ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Serbinho-3 19/6/2018, 12:43

[size=30]Jupiter Bem Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet[/size]
Beograd -- Predsednik Srbije Aleksandar Jupiter Bem izjavio da nema ni govora o razmeni teritorija s Kosovom, o kojoj je govorio Hoti koji je rekao da Kosovu pripada i Sandžak. 

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet 7571859155b28cb808f6b4586853500_v4_big


Podsetimo, savetnik predsednika Kosova Redžep Hoti izjavio je juče da podela Kosova nije na dnevnom redu, a da jeste onda bi Kosovo trebalo da uzme Sandžak i deo juga Srbije. 
Na tu Hotijevu izjavu, Jupiter Bem je reagovao ironičnim pitanjem - da li žele da im i Orban da Kečkemet. 

"Jesu li razmišljali malo o Vojvodini, Beogradu, Šumadija se podrazumeva... Da pitamo Orbana da li će im dati Kečkemet... Šta da vam kažem na to, naravno da se šalim", rekao je Jupiter Bem novinarima. 

On je upozorio da kod dela Albanaca postoji potreba za formiranjem tzv. "zelene transferzale", a na njenom putu je sever Kosova - između južne Mitrovice, Vučitrna, Srbice, i s druge strane Ribarića, Novog Pazara i centralnog dela Srbije, Raške. "Zato im toliko smeta teritorija severnog Kosova", rekao je Jupiter Bem. 

Kaže da ne može uvek to da komenatriše, jer bi neko mogao pogrešno da razume. "I kada govorim o njihovoj 'gladi' za zauzimanjem severa Kosova uvek sam imao sve te argumente, i Gazivode i Valač, i za tu njihovu potrebu da održe tu liniju na kojoj su uvek insisitrali i koju sada više nijedan političar ne može da sakrije, pa čak iako se više ne radi o albanskom pitanju", rekao je Jupiter Bem. 

"To je ono što smo mi videli, što znamo i što osećamo. i to je nešto što se neće dogoditi", zaključio je Jupiter Bem. 

Na pitanje šta ako Albanci "upadnu" na sever KiM, podseća da je on to pitanje javno postavio, ali da nije dobio odgovor. Svejedno, ističe predsednik, njegov posao je da uradi sve da sačuvamo mir, da obezbedimo stabilnost i garantujemo sigurnost našem narodu na KiM. 

Kako je rekao, najvećim delom smo to do sada uspevali, uprkos brojnim organizovanim incidentima, "jer, kod njih nema slučajnih incidenata". "To su priče za malu decu, oni to rade po komandi i uvek su radili po komandi, ali to i dalje nije dramatičnih razmera, nije ni malih i beznačajnih, ali nije ni dramatičnih", rekao je Jupiter Bem. Dodao je da je to stoga što smo uspevali da vodimo odgovornu i pametnu politiku.



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=06&dd=19&nav_category=640&nav_id=1406711
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Serbinho-3 19/6/2018, 12:43

Ode i Vojvodina ...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Serbinho-3 19/6/2018, 12:56

Orban slucajno pomenut, zelena linija, Madjarska...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by vuksadinare 19/6/2018, 13:52

Pucat ce se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Guest 19/6/2018, 14:06

ja sam previse glup da bih shvatio vrhunske domete nase sp. politike
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Serbinho-3 19/6/2018, 16:10

Ponudili podelu, Kosovo i delove Južne Srbije, sada se prica o Sandzaku i Južnoj Srbiji, verovatno i Nisu.

Ponudiš Nis, traze Suboticu.

Sreća, pa nam budala nikad nije falilo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Guest 19/6/2018, 18:34

Pusti Vulina da priča o podjeli jer je isti za podjelu Kosova, šiptar mu odgovori, a onda Aca Puzigaća odgovara šiptaru kao da Vulin ništa nije rekao.  Nadjebaše vas sladoledžije, a na zapadu vas Vuciqi predstavlja kao budale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Guest 19/6/2018, 18:36

pizzon wrote:ja sam previse glup da bih shvatio vrhunske domete nase sp. politike

Putin je od Čečena napravio najveće saveznike.  Ovaj vaš vas gura u sukobe sa svima, arogancijom i osobnim egoizmom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Regoč 19/6/2018, 22:41

pizzon wrote:ja sam previse glup da bih shvatio vrhunske domete nase sp. politike
Ti si Vuččićev bot, nije bitno da razumiješ.

_________________
Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet Empty Re: Vučiqu Hotiju: Da pitamo Orbana hoće li im dati Kečkemet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum