ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by veber Fri 8 Jun - 12:13

sančo. ti nikako da decidirano odgovoriš na neka pitanja.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by vuksadinare Fri 8 Jun - 12:13

veber wrote:sančo. ti nikako da decidirano odgovoriš na neka pitanja.
..tako i plenki... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Eroo Fri 8 Jun - 12:49

veber wrote:sančo. ti nikako da decidirano odgovoriš na neka pitanja.
Pa dosta ste se vi i pitali, sa'ćemo malo 'vako...Anteee, pali pilu, isukrstati. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by veber Fri 8 Jun - 12:51

vidim da ima zdrastvenih problema pa do daljnjeg stavljam moratorij na podjebavanje, jebanje i podrugivanje.

kada kolega ero objavi da je zdrav, idemo dalje.

ero ako ti kaj mogu pomoć, javi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Eroo Fri 8 Jun - 12:57

veber wrote:vidim da ima zdrastvenih problema pa do daljnjeg stavljam moratorij na podjebavanje, jebanje i podrugivanje.

kada kolega ero objavi da je zdrav, idemo dalje.

ero ako ti kaj mogu pomoć, javi.
Ante, pali pilu! :D

PS: Pomozi sebi tako što ćeš redovno uzimati propisane tablete.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Sora Fri 8 Jun - 16:12

Bogte 
Sta sam ja 
Ping pong  Sung 
 Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 1f606 

Ovaj me salje eri, ero veberu   Veber puca dalje ..
I kako ono rece slavni Mladen Delić 
OVO JE LJUDI DA NE POVJERUJETE 

Ili 
Ljudi moji jeli to moguce !

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Sora Fri 8 Jun - 16:14

Ero 

Predaj se 

Dzaba si krecio 

I prebaci ni drugi program , ovaj ti je kao sto si vidio isplijuvao  Veber 
Nakn mene , naravno:affraid:

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Sora Fri 8 Jun - 16:15

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 748351c008fe4c36fd36

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by vuksadinare Fri 8 Jun - 16:15

Sora wrote:Ero 

Predaj se 

Dzaba si krecio 

I prebaci ni drugi program , ovaj ti je kao sto si vidio isplijuvao  Veber 
Nakn mene , naravno:affraid:
o đe si sančosica Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Sora Fri 8 Jun - 16:16

Ovo je slavni Mladen Delić 
Iz doba dok jos ere nisu okupirale rvatske predjele

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by vuksadinare Fri 8 Jun - 16:17

Sora wrote:Ovo je slavni Mladen Delić 
Iz doba dok jos ere nisu okupirale rvatske predjele
bje'ž sora pojavio se veber sad bus bila na tapeti... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Sora Fri 8 Jun - 16:18

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Ero 

Predaj se 

Dzaba si krecio 

I prebaci ni drugi program , ovaj ti je kao sto si vidio isplijuvao  Veber 
Nakn mene , naravno:affraid:
o đe si sančosica Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 1f602
Pimpek moj pompek moj 
Samo hrabro stoj 
Hrabro stoj 
. Niceg se ne boj 
Ja sam mala vucica 
Ti si mali vuk 
Idemo na fuk

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Sora Fri 8 Jun - 16:20

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Ovo je slavni Mladen Delić 
Iz doba dok jos ere nisu okupirale rvatske predjele
bje'ž sora pojavio se veber sad bus bila na tapeti... :D
A ne znam
Covjek u nekim stvarima je zbilja posten i svaka mu cast 
Ali puno tog su ga krivo navcili u pvom ratu 
Puno 
Treba ga podučiti ne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Eroo Fri 8 Jun - 18:42

Sora wrote:Ero 

Predaj se 

Dzaba si krecio 

I prebaci ni drugi program , ovaj ti je kao sto si vidio isplijuvao  Veber 
Nakn mene , naravno:affraid:

Da pređemo na  macolu? Nema bez nje ništa... :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by max123 Fri 8 Jun - 18:58

Eroo wrote:Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska
Međutim, tvorce i izvršitelje obavještajno-propagandnog rata istina ionako nikad ne zanima. Njima je u interesu samo izazivanje nereda na političkoj sceni i oduzimanje političke energije vodstvu države kako bi se usporili kreativni i razvojni procesi
 07. lipnja 2018. u 12:36   8 komentara   1722 prikaza  

   Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 B673e6ada8219a83238e  


https://mojahrvatska.vecernji.hr/price/kako-se-u-hercegovini-obranila-hrvatska-1250545
nasa najveca greska.trebalo je pustit srbadiju da pregazi titinu kiflicu jalnosa.a sto ostane tribali smo mi uskocit i poklat.jebo joj ja mrtvu mater..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by jastreb Fri 8 Jun - 19:06

Tobožnja obrana Hrvatske u Zap.Hercegovini je najobičnija nebuloza.

Pazi oni su ondje obranili Hrvatsku,a na kraju ostali van Hrvatske???

Hrvatsku su ipak obranili Hrvati iz Hrvatske. Sa time da su oni odlazili masovno( u postrojbama) u BIH braniti tamošnje Hrvate(pa čak i Muslimane),dočim su odlasci Hrvata iz BIH na ratišta u Hrvatsku,ipak bila manjeg obima. Pojedinačno,ili grupno.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by jastreb Fri 8 Jun - 19:20

I uopće gledano u čitavom Dom.ratu,najviše su se iskazali oni "obični", "mali" Hrvati. Prije svih Slavonci. Zatim momci iz Zagreba,Zagorci,Varaždinci,Riječani,Primorci, Gorani,Podravci, Istrijani,Dalmatinci.

Najmanje se iskazao onaj bučni dio. Primjerice Ličani. Da nije bilo Riječana,Primoraca i Istrijana,Lika bi pala poput Korduna,ili Banije. Gospić je bio pred evakuacijom,a najveći dio borbeno sposobnih Gospićana,u trenutku kad su srpski tenkovi prešli most na Novčici,nalazio se u Karlobagu.

Tu su još i Kordunaši. Slunjani. Velike ustaše i Rvatine. Što su oni učinili??? Niš. Slunj i taj kraj,Srbi su u njega prošli kao topli nož kroz maslac.

Vlašija??? Drniš??? Što rekoh za Slunj,vrijedi i za Drniš. Sinj??? Smijurija od ratišta. Da sam mogao birati na koje ću ratište izabrao bih Ogulin ili Sinj. To je bila smijurija ne ratište. Saborsko. Ona mižerija iz Ličke Jasdenice i Plitvičkog Ljeskovca ih je pregazila i da im nije bilo muslimana iz Krajine loše bi prošli.

O Hercegovcima da ne govorimo. HVO je bila najslabija vojska na hrvatsko-bosanskom ratištu. I gdje god su sami djelovali (bez HV-a)tu su ih i Srbi i Muslimani razbucali.

Dakle gospodo iz HB,da vam nije bilo nas Hrvata iz RH,najebali bi ko žuti.


Last edited by jastreb on Fri 8 Jun - 19:22; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by jastreb Fri 8 Jun - 19:21

Završena priča.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by veber Fri 8 Jun - 19:55

ono, ero o obrani ercegovine iz ljubljane. howyesno.
stari udbaš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by epikur37 Fri 8 Jun - 20:01

Hercegovci su najveći Hrvati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by vuksadinare Fri 8 Jun - 20:03

jastreb wrote:I uopće gledano u čitavom Dom.ratu,najviše su se iskazali oni "obični", "mali" Hrvati. Prije svih Slavonci. Zatim momci iz Zagreba,Zagorci,Varaždinci,Riječani,Primorci, Gorani,Podravci, Istrijani,Dalmatinci.

Najmanje se iskazao onaj bučni dio. Primjerice Ličani. Da nije bilo Riječana,Primoraca i Istrijana,Lika bi pala poput Korduna,ili Banije. Gospić je bio pred evakuacijom,a najveći dio borbeno sposobnih Gospićana,u trenutku kad su srpski tenkovi prešli most na Novčici,nalazio se u Karlobagu.

Tu su još i Kordunaši. Slunjani. Velike ustaše i Rvatine. Što su oni učinili??? Niš. Slunj i taj kraj,Srbi su u njega prošli kao topli nož kroz maslac.

Vlašija??? Drniš??? Što rekoh za Slunj,vrijedi i za Drniš. Sinj??? Smijurija od ratišta. Da sam mogao birati na koje ću ratište izabrao bih Ogulin ili Sinj. To je bila smijurija ne ratište. Saborsko. Ona mižerija iz Ličke Jasdenice i Plitvičkog Ljeskovca ih je pregazila i da im nije bilo muslimana iz Krajine loše bi prošli.

O Hercegovcima da ne govorimo. HVO je bila najslabija vojska na hrvatsko-bosanskom ratištu. I gdje god su sami djelovali (bez HV-a)tu su ih i Srbi i Muslimani razbucali.

Dakle gospodo iz HB,da vam nije bilo nas Hrvata iz RH,najebali bi ko žuti.
u posavini se hvo ok branio dok nije dosao hv i zajebo ih...hvo u bihackom i oraskom okrugu dobar..vitez,busovaca ok..tako da malo seruckas..istina hvo u hercegovini je bio u najboljem polozaju a kurac su napravili i to je cinjenica..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska - Page 3 Empty Re: Kako se u Hercegovini obranila Hrvatska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum