ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by Tony Soprano 11/10/2015, 08:45

[size=30]Izraelski napadi na Gazu - poginuli civili[/size]
    
Autor: DM/HRT
11. 10. 2015.   prije 1 sat

U izraelskim zračnim napadima na Gazu stradali su civili. Prema izjavama liječnika, poginule su trudnica i dvogodišnja djevojčica, a više je ljudi ranjeno. U 12 dana krvoprolića stradala su 22 Palestinca i četiri Izraelca. 

VIDEO: Eskalacija sukoba s Izraelom - Hamas proglasio novu intifadu

Unatoč pozivima međunarodne zajednice na suzdržanost, nasilje je počelo ubojstvom para doseljenika na Zapadnoj obali te je nastavljeno. Rano jutros izraelski vojni zrakoplovi su u znak odmazde za novo raketiranje juga Izraela gađali 'mjesta na kojima se izrađuje oružje za borce Hamasa'. No po palestinskim liječničkim izbvorima u napadu na sjeverni dio pojasa Gaze smrtno su stradale majka i kćer.
[ltr][size=16] 

[size=11]VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 EPrV0qMxqOdRUVVmhKj8Whn+fXjFyVG49HORLMKfYgazUKqhtCytUSqBAgwAPLTpnqcD79pAAAAAElFTkSuQmCC

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 GV+Hs1CtIpsKgAAAABJRU5ErkJggg==
VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 EgKVyL6mj083NzfAfgswACBs40J0KAZ5AAAAAElFTkSuQmCC
[/ltr][/size][/size]

Tony Soprano

Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by Ero 11/10/2015, 08:53

marcus-t wrote:
Tony Soprano wrote:
Podsjetimo, izraelske snage odgovorile su paljbom iz vatrenog oružja na nasilne prosvjednike koji su bacali kamenje rukama i praćkama. Prema izvorima iz bolnice u Gazi, šest osoba je ubijeno i još 22 ranjeno. Među ubijenima je i 15-godišnji dječak.


Jebi ga, kamenje i praćke spadaju u smrtonosna oružja. Ne znam zašto policije drugih zemalja svjeta ne djeluju ovako odlučno i ne izrešetaju gomile prosvjednika bojevom municijom kad počnu bacati kamenje i ostale pizdarije. pirat
Tako, sad znate kako odreagirati kad drugi put Živi zid bude prosvjedovao... affraid
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by Guest 11/10/2015, 08:54

marcus-t wrote:
Tony Soprano wrote:
Podsjetimo, izraelske snage odgovorile su paljbom iz vatrenog oružja na nasilne prosvjednike koji su bacali kamenje rukama i praćkama. Prema izvorima iz bolnice u Gazi, šest osoba je ubijeno i još 22 ranjeno. Među ubijenima je i 15-godišnji dječak.


Jebi ga, kamenje i praćke spadaju u smrtonosna oružja. Ne znam zašto policije drugih zemalja svjeta ne djeluju ovako odlučno i ne izrešetaju gomile prosvjednika bojevom municijom kad počnu bacati kamenje i ostale pizdarije. pirat
Pa,hajde stani ispred mene,a ja cu te vrlo ozbiljno uvjeriti da su kamenje i pracke itekako smrtonosni... jocolor
Ne znas zasto policije drugih zemalja..Daj ne srolji molim te..mrsko mi sad lijepiti jutjub videja o brutalnosti americke policije,koja samo za neposluh i bjezanje nafila nigge sa 50-60 grama olova...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by Regoč 11/10/2015, 11:20

Starhemberg wrote:
Regoč wrote:Izrael je predziđe demokracije te moramo jamčiti njegov opstanak. Usto nam je i dobar primjer kako se odnositi prema islamistima.
Može bit da je predziđe, no demokracije tamo nema. Dobro, ima za Židove, za sve ostale je uskraćena. I koji smo to "mi" da jamčimo, dosad im je SAD čuvao leđa...
U izraelskom Saboru je 20 % Arapah, arapski je službeni jezik, imaju svoje škole. Mi smo Zapad koji ne smije svoju predstražu pustiti da propadne.

_________________
VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by RayMabus 11/10/2015, 11:29

Opet su išli awionima protiw minobaćaća .....sad će međunarodna osuda.

Izraeli : KRETENI.

STAWI SNAJPERE I ROKAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177053
2014-04-11


Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by marcus-t 11/10/2015, 11:57

bogomdani wrote:
marcus-t wrote:
Tony Soprano wrote:
Podsjetimo, izraelske snage odgovorile su paljbom iz vatrenog oružja na nasilne prosvjednike koji su bacali kamenje rukama i praćkama. Prema izvorima iz bolnice u Gazi, šest osoba je ubijeno i još 22 ranjeno. Među ubijenima je i 15-godišnji dječak.


Jebi ga, kamenje i praćke spadaju u smrtonosna oružja. Ne znam zašto policije drugih zemalja svjeta ne djeluju ovako odlučno i ne izrešetaju gomile prosvjednika bojevom municijom kad počnu bacati kamenje i ostale pizdarije. pirat
Pa,hajde stani ispred mene,a ja cu te vrlo ozbiljno uvjeriti da su kamenje i pracke itekako smrtonosni... jocolor
Ne znas zasto policije drugih zemalja..Daj ne srolji molim te..mrsko mi sad lijepiti jutjub videja o brutalnosti americke policije,koja samo za neposluh i bjezanje nafila nigge sa 50-60 grama olova...
Ma vjerujem ja tebi. I kora od banane može biti opasno oružje u rukama znalca. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by Guest 11/10/2015, 11:59

marcus-t wrote:
bogomdani wrote:
marcus-t wrote:
Tony Soprano wrote:
Podsjetimo, izraelske snage odgovorile su paljbom iz vatrenog oružja na nasilne prosvjednike koji su bacali kamenje rukama i praćkama. Prema izvorima iz bolnice u Gazi, šest osoba je ubijeno i još 22 ranjeno. Među ubijenima je i 15-godišnji dječak.


Jebi ga, kamenje i praćke spadaju u smrtonosna oružja. Ne znam zašto policije drugih zemalja svjeta ne djeluju ovako odlučno i ne izrešetaju gomile prosvjednika bojevom municijom kad počnu bacati kamenje i ostale pizdarije. pirat
Pa,hajde stani ispred mene,a ja cu te vrlo ozbiljno uvjeriti da su kamenje i pracke itekako smrtonosni... jocolor
Ne znas zasto policije drugih zemalja..Daj ne srolji molim te..mrsko mi sad lijepiti jutjub videja o brutalnosti americke policije,koja samo za neposluh i bjezanje nafila nigge sa 50-60 grama olova...
Ma vjerujem ja tebi. I kora od banane može biti opasno oružje u rukama znalca. pirat
E poanta svega.. king ..inace ona americka brutalnost policije je cak i mene frapirala..bas nikakvog razloga za filanje Nigga olovom,a Niggama nisam bas naklonjen...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by Yehudi 11/10/2015, 18:04

Regoč wrote:
Starhemberg wrote:
Regoč wrote:Izrael je predziđe demokracije te moramo jamčiti njegov opstanak. Usto nam je i dobar primjer kako se odnositi prema islamistima.
Može bit da je predziđe, no demokracije tamo nema. Dobro, ima za Židove, za sve ostale je uskraćena. I koji smo to "mi" da jamčimo, dosad im je SAD čuvao leđa...
U izraelskom Saboru je 20 % Arapah, arapski je službeni jezik, imaju svoje škole. Mi smo Zapad koji ne smije svoju predstražu pustiti da propadne.

 Dovoljno si rekao, samo bih još dodao da u Izraelu postoje dvojezične 

ploče sa nazivima ulica i sela, gradova. Tako da RH nema šta prigovoriti Izraelu na 

 demokratičnosti, čak obrnuto.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA - Page 2 Empty Re: VOĐA HAMASA PROGLASIO OPĆI USTANAK PALESTINACA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum