ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by RayMabus Wed 13 Jun - 15:06

SOTONA JE DOŠAOOOOOO

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:732691-NEMACKA-U-SOKU-Ubijena-jos-jedna-tinejdzerka-sumnja-se-na-Turcina

HA HA AHHHHHHAAAAA HA HA AAHHHHAAAAA

RayMabus

Posts : 175999
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by max123 Wed 13 Jun - 15:11

RayMabus wrote:SOTONA JE DOŠAOOOOOO

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:732691-NEMACKA-U-SOKU-Ubijena-jos-jedna-tinejdzerka-sumnja-se-na-Turcina

HA HA AHHHHHHAAAAA HA HA AAHHHHAAAAA
stani bre malo na balun.ebe mi se za turke niti opravdavam ovo.no u istom trenutku kad je ova jadnica izkrvarila ubijeno,silovano i ponizeno je na stotine njih od svojih najblizih u omiljenom i obecanom dojclandu...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by RayMabus Wed 13 Jun - 15:19

max123 wrote:
RayMabus wrote:SOTONA JE DOŠAOOOOOO

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:732691-NEMACKA-U-SOKU-Ubijena-jos-jedna-tinejdzerka-sumnja-se-na-Turcina

HA HA AHHHHHHAAAAA HA HA AAHHHHAAAAA
stani bre malo na balun.ebe mi se za turke niti opravdavam ovo.no u istom trenutku kad je ova jadnica izkrvarila ubijeno,silovano i ponizeno je na stotine njih od svojih najblizih u omiljenom i obecanom dojclandu...
Šta ti znaš 

Njemačkoj idućih dvadeset godina treba radne snage da nam bidni penzioneri neizgube penzije i socijalnu skrb 

Ima malo Erdogan Kurda i Sirijaca ćeraj i to u Njemačku

DA IGRAMO ŽIKINO KOLO

AHHAAAA HAAAA HA HA AHHHHHHAAAAA HA HA HA AHHHHHHAAAAA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175999
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by crvenkasti Wed 13 Jun - 15:22

Ne bi nama samima nikad palo na pamet da idemo praviti Hrvatsku.
Znamo mi da smo nesposobni sami brinuti o sebi.

Krivi su Srbi jer su razbili Jugoslaviju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by max123 Wed 13 Jun - 15:31

RayMabus wrote:

Njemačkoj idućih dvadeset godina treba radne snage da nam bidni penzioneri neizgube penzije i socijalnu skrb 

Ima malo Erdogan Kurda i Sirijaca ćeraj i to u Njemačku

alooo...sve ja to dobro znam.al netko triba da cisti ulice i kanalizaciju.zida kuce i fabrike.pere stare i debele njemice po hajmovima.profinjeni njemac nebi nista digo teze od kemiske olovke,ko i pravi rvat(jednino van kiflice di ga nitko nezna).al netko mora da odradi ove najteze i najnezahvalnije poslove.i ja sam njima do neba zahvalan.drugo je to sto i nekima od njih pukne film pa se zalete u krivo shvacenu ponudu neke mlade,izazovne ali naivne svabice...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by RayMabus Wed 13 Jun - 15:41

crvenkasti wrote:Ne bi nama samima nikad palo na pamet da idemo praviti Hrvatsku.
Znamo mi da smo nesposobni sami brinuti o sebi.

Krivi su Srbi jer su razbili Jugoslaviju.
lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175999
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by RayMabus Wed 13 Jun - 15:44

crvenkasti wrote:Ne bi nama samima nikad palo na pamet da idemo praviti Hrvatsku.
Znamo mi da smo nesposobni sami brinuti o sebi.

Krivi su Srbi jer su razbili Jugoslaviju.
I to je istina 

Da nije bilo onog glupana Miloševića Hrvati se nikad nebi odvojili 

U pravu si
RayMabus
RayMabus

Posts : 175999
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by aben Wed 13 Jun - 16:26

mlodi zaista odlazu zbog storih. ne moreš se uhljebiti i misliti da to neko ne će plotiti.


socijalizam uvika ploćaju potomci

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by Kermit Wed 13 Jun - 17:01

Kserks. wrote:iskreno i ima istine,legli su na masu nekretnina i ne daju ih nipošto....
Da nije iz kloake Vinkovaca gdje je bio tkz gradonačelnik ne bi ništa rekso, ovako...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by RayMabus Wed 13 Jun - 17:11

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Mene nevodi idealizam niti savršeno društvo nego osjećaj za pravdu

Tehnika ogledala 

Kad se natrpa puno kozojeba i crnaca bijelo evropsko stanovništvo će se pobunit

Nije bitno tko pobjedi penzioneri su izgubili jer u tom ratu pola radne snage je izginilo ili je protjerano

ŠAH MAT 

Htjeli ste ubiti nas mi ćemo ubiti vas

https://www.blic.rs/vesti/svet/grupa-tinejdzera-napala-devpjcicu-13-dvojica-su-je-silovala-a-ostali-snimali/010x271
RayMabus
RayMabus

Posts : 175999
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by debotoijusto Wed 13 Jun - 18:11

RayMabus wrote:
Kserks. wrote:iskreno i ima istine,legli su na masu nekretnina i ne daju ih nipošto....
A onda oće da ti sa četiri tisuće kuna imaš familiju 

A ljudi se pokupili žena djeca i pravac Njemačka di su plaće pristojne

Ajde moj BOG

ima istine u govoru clana zlocinacke org. moj roditelj 1. i 2. ogledni primjerak
a opet kad realno pogledam imam svoj zivot i bude to mirovina jednog dana i oni imaju svoj zivot tezora zakopanog u vrtal i "nece nitko spavat u mome krevetu" filozofije za turizam
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by Guest Wed 13 Jun - 19:16

Kermit wrote:
Kserks. wrote:iskreno i ima istine,legli su na masu nekretnina i ne daju ih nipošto....
Da nije iz kloake Vinkovaca gdje je bio tkz gradonačelnik ne bi ništa rekso, ovako...
moji imaju milijun eura vridnosti, šta će mi to sa 60godina...deboto ne mogu stić to ni prokockat ni zapit...


stari kaže, oženi se pa bi to bila druga priča.. poslin te izjave deboto sam ga se odreka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život - Page 8 Empty Re: Mladi odlaze iz Hrvatske zbog teških roditelja koji im zagorčavaju život

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum