ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo 2018.

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 12:17

..manđo je nazalasku kraijere..moze on zujati koliko hoce na terenu..ali ejdno ej protiv nigerije a drugo protiv argentine,islanda,brazila..igra je itekako vazna...pa mi s aovakvom igrom sa jednom i pol prilikom nemamo sto traziti protiv argentine a napsoe islanda koji igra odlicnu obranu..no nas problem su bokovi vrsaljko i strinci koji imaju dvije lijeve...te vrtuljak vida u obrani...veza veza tako tako..tu bi kramaric bio vise od pomoci modricu nego bilo tko drugi...us put nigerija nije igrala skroz zatvoreno i to je ono sto upozorava...ovo sto je igrala hrvatska to je u zargonu 'osimovski' nogomet...

vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by sitting_bull 18/6/2018, 12:20

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:...ne'k manđukica posjedne na klupu..da vidis kako se svalcionica demolira :):


on je i dramio kada ga je guardiola stavio na klupu u bayernu…
guardiola nije nikakvo mjerilo.
narcisoidni picopevac je u Barceloni imao generaciju snova, u Bayernu nije napravio ništa, a u Cityju je potrošio milijarde za naslov engleskog prvaka.
što je od europskih titula guardiola osvojio poslije Barcelone?

guardiola je i ibrahimovića držao na klupi.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by sitting_bull 18/6/2018, 12:30

vuksadinare wrote:..manđo je nazalasku kraijere..moze on zujati koliko hoce na terenu..ali ejdno ej protiv nigerije a drugo protiv argentine,islanda,brazila..igra je itekako vazna...pa mi s aovakvom igrom sa jednom i pol prilikom nemamo sto traziti protiv argentine a napsoe islanda koji igra odlicnu obranu..no nas problem su bokovi vrsaljko i strinci koji imaju dvije lijeve...te vrtuljak vida u obrani...veza veza tako tako..tu bi kramaric bio vise od pomoci modricu nego bilo tko drugi...us put nigerija nije igrala skroz zatvoreno i to je ono sto upozorava...ovo sto je igrala hrvatska to je u zargonu 'osimovski' nogomet...
i ronaldo i messi su na zalasku karijere.

na ovakvim turnirima  momčad ostvaruje rezultat.
i island i švicarska i meksiko su napravili rezultat jer su igrali kao ekipa i disciplinirano, a realizirali su skoro sve (meksiko je mogao i gore potući švabe iz kontri).

pusti ljepotu i te priče.
na europskom prvenstvu smo igrali najljepši nogomet pa ispali od sterilnog Portugala zbog indolentnog mužeka strinića koji je protiv Nigerije odigrao solidno premda je na početku drugog poluvremena skoro podlegao iskušenju da ponovi Portugal.

svaka je utakmica priča za sebe tako da kontra argentine očekujem bitno drukčiji plan nego kontra Nigerije uz napomenu kako su Nigerijci bili fizički strašno moćni.
očigledno puno veći stožer radi za dalića samo nisu medijski eksponirani tako da očekujem dobro pripremljen plan i postavu protiv argentine.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 12:37

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:..manđo je nazalasku kraijere..moze on zujati koliko hoce na terenu..ali ejdno ej protiv nigerije a drugo protiv argentine,islanda,brazila..igra je itekako vazna...pa mi s aovakvom igrom sa jednom i pol prilikom nemamo sto traziti protiv argentine a napsoe islanda koji igra odlicnu obranu..no nas problem su bokovi vrsaljko i strinci koji imaju dvije lijeve...te vrtuljak vida u obrani...veza veza tako tako..tu bi kramaric bio vise od pomoci modricu nego bilo tko drugi...us put nigerija nije igrala skroz zatvoreno i to je ono sto upozorava...ovo sto je igrala hrvatska to je u zargonu 'osimovski' nogomet...
i ronaldo i messi su na zalasku karijere.

na ovakvim turnirima  momčad ostvaruje rezultat.
i island i švicarska i meksiko su napravili rezultat jer su igrali kao ekipa i disciplinirano, a realizirali su skoro sve (meksiko je mogao i gore potući švabe iz kontri).

pusti ljepotu i te priče.
na europskom prvenstvu smo igrali najljepši nogomet pa ispali od sterilnog Portugala zbog indolentnog mužeka strinića koji je protiv Nigerije odigrao solidno premda je na početku drugog poluvremena skoro podlegao iskušenju da ponovi Portugal.

svaka je utakmica priča za sebe tako da kontra argentine očekujem bitno drukčiji plan nego kontra Nigerije uz napomenu kako su Nigerijci bili fizički strašno moćni.
očigledno puno veći stožer radi za dalića samo nisu medijski eksponirani tako da očekujem dobro pripremljen plan i postavu protiv argentine.
opt alibi 'srasno su fizicki mocni'..i njemci su fizicki mocniji do meksikanaca pa su spusili...imamo sporu igru i sporu tranziciju isto i srbija ima i to ej problem reprezentacija sa ovog podrucja..zato modric tu ne moze puno toga dati jer ostatak ekipe kasni uviejk na loptu...problem ce protiv argentine biti sto ce se mesi morati dvostruko,trostruko udvajati jer pokraj vrtuljka vide i lovrena koji moze odigrati najbolju utakmicu ali i super kiksati...tako d ace se sigurno otvoriti dosta prostora za druge argentince..islanđani su to dobro radili jer su trkacki mocniji od nas...i sigurno njihov trener nije izjavio poslije utakmice kao dalic 'umorni smo'...moj stric aktivni kladionicar i jedan od rijeđih koji je u plusu u kladionici..a ima nos dobar kaze gaucosi ce nas hendikepirati konkretno mesi...ja ga pitao zasto ima takav zakljucak..opdgovor je bio jednostavan..a tko ga od nasih moze kvalitetno zaustaviti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by scorpion 18/6/2018, 13:07

Ona dvojica opet kmeče o Portugalu, Ronaldu, čamrgentini i lessiu :roflrofl Koji kompleksi jebo te, Ronaldo im je uništio živote :coffee

_________________
Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 18/6/2018, 13:08

scorpion wrote:Ona dvojica opet kmeče o Portugalu, Ronaldu, čamrgentini i lessiu :roflrofl Koji kompleksi jebo te, Ronaldo im je uništio živote :coffee


samo fali jos debil iz kostarike pa da ekipa bude zaokruzena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 13:11

mozda je kalinic imao njih da necemo dalje..pa zbrisao na vrijeme da ne popije kritike..tko ce ga znati.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 13:15

..inace kalinic ima peh..sto ga je bas nedugo gatuzo izbacio sa treninga i prve momcadi zbog nezalaganja..pa ce tesko naci neki pravi alibi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by FRANK 18/6/2018, 13:44

Obozavatelji cr7 su 99% prikriveni pederi.
Mada i u to sumnjam primjerice bafalo voli crv7 ali i divi se najvecem svih vremena Rogeru Federeru a i obozavatelj je i najveceg nadcovjeka a to je Adolf Hitler.  Scorpio takodjer.
I otkad su se messi i cr7 pojavili prva pljuvanja su zapoceli fanovi Crv7 jer su u sebi sami svjesni da super covjek cr7 ipak nije u rangu sa vanzemaljcem messijem.
Posebno kad se sjetimo da je u x mefjusobnih obracuna messi je izlazio kao pobjefnik pocevsi od 2009 pa nadalje. 
Inace boli me kurac za njih kazem oni imaju milijune jos su obojica pravomocno osudjeni kriminalci i utajivaci poreza. Jedino u cemu je cr7 veci od messija je cinjenica da svota od preko 18 milja eura ukradenih para je 3.5 puta veca od svote 5.5 milja eura ukradenih para. 
Eto vojvoda sve objasnio i nasamarao nisko kopile bas kao j cigani koji mu samaraju mater i seku kad nedobesu odredjenu svotu novca od prostitucije.
:cleanteeth

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by FRANK 18/6/2018, 13:46

scorpion wrote:Ona dvojica opet kmeče o Portugalu, Ronaldu, čamrgentini i lessiu :roflrofl Koji kompleksi jebo te, Ronaldo im je uništio živote :coffee
Ocito je i tebi messi unistio zivot nevadis ga iz usta. :cleanteeth
A to neprilici s
Covjeku sa tvoje slike koji je samim rodjenjem superioran potomku talijanske sirotinje u argentini

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 18/6/2018, 13:47

Ajme...
Ante našamara maloljetnog pulena...
Mostar će natapat suze očaja i tuge...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 18/6/2018, 13:51

vuksadinare wrote:..inace kalinic ima peh..sto ga je bas nedugo gatuzo izbacio sa treninga i prve momcadi zbog nezalaganja..pa ce tesko naci neki pravi alibi

smijesno da covjek od 30 godina na ovaj nacin protestira izmislja i glumi ozljede te ugrozava svoj klub, reprezentaciju i svoju karijeru. smijesan je nacin na koji na sebe privlaci pozornost kao sto je uostalom smijesna i cijela njegova karijera, koja se moze promatrat kroz ulogu rezervnog napadaca, od blackburna, preko dnipra do milana. imao je tu polusezonu u fiorentini gdje je odigrao dobro nekoliko utakmica, no na kraju smijesno je uopce i spominjati tih par utakmica golova koje je postigao u usporedbi s ostatkom karijere. promasen igrac promasena karijera, dalic ima plus za ovaj potez, mada sad ima novi zadatak, pronaci tko ce mandzi nosit kofere jer trebamo ga svjezeg i odmornog za nadolazece izazove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 18/6/2018, 13:54

Maks Luburic wrote:
scorpion wrote:Ona dvojica opet kmeče o Portugalu, Ronaldu, čamrgentini i lessiu :roflrofl Koji kompleksi jebo te, Ronaldo im je uništio živote :coffee
Ocito je i tebi messi unistio zivot nevadis ga iz usta. :cleanteeth
A to neprilici s
Covjeku sa tvoje slike koji je samim rodjenjem superioran potomku talijanske sirotinje u argentini


debilcino najgluplja, niko nije spomenuo messija... :roll 
prvi je mali spermenko poceo sa nekim paralelama utakmice ronalda sa islandom i messijeve utakmice sa islandom. 
tebi je ronaldo unistio tvoj mali, bedni ciganski zivot-isto kako ti ga i ja unistavam svakog dana... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 13:57

operw wrote:
vuksadinare wrote:..inace kalinic ima peh..sto ga je bas nedugo gatuzo izbacio sa treninga i prve momcadi zbog nezalaganja..pa ce tesko naci neki pravi alibi

smijesno da covjek od 30 godina na ovaj nacin protestira izmislja i glumi ozljede te ugrozava svoj klub, reprezentaciju i svoju karijeru. smijesan je nacin na koji na sebe privlaci pozornost kao sto je uostalom smijesna i cijela njegova karijera, koja se moze promatrat kroz ulogu rezervnog napadaca, od blackburna, preko dnipra do milana. imao je tu polusezonu u fiorentini gdje je odigrao dobro nekoliko utakmica, no na kraju smijesno je uopce i spominjati tih par utakmica golova koje je postigao u usporedbi s ostatkom karijere. promasen igrac promasena karijera, dalic ima plus za ovaj potez, mada sad ima novi zadatak, pronaci tko ce mandzi nosit kofere jer trebamo ga svjezeg i odmornog za nadolazece izazove.
dobro...ali kalinic je ipak npr..za 40 utakmica u reprezentaciji zabio 15 golova sto ej dobar prosjek...dok je rebic npr u 16 utakmica zabio jedan protiv lihtestajna....realno treba kazniti kalinica...ali mi nije jasno zasto dalic forsira neke alibi igrace non stop a slabo daje priliku drugima...meni se ova igra protiv nigerije nikako niej svidjela...srecom da crnci nemaju displinu u igri....trenerova treba biti zadnja i to ej ok..kalinic sad moze pricati sto hoce...mogu ga shvatiti d aje u igri neki klupski novi angazman pa svaka utakmica na sp ti dize cijenu..ali on ej to rjesio...u biti glup potez kao onaj cvitanovicev '98..u svakom slucaju ocito ej do inteligencije....ili mi cak pada na pamet da je kalinic nasnjofao da necemo daleko stici pa bolje zbrisati nego trpjeti kritike..moguce mozda i to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by kic 18/6/2018, 13:58


Kale jebemu-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 13:59

kid wrote:
Kale jebemu-
nasnjofao covjek da je bolje otperjati nego pusiti kritike... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 18/6/2018, 14:09

vuksadinare wrote:
kid wrote:
Kale jebemu-
nasnjofao covjek da je bolje otperjati nego pusiti kritike... :D
Ti nisi normalan...
Koji zaključci...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 14:13

fridrih_niche wrote:
vuksadinare wrote:
kid wrote:
Kale jebemu-
nasnjofao covjek da je bolje otperjati nego pusiti kritike... :D
Ti nisi normalan...
Koji zaključci...
:^O
mozda...vrag ce ga znati..kod nas svakojaka cudesa moguca... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 18/6/2018, 14:23

inace ne znam sto je dalic sa kalinicem htio zadnjih pet minuta...ako je isao civati rezultat a isao je..onda je imao podesnije igrace za to naspram kalinica...ocito je mozda ciljano isoa na to pa igrao na kalinicev neobuzdani temperament...da sam sebe izbaci iz reprezentacije...i vjerojatno je bilo problema i prije ove utakmice...a je kako pise...onda to bas dalicu isto ne sluzi na cast bez obzira na opravdani potez odstranjivanja kalinica..ali to je mogao napraviti prije odlaska u rusiju...i to bi bilo to...ovako mu kalinic moze doci kao alibi tipa..'nismo imali jos jednog napadaca'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by FRANK 18/6/2018, 14:33

fridrih_niche wrote:Ajme...
Ante našamara maloljetnog pulena...
Mostar će natapat suze očaja i tuge...
:(
Neseri!!!
Ja se I skorpijo sportski neslazemo.
Navijac je hajduka
A gore nemozebiti.
Ali skorpija je moj brat velikan I extra covik.
Toliko velik da razmisljam da ga upoznam I njega I operwa i bafala
Osobno I da ih ponizno zamolim da mi.budu sinu kumovi na krizmi.
Eto koliko cjenim skorpiju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 18/6/2018, 14:35

to se unaprijed rijesi i dogovori. a ne sad ici zabijat noz u leda svojim kolegama suigracima. obzirom na klubove zakljucno s ac milanom u kojima se gradio kao igrac i osoba, mene ninmalo ne cudi nedostatak morala, discipline i odgovornosti prema zivotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 4 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum