ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemaju sunce i more, a od turizma zarađuju 3,5 puta više od nas

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nemaju sunce i more, a od turizma zarađuju 3,5 puta više od nas - Page 2 Empty Re: Nemaju sunce i more, a od turizma zarađuju 3,5 puta više od nas

Post by gargamel0101 9/10/2015, 23:05

epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:


treba razjebati RH državu(ne mislim državu kao narod, nego državnu birokraciju, institucije, SVE) , tek onda stanovništvo bi moglo početi disati


:D 

čim je proglašena neovisnost trebalo ju je odmah raspustiti, ovako će nas glave doći :)
Do se produktivni sloj borio neproduktivni je zaposjeo fotelje. Čini mi se da je otac jedne forumašice sa bivšeg forum bio pošteđen vojske, jer je radio "jako" bitan posao, tj. lupao je pečate. Svi mi znamo da je lupanje pečata kad granata padaju uokolo jako birno.

gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Nemaju sunce i more, a od turizma zarađuju 3,5 puta više od nas - Page 2 Empty Re: Nemaju sunce i more, a od turizma zarađuju 3,5 puta više od nas

Post by Regoč 9/10/2015, 23:14

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
Regoč wrote:Dobra organizacija. Može li i kod nas takva organizacija ili se vodimo načelom zgrabi lovi pa bježi?
mogli bi postati centar vjerskog turizma i zaradjivati kvartalno kao google treba samo cesce vidjeti gospu...
Ne možeš ti bez mišljenja odobrena u komitetu, da ga jebeš. I vjerski turizam je turizam, donosi novce. To što si ti militantni bezbožnik, tvoja je sramota, nama na zgražanje. Sigurno se slažeš s micanjem križeva da se ne bi muslimani vrieđali, jel'?
Došao Sanader u posjet 1. gardijskoj i upita jednog vojnika: - Vojniče koliko je sati? - 2 i 15, odgovori vojnik. - E, moj vojniče ne kaže se tako. Trebao si reći: "Zahvaljujući vladi i HDZ-u, sada je 2 i 15". Zatim upita slijedećeg vojnika: - Vojniče koliko je sati? - Zahvaljujući vladi i HDZ-u, ja nemam sat.
Stara fora, ovisno o vremenu mienjaju se glavni likovi. Ako ga želiš ažurirati ubaci Zokija i SDP, ovako je s bradom.

_________________
Nemaju sunce i more, a od turizma zarađuju 3,5 puta više od nas - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum