ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Guest 11/10/2015, 18:38

RayMabus wrote:Tre nemožeš zaštiti graniću od miljon ili par miljona ljudi koji imaju ćilj : kretanje prema zapadu.

Izazwat ćemo rat u Makedoniji.
Možeš, samo je slavonija pogodna za masovni prelazak, sve drugo su čuke gdje i koze moraju imati opremu za planinarenje da se prođe a gdje mogu proći tu treba graditi žicu i minska polja svega mi. Humanije nego izazvati rat u drugoj zemlji. To će sve prije nas potaknuti da zatvaraju svoje granice i stvar će na kraju završiti na grčkoj a ako ih oni prime ko ih jebe, nisu ni zaslužili bolje u tom slučaju.


Last edited by tre911 on 11/10/2015, 18:41; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Guest 11/10/2015, 18:40

Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
tre911 wrote:jebiga zašto onda nisu izglasali ustavne promjene da se zaštite udbaše kako je SDP predlagao u slučaju perković-mustač? Nebi li im bilo u interesu da zaštite svoje i da podrže ono SDPovo sranje?


Ne znam...možda čekaju povoljno vrime. Njimanje Hdz iskaznica ko partijska knjižica.

ko drug Čović...do 92 bio jugoslaven i potpisivo se ćirilicom. A danas će on i zečina brinuti o interesima hrvatski zemalja...o bože kakvi dani
Za HDZ BiH se zna da su smeće, ovi u RH nisu zlatni ali da jebe rak raka sprječili su ustavne promjene i omogućili isporučivanje jugosmradova na suđenje u njemačku. Vjerojatno da i u HDZu ima udbaškog smeća( bilo je toga i među svećenicima i obiteljima a da neće u jednoj tako velikoj stranci) ali ih se ne može staviti u isti koš sa ovom jugobagrom koji još sanjaju o jugi i koji će se zaratiti sa svima da zaštite svoj ološ.
Misliš da je to različita ekipa?! Ja ne vidim razliku.

Naravno da su napravili dobri stvari u 25 godina.
Pa jesu različiti, rekoh jedni su za zaštitu UDBE i bili su spremni promjeniti ustav da ih zaštite a ovi iako imaju udbaša među sobom su odabrali drugačiji put i odrekli se istih ma kako ih to zaboljelo ili ne, njihov put je sigurno ispravniji nego od ove jugobande koja štiti svoje članstvo i svoje očeve u nečasnim kriminalnozločinačkim radnjama.

Mislio sam između HDZ i HDZ BiH...

..., a samo je Sanader krao  :^0
da je samo sanader bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 18:41

tre911 wrote:
Riplex wrote:
Mislio sam između HDZ i HDZ BiH...

..., a samo je Sanader krao  :^0
da je samo sanader bounce

Upravo o zaštiti 'članstva'  pirat

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by RayMabus 11/10/2015, 18:42

tre911 wrote:
RayMabus wrote:Tre nemožeš zaštiti graniću od miljon ili par miljona ljudi koji imaju ćilj : kretanje prema zapadu.

Izazwat ćemo rat u Makedoniji.
Možeš, samo je slavonija pogodna za masovni prelazak, sve drugo su čike gdje i koze moraju imati opremu za planinarenje da se prođe a gdje mogu proći tu treba graditi žicu i minska polja svega mi. Humanije nego izazvati rat u drugoj zemlji. To će sve prije nas potaknuti da zatvaraju svoje granice i stvar će na kraju završiti na grčkoj a ako ih oni prime ko ih jebe, nisu ni zaslužili bolje u tom slučaju.
Ne da mogu nego HOĆU.

Da nemislim ozbiljno nebih o tome pričao.

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 V687g35
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 18:44

Longi u ulozi života...

He is God of War

All hail Kratos!!! ovaj Longi!!!

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Guest 11/10/2015, 18:44

Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
Mislio sam između HDZ i HDZ BiH...

..., a samo je Sanader krao  :^0
da je samo sanader bounce

Upravo o zaštiti 'članstva'  pirat
Pa HDZ je i spakirao sanadera u buksu ali su tu drugi interesi bili u pitanju. Ne dvojim ja o lopinama, kradu i u njemačkoj, u japanu.... doduše tamo kad te uhvate ovaj izvrši harakiri i još se baci sa tridesetog kata, kod nas bude unaprjeđen na višu funkciju kao vrlo sposoban i pošten
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 18:47

tre911 wrote:
Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
Mislio sam između HDZ i HDZ BiH...

..., a samo je Sanader krao  :^0
da je samo sanader bounce

Upravo o zaštiti 'članstva'  pirat
Pa HDZ je i spakirao sanadera u buksu ali su tu drugi interesi bili u pitanju. Ne dvojim ja o lopinama, kradu i u njemačkoj, u japanu.... doduše tamo kad te uhvate ovaj izvrši harakiri i još se baci sa tridesetog kata, kod nas bude unaprjeđen na višu funkciju kao vrlo sposoban i pošten

A u HDZ pola kadrova iz doba Sanadera...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Guest 11/10/2015, 18:49

Merzel poštena madame.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Guest 11/10/2015, 18:49

Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
Mislio sam između HDZ i HDZ BiH...

..., a samo je Sanader krao  :^0
da je samo sanader bounce

Upravo o zaštiti 'članstva'  pirat
Pa HDZ je i spakirao sanadera u buksu ali su tu drugi interesi bili u pitanju. Ne dvojim ja o lopinama, kradu i u njemačkoj, u japanu.... doduše tamo kad te uhvate ovaj izvrši harakiri i još se baci sa tridesetog kata, kod nas bude unaprjeđen na višu funkciju kao vrlo sposoban i pošten

A u HDZ pola kadrova iz doba Sanadera...
Jebiga da ih je pola onda bi valjda i zaštitili sanadera a nebi dozvolii da ga rastežu 4 godine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by RayMabus 11/10/2015, 18:49

Riplex wrote:Longi u ulozi života...

He is God of War

All hail Kratos!!! ovaj Longi!!!
Ha ha ha kakwa uloga žiwota ....nebudi smiješan ....samo anđeoska hijerarhija red Thrones.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 18:51

RayMabus wrote:
Riplex wrote:Longi u ulozi života...

He is God of War

All hail Kratos!!! ovaj Longi!!!
Ha ha ha kakwa uloga žiwota ....nebudi smiješan ....samo anđeoska hijerarhija red Thrones.


Ja mislim da je Kratos jači...sve pobije

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 18:52

tre911 wrote:
Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
tre911 wrote:
Riplex wrote:
Mislio sam između HDZ i HDZ BiH...

..., a samo je Sanader krao  :^0
da je samo sanader bounce

Upravo o zaštiti 'članstva'  pirat
Pa HDZ je i spakirao sanadera u buksu ali su tu drugi interesi bili u pitanju. Ne dvojim ja o lopinama, kradu i u njemačkoj, u japanu.... doduše tamo kad te uhvate ovaj izvrši harakiri i još se baci sa tridesetog kata, kod nas bude unaprjeđen na višu funkciju kao vrlo sposoban i pošten

A u HDZ pola kadrova iz doba Sanadera...
Jebiga da ih je pola onda bi valjda i zaštitili sanadera a nebi dozvolii da ga rastežu 4 godine

Šuker? Jandroković? Pa i Kolinda u neku ruku...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 18:52

tre911 wrote:Jebiga da ih je pola onda bi valjda i zaštitili sanadera a nebi dozvolii da ga rastežu 4 godine

Pokazali su u više navrata da im karakter nije jača strana.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Kermit 11/10/2015, 18:53

tre911 wrote:
asilovski wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:Pa stribor, migrante nam hoće utrpat Njemačka a ne Balkan. Balkan ih samo prosljeđuje u zemlje EU, jer tamo hoće a Nijemci su do jučer vikali da ih i oni žele. A danas, danas bi i nama vratili jer su tu ušli.
varaš se, balkan nam ih trpa jer ne mogu/neće zaštiti svoje granice. Njemačka će samo popizditi i početi vraćati natrag a onda smo mi najebali.
Ma RH-a je određena kao hot-spot oliti sabirni centar to Zoka dobro zna i nije se puno protivio, međutim narod treba uvjeriti da je sve poduzeo i da se bori, zato ova spinčina prvo sa Vučićem koja je ispala strahota, a onda sa Mađarima koji su sada veliki neprijatelji i to iako svi emigranti idu preko Mđarske u Austriju, pravi problemi će biti kada Njemačka prestane primati izbjeglice a to je vrlo brzo vjerojatno do Božića, onda svi zatvartaju granicu osim nas. Onda će naglo splasnuti filantropija jer neće više vozati emigrante jer neće imati gdje nego će većina ostati ovdje, da ne govorim da ruska ofenziva može oćerati jako jako puno vehabija iz zapadne Sirije, a osim toga u Turskoj se jako gadno kuha, to je kako bi Ameri rekli Perfect storm

Osim toga malo mi je nejasan put Zoke u London odnosno zašto i kojim povodom
Ma čista naiva, ne mogu vjerovati da se uopće ništa ne poduzima za slučaj zatvaranja granica, nafilovati će nas arapima ko kuhar filovanu papriku a što se tiče zoke taj kurca ne kuži kad ide u londonistan po instrukcije u vezi migranata dok istovremeno nijedan migrant neće završiti u britaniji. Nek se gone svi redom u mp3 onako nesposobni i sljepi ko krtice mamicu im ...
Nije to naiva vlada zna, a to se vidi iz stotine članaka po JL, Indexu i dr. kvazi medijima koje govore o blagodatima masovne emigracije to su probni baloni, samo je puno lakšte za to sve optužiti Vučiča ili Orbana nego prokazati sebe kao osobu koja je pristala na tako nešto...isto je bilo sa Sirijom Zoki je je porvi ponudio vehabijama oružje da se udvori Britima i SAD-u, sada mijenja ploču i tvrdi: "na Asada računati kao na mogućeg čimbenika čitavog procesa." ono ...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by RayMabus 11/10/2015, 18:53

Riplex wrote:
RayMabus wrote:
Riplex wrote:Longi u ulozi života...

He is God of War

All hail Kratos!!! ovaj Longi!!!
Ha ha ha kakwa uloga žiwota ....nebudi smiješan ....samo anđeoska hijerarhija red Thrones.


Ja mislim da je Kratos jači...sve pobije
Budi dobar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 18:56

RayMabus wrote:
Riplex wrote:

Ja mislim da je Kratos jači...sve pobije
Budi dobar.


Ne znam, šta mogu ti tvoji iz tog Game of Thrones reda, ali Kratos je ćaća  :spear:

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by RayMabus 11/10/2015, 18:57

Budi dobar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by RayMabus 11/10/2015, 18:58

1) Anđeoska bića daju svjetlo kroz ljubav. Nema mjesta u njima za agresiju. 2) Anđeli su na različitim vibracijskim razinama, iz tog razloga ne mogu komunicirati s demonima. Anđeli se ne ljute, oni su ljubav. Anđeli ne kaznjavaju, oni su Milost. Anđeli ne stvaraju pravila, oni sluze. Da zivi poznaju slatki znak anđela, naučili bi da ih vole. Oni su sreća i pate samo kada vide naše patnje. Oni ne znaju što je mržnja, jer oni žive u ljubavi. Možemo dospjeti do njih: živeći u ljubavi, utemeljeni na usluzi jer je to jedini način duhovnog rasta. Tako da je sve do nas. Fizička ravan je poput mlina. Duhovna bića koja se ovdje otelovore podložna su svim rizicima naseg plana: Ego djeluje na katastrofalan način, terajuci zive igrati različite dramske uloge. Bezgranična privrženost može završiti pretvaranjem osobe u egoistično biće. Njihovo tijelo želje izloženo je različitim sebični kušanje i duhovima pogreške, demonima. `Ludica` energije će iskoristiti sve tokove manipulacije ljudskim bićem da ga na taj način porinu u negativna ponašanja, koja koče njegovu evoluciju. Anđeli nisu izuzeti od pada pod istim okolnostima, jer kada se Anđeli utjelovljuju u Misiji (jer i anđeli se mogu oteloviti) , njihova memorija se automatski briše po Akashi kodu. Baš kao i svi duhovi, i anđeli se radjaju sa samo 10% inkarniranog svoga duha, a glavnina -90% (vise-ja ili `thethan` ...) ostaje u ravnini 6, s koje inace poticu. (Tvorac = 8.) Kako anđeli rehabilituju svoju karmu kada pogriješe u fizickoj ravni? Unutar plana 6 (anđeoskog) nalazi se pod-nivo koji se zove Limbo i tu idu anđeli koji pate karmičku crtu zbog pogrešnog ponašanja. Sem toga, ako Anđeoske osobe koje su utjelovljene u ravnini 1 počine okrutna dijela, bilo iz emocionalnog impulsa ili požude za moći, oni također mogu spustiti svoj ​​vibracijski razinu. Kako? Koliko god je dio koji se otelovoruje u fizičkoj ravni 10% od entiteta, ako on vuče ozbiljnu karmu, njegov 10% može se spustiti na razinu 3,2, -1 i -2 (-ili `pakao`), a bivajuci tu on može eksperimentirati oko vezanosti za stvari, neznanja ili boli bića koja nastanjuju gusce planove. Drugim recima, total njihovog duha se ne mijenja (kao što se to desava sa obicnim dusama), vec samo 10% otelotvorenog, koji je učinio neprijateljski akt koji generise karmu. Nakon što 10% otelotvorenog duha nauči svoju karmičku lekciju, on se tada može vratiti u svoj ​​plan ili se, na zahtjev Lipikasa, ponovno utjeloviti u fizičkoj ravni radi završetka misije koje je ostavio nedovrsenom u zemaljskom prošlom životu. Ovdje treba reci da se svi događaji koji su ikada odigrani nalaze zapisani u Akashi zapisima nad kojim vode racuna Anđeli posebne vrste zvani Lipikasi. Upravo oni na temelju zapisa o događajima odredjuju koja dusa treba da se inkarnira u koje tijelo u okviru odgovarajućih okolnosti vezanih za misiju ili karmu koja ta dusa sa sobom nosi. Lipikasi su kao knjižničari svih događaja ikada, umstveni radnici nad tkanjem zivota koja je produkt izbora inkarniranih bica. Posjeduju bozanstven matematicki um koji je donekle sposoban predvidjeti ne i finalnu buducnost (to treba da se posebno naglasi jer je to NEMOGUCE u svim ravnima, buducnost je sačinjena od izbora), ali na temelju afiniteta i produkta ponasanja zivih stvorenja zapisano u Akashi sferi moguce im je predvidjeti najblize okolnosti daljnjeg ponasanja neke duse, i upravo iz tog razloga su oni zaduzeni da dusu na putu (ponovne) inkarnacije razmjeste u za to `sudbinski` - uvjetno receno, odgovarajuce (tjelesno) vozilo. bazično pravilo je da u ravni 1 (fizickoj) nema garancije. Oni koji se utjelovljuju (anđeli ili duse) mogu opet napraviti pogreške. Anđeoska hijerarhija Važno je objasniti da anđeli nisu duhovi, vec bica od Svjetlosti koja nastanjuju 6. ravan supra-energijske vibracije i izvršavaju nekoliko funkcija, uvijek na službi za dobrobit ljudskih bića. Nisu to samo božanski glasnici, kao dragi arhanđeo Gabrijel. Postoje i anđeli zaštitnici koji nastoje da izbjegnu nesreće i druge nedaće, osim ako osoba mora proživjeti određeni incident radi daljnjeg tijeka svoje karme. Anđeli djeluju iu fizičkoj razini koliko iu duhovnim razinama, gdje su neophodni. Njihova vibracija je tako visoka vibracija i ona je u skladu s njihovom Ljubavi, zbog toga se anđeli uzdržavaju od bilo kakve presude ... oni uživaju jedino u pruzanju usluge. utjelovljeni bića zamišljaju anđele sa projektiranim ljudskim osobinama. Oni vide anđeoski sliku u skladu sa svojim potrebama. zaštitničkom obojena osoba može vidjeti dijete s krilima, onaj koji trazi utočište u samoći možda će vidjeti anđela s zrelom ljudskom figurom te, iako anđeli nemaju spol, mogu završiti viđeni kao žena ili muškarac, u skladu s očekivanjima iz covjekove podsvijesti. PRAVI izgled anđela nema NIKAKVE SLICNOSTI s antropomorfnim bićem, vec sa svjetlom. Netko tko ima dar posredovanja biće u mogućnosti da predoči trag svjetlosti, liniju ili brilijantne točke, obično u bijelim tonovima, tada ce on ili ona znati da vide andjela, iako većina ljudi, s obzirom na prekoncepciju, obicno vide anđele sebi znanih, dobro utvrđenih oblika. Neki stručnjaci opisuju anđele kao pulsirajuće svjetlo, ali ne vidljivo svjetlo koje svi mi znamo, vec svjetlost koje nadilazi supra-fizički svemir, a obitava u 6.vibracionoj ravni. Među onim anđelima koji su u kontaktu s čovjekom postoje četiri koja su dobro poznata: Gabriel, Mihael, Rafael i Uriel. Ovo je anđeoska hijerarhija koja se sastoji od devet kvalitete: 1) Serafimi 2) Heruvimi 3) Prestonici 4) dominaciji 5) Ovlasnici 6) Vrli 7) Kneževi 8) Arhanđeli 9) Anđeli. Svaki kvalitetu drži anđeo-princ u pratnji osam anđela. Princ Serafima je Metatron također poznat kao "Kralj Anđela", naziv također može imati nešto u vezi s božijim prijestoljem. Njegova energija je toliko suptilna da dotice energije samog Elohima (ili `manjih bogova`-kreatora, naspram vecnog Apsoluta). Iako je na 6. ravni vibracije, Metatron ima dar komuniciranja s Božanskim energijama od 7. plana. (Jedna od tamo prisutnih energija koju je kanalizirao Isus, inkarnirani master 4.sada 5.nivoa, cineci upravo posredstvom nje cuda, zove se `KRIST`, prim.) Metatron usmjerava s ljubavlju većinu duhovnih bića, uvijek u korist svih duhova u evoluciji . Princ Heruvima je Raziel što znači "Tajna Boga" na hebrejskom, ovaj entitet ljubavi vodič je svih bića koja se osjećaju duhovno napušteno. Princ Prestolnika je Cafkiel čije ime znači "Anđeo Noci". Još jedna denominacija je Auriel, ovaj anđeo pomaže utjelovljena bića kako bi pronašla svoj ​​duhovni put. Princ Dominacija je Cadkiel, ili "Vatra Božja." Njegova funkcija je pomoći bićima kojima nedostaje poticaj da produzmu altruistički zadatak. On je također poznat kao Uriel, Arhanđel spasenja. Princ Ovlasnika je Kamal koji je "pomoć i snaga Božja". On utječe na duhove u evoluciji, tako da, kroz jedinstvo s drugim bićima nađu snagu da idu naprijed. Princ vrlih je Rafael ili "Bog će izliječiti." On je zadužen za iscjeljenje duhovnih bolesti, usklađen svojom ljubavlju za svako biće koje je depresivno. Princ Knezeva je Haniel, "Radost ili milost Božja." Ovaj anđeo pokušava voditi sve duhove pogreške. On također pomaže u afektivnom dijelu otelotvorenih u fizičkom planu. Princ Arhanđela je Mihael, ili "Tko je kao Bog?" Kad je duhovna evolucija počela, on je bio arhanđel Paladin u borbi protiv zla. U ovome trenutku, on je arhanđeo mira. Kada je pozvan, on vodi racuna o skladu i bratstvu među svim utjelovljena bićima. Neki stručnjaci Kabale su ga zamijenili s Metatron. Princ Anđela je Gabriel, "Bog je moja snaga". Njegova misija je podsjetiti sva živa stvorenja Otac voli sve i da nikada neće biti napušteni. Kada je pozivan, rec je o zahtjevu za ujedinjenje svih ljudi i sklad emocija onih koji su vrlo impulzivni. Potrebno je istaknut rad Rehaela, sedmog Anđela Ovlasnika. Njegova zadaća je da zaštiti utjelovljena bića koji su u misiji od svih negativnih utjecaja koji otežavaju njihovo poslanje bilo da se radi o misiji duhovnog isceljenjivanja ili širenja Božanske Riječi. Kada se govori o anđeoskim entitetima vrlo je važno naglasiti ulogu Lucifera čije ime znači "Nositelj Svjetla . " On ima nadmoćnu ulogu u duhovnoj evoluciji otelotvorenih bića, budući da je Apsolut odabrao njega da kuša čovjeka i na taj način ojačati njegovu duhovnu utemeljenost. Lucifera prate 72 anđela volontera, kojima je po Božanskom milosrđu obrisano pamcenje i to je razlog zašto su nazvani demonima. Lucifer je zadržao svoju memoriju netaknutom i video je kroz tisuće godina koliko su ljudi podlegli iskušenjima čineći gotovo neograničenom svoju patnju. Ali on se zalaže kroz svoju bezuvjetnu ljubav prema Bogu. Lucifer je poznat i kao Princ Demona. Tradicija je prestala da ga vidi kao entitet Svjetlosti koji pomaže utjelovljena bićima rasti duhovno, već ga je krenula uspoređivati ​​s opakim bicem koje kvari duh. Potrebno je imati veliku unutarnju snagu za prevladavanje iskušenja i balasta ega. Majstor Isus je uspio u tome i Lucifer je imao veliko zadovoljstvo zbog toga, iako je jako teško shvatiti tu emociju. Apsolutni je mudrost, i sva bića ne mogu dospjeti do razumijevanja toga. Jedan od najvažnijih anđela je i anđeo Zemlje. Kao što Zemlja vec ima svoj ​​Planetarni Logos, ona također ima Anđela koji je štiti, zajedno sa svim bićima koja je nastanjuju. On je kao anđeo čuvar, ali je na planetarnoj omjeru. Njegovo je ime Geanel i on se nalazi u kvaliteti Prestonika. (Drugo ime: Gaianel).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Stribor 11/10/2015, 18:58

r_nevjesta wrote:
asilovski wrote:ma daj ne pričaj budalaštine, kakve kvote? oni još uvijek pričaju o nekih 120 tisuća ljudi a ušlo je 2 mil. učiće 20 mil i niti jedan neće ostati u Rumunsjkoj. Drugo ako nisi primjetila mediji promiču masovnu emigraciju govore o balgodatima a u isto vrijeme prisiljavaju na kvote pa tko je tu lud da ne govorim o Šorošu koji ima cijeli koloplet NGO-ova i portala (http://www.w2eu.info/) koji potiču emigraciju i pomažu je da ne govorim da isti također zahtjeva povečanje iste (http://www.project-syndicate.org/print/rebuilding-refugee-asylum-system-by-george-soros-2015-09) "First, the EU has to accept at least a million asylum-seekers annually for the foreseeable future. And, to do that, it must share the burden fairly "

Što se tiče Orbana vidi naslove u zadnjih 2 godine, defamacije, etiketrianja, pokušaj demonstracija i djeljenje kifli od strane američkog ambasadora ja znam da se tkz. izbori
bliže, ali opet...
Soroš može pričati što god hoće, isto tako i EU, tko je pozvao migrante, neka ih i primi. A ako su se predomislili, onda je logično da se prijeđe na plan B, tj. na kontrolu i sprječavanje ulaska izbjeglica na EU-ozemlje, koje se konkretno događa preko Sredozemlja, u Italiji i Grčkoj. I to se mora napraviti.

A što se tiče Orbana, vidi njegova djela u zadnjih 2-3 godine, on bi bio u EU jer treba europski novac, ali ne bi i europska pravila. Orban je čisti primjerak brutalnog populizma i uspješno prodane poze većini Mađara (a očito i šire), šuplji blefer tipa Sanader, koji puno i kočoperno 'reži' i 'laje', ali slabo 'grize' jer ustvari ni nema prave zube--njegove 'mjere' koje se nisu svidjele EU i za koje su zahtijevali da ih ukine, uredno je u tišini što jako ublažio, a što povukao nakon nekog vremena, kad mu je Bruxelles zatvorio dotok novca.. no, sitnozubima je ionako bitno samo da se 'domoljubno' galami, konačni ishod ne vide, jer im nije ni bitan.
Ova žica koja ništa i nikoga ne štiti od izbjeglica, niti to može napraviti, samo je još jedan Orbanov spin za domaću uporabu i šuplja magla koju prodaje naivcima.

Samo tri piknje ke reču koliko si va krivu.

1) Ugarska nadzire svoje vanjske granice po schengenskih propisih,
2) Ugarska ima rast BDP 3%.
3) Ugarska je va marcijušu/ožujku 2015. imala 7,3 % nezaposlenih.
 
S druge strane:
 
1) Hrvatska ne nadzire svoje granice (sama rečeš),
2) Hrvatska ima rast BDP .... (ča je to)??
3) Hrvatska je va augustušu/kolovozu 2015. imala 15,9 % nezaposlenih.


Ča već povidati? Smisla nima. Prokleti Orban, on je kriv zato ča je to Hrvatskoj nedostižno.
Gdo to poreče - phuj - madjaron i tolovaj!

:D

V4? Autisti, homofobi i ksenofobi. I morebitno bi se prodali Rusom. Strašno.

B-)

P.S.: Najnovije visti - va Hrvatsku dohodi još veći broj biguncev i migrantov. Konac se tomu ne vidi.

Lahku noć Hrvatska.


Last edited by Stribor on 11/10/2015, 19:00; edited 1 time in total
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by RayMabus 11/10/2015, 18:59

Princ Prestolnika je Cafkiel čije ime znači "Anđeo Noci". Još jedna denominacija je Auriel, ovaj anđeo pomaže utjelovljena bića kako bi pronašla svoj ​​duhovni put.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Riplex 11/10/2015, 19:03

Sad sam siguran da su slabi...vidim tamo pišeš da nema mjesta agresiji kod njih, ostalo nisam ne stignem sada, to znači da im je marisanje neizbježno. 

KRATOS!!! > Game of Thrones

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti - Page 9 Empty Re: Mađari zaprepašteni Milanovićevim izjavama: On je izvan kontrole, nećemo to lako zaboraviti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum