ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upisi u srednje škole, zanati

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by epikur37 19/6/2018, 12:09

Veberu, tebi kao da je 15 godina.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by veber 19/6/2018, 12:11

epikur37 wrote:Veberu, tebi kao da je 15 godina.
ti bulazniš. kao da ti je 13.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by epikur37 19/6/2018, 12:14

veber wrote:
epikur37 wrote:Veberu, tebi kao da je 15 godina.
ti bulazniš. kao da ti je 13.
A tebi kao da je 10.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by veber 19/6/2018, 12:22

tebi kao da je 8

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Regoč 19/6/2018, 12:22

Kermit wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:

točno, stvori su jednostavne, zaposli bi onoga ki zno roditi.

implicirati da un ki je svrši skulu apriori nešto zno, znoči grubo se poigravati s osobama čije srce ni naviklo na veliki stres

znaju jedan i drugi radit no skola/certifikat je radio na sebi da bude tokar zatim za njega mozes i povuc novac raznih ministarstava i vezat ga za sebe duze vrime
mate sto "sve zna"  zna danas ovo a sutra ono ....tako ja gledam na tu problematiku
krivo gljedoš,
un ki želi naučiti nešto roditi, un rodi, sebe dovodi u situaciju di će nojviše naučiti u nojmanje vrimena,
za rozliku od onoga ki se oslanju na certificiranje;
un se koncentriro na dobianje certiikata uz ča manje učenja. its elementary, my dear
Certificiranje je poradi pravilnoga i sigurnoga rada. Moj je brat išal u Lovato za plin, bez toga ne bi mogal te cievi spajati. A i u svakom servisu imaš na zidu obješene cetifikate raznih proizvođačah.
U irksoj nitko ne pita za certifikate, dozvole, minimume i maksimume samo da li znaš i hoćeš raditi, a inspekcija služi isključivo kao savjetodavno tijelo, znači sve drugačije od vašeg bosanskog modela
Naravno, certificiranje je izmišljeno u Derventi, nema toga u Dublinu. HAACAP je izvorno krenul iz Kuline, jel!

_________________
Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 19/6/2018, 12:32

AssadNaPodmornici wrote:Te glupe zanate možeš naučiti uz par tjedana rada uz čovjeka koji će ti pokazati posao


 Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 1f602 Halo - ti to ozbiljno-- ili imaš osobni poremećaj ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 19/6/2018, 12:34

AssadNaPodmornici wrote:A realno zanat koji se nauči u mjesec dana prakse. Šteta ići u školu 3 godine i biti okružen debilima
 TI ovdje očito PODJEBAVAŠ !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 19/6/2018, 12:47

AssadNaPodmornici wrote:kako koji zanat. usput većina tih što završi te zanate niti oni ne rade u struci. meni je brat auto mehaničar, i njegovi frendovi, pa nitko ne popravlja auta , nego rade nešto treće. (iako zna nešto sredit). itd. tko ima volje te zanate , recimo da ti je frend majstor nečega, i da te vodi sa sebom par tjedana, već naučiš solidno osnove posla, nakon par mjeseci rada si majstor u tom zanatu. zašto gubiti vrijeme i upisati školu ići 3godine u školu gdje su agresivni krkani, sa kvocjentom inteligencije na granici retardacije... radije bi da mi dite ako ima bodova završi neku četvorogodišnju strukovnu školu,a ako ga zanima zanat, sam će ga naučiti



HAHAHA - ovakve IDIOTIZME ( u par tjedana " NAUČI " - IDIOTE - da postaneš  " PRAVI "  MAJSTOR  treba ti najmanje 5 - 10 godina ( ovisno o inteligenciji zidara ) - naravno;

ako ne računaš " ZIDARE " iz BiH koji su dolazili u HR s MISTRIJOM i FANGLOM  --- TVRDEĆI  -- kako su pravi ZIDARI i onda " ZIDALI "  s najmanje 3 centimetra  ODSTUPANJA kao NORMALNIM građevinskim normativima - barem u bivšoj PLyGI - izgleda da si i ti jedan od tih POTOMAKA !!


JADO - ODJEBI - kako te nije sramota ovdje postaviti ijedan POST ??


PLJUC !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Noor 19/6/2018, 12:50

ima iz BIH i kvalitetnih armirača...prvi dan na gradilištu kad je žicom vezao armaturu i kad je napeo...kliještima je sam sebi razvalio zube

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 19/6/2018, 12:51

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:A realno zanat koji se nauči u mjesec dana prakse. Šteta ići u školu 3 godine i biti okružen debilima

Nije to baš tako jednostavno kako ti se čini.


Hehe EPI - što se uopće UPUŠTAŠ u podrućje koje ti nije blisko - nemoj biti naivan  --- ovaj PODJEBAVA  Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 1f60b  !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by aben 19/6/2018, 13:19

za dobro izučiti zanat, potribno je učiti nojmanje 40 godin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Leviathan2 19/6/2018, 13:24

aben wrote:za dobro izučiti zanat, potribno je učiti nojmanje 40 godin
zanat se uci cjeli zivot
a skola je cisti fasizam i gubitak vremena
ja sam u mladosti radio u jednoj firmi koja se bavila cjevarijom, majstor je imao 8 razreda skole al je s godinama naucio posao, od matematike do geometrije i ostalih trikova
jedared smo motali spiralu za neki pregrijac,  i sto me odusevilo, izracunao je u milimetar duzinu cjevi sto hrpa zavrsenih bravara nije znala ni mogla,
danas, ja koji imam 2 razreda u skoli mogu parirat bilo kojem inzinjeru po znanju, i mnogi dozive shok kad im pocnem solit pamet, lik s mjesalice koji se gura gdje mu po poretku stvari nije mjesto

_________________
Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Leviathan2 19/6/2018, 13:30

Noor wrote:ima iz BIH i kvalitetnih armirača...prvi dan na gradilištu kad je žicom vezao armaturu i kad je napeo...kliještima je sam sebi razvalio zube
i sta bilo onda, otjerali ga a, i ismijali
umjesto da je vidjena osobina da se trudi i uz kratki tecaj bi ispao dobar armirac a ne lovac na propuh na bausteli
neki put sam spominjao jednog malog zagrca koji je dosao na baustelu, nit je znao jezik nit posao al se trudio iz petnijeh zila,  nakon sto sam se konsultirao s sheficom mali je poslan na par tecajeva da nauci teoriju, praksa mu je poslije bila igra, eno klinjo 26 godina vodi svoju skvadru na bausteli, a svi u skvadri imaju vise staza po bausteli od njega, prije su mu se smijali jer je bilo stvarno smijesnih situacija nastalih zbog zelje da napravi posao i neznanja

_________________
Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Noor 19/6/2018, 13:44

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:ima iz BIH i kvalitetnih armirača...prvi dan na gradilištu kad je žicom vezao armaturu i kad je napeo...kliještima je sam sebi razvalio zube
i sta bilo onda, otjerali ga a, i ismijali
umjesto da je vidjena osobina da se trudi i uz kratki tecaj bi ispao dobar armirac a ne lovac na propuh na bausteli
neki put sam spominjao jednog malog zagrca koji je dosao na baustelu, nit je znao jezik nit posao al se trudio iz petnijeh zila,  nakon sto sam se konsultirao s sheficom mali je poslan na par tecajeva da nauci teoriju, praksa mu je poslije bila igra, eno klinjo 26 godina vodi svoju skvadru na bausteli, a svi u skvadri imaju vise staza po bausteli od njega, prije su mu se smijali jer je bilo stvarno smijesnih situacija nastalih zbog zelje da napravi posao i neznanja
onda je razbite face došao do šefa i rekao da on ipak to ne bi radio, jer da u stvari nije armirač...nego je ništa, okrenuo se i otišao, a firma je bila u minusu za iznos pristojbe njegove vize i radne dozvole, njegovog putovanja u inozemstvo, za iznos njegove htz opreme i akontacije plaće, koju je dobio jer od nečega je tamo do plaće morao živjeti, a ni centa nije privrijedio
gradilište nema vremena čekati da netko nauči i uhvati ritam, uči se ti sinko doma...ili u školi, naravno
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 19/6/2018, 13:59

Noor wrote:ima iz BIH i kvalitetnih armirača...prvi dan na gradilištu kad je žicom vezao armaturu i kad je napeo...kliještima je sam sebi razvalio zube

 Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 1f600  --- eto -- ima razumijevanja  po ovom itekako teškom pitanju i među nama koji ovdje  s teškim naporom pišemo u dokazivanju  nekih stvari ---
koje mnogi ne žele i neće da shvate - ustvari " nemogu da shvate " jer su rođeni izvan tih događanja i vremena tih događanja -- no PREMISA je uvijek  ista -- podvali PRVI - a oni koji to ne  " razumiju " - naročito ako nema KONTRAARGUMENATA -- ODRASTAJU u LAŽI i i nove generacije slijede POSTAVLJENE LAŽI -- bez ikakovih znanstveniH ISTRAŽIVANJA  -- i to njima nažalost postaje temelj za neka " nova znanstvena  " saznanja " - kojih se slijepo drže  - usput uopće ne razmišlajujući o dubini problema !!


- tu JE NAJVEĆE zlo --  PRIHVAČANJE -- svega onoga bez kritičnosti tobožnje  " NOVE NAUKE " što  danas PROPAGIRAJU - ne zamarati se čak i poviješću svoga naroda kada su u istom trenutku dostupne svjetske IGRICE koje se igraju na KOMPU i gdje --- gle na kraju --- možeš svoj životni put zaustaviti u nekoj PSIHIJATRIJSKOJ ustanovi !

IMA li doista na ovome svijetu -- trenutno u GLOBALU doista dovoljno PAMETNIH  koji NISU podlegli- iskompleksiranim igračama koji u ovome trenutku pokušavaju vodu navesti na svoj MLIN -- ili smo svi mi ustvari IDIOTI koje nas svjetski moćnici ISKORIŠTAVAJU  poradi svojih osobnih ciljeva - da ne kažem da smo svi skupa -- BUDALE ?????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 19/6/2018, 14:11

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:ima iz BIH i kvalitetnih armirača...prvi dan na gradilištu kad je žicom vezao armaturu i kad je napeo...kliještima je sam sebi razvalio zube
i sta bilo onda, otjerali ga a, i ismijali
umjesto da je vidjena osobina da se trudi i uz kratki tecaj bi ispao dobar armirac a ne lovac na propuh na bausteli
neki put sam spominjao jednog malog zagrca koji je dosao na baustelu, nit je znao jezik nit posao al se trudio iz petnijeh zila,  nakon sto sam se konsultirao s sheficom mali je poslan na par tecajeva da nauci teoriju, praksa mu je poslije bila igra, eno klinjo 26 godina vodi svoju skvadru na bausteli, a svi u skvadri imaju vise staza po bausteli od njega, prije su mu se smijali jer je bilo stvarno smijesnih situacija nastalih zbog zelje da napravi posao i neznanja



Ima i takovih - EKSTRA - koji su talentirani --- svaka čast i neka ih što više --- no; 

ima i onih koji su rodbinski povezani s svojim " KUMOVIMA " ( pogotovo u inozemstvu ) i gdje im njihovi KUMOVI otvoreno kažu ;

Da -- nema mene - TVOJA DJERCA NEBI IMALA ŠTO JESTI -  što kažeš na KOJEM SU NIVOU TAKOVI MAJSTORI -- i  više od 3 CENTEMETRA po mome mišljenju -- da budem JASAN -- ogromna većina takozvanih " ZIDARA " iz BiH nije imala pojma o svome poslu  -- nego se šlepala uz nekoliko onih koji su ipak imali nekog pojma o tome poslu !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 19/6/2018, 14:23

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:ima iz BIH i kvalitetnih armirača...prvi dan na gradilištu kad je žicom vezao armaturu i kad je napeo...kliještima je sam sebi razvalio zube
i sta bilo onda, otjerali ga a, i ismijali
umjesto da je vidjena osobina da se trudi i uz kratki tecaj bi ispao dobar armirac a ne lovac na propuh na bausteli
neki put sam spominjao jednog malog zagrca koji je dosao na baustelu, nit je znao jezik nit posao al se trudio iz petnijeh zila,  nakon sto sam se konsultirao s sheficom mali je poslan na par tecajeva da nauci teoriju, praksa mu je poslije bila igra, eno klinjo 26 godina vodi svoju skvadru na bausteli, a svi u skvadri imaju vise staza po bausteli od njega, prije su mu se smijali jer je bilo stvarno smijesnih situacija nastalih zbog zelje da napravi posao i neznanja




Do sada te nisam smatrao toliko baš naivnim - no ovim UPISOM  si sam sebe DEGRADIRAO ;

naravno da nitko nitkoga ne ponižava i ne ismijava - može se čovjek truditi i 200 % - no ako nema znanja i sposobnosti -- dali bi mu eto TI OSOBNO ;

DAO -- da ti IZGRADI  kuću - bazen - kupatilo ;

po svim graditeljskim pravilima KOJIH ON uopće nije svjestan niti za to ima stručnog znanja ??





Malo se skuliraj prije nego što izjaviš ovakvo što nešto - ili si isto onako po " ZALETU "   ; 


DOŠAO U SLAVONIJU -- S MISTRIJOM I FANGLOM I PUN SEBE IZJAVIO  " ja sam zidar "-- ŠTO SMO MI U SLAVONIJI  NAŽALOST PRESKUPO PLAĆALI !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Leviathan2 19/6/2018, 14:56

redder4 wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:ima iz BIH i kvalitetnih armirača...prvi dan na gradilištu kad je žicom vezao armaturu i kad je napeo...kliještima je sam sebi razvalio zube
i sta bilo onda, otjerali ga a, i ismijali
umjesto da je vidjena osobina da se trudi i uz kratki tecaj bi ispao dobar armirac a ne lovac na propuh na bausteli
neki put sam spominjao jednog malog zagrca koji je dosao na baustelu, nit je znao jezik nit posao al se trudio iz petnijeh zila,  nakon sto sam se konsultirao s sheficom mali je poslan na par tecajeva da nauci teoriju, praksa mu je poslije bila igra, eno klinjo 26 godina vodi svoju skvadru na bausteli, a svi u skvadri imaju vise staza po bausteli od njega, prije su mu se smijali jer je bilo stvarno smijesnih situacija nastalih zbog zelje da napravi posao i neznanja




Do sada te nisam smatrao toliko baš naivnim - no ovim UPISOM  si sam sebe DEGRADIRAO ;

naravno da nitko nitkoga ne ponižava i ne ismijava - može se čovjek truditi i 200 % - no ako nema znanja i sposobnosti -- dali bi mu eto TI OSOBNO ;

DAO -- da ti IZGRADI  kuću - bazen - kupatilo ;

po svim graditeljskim pravilima KOJIH ON uopće nije svjestan niti za to ima stručnog znanja ??





Malo se skuliraj prije nego što izjaviš ovakvo što nešto - ili si isto onako po " ZALETU "   ; 


DOŠAO U SLAVONIJU -- S MISTRIJOM I FANGLOM I PUN SEBE IZJAVIO  " ja sam zidar "-- ŠTO SMO MI U SLAVONIJI  NAŽALOST PRESKUPO PLAĆALI !!
zanimalo me sto je bilo s tipom
ok, znaci tip nije imao volju da nauci, isao je na blef i nije mu uspjelo
pretpostavka je bila da u vecini slucajeva lik dobije nogu
al jos jedna stvar, niko nema znanja na startu, zato i trazis nekog ko zna, ja osobno nebih dao nikom da mi okreci kucu bez preporuke
al zato postoji segrtovanje
znaci par godina segrtujes, ucis
kad pocnes radit ne pravis kardinalne greske, one sitne su skola
ja sam osobno upao par puta na poslove o kojima nisam imao pojma, i trudom  uspio,
ako ti kazem da sam sa 24 godine vodio radiliste reci ces da serem, al dogodilo se,
firma sa zitnjaka u kojoj sam radio i dosao u sukob sa shefom cugerom  a odmah sam bio na raportu kod direktora, na pitanje sta si ja umisljam da znam bolje od shefa, ja sam odgovorio jednom rjecu, znam
da velim da sam imao godinu dana iskustva na tim poslovima, znaci nista, kurac od iskustva u biti, posto me za jugoslavije nisu mogli otpustit samo tako, direktor je da bi me prisilio izdao nalog za vodjenje gradilista i ekstrabrzo unapredjenje i bubnuo me u vatru a ako samo nest zajebem , moram dati sam otkaz, ja pristao, reko ko vas jebe dokazat cu da sam pametniji od vas, inat i nista drugo, gradiliste predano mjesec dana prije roka sa svim certifikatima od inspekcija,
disciplina na bausteli bila veca nego pod staljinom, al zato sljakeri sretni jer su dobili jebacke prebacaje,
poslije sam vodio jos 2 gradilista i onda osjetio zov novih obzora i napustio firmu u kojoj sam vec stekao jebacku reputaciju, cak me i taj direktor poceo respektirat

_________________
Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Guest 20/6/2018, 12:33

Ja sam po struci metalac -- 3 godine škole - pola nastave - pola praksa ( tata mi je bio također metalac i prije same škole sam ustvari imao jako dobru podlogu doma od moga tate ) i opet kada sam završio školu kao i svi ostali - trebao sam samostalno raditi u tvornici Borovo gdje sam se zaposlio - no,svi mi koji smo završili trogodišnje školovanje ustvari nismo  bili  sposobni samostalno raditi - to treba otvoreno priznati ( pogotovo komplicirane stvari  i još jedno 3-5 godina smo radili  s svojim učiteljima koji su nas učili za vrijeme školovanja ) - neki moji prijatelji NIKADA  nisu uspjeli doći do nivoa da stvarno samostalno mogu raditi i njima su onda davali najjednostavnije poslove tipa  100 000 komada metalnih podloški za vijke određenih mjera  gdje bi  tokarski stroj namjestili na određene mjere i stroj bi maltene sam automatski obavljao posao za njih i takav posao odrađuješ danima ;


- eto takav posao možeš naučiti i bez tri godine školovanja - no, pravi tokari i glodači znaju što znači raditi na tim strojevima kada ti donesu nacrte za izradu određenog predmeta  -- nacrte koje kada ih pogledaš odmah dobiješ glavobolju !!


U svakom slučaju u prosjeku je po mome iskustvu većini potrebno barem 10 godina raznovrsnog rada da bi na kraju mogao reći - E , sada sam majstor - iako i tada u budućem radu možeš svakako dobiti glavobolje kada ti netko zatraži nešto stvarno komplicirano !


Što se tiče tvoga rada na građevini i mjesta koje si imao nemam razloga da ti ne vjerujem --iz osobnog iskustva mogu reći da sam , sticajem okolnosti sam proveo 3,5 godine  radeći u Njemačkoj - gdje sam upoznao tipove koji su radili na baušteli - svi Hercegovci iz Rame - međusobno  rodbinski i kumovski povezani i ona moje rečenica :



" da ti nema mene - tvoja djeca bi bila gladna " je rečenica kojoj sam sam bio svjedok -- a odnosila se na jednog zidara Matu - Miška  kojem je njegov kum Mato koji je vodio poslove na građevini njemu osobno uputio !

Inače Miško je po struci bio " zidar " čak i u Njemačkoj - a kada bi počeli neku novu zgradu njegov kum koji je vodio ekipu bi mu prvo sam osobno sazidao  ugao kuće i onda prepustio Mišku da nastavi ravno zidati -- jer MIško za 25 godina svojega zidanja u Njemačkoj nikada nije naučio kako treba početi zidati kuću ili zgradu - a o postavljanju zavojitih stepenica - to svakako ni u ludilu nije bilo nešto što bi itko i u najluđim trenutcima  predao Mišku da to odradi !



Miško je svoga kuma slušao kao Boga ( znao je on da ga ovaj drži na životu - njega i njegovu obitelj ) - imao je problema s alkoholom i vječito je bio cuga - nije dočekoa 50 - umro je prije 50ete  .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upisi u srednje škole, zanati - Page 7 Empty Re: Upisi u srednje škole, zanati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum