ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..'

Go down

Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..' Empty Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..'

Post by vuksadinare 6/13/2018, 13:53

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/nevjerojatna-ispovijest-mile-martica-nisam-ja-kriv-nego-srbija-koja-me-izdala-ja-sam-zivio-zivotom-sveca-1179713/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..' Empty Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..'

Post by vuksadinare 6/13/2018, 13:54

vi'd ovog sad..prvo kapetan dragan kaze da je on u stavri ratovao protiv ustasa i cetnika i d aje bio partizan..a sad ovaj sebe proglasio za sveca,isusa...da je prema svima bio dobar Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..' 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..' Empty Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..'

Post by vuksadinare 6/13/2018, 13:56

da je arkan ostao ziv ne bi me cudilo da bi rekao da je on u stvari bio robin hood o pomagao nevoljnima :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..' Empty Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..'

Post by max123 6/13/2018, 15:12

nitko ko srbin ne laze.stara Ustaska...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..' Empty Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova!Milan Martić:'Nisam ja kriv nego Srbija koja me izdala.Ja sam živio životom sveca..'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum