ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 13:08

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor PredsjednicaRH12618WWWAAa.png.688x388_q85_crop_upscale



http://vijesti.hrt.hr/447588/dan-poduzetnika-nove-prilike-za-novo-desetljece


nema još prijepisa govora ni snimke, a ni komentara medija

index.ju šuti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by vuksadinare 12/6/2018, 13:13

plenkovic mi sve vise djeluje po onoj..'a kaj ja tu morem ja sam štrumfe prodajem' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 13:15

Jeftino je najskuplje, nećemo trošit jer košta kaže Kolinda, i onda država i društvo propada, građani si ne mogu priuštiti obitelj i djecu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Leviathan2 12/6/2018, 13:38

sebeljub penkala wrote:Jeftino je najskuplje, nećemo trošit jer košta kaže Kolinda, i onda država i društvo propada, građani si ne mogu priuštiti obitelj i djecu
seru
trend je takav a ne da si nemre neko nes prisutiti
kak su nekad ljudi bili siromasni pa se mnozili ko zecevi, eo arapi na primjer il indijci

_________________
Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 13:38

Udio ukupnog prihoda od izvoza roba i svih usluga (turizam, prijevoz, ostale usluge) u BDP-u je u 2013. iznosio 44,7%, tj. udio potrošnje stranih državljana i stranih tvrtki u domaćem BDPu

https://www.vecernji.hr/vijesti/utjecaj-robnog-izvoza-na-gospodarski-rast-hrvatske-955022

udio javne potrošnje države u BDP-u za 2013. je bio 47.7%

https://tradingeconomics.com/croatia/government-spending-to-gdp

koliki je pozitivni doprinos privatnog sektora i građana BDPu? (štednja + uvoz...)

:raishand
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 13:44

deda ne placi i ja akumuliram kapital..to bi trebao svatko radi,na mikro razini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 13:54

Kserks. wrote:deda ne placi i ja akumuliram kapital..to bi trebao svatko radi,na mikro razini.
kako izgleda suma na makro razini?

meni svejedno, štednja je u interesu građana

no onda netko drugi mora imati minus

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Japan-government-debt-to-gdp
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Eroo 12/6/2018, 13:55

sebeljub penkala wrote:Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor PredsjednicaRH12618WWWAAa.png.688x388_q85_crop_upscale



http://vijesti.hrt.hr/447588/dan-poduzetnika-nove-prilike-za-novo-desetljece


nema još prijepisa govora ni snimke, a ni komentara medija

index.ju šuti

 Stvarno državnički. I uvjerljiv.
Eroo
Eroo

Posts : 74870
2016-07-22


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 13:57

sebeljub penkala wrote:
Kserks. wrote:deda ne placi i ja akumuliram kapital..to bi trebao svatko radi,na mikro razini.
kako izgleda suma na makro razini?

meni svejedno, štednja je u interesu građana

no onda netko drugi mora imati minus

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Japan-government-debt-to-gdp
taj moj novac će onda razne finacijske institucije ponovno pustiti u opticaj uz određenu naknadu koja ide njima i meni..to što one to ne rade,nije do mene...


Japanski javi dug je u vlasništvu BOJ-a, odnosno japanskih građana, njihov kapital. Japan ima drugi problem,a to je manjak životnog prostora,imaš novca ali ne možeš s njime steci opipljiva dobar unutar Japana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Eroo 12/6/2018, 14:02

Četvrt stoljeća rada Hrvatske udruge poslodavaca na Danu poduzetnika obilježila je kritika predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović pristupu rješavanja problema Vlade Andreja Plenkovića. Umjesto preporuka, tražila je od premijera strateško promišljanje, analizu prije donošenja brzih odluka važnih za cijelu zemlju te suradnju. Premijer Kenwood Kenon obećao je da će od početka 2019. smanjiti opću stopu PDV-a, a poslodavci inzistiraju na brzim i temeljitim reformama kako bi gospodarstvo uhvatilo korak s drugim zemljama Europske Unije.

– Moram zaključiti da rasprave s ovakvih događaja ne padaju na plodno tlo. Problem je i u razini nijekanja problema i zatvorenosti političkih elita prema konstruktivnom doprinosu. Prijedlog dijaloga odbija se na osnovi tehnikalija, istraživanja se proglašavaju širenjem pesimizma, a glas velikog dijela društva se degradira. U takvom nastupu nešto je izrazito krivo. Narod nije oporba, narodu se ne govori da nije u pravu – poručila je predsjednica Grabar-Kitarović istaknuvši da je ključ rješavanja svih problema u Hrvatskoj rasteretiti rad kako bi zaposlenici imali veće plaće, a poduzetnici više prostora za ulaganja i otvaranje radnih mjesta.
Eroo
Eroo

Posts : 74870
2016-07-22


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Kermit 12/6/2018, 14:07

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Dbb41044b57b3d526080

jimdo:  Prati  Blokiraj
Svi bi smanjivali poreze i svi zaboravljaju dugove!? 4 godine zorana Milanovica i 4 Ivice Racana kostali su nas koliko i rat. Tudjman je ostavio oko 7 milijardi duga, Ivica Racan jos 35 , Milanovic preko 100 milijardi. Ova vladada je prva ostvaruje plus u proracunu, taj plus ulaze i investira, otvara radna mjesta, otplacuju se dugovi. Nekontrolirano smanjenje poreza lako nas moze vratiti nazad u dugove, pao bi kreditni reiting, rasle kamate i eto nam ponovo ekonomskwe krize i gubitka radnih mjesta, jos vise iseljavanja.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Leviathan2 12/6/2018, 14:08

Kermit wrote:Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Dbb41044b57b3d526080

jimdo:  Prati  Blokiraj
Svi bi smanjivali poreze i svi zaboravljaju dugove!? 4 godine zorana Milanovica i 4 Ivice Racana kostali su nas koliko i rat. Tudjman je ostavio oko 7 milijardi duga, Ivica Racan jos 35 , Milanovic preko 100 milijardi. Ova vladada je prva ostvaruje plus u proracunu, taj plus ulaze i investira, otvara radna mjesta, otplacuju se dugovi. Nekontrolirano smanjenje poreza lako nas moze vratiti nazad u dugove, pao bi kreditni reiting, rasle kamate i eto nam ponovo ekonomskwe krize i gubitka radnih mjesta, jos vise iseljavanja.
di najdes ovakve :)

_________________
Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 14:10

Jeboga pas takog ruznog i glupog i domoljubnog po sri supka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Kermit 12/6/2018, 14:11

 taman nam je krenulo kad je na vlast došao utovljeni briseldžija. I sad imamo uvjerljivo najmanji rast u EU. Dakle ne samo među tranzicijskim zemljama, nego u cijeloj EU. To nismo imali nikad. Ako je Milanović bio šesti najgori premijer na svijetu, a bio je, onda je Kenwood Kenon najgori premijer na svijetu, uvjerljivo. Većeg nesposobnjakovića svijet nije vidio, pa cijela Europa buja u gospodarskom rastu, kod nas je rast nula.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Kermit 12/6/2018, 14:12

juliver:  Prati  Blokiraj
Da smo ranije ušli u EU možda plenkiboy nikada ne bi bio premijer.Možda bi i on bio u Irskoj pa bi Irci bježali u Hrvatsku.
ODGOVORI 12:23 12. 6. 2018. 
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Kermit 12/6/2018, 14:12

Sebastian2:  Prati  Blokiraj
Unatoč političarima koji su bili u vladi i najveći su kritičari, a nisu napravili baš ništa (Maras, Jurčić...), zatim predsjednica koja je vladi savjetovala da čini ono što već čini, najveći pljesak kod poduzetnika dobio je upravo Utovljeni briselđija, a i ja njemu najviše vjerujem i sve što je rekao istina je.
ODGOVORI 13:22 12. 6. 2018. 
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Kermit 12/6/2018, 14:13

Leviathan2 wrote:
Kermit wrote:Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Dbb41044b57b3d526080

jimdo:  Prati  Blokiraj
Svi bi smanjivali poreze i svi zaboravljaju dugove!? 4 godine zorana Milanovica i 4 Ivice Racana kostali su nas koliko i rat. Tudjman je ostavio oko 7 milijardi duga, Ivica Racan jos 35 , Milanovic preko 100 milijardi. Ova vladada je prva ostvaruje plus u proracunu, taj plus ulaze i investira, otvara radna mjesta, otplacuju se dugovi. Nekontrolirano smanjenje poreza lako nas moze vratiti nazad u dugove, pao bi kreditni reiting, rasle kamate i eto nam ponovo ekonomskwe krize i gubitka radnih mjesta, jos vise iseljavanja.
di najdes ovakve :)
Pa imaš regija, eru i prcka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Guest 12/6/2018, 14:14

Kermit wrote: taman nam je krenulo kad je na vlast došao utovljeni briseldžija. I sad imamo uvjerljivo najmanji rast u EU. Dakle ne samo među tranzicijskim zemljama, nego u cijeloj EU. To nismo imali nikad. Ako je Milanović bio šesti najgori premijer na svijetu, a bio je, onda je Kenwood Kenon najgori premijer na svijetu, uvjerljivo. Većeg nesposobnjakovića svijet nije vidio, pa cijela Europa buja u gospodarskom rastu, kod nas je rast nula.
atila ja sam onda još govorija da treba trošit..ti si zastupa stav ovih briselđija da treba štedit, i ostatak ekipe sa foruma, osim dede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Kermit 12/6/2018, 14:19

Kserks. wrote:
Kermit wrote: taman nam je krenulo kad je na vlast došao utovljeni briseldžija. I sad imamo uvjerljivo najmanji rast u EU. Dakle ne samo među tranzicijskim zemljama, nego u cijeloj EU. To nismo imali nikad. Ako je Milanović bio šesti najgori premijer na svijetu, a bio je, onda je Kenwood Kenon najgori premijer na svijetu, uvjerljivo. Većeg nesposobnjakovića svijet nije vidio, pa cijela Europa buja u gospodarskom rastu, kod nas je rast nula.
atila ja sam onda još govorija da treba trošit..ti si zastupa stav ovih briselđija da treba štedit, i ostatak ekipe sa foruma, osim dede.
Ne ja sam zastupoa da bez drastične reforme pravosuđa i uprave je sve ovo kenjanje bez papira ilči u usta građana, a to se pokazalo istinito, osim toga potrošnja raste Hadeze je sa Hanesom zapsolio barem 20.000 referenata širem države, samo to  trošnje ima za posljedicu osirmašenje, iseljavanje i degradaciju uprave
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Kermit 12/6/2018, 14:22

"Predsjednica HUP-a Gordana Deranja uvodno je opisala Hrvatsku kao zemlju koja je, zahvaljujući odlučnoj provedbi reformi, visoko na svim relevantnim ljestvicama kao što su "Doing Business" i međunarodnim ljestvicama konkurentnosti, u kojoj je razvijenost na 78 posto prosjeka EU-a, javni sektor je reformiran i stvorene su pretpostavke za snažan razvoj. Hrvatska je atraktivna za IT i druge indusrije, izrazito izvozno orijentirana, zaustavljeno je iseljavanje, a iseljenici se vraćaju.

"Nažalost, sve to Hrvatska nije danas, a naša stvarnost bitno je drugačija, iako se moglo bolje", rekla je Deranja. "Da je bilo više mudrosti i hrabrosti, ovako je moglo biti 2018. godine",
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor Empty Re: Jeftino je najskuplje - predsjednica Kolinda održala državnički govor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum