ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by orion 13/6/2018, 18:45

ja ne volim raditi ...psujem internet prognostičare jer su dali lažnu nadu, rekli da će padati kiša i umjesto mene zaliti vrt i cvijetnjak ...

orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by kaya 13/6/2018, 18:46

Kserks. wrote:
kaja wrote:
Kserks. wrote:
IamOneofYou wrote:
kaja wrote:
Evo, kada sam ja to pisala da dobar konobar moze zaraditi tu 15-20000 ljeti mene su asila i ray uvjeravali da je placa 3,500 . I pune su novine srcedrapateljnih priča kako rade za kikiriki.

ali pro konobar.. nemogu ja sada koji nikada nisam držao tacnu u ruci , očekivati odmah 20 000kn mjesečno..
ne, ne.. recimo da ja krenem.. počinješ u malim birtijama, stećeš iskustvo, radiš doslovno za 4000kn, međutim naučliš osnove, a usput ideš na dva-tri tečaja, ulažeš  sebe, da dobiješ neke pro-konobarske certifikate.. onda odradiš jednu sezonu u malo boljem restoranu, i i imaš 1500€ mjesečno.. a onda već treću sezonu možeš pucati na top restoran
ti si dete kreten.
Dečko je pametniji od tebe jedno miljardu puta.
u čemu? po priči trudi se masu, a nije u stanju naći stalni posao.dete kreten ili prodaje zjake.

hoćemo opet kao i sa diplomom ili ćeš ovaj put biti mudrija..
Ljudi mijenjaju poslove, radi, gleda gdje bolje zaraditi, vrijedan, pristojan, ne vrijeđa zene, nije iskompleksiran, drag, zabavan . Citam sto pise godinama 
To bi bilo to .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 18:46

IamOneofYou wrote:kralju iman više para od tebe.. :D što sam sam zaradio, i bolje auto.. oćeš da i tebi stavljam svoje screenshotove što sam uložio u kriptovalute(dok su bile 3puta jeftinije nego sada) , oćeš bankovni račun screenshot, hoćeš druge račune? šta te zanima?
čekaj da dođu svetac i veber, pa možemo svi skupa :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 18:48

IamOneofYou wrote:kralju iman više para od tebe.. :D što sam sam zaradio, i bolje auto.. oćeš da i tebi stavljam svoje screenshotove što sam uložio u kriptovalute(dok su bile 3puta jeftinije nego sada) , oćeš bankovni račun screenshot, hoćeš druge račune? šta te zanima?
 dete kreten ko i kaja...pa kad je začepiš screenshot diplomom ušuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by debotoijusto 13/6/2018, 18:51

sebeljub penkala wrote:
IamOneofYou wrote:kralju iman više para od tebe.. :D što sam sam zaradio, i bolje auto.. oćeš da i tebi stavljam svoje screenshotove što sam uložio u kriptovalute(dok su bile 3puta jeftinije nego sada) , oćeš bankovni račun screenshot, hoćeš druge račune? šta te zanima?
čekaj da dođu svetac i veber, pa možemo svi skupa :^0

danas te bas krenulo  :D blagodarim

kolega @kserks sto ti radis u zivotu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 18:52

kaja wrote:
Kserks. wrote:
kaja wrote:
Kserks. wrote:
IamOneofYou wrote:

ali pro konobar.. nemogu ja sada koji nikada nisam držao tacnu u ruci , očekivati odmah 20 000kn mjesečno..
ne, ne.. recimo da ja krenem.. počinješ u malim birtijama, stećeš iskustvo, radiš doslovno za 4000kn, međutim naučliš osnove, a usput ideš na dva-tri tečaja, ulažeš  sebe, da dobiješ neke pro-konobarske certifikate.. onda odradiš jednu sezonu u malo boljem restoranu, i i imaš 1500€ mjesečno.. a onda već treću sezonu možeš pucati na top restoran
ti si dete kreten.
Dečko je pametniji od tebe jedno miljardu puta.
u čemu? po priči trudi se masu, a nije u stanju naći stalni posao.dete kreten ili prodaje zjake.

hoćemo opet kao i sa diplomom ili ćeš ovaj put biti mudrija..
Ljudi mijenjaju poslove, radi, gleda gdje bolje zaraditi, vrijedan, pristojan, ne vrijeđa zene, nije iskompleksiran, drag, zabavan . Citam sto pise godinama 
To bi bilo to .
sad je postao uspjeh radit za neku crkavicu, sezonski, možeš ti bolje...tebi je draža šarena laž, nego surova istina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by RayMabus 13/6/2018, 18:55

IamOneofYou wrote:kralju iman više para od tebe.. :D što sam sam zaradio, i bolje auto.. oćeš da i tebi stavljam svoje screenshotove što sam uložio u kriptovalute(dok su bile 3puta jeftinije nego sada) , oćeš bankovni račun screenshot, hoćeš druge račune? šta te zanima?
Imaš sto eura za posudit? 

Vratit ću ti 

sutra 

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 18:56

pa nije, koja je šema lik me non stop napada, niti mu se obraćam, niti pričam sa njime, niti išta.. mislim ako ga šta zanima, evo živi u kaštelima, vodim ga na piće i plaćam mu pivo ako hoće, -- iman ionako pola foruma kao frendove na fejsu, nisam neka tajna osoba, da izmišljam neke gluposti.. mislim nije da sam neki bogatun sa autom od 30 000€ i vilom sa bazenom, ali neide mi loše, zaradim sebi lovu, evo prije pola godine što sam povukao.. nije neka velika lova, ali nemoj mi brate prodavat muda pod bubrege.. (i to je dio ulaganja, posla, itd)
demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Lova_s11
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by kaya 13/6/2018, 18:57

Kserks. wrote:
kaja wrote:
Kserks. wrote:
kaja wrote:
Kserks. wrote:
ti si dete kreten.
Dečko je pametniji od tebe jedno miljardu puta.
u čemu? po priči trudi se masu, a nije u stanju naći stalni posao.dete kreten ili prodaje zjake.

hoćemo opet kao i sa diplomom ili ćeš ovaj put biti mudrija..
Ljudi mijenjaju poslove, radi, gleda gdje bolje zaraditi, vrijedan, pristojan, ne vrijeđa zene, nije iskompleksiran, drag, zabavan . Citam sto pise godinama 
To bi bilo to .
sad je postao uspjeh radit za neku crkavicu, sezonski, možeš ti bolje...tebi je draža šarena laž, nego surova istina...
Ajde nemoj biti ljubomoran , vidi se da je sposoban i vrijedan. 
Takvi kao on zarade lovu, uz malo sreće..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 18:57

Kserks. wrote:
sad je postao uspjeh radit za neku crkavicu, sezonski, možeš ti bolje...tebi je draža šarena laž, nego surova istina...

znam lika radi honorarno, "sezonski" po ugovoru za cca 40.000 USD godišnje, tj. tamo je sirotinja, nema ni auto

no ima objavljena 4 rada u Nature-u :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by mutava baštarda 13/6/2018, 18:58

RayMabus wrote:
IamOneofYou wrote:kralju iman više para od tebe.. :D što sam sam zaradio, i bolje auto.. oćeš da i tebi stavljam svoje screenshotove što sam uložio u kriptovalute(dok su bile 3puta jeftinije nego sada) , oćeš bankovni račun screenshot, hoćeš druge račune? šta te zanima?
Imaš sto eura za posudit? 

Vratit ću ti 

sutra 

lol!
Imaš posudit 100 eura, bit ću ti dužnik cili život  :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 19:02

u ostalom da radim i za 3000kn, (a radio sam hrpppuuu vremena za te pare pisao sam sto puta o svojim iskustvima kada sam radio za 400€ mjesečno) , kakva sramota, mislim, radim i radim, ne parazitiram, to su odlična iskustva.. samo ja sam se brzo maka od takvih poslova, dok znam kolege su još u takvim firmama, sada im je plaća skočila sa 3000 na 4000kn i njima je cool..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by kaya 13/6/2018, 19:02

sebeljub penkala wrote:
Kserks. wrote:
sad je postao uspjeh radit za neku crkavicu, sezonski, možeš ti bolje...tebi je draža šarena laž, nego surova istina...

znam lika radi honorarno, "sezonski" po ugovoru za cca 40.000 USD godišnje, tj. tamo je sirotinja, nema ni auto

no ima objavljena 4 rada u Nature-u :roll
Znam ja jednog , ceka moment i radi nešto sitno. Sto je najjače moment dođe jedno jednom u dvije godine i pukne po 70,80 , sto hiljada eura . S trgovinom nešto.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 19:05

IamOneofYou wrote:neide mi loše
khm, khm, pun ti je inbox :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 19:08

da bar :D ja sam što se svega tiče običan prosjek.. i u lovi sam prosjek(dakle nisam sirotinja, ali nisam bogatun , ne još) .. jedino mi je kita par cm iznad prosjeka, visina prosjek, težina prosjek, sve ostalo prosjek :D .. zdravi prosjek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 19:10

kaja wrote:
sebeljub penkala wrote:
Kserks. wrote:
sad je postao uspjeh radit za neku crkavicu, sezonski, možeš ti bolje...tebi je draža šarena laž, nego surova istina...

znam lika radi honorarno, "sezonski" po ugovoru za cca 40.000 USD godišnje, tj. tamo je sirotinja, nema ni auto

no ima objavljena 4 rada u Nature-u :roll
Znam ja jednog , ceka moment i radi nešto sitno. Sto je najjače moment dođe jedno jednom u dvije godine i pukne po 70,80 , sto hiljada eura . S trgovinom nešto.
ovog ne zanima novac ni karijera :einstein:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 19:11

IamOneofYou wrote:pa nije, koja je šema lik me non stop napada, niti mu se obraćam, niti pričam sa njime, niti išta.. mislim ako ga šta zanima, evo živi u kaštelima, vodim ga na piće i plaćam mu pivo ako hoće, -- iman ionako pola foruma kao frendove na fejsu, nisam neka tajna osoba, da izmišljam neke gluposti.. mislim nije da sam neki bogatun sa autom od 30 000€ i vilom sa bazenom, ali neide mi loše,  zaradim sebi lovu,  evo prije pola godine što sam povukao.. nije neka velika lova, ali nemoj mi brate prodavat muda pod bubrege.. (i to je dio ulaganja, posla, itd)
demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Lova_s11
ponata je da onaj koji pune klepeta da je uspiješan ovo,ono u globalu to i nije...kad si mene čuo da se hvalisam sa poslovno-obrazovnim uspjesima...

nitko nije ni znao da imam već cca 10 godina diploma,niti sam ikad o tome i riči napisa...to ti je karakter i skromnost...

dovoljno poznajem ljudsku psihologiju da znam tko prodaje foke, tko govori istinu. plus šta imaš pičkasti karakter i za svaki kurac se vriđaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by immortal 13/6/2018, 19:12

RayMabus wrote:Uvozit ćemo Srbe i Čećene
ako prodju referendumi moguce da budemo izvozili :-)
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 19:13

IamOneofYou wrote:da bar :D
na mail mislim, 2292 nepročitanih poruka No pale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by debotoijusto 13/6/2018, 19:14

IamOneofYou wrote:da bar :D ja sam što se svega tiče običan prosjek.. i u lovi sam prosjek(dakle nisam sirotinja, ali nisam bogatun , ne još) .. jedino mi je kita par cm iznad prosjeka, visina prosjek, težina prosjek, sve ostalo prosjek :D  .. zdravi prosjek

imas love i i oveci kurac , da sazmem  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Guest 13/6/2018, 19:15

Kserks. wrote:
IamOneofYou wrote:pa nije, koja je šema lik me non stop napada, niti mu se obraćam, niti pričam sa njime, niti išta.. mislim ako ga šta zanima, evo živi u kaštelima, vodim ga na piće i plaćam mu pivo ako hoće, -- iman ionako pola foruma kao frendove na fejsu, nisam neka tajna osoba, da izmišljam neke gluposti.. mislim nije da sam neki bogatun sa autom od 30 000€ i vilom sa bazenom, ali neide mi loše,  zaradim sebi lovu,  evo prije pola godine što sam povukao.. nije neka velika lova, ali nemoj mi brate prodavat muda pod bubrege.. (i to je dio ulaganja, posla, itd)
demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Lova_s11
ponata je da onaj koji pune klepeta da je uspiješan ovo,ono u globalu to i nije...kad si mene čuo da se hvalisam sa poslovno-obrazovnim uspjesima...

nitko nije ni znao da imam već cca 10 godina diploma,niti sam ikad o tome i riči napisa...to ti je karakter i skromnost...

dovoljno poznajem ljudsku psihologiju da znam tko prodaje foke, tko govori istinu. plus šta imaš pičkasti karakter i za svaki kurac se vriđaš.


1) nigdje ne pričam da sam uspješan, više puta sam naglasio da sam prosječni momak koji se bori
2) btw , ti stavljaš svoje slike gdje ti se vidi pivski drob sa 15% tjelesne masti(dakle to ti je neko ogledalo uspjeha) na neku crnu rupu od foruma.. ti si taj koji je nesiguran
3)ja za tvoju diplomu znam od kada znam za nick kserk, što se tiče moje diplome, iman je i ja, i zakurac je..
4)btw imaš ti pičkasti karakter, dakle, napadaš vebera, kaju, sada mene, a stavljaš slike pivske mješine na forum i to ti nije prvi put.. koja ti je svrha dolaziti na forum i vrijeđati druge da su pičke? kakva je pozadina te motivacije? vrijeđati osobe koje neznaš i koje ti ništa nisu napravile?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti! - Page 6 Empty Re: demograf Šterc: 'Nećemo se oporaviti!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum