje su u stvari glavne poluge nasheg uma i tijela..Uvijek me fasciniralo chime su se hranili antichki narodi posebno staroegipcani i grci pa su bili takvi i stvorili temelje svega onoga shto nas olichava kao civilizirana ljudska bica a najvishe me fascinira ta potreba za ljubavlju isto kao i za mrznjom..Sushtina ljubavi kojoj tezimo (barem ja...a vjerujem da postoje josh milioni zena i mushkaraca slichnih meni) jeste u toj nekoj strastveno romantichnoj ljubavi kada se zaljubimo ludo i shto bi se reklo preko ushiju bez racionalnog konteksta i cilja..Da....da...da... to postoji i svi oni koji nisu racionalni to mogu potvrditi samo shto to nije zdravo jer masu lovaca na skalpele pokushava to iskoristiti u svoje materijalne svrhe (gore sam vec opisao tipove ljudi i zena koji ne znaju ili nemaju taj prirodni fenomen u sebi)i tako degradiraju onu chistu potrebu za nekoga iskreno voljeti i biti mu prvrzen i odan do kraja zivota.Dobro...nije to bash sve tako pojednostavljeno kako ja opisujem jer nema dva ista ljudska bica pa ce uvijek nekome neki kurac nedostajati ili ce biti nechega previshe shto se ne moze provariti i eto ti sranja od ljubavi..
Medjutim ...romantichna i iskrena ljubav je neodoljiva...misteriozna i za mnoge nedokuchiva dok je u stvari takva ljubav jednostavno ..predvidiva i neizbjezna samo ako ne postoje unaprijed odredjeni planovi kako nekoga ukoljenchiti i svesti ga na korisnu budalu.Prema nauchnim istrazivanjima (jebo nauku kada je u pitanju ljubav jer to ni sam bog nemre predvidjeti)nije lako biti u ljubavi i osvojiti nechije srce.Zbog chega je tako? Pa vjerojatno shto sexualni feromoni namijenjeni drugoj strani da upadne u zamku reproduktivne dostupnosti i tako produzimo vrstu shto se chesto navodi kao kljuch privlachnosti.Dakle sve ovo shto sam napisao uglavnom logichno se podrazumijeva da takve osjecaje i porive imaju samo ljudi u reproduktivnoj dobi..Ako je tako shto je onda sa onima koji nakon gubitka reproduktivne sposobnosti traze i dalje i trche za dozivljajem zvana Ljubav?
Da li je to neprirodno simuliranje nekog vremena u kojemu smo bili reproduktivni ili je neki zal za tim vremnom.Meni se osobno desila ta vrsta potrage i potrebe za vremenom kada sam istinski pozelio da napravim dijete u ovim ozbiljnim godinama i tako se vezem za neku zenu koju bi ako nishta volio do kraja zivota zato shto bi me na takav nachin podmladila i dala mi smisao zivotu..Moguce da je ta neizmjerno iskrena zelja urodila plodom pa mi je Bog poslao josh vecu ljubav bez tih feromona
i sexualnih potreba shto je dokaz da ima jachih ljubavi od onih izmedju mushkarca i zene..U svakom sluchaju...ljubav je chudo ali samo onima koji je mogu osjetiti..pa bila to ljubav prema bilo chemu shto nas okruzuje a ne samo zene prema mushkarcu ili obratno a zasnovane su na potrebi za produzenjem vrste//Ljubav je svakako chudo prirode ili Boga ali kada se radi o ljubavi izmedju mushkarca i zene onda to moze biti veliki zajeb..:))) To be continued.....

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by fridrih_niche Sat 13 Mar - 6:36

violator wrote:
fridrih-niche wrote:Cancel kulturu bi rjesija napalmom...
A pogotovo mi se gadi to prekrajanje povijesti...
Čita san da su tili i Mucke uklonit, jer nisu političke korektne!
Ma nek idu u 3pm, oni i njihove bolesne glave koje im rađaju takve bolesne ideje...
Čovječanstvo će samo sebe uništit sa ovim idiotizmom...
Prešla se svaka moguća mjera...
;)

Kaze Korado da smo usli u "slijepo crijevo civilizacije" jer smo dio drustva zabave koje brine o sretnim potrosacima. To znaci da sve nebitno postaje bitno. Kaze da se nalazimo u jednom stadiju u kojem se svojevremeno naslo i Rimsko carstvo prije njegovog pada...


Ono je tada privremeno rješenje za spas pronašlo u sustavu koji poznajemo kao »kruha i igara«. Gradili su se amfiteatri, a ratnici bez vojske i ratova, kao i svi ostali ljudi bez posla bili su uhljebljivani, dalo im se posla, tek nekog, uz cara. Na taj se način odvlačila poznost od bitnog, ali ljudi su bili sretni. Jer imali su kruha i igara. Vidite li neku sličnost s današnjim dobom?


Dakle, faza dekadencije.
Onda čekamo konačni raspad...
Samo je još to preostalo...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by fridrih_niche Sat 13 Mar - 6:38

Jel to Svetac mene stavlja u čopor?
:D

Ako nešto nije u mojoj prirodi, to je onda da nikad nisan u čoporu...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by fridrih_niche Sat 13 Mar - 6:49

Šta je ovo, iman dva profila?
:^O
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sat 13 Mar - 6:50

Sad je sve ok...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sat 13 Mar - 8:25

mentalitet wrote:


....osim shto si pokupila na ovome forumu choporashke "duboke misli" od kojih mi se kenja pa to chitam na WC_u:)))


Mali tuzni covjece... tebe vec odavno nitko ne zarezuje, a i sada si dobio paznju samo zato jer ljudi misle da si Svetoje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sat 13 Mar - 8:32

fridrih_niche wrote:Jel to Svetac mene stavlja u čopor?
:D

Ako nešto nije u mojoj prirodi, to je onda da nikad nisan u čoporu...
;)


Pa nisi u coporu, vec dvojini. :D

"Sveto" bezveze nabada, kad ne glumi romantika i borca za pravdu. "Copor" mu je omiljena "dimna zavjesa". Valjda tako dobiva na vaznosti. U nekim drugim prilikama vjerojatno bi ga otimali alieni i slijedili vladini agenti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sat 13 Mar - 9:58

Prvo isprike šta san ga opet nazva Svecem...
Jer kad čitan ove upise ka da čitan Sveca...
;)

Dobro, ‘dvojina’ može...
:D

Ma ovaj forum se ne triba svacat ozbiljno...
A to je greška koju većina ljudi radi...
S nekim ljudima se može ostvarit neka dublja poveznica, al to su već promili...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 18 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sat 13 Mar - 11:02

fridrih-niche wrote:Prvo isprike šta san ga opet nazva Svecem...
Jer kad čitan ove upise ka da čitan Sveca...
;)

Dobro, ‘dvojina’ može...
:D

Ma ovaj forum se ne triba svacat ozbiljno...
A to je greška koju većina ljudi radi
...
S nekim ljudima se može ostvarit neka dublja poveznica, al to su već promili...
;)


Ta greska ili "greska" stvar je nase emotivne prirode. I kad redovito zalazis u neki kafic, bez obzira povezujes li se s ljudima ili ne, ubrzo pocinjes raspoznavati osobe koje ondje cesto ili manje cesto dolaze, mozda s njima i razmijenis koju, sjetis se da tu - i - tu osobu nisi dugo vidio ili naprosto uocis da ovoga puta nije stigla u odredjeno vrijeme... Zapravo, nehotice svi oni postaju dio nasih navika i svakodnevice kojom se branimo protiv kaosa, nepredvidjenih dogadjaja, hladnoce pa kad ti prepoznatljivi prolaznici izostanu, znamo osjetiti nemir.

Zelim reci da se povezujemo s ljudima konstantno, neplanirano, nesvjesno pa je tesko izbjeci ono "ne treba shvacati ozbiljno". :)

Forumi su nalik na kafice, neke osobe samo su nam samo puko prepoznatljive - dvodimenzionalne, neke su nam zabavne, od nekih ucimo, s nekima nam je gust posvadjati se (voli tebe tvoj Ante! :D), a neki nam pomazu u jako teskim trenucima i, zapravo, takvi imaju posebno " mjesto"... :)


Ovim putem pozdravljam drugaricu Venus koja je netragom nestala i nadam se da bas, ali bas uziva u svojoj svakodnevici... :)

P. S. nisam napravila back up poruka pa je sve nestalo. Kontakt.

____

Hajde, drug Niche, vidimo se na nekoj drugoj temi. Ove daske ostavljam onom iznad..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum