ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by sitting_bull 10/10/2015, 00:35

tre911 wrote:Spin ti je vrhunski, ono debilčinu na vlasti pravdaš sa nekim iz oporbe. Ma pljuj brate po karamarku koliko hoćeš ali to nikako ne može oprati ovu bagru nesposobnu komunističku na vlasti da jebe rak raka. tebi je ideja vodilja SDP i dati ćeš zadnji atom snage za njih bez obzira na to što je katastrofa biblijskih razmjera njihov mandat od 4 godine. Pazi ovo službeno je 100 tisuća manje mladih u RH a neslužbeno je ta brojka znatno veća, natalitetna politika je u PM, opačički US sruši do zadnjeg slova ono što je radila 2,5 godine pokušavajući nametnuti gender ideologiju, jovanoviću opali nekoliko puta šamar a vladi i do desetak puta ukupno jer su imbecili koji nemaju pojma što se događa oko njih. Ostoja se ruga predsjednici zato što je rekla da će doći 40 K izbjeglica u par dana i kaže da podjeli sa njim informacije a sa hebrangovom slikom da plaše migrante. Koliko je do danas ušlo migranata u RH? Ti si jednostavno sljepac i plaćeni trol i žao mi je što sam uopće potrošio ovoliko slova na tebe ali ajde neka bude tako ostoja samo nas nemoj proganjati kao Franciskovića i trpati u ludaru jer ti se ne sviđa istina o onome kakvi ste gadovi i lažovi.

zato je tvoj spin klasa vasa.

taj lik iz oporbe je bio vlast prije ove vlasti i sam veliš kako ga se može pljuvati. čemu onda licemjerno kmečanje?!

kao što meni nabijaš na nos sdp, tako se ti još gore upinješ opravdati bandu lopovsku iz hdz-a koja uvijek prije nego izgubi izbore ostavi iza sebe spaljenu i opljačkanu zemlju, a onda laje kako su ovi na vlasti nesposobni jer u 4 godine nisu u stanju sanirati ono što su oni uništavali 8 godina.

pozivanje na usrani sud je tragikomično jer je riječ o šeksovoj ekspozituri koja sve više djeluje kao instrumentalizirani politički, a ne pravosudni stup. sramotno je što uopće nisu izrekli svoj sud o ustavnosti zakona kojima mladi vozači iz hrvatske nisu smjeli voziti vozila jača od 80 kw, dok sve druge zemlje u europi nisu imale taj diskriminatorni elemenat pa je njihovu indolenciju prekinula vlada izmjenama zakona. kako nazvati takvo ignoriranje upravo mladih za kojima plačeš? pa kad te ustavni sud jebe u zdrav mozak, onda svi drugi mogu što hoće.

plavuši ne treba nitko rugati, ona sama od sebe pravi sprdnju. plavuša je mislila kako će tih 40.000 ljudi i ostati u hrvatskoj u nekom hot spotu uopće ne razumijevajući da se radi o ljudima u tranzitu.
kad pitaš koliko je migranata ušlo u rh, ja tebe pitam koliko ih je izašlo?
na dnevnoj razini postoje intervali kada je razlika između sveukupnog broja onih koji su ušli i sveukupnog broja onih koji su izašli svega nekoliko stotina. i to je problem zbog kojeg treba dizati vojsku, metati žicu na granicu?

trebala se desiti ovakva situacija da se jasno vidi koliko je lažan plavušin kršćanski odgoj i ljubav prema bližnjem i kako je riječ o personi koja pegla svoju sliku lažnom brigom i kroz lažni osmjeh skriva puno okrutniju i bešćutniju narav.

o gadovima i lažovima iz hdz-a i oko njega već i vrapci pjevaju jer iako imaju sićušan mozak ipak ga koriste naglašavajuči distinkciju između sebe i vasinih slugu i plavušinih i karamarkovih fanova.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 10/10/2015, 00:41

kaja_333 wrote:
a ti si izgleda neki mađaron.
Jebi ga, mađarska krv po ženskoj liniji. Jest da je dosta razrieđena hrvatskom, ali povremeno se javi. No, ne kao u brata, taj klopa ljuto da ti pamet stane.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 00:42

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Spin ti je vrhunski, ono debilčinu na vlasti pravdaš sa nekim iz oporbe. Ma pljuj brate po karamarku koliko hoćeš ali to nikako ne može oprati ovu bagru nesposobnu komunističku na vlasti da jebe rak raka. tebi je ideja vodilja SDP i dati ćeš zadnji atom snage za njih bez obzira na to što je katastrofa biblijskih razmjera njihov mandat od 4 godine. Pazi ovo službeno je 100 tisuća manje mladih u RH a neslužbeno je ta brojka znatno veća, natalitetna politika je u PM, opačički US sruši do zadnjeg slova ono što je radila 2,5 godine pokušavajući nametnuti gender ideologiju, jovanoviću opali nekoliko puta šamar a vladi i do desetak puta ukupno jer su imbecili koji nemaju pojma što se događa oko njih. Ostoja se ruga predsjednici zato što je rekla da će doći 40 K izbjeglica u par dana i kaže da podjeli sa njim informacije a sa hebrangovom slikom da plaše migrante. Koliko je do danas ušlo migranata u RH? Ti si jednostavno sljepac i plaćeni trol i žao mi je što sam uopće potrošio ovoliko slova na tebe ali ajde neka bude tako ostoja samo nas nemoj proganjati kao Franciskovića i trpati u ludaru jer ti se ne sviđa istina o onome kakvi ste gadovi i lažovi.

zato je tvoj spin klasa vasa.

taj lik iz oporbe je bio vlast prije ove vlasti i sam veliš kako ga se može pljuvati. čemu onda licemjerno kmečanje?!

kao što meni nabijaš na nos sdp, tako se ti još gore upinješ opravdati bandu lopovsku iz hdz-a koja uvijek prije nego izgubi izbore ostavi iza sebe spaljenu i opljačkanu zemlju, a onda laje kako su ovi na vlasti nesposobni jer u 4 godine nisu u stanju sanirati ono što su oni uništavali 8 godina.

pozivanje na usrani sud je tragikomično jer je riječ o šeksovoj ekspozituri koja sve više djeluje kao instrumentalizirani politički, a ne pravosudni stup. sramotno je što uopće nisu izrekli svoj sud o ustavnosti zakona kojima mladi vozači iz hrvatske nisu smjeli voziti vozila jača od 80 kw, dok sve druge zemlje u europi nisu imale taj diskriminatorni elemenat pa je njihovu indolenciju prekinula vlada izmjenama zakona. kako nazvati takvo ignoriranje upravo mladih za kojima plačeš? pa kad te ustavni sud jebe u zdrav mozak, onda svi drugi mogu što hoće.

plavuši ne treba nitko rugati, ona sama od sebe pravi sprdnju. plavuša je mislila kako će tih 40.000 ljudi i ostati u hrvatskoj u nekom hot spotu uopće ne razumijevajući da se radi o ljudima u tranzitu.
kad pitaš koliko je migranata ušlo u rh, ja tebe pitam koliko ih je izašlo?
na dnevnoj razini postoje intervali kada je razlika između sveukupnog broja onih koji su ušli i sveukupnog broja onih koji su izašli svega nekoliko stotina. i to je problem zbog kojeg treba dizati vojsku, metati žicu na granicu?

trebala se desiti ovakva situacija da se jasno vidi koliko je lažan plavušin kršćanski odgoj i ljubav prema bližnjem i kako je riječ o personi koja pegla svoju sliku lažnom brigom i kroz lažni osmjeh skriva puno okrutniju i bešćutniju narav.

o gadovima i lažovima iz hdz-a i oko njega već i vrapci pjevaju jer iako imaju sićušan mozak ipak ga koriste naglašavajuči distinkciju između sebe i vasinih slugu i plavušinih i karamarkovih fanova.
Jedino ti ovdje kmečiš i kad neko spomene komunjare eto tebe( uvijek u predizborno vrijeme jel) da pljuješ po nekom drugom iako oni ovdje nisu uopće bitni. Bitni su u tvojoj glavi jedino  i to su činjenice jer sve baljezgarije koje piše nemaju veze s vezom a kamoli sa temom. Mi svi ovdje pišemo gotovo svakodnevno i iznosimo svoja viđenja i stajališta no vas par trolčina-ti, debil, ezek i tupavi vlado drvite po svome ma kakva god tema bila i taman da se radi o nezadovoljstvo kim una sa doručkom u sjevernoj koreji ti ćeš srati po predsjednici ili HDZu i okriviti ih za to. Idi se lječiti čovječe i dođi sebi dok imaš kome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 00:43

tja, i to je istina. stalno se povlači neka teza da ušlo 110 000 migranata ali činjenica je da je izašlo 107 000,zadržavaju nekih  3 000 u skladu s kvotama u slučaju stani pani da se zatvore granice s kojima mogu na kraj a od kojih nitko nema želju tu ostati osim jedne žene. tako da zaista kolindino upozorenje gubi smisao
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 00:45

Regoč wrote:
kaja_333 wrote:
a ti si izgleda neki mađaron.
Jebi ga, mađarska krv po ženskoj liniji. Jest da je dosta razrieđena hrvatskom, ali povremeno se javi. No, ne kao u brata, taj klopa ljuto da ti pamet stane.
e pa tako reci, mislim vidim ja to po uljepšanoj verziji unija sa ugarskom al da ne ispadne da umišljam
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 10/10/2015, 00:50

kaja_333 wrote:u takvom osvajačkom pohodu i zauzeli su dio teritorija, zadnjeg kralja su ubili i u tim okolnostima ušli smo u uniju s njima. ti odnosi u narednom razdoblju nisu bili katastrofa jer oni nisu ipak barbari srbi  ali gotovo čitavo vrijeme  su gušili samostalnost i radili na asimilaciji ali na uljuđeniji način a ponekad i ne. nakon  1918 odnosi se ne normaliziraju jer gube nacionalni naboj već imaju kulminaciju i raskidaju se državnopravne veze s njima i ulazi u jednu još goru zajednicu SHS. danas jesmo dobri s njima jer ipak je tu 800 godina unije, ovakve ili onakve ali zna se u toj uniji tko je htio poklopiti koga. a vidim natruhe toga i danas. a ti si izgleda neki mađaron.
Da, činjenica je da su Mađari tri puta napali Hrvatsku, s tim da su drugi i treći put zapravo ista operacija samo u dvie faze. No, od 1102. do 1848./49. nismo više međusobno ratovali, a ni nakon 1849. U razdoblju do 1790. nikakva rada na asimilaciji nije bilo, jednostavno ideja nacionalne države nije postojala pa ni ideja asimilacije, k tomu državu je vodilo plemstvo koje je službeno rabilo latinski pa je nacionalni sastav podanikah bio nebitan. Hrvatsko je plemstvo, posve ravnopravno mađarskomu, odlučivalo o poslovima zajedničke države, a ovisno o snazi pojedinih obiteljih, ponekad imalo i odlučujuću rieč (recimo, Pavao Šubić na vlast dovodi novu dinastiju). Sporovi i problemi počinju 1790. kad zajednički Sabor donosi odluku da se latinski jezik zamieni mađarskim, čime započinje izgradnja mađarske nacionalne države, a kako se ona trebala protegnuti do Jadrana, ulazi se u sukob s hrvatskom političkom elitom.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 00:58

kaja_333 wrote:tja, i to je istina. stalno se povlači neka teza da ušlo 110 000 migranata ali činjenica je da je izašlo 107 000,zadržavaju nekih  3 000 u skladu s kvotama u slučaju stani pani da se zatvore granice s kojima mogu na kraj a od kojih nitko nema želju tu ostati osim jedne žene. tako da zaista kolindino upozorenje gubi smisao
Baš i ne, ovi će ih nama naguziti unutar EU jer smo ih mi prvi primili a mi dalje nećemo moći distrubuciju raditi prema istoku jer srbija neće htjeti čuti za to. Osim toga ova navala prema EU ako im se dozvoli promjeniti će demografsku sliku evrope i to će biti njen kraj a i naš zajedno sa njima. Malo mi je degutantno gledati kako ova vlada oprašta milijune (6,2 milijuna) dugova matiji babiću dok taj stavlja svastiku unutar zastave RH umjesto grba i nema posljedica, eph 20 i kusur milijuna samo od PDVa, ima love za bacanje na parking, mobitele, izbjeglice, azilante( gledao sam neki dan kenijca koji je dobio stanu ZG i živi o državnom trošku i nada se da će dobiti posao) a istovremeno nam zbog neimaštine pobjeglo iz RH najmanje 100 tisuća Hrvata( svakodnevno iz slavonije ode nekoliko autobusa trbuhom za kruhom van), nema love za profesore, nema love za umirovljenike, za razne firme u stečaju......U Vk za vinkovačke jeseni zatvore par restorana i kafića zbog tupavog računa a milijune oprašta onima koji uvijek budu i jesu štetočine za RH tipa matije babića ili jurice pavića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 01:02

Regoč wrote:
kaja_333 wrote:u takvom osvajačkom pohodu i zauzeli su dio teritorija, zadnjeg kralja su ubili i u tim okolnostima ušli smo u uniju s njima. ti odnosi u narednom razdoblju nisu bili katastrofa jer oni nisu ipak barbari srbi  ali gotovo čitavo vrijeme  su gušili samostalnost i radili na asimilaciji ali na uljuđeniji način a ponekad i ne. nakon  1918 odnosi se ne normaliziraju jer gube nacionalni naboj već imaju kulminaciju i raskidaju se državnopravne veze s njima i ulazi u jednu još goru zajednicu SHS. danas jesmo dobri s njima jer ipak je tu 800 godina unije, ovakve ili onakve ali zna se u toj uniji tko je htio poklopiti koga. a vidim natruhe toga i danas. a ti si izgleda neki mađaron.
Da, činjenica je da su Mađari tri puta napali Hrvatsku, s tim da su drugi i treći put zapravo ista operacija samo u dvie faze. No, od 1102. do 1848./49. nismo više međusobno ratovali, a ni nakon 1849. U razdoblju do 1790. nikakva rada na asimilaciji nije bilo, jednostavno ideja nacionalne države nije postojala pa ni ideja asimilacije, k tomu državu je vodilo plemstvo koje je službeno rabilo latinski pa je nacionalni sastav podanikah bio nebitan. Hrvatsko je plemstvo, posve ravnopravno mađarskomu, odlučivalo o poslovima zajedničke države, a ovisno o snazi pojedinih obiteljih, ponekad imalo i odlučujuću rieč (recimo, Pavao Šubić na vlast dovodi novu dinastiju). Sporovi i problemi počinju 1790. kad zajednički Sabor donosi odluku da se latinski jezik zamieni mađarskim, čime započinje izgradnja mađarske nacionalne države, a kako se ona trebala protegnuti do Jadrana, ulazi se u sukob s hrvatskom političkom elitom.
pa to je već malo drugačije od onoga što si prvi put napisao.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 01:05

tre911 wrote:
kaja_333 wrote:tja, i to je istina. stalno se povlači neka teza da ušlo 110 000 migranata ali činjenica je da je izašlo 107 000,zadržavaju nekih  3 000 u skladu s kvotama u slučaju stani pani da se zatvore granice s kojima mogu na kraj a od kojih nitko nema želju tu ostati osim jedne žene. tako da zaista kolindino upozorenje gubi smisao
Baš i ne, ovi će ih nama naguziti unutar EU jer smo ih mi prvi primili a mi dalje nećemo moći distrubuciju raditi prema istoku jer srbija neće htjeti čuti za to. Osim toga ova navala prema EU ako im se dozvoli promjeniti će demografsku sliku evrope i to će biti njen kraj a i naš zajedno sa njima. Malo mi je degutantno gledati kako ova vlada oprašta milijune (6,2 milijuna) dugova matiji babiću dok taj stavlja svastiku unutar zastave RH umjesto grba i nema posljedica, eph 20 i kusur milijuna samo od PDVa, ima love za bacanje na parking, mobitele, izbjeglice, azilante( gledao sam neki dan kenijca koji je dobio stanu ZG i živi o državnom trošku i nada se da će dobiti posao) a istovremeno nam zbog neimaštine pobjeglo iz RH najmanje 100 tisuća Hrvata( svakodnevno iz slavonije ode nekoliko autobusa trbuhom za kruhom van), nema love za profesore, nema love za umirovljenike, za razne firme u stečaju......U Vk za vinkovačke jeseni zatvore par restorana i kafića zbog tupavog računa a milijune oprašta onima koji uvijek budu i jesu štetočine za RH tipa matije babića ili jurice pavića.
ja se s ovim drugim dijelom slažem ali s prvim ne, ja se baš suprotno, bojim dođe li hdz na vlast da bi im eu i njemačka mogla uguziti i vratiti izbjeglice i poslati keksić za nagradu dok je ovaj zoki lud, njemu ne mogu jer on bi se svađao, vikao ali ne bi dao.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 01:08

mislim, zoran je neposlušan a hdz je poslušan i oni pristaju na sve što im se naredi iz vani, iz osobne koristi ili poltronstva ja ne znam ali pristaju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 01:15

kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:tja, i to je istina. stalno se povlači neka teza da ušlo 110 000 migranata ali činjenica je da je izašlo 107 000,zadržavaju nekih  3 000 u skladu s kvotama u slučaju stani pani da se zatvore granice s kojima mogu na kraj a od kojih nitko nema želju tu ostati osim jedne žene. tako da zaista kolindino upozorenje gubi smisao
Baš i ne, ovi će ih nama naguziti unutar EU jer smo ih mi prvi primili a mi dalje nećemo moći distrubuciju raditi prema istoku jer srbija neće htjeti čuti za to. Osim toga ova navala prema EU ako im se dozvoli promjeniti će demografsku sliku evrope i to će biti njen kraj a i naš zajedno sa njima. Malo mi je degutantno gledati kako ova vlada oprašta milijune (6,2 milijuna) dugova matiji babiću dok taj stavlja svastiku unutar zastave RH umjesto grba i nema posljedica, eph 20 i kusur milijuna samo od PDVa, ima love za bacanje na parking, mobitele, izbjeglice, azilante( gledao sam neki dan kenijca koji je dobio stanu ZG i živi o državnom trošku i nada se da će dobiti posao) a istovremeno nam zbog neimaštine pobjeglo iz RH najmanje 100 tisuća Hrvata( svakodnevno iz slavonije ode nekoliko autobusa trbuhom za kruhom van), nema love za profesore, nema love za umirovljenike, za razne firme u stečaju......U Vk za vinkovačke jeseni zatvore par restorana i kafića zbog tupavog računa a milijune oprašta onima koji uvijek budu i jesu štetočine za RH tipa matije babića ili jurice pavića.
ja se s ovim drugim dijelom slažem ali s prvim ne, ja se baš suprotno, bojim dođe li hdz na vlast da bi im eu i njemačka mogla uguziti i vratiti izbjeglice i poslati keksić za nagradu dok je ovaj zoki lud, njemu ne mogu jer on bi se svađao, vikao ali ne bi dao.
Kajo on je blefer bez pokrića, zatvorio je granice sa srbijom zbog toga što su nam filovali 8,5 tisuća ljudi u RH dnevno a onda je dobio par šamara i otvorio granice jer je kao par migranta ošlo prema horgošu no brojke su bile još poraznije i srbi su nam počeli filovati 10 tisuća ljudi dnevno nekoliko dana a zoka više nije imao muda zatvoriti granice. Ista stvar je bila sa udbašijom kada se posvađao sa EU da ih zaštiti i iz tog sukoba izašao očerupan i morao ih je izručiti, a da o gostovanju na RTS i lizanju guzice srbima nakon što je srbe nazvao barbarima ne pričamo ( ako budeš imala želudac pogledaj, meni je došlo da povraćam od toliko lizanja čmara srbima). On samo mišiće može pokazivati u RH a vani je zmaj od papira i tako ga tretiraju. Što se tiče HDZa i oni ili SDP(ili bilo ko drugi) će morati primiti izbjeglice nazad ako se ovima u EU digne kiki da to naprave jer kroz našu zemlju prolaze a mi smo im vrata i to smo im omogućili. Dakle rješenje je zatvoriti granicu kao mađari prema srbiji pa će silom prilika i srbi to morati napraviti a onda makedonci i na kraju grci. Dokle god je to sve propusno mi ćemo najebati ko žuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 01:19

kaja_333 wrote:mislim, zoran je neposlušan a hdz je poslušan i oni pristaju na sve što im se naredi iz vani, iz osobne koristi ili poltronstva ja ne znam ali pristaju.
Evo pogledaj kajo što je poltronstvo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 01:22

a ne znam, možda si u pravu, ali i ti mađari propuštaju na tisuće izbjeglica do austrije iako imaju zatvorenu granicu sa srbijom kad su ih njemci do jučer zvali i podstrekivali na dolazak. kako bi mogli njih 100 000 zaustaviti. a zoki popusti na kraju istina
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 01:23

nemam zvučnik, pokvarilo se nešto al vjerujem da je srao, to ne sumnjam
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by sitting_bull 10/10/2015, 01:28

tre911 wrote:Jedino ti ovdje kmečiš i kad neko spomene komunjare eto tebe( uvijek u predizborno vrijeme jel) da pljuješ po nekom drugom iako oni ovdje nisu uopće bitni. Bitni su u tvojoj glavi jedino  i to su činjenice jer sve baljezgarije koje piše nemaju veze s vezom a kamoli sa temom. Mi svi ovdje pišemo gotovo svakodnevno i iznosimo svoja viđenja i stajališta no vas par trolčina-ti, debil, ezek i tupavi vlado drvite po svome ma kakva god tema bila i taman da se radi o nezadovoljstvo kim una sa doručkom u sjevernoj koreji ti ćeš srati po predsjednici ili HDZu i okriviti ih za to. Idi se lječiti čovječe i dođi sebi dok imaš kome.

ti i društvo iz mustanga na dnevnoj razini serete po demokratski od glasača izabranoj vlasti i to samo i jedino onda kada hdz nije na vlasti.

u sanaderovo i jacino doba sve je bilo super, teklo mlijeko i med i gomilali se krediti, svake godine se ulupalo u brodogradnju 10-12 milijardi kuna od čega 10% pinka hdz-u i svi sretni.

tko je hdz-u i plavuši netko kriv što daju dovoljno materijala da se po njima sere.

nećeš reći kako je tebi normalno da predsjednica hrvatske pljuje po hrvatskoj vladi i to izvan hrvatske u društvu s predsjednicima zemalja koje zbog interesa svojih država i na uštrb hrvatskih interesa vuku poteze kojima se hrvatska vlada suprostavlja.

čovječe, to ne da je dno, nego je ispod svih razina za taj nivo i funkciju. sramotno izdajničko ponašanje, posebice jer plavuša po ustavu nema nikakovih nadležnosti nad radom vlade.

zbog osobnih animoziteta prema milanoviću plavuša izdaje hrvatske interese i opravdava srbe i mađare.

najtragičnije je što se pri tome i dalje zaklinje u tuđmana koji bi to društvo da je živ izbacio i iz hdz-a a možda i iz hrvatske.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 01:29

kaja_333 wrote:a ne znam, možda si u pravu, ali i ti mađari propuštaju na tisuće izbjeglica do austrije iako imaju zatvorenu granicu sa srbijom kad su ih njemci do jučer zvali i podstrekivali na dolazak. kako bi mogli njih 100 000 zaustaviti. a zoki popusti na kraju istina
Caka je što idu prvo preko nas unutar EU i zato mađari puštaju ove što idu iz RH a ne ove što idu iz srbije. Mađari su napravili zid i migranti idu linijom manjeg otpora preko RH. Treba zatvoriti granice kako god znamo i propustiti samo onoliko koliko mjesta je osigurano unutar EUa, sve drugo će se nama obijati o glavu jer se zoka posvađao sa svima i od svih dobija šamare ma koliko god glumio frajera
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 01:30

kaja_333 wrote:nemam zvučnik, pokvarilo se nešto al vjerujem da je srao, to ne sumnjam
Ma kako on voli srbe i kako su oni za prava srba i kako su branili ćirilicu u vukovaru i kako 8 od 10 nsrba u RH glasuje za njega....bljak za ne povjerovati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 01:33

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Jedino ti ovdje kmečiš i kad neko spomene komunjare eto tebe( uvijek u predizborno vrijeme jel) da pljuješ po nekom drugom iako oni ovdje nisu uopće bitni. Bitni su u tvojoj glavi jedino  i to su činjenice jer sve baljezgarije koje piše nemaju veze s vezom a kamoli sa temom. Mi svi ovdje pišemo gotovo svakodnevno i iznosimo svoja viđenja i stajališta no vas par trolčina-ti, debil, ezek i tupavi vlado drvite po svome ma kakva god tema bila i taman da se radi o nezadovoljstvo kim una sa doručkom u sjevernoj koreji ti ćeš srati po predsjednici ili HDZu i okriviti ih za to. Idi se lječiti čovječe i dođi sebi dok imaš kome.

ti i društvo iz mustanga na dnevnoj razini serete po demokratski od glasača izabranoj vlasti i to samo i jedino onda kada hdz nije na vlasti.

u sanaderovo i jacino doba sve je bilo super, teklo mlijeko i med i gomilali se krediti, svake godine se ulupalo u brodogradnju 10-12 milijardi kuna od čega 10% pinka hdz-u i svi sretni.

tko je hdz-u i plavuši netko kriv što daju dovoljno materijala da se po njima sere.

nećeš reći kako je tebi normalno da predsjednica hrvatske pljuje po hrvatskoj vladi i to izvan hrvatske u društvu s predsjednicima zemalja koje zbog interesa svojih država i na uštrb hrvatskih interesa vuku poteze kojima se hrvatska vlada suprostavlja.

čovječe, to ne da je dno, nego je ispod svih razina za taj nivo i funkciju. sramotno izdajničko ponašanje, posebice jer plavuša po ustavu nema nikakovih nadležnosti nad radom vlade.

zbog osobnih animoziteta prema milanoviću plavuša izdaje hrvatske interese i opravdava srbe i mađare.

najtragičnije je što se pri tome i dalje zaklinje u tuđmana koji bi to društvo da je živ izbacio i iz hdz-a a možda i iz hrvatske.
De ne seri majmune, pa ti stalno sereš po legalno izabranoj predsjednici koja je dobila više glasova od svih tvojih kukulele političara i baš ti se nađe jado jadna da nekome spočitavaš kritiku ovih spodoba, kud baš ti od svih leftarda na ovom forumu????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by sitting_bull 10/10/2015, 01:43

tre911 wrote:Kajo on je blefer bez pokrića, zatvorio je granice sa srbijom zbog toga što su nam filovali 8,5 tisuća ljudi u RH dnevno a onda je dobio par šamara i otvorio granice jer je kao par migranta ošlo prema horgošu no brojke su bile još poraznije i srbi su nam počeli filovati 10 tisuća ljudi dnevno nekoliko dana a zoka više nije imao muda zatvoriti granice. Ista stvar je bila sa udbašijom kada se posvađao sa EU da ih zaštiti i iz tog sukoba izašao očerupan i morao ih je izručiti, a da o gostovanju na RTS i lizanju guzice srbima nakon što je srbe nazvao barbarima ne pričamo ( ako budeš imala želudac pogledaj, meni je došlo da povraćam od toliko lizanja čmara srbima). On samo mišiće može pokazivati u RH a vani je zmaj od papira i tako ga tretiraju. Što se tiče HDZa i oni ili SDP(ili bilo ko drugi) će morati primiti izbjeglice nazad ako se ovima u EU digne kiki da to naprave jer kroz našu zemlju prolaze a mi smo im vrata i to smo im omogućili. Dakle rješenje je zatvoriti granicu kao mađari prema srbiji pa će silom prilika i srbi to morati napraviti a onda makedonci i na kraju grci. Dokle god je to sve propusno mi ćemo najebati ko žuti.

je, blefer, kak ne.

srbi mađari se dogovorili da zatvore horgoš i srbi jedva dočekali da nas naguze kako je njima volja, a kad ih se upozorilo sprdali se dok se nije zatvorila granica i naleglo više od 20 kilometara kamiona. e, onda su počeli razgovarati i na kraju koliko toliko organizirano počeli dopremati migrante samo na našu granicu.
pri tome su mađari popušili od srba utoliko što sad moraju migrante preuzimati od nas koji smo u eu pa moraju igrati po eu pravilima, dok sa srbima nisu morali.

što se perkovića tiče zahvaljujući ustavnom sudu, hdz-u i šeksovim sucima hrvatska je jedina zemlja na svijetu koja je stranoj državi izručila bivše djelatnike svojih tajni službi.
da mustač i perković nisu imali nikakvih uloga i funkcija kod tuđmana još bi se moglo raspravljati o izručenju kao djelatnicima iz ex-yu pa onda nemaju veze sa hrvatskim tajnim službama. kako ih je tuđman osobno zadržao i dao im poslove koje su radili za hrvatske tajne službe onda je riječ o već navedenom presedanu.

naravno da stoka sitnog zuba to gleda samo kroz ustaše i partizane i demagogiju koju i sada fura bivši udbaš karamarko uz ogromnu ulogu kaptola. ta je družina i danas, 25 godina nakon osamostaljenja, spremna sve građane hrvatske koji ne pleđu kako oni sviraju proglasiti udbašima i komunjarama samo kako bi opet imala neograničen pristup državnoj kasi.

migransku krizu neće riješiti ni mađarska ni hrvatska ni makedonija. grčka bi mogla, ali neće jer pokušava iznuditi oprost povrata love koju su desetljećima krali iz eu...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by prckov 10/10/2015, 01:53

kaja_333 wrote:mislim, zoran je neposlušan a hdz je poslušan i oni pristaju na sve što im se naredi iz vani, iz osobne koristi ili poltronstva ja ne znam ali pristaju.
svi oni imaju uho na necijoj guzici i prosleduju prdeze, nema tu izuzetaka samo je mozda guzica druga

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by sitting_bull 10/10/2015, 01:54

tre911 wrote:De ne seri majmune, pa ti stalno sereš po legalno izabranoj predsjednici koja je dobila više glasova od svih tvojih kukulele političara i baš ti se nađe jado jadna da nekome spočitavaš kritiku ovih spodoba, kud baš ti od svih leftarda na ovom forumu????

legalno izabrana predsjednica i nije baš tako legalno izabrana kako se u prvi mah činilo, ali o tome nakon ovih izbora.

nije dama izborom dobila pravo da radi što hoće, nego da zastupa hrvatske interese sukladno ustavnim ovlastima.

to što serem po njoj je zato što mi daje dovoljno materijala da serem po njoj.

skandalozni istupi zadnjih dana potvrđuju da plavuša ne zna zastupati hrvatske interese, a to se vidjelo već i u sučeljavanju kad je uporno inzistirala na tome da su hrvatski vojnici  u afganistanu u borbenoj misiji i da ona kao djelatnica nato saveza to zna.
čak i da je stvarno tako, a nije jer hrvatski vojnici ne ratuju tamo, to se ne govori kako se ne bi navukli teroristi na djelovanje kontra rh. a danas se kao boji mogućih terorista među migrantima. da nije žalosno, bilo bi smiješno.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 6 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum