ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:30

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-mamic-iz-medjugorja-ozbiljno-zaprijetio-sucima-i-tuziteljima/2002723.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:31

Hehehe leb te jebo Maminjo je legenda, a dobio dojavu da će dobiti preko 5 i da bježi ako ne želi čekati pravomoćnu u zatvoru
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by vuksadinare 6/6/2018, 13:32

Kermit wrote:Hehehe leb te jebo Maminjo je legenda, a dobio dojavu da će dobiti preko 5 i da bježi ako ne želi čekati pravomoćnu u zatvoru
pa vecina potencijalnih osuđenika i dozna presude i prije objave od svojih advokata..nes ti mudrolije.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99149
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:32

Molimo časni Ustavni sud Republike Bantustanije da što hitnije ispravi ovu pravosudnu sramotu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:33

vuksadinare wrote:
Kermit wrote:Hehehe leb te jebo Maminjo je legenda, a dobio dojavu da će dobiti preko 5 i da bježi ako ne želi čekati pravomoćnu u zatvoru
pa vecina potencijalnih osuđenika i dozna presude i prije objave od svojih advokata..nes ti mudrolije.. :)
Opa sad si i advokat heheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by epikur37 6/6/2018, 13:34

Jugoudba mu smjestila
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Guest 6/6/2018, 13:36

Kermit wrote:Molimo časni Ustavni sud Republike Bantustanije da što hitnije ispravi ovu pravosudnu sramotu
Ti još misliš da se suci ravanaju po zakonima.:) ono maksimalano diskrecijsko pravo odlučivanja i nadasve kreativno tumačenje zakona.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:38

epikur37 wrote:Jugoudba mu smjestila
Zadnji udar Udbe i dojava iz duboke mreže, amin
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:38

Kserks. wrote:
Kermit wrote:Molimo časni Ustavni sud Republike Bantustanije da što hitnije ispravi ovu pravosudnu sramotu
Ti još misliš da se suci ravanaju po zakonima.:) ono maksimalano diskrecijsko pravo odlučivanja i nadasve kreativno tumačenje zakona.
Ne i sve manje u zadnjih 10 godina
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Guest 6/6/2018, 13:39

Zasad nepravomoćna, a svi znamo zadnjih 15 godina što to u HR znači.


Krivi su: Zdravko Mamić osuđen na 6 i pol godina, mora i u istražni zatvor!
Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu 61511285

Zdravko Mamić nepravomoćnom presudom dobio je kaznu zatvora od šest godina i šest mjeseci. Zatvorske kazne dobili su i njegov brat Zoran te Milan Pernar i Damir Vrbanović.


Zdravko Mamić za 2. točku optužnice dobio je nepravomoćno tri godine, za 4. točku optužnice četiri godine zatvora. Sud mu je zatvorsku kaznu objedinio u ukupno šest godina i šest mjeseci zatvora. Zdravko Mamić isto tako mora i u istražni zatvor odlukom suda.

Zoran Mamić dobio je nepravomoćno četiri godine i 11 mjeseci zatvora, Milan Pernar četiri godine i dva mjeseca, a Damir Vrbanović tri godine zatvora.

Svim osuđenima sudac je naložio da vrate protupravno stečenu imovinu pod prijetnjom ovrhe. Petnaest dana po pravomoćnosti presude Zdravko Mamić Republici Hrvatskoj mora predati nekretnine, garažu, šumu...



Milan Pernar i Zoran Mamić oslobođeni su po dijelu prve točke optužnice. Sudac je u čitanju presude rekao da je poreznik Milan Pernar kriv jer je uzeo mito da bi umanjio iznos poreza koji Zoran Mamić mora platiti državi, a sukladno tome, Zoran Mamić je kriv jer mu je dao mito.

Po drugoj točki optužnice svi optuženi proglašeni su krivima.

U daljnjem čitanju obrazloženja presude sudac Krušlin rekao je kako je, vezano za aneks ugovora između Dejana Lovrena i Dinama, Dejanu Lovrenu neosnovano isplaćen novac obeštećenja od transfera u nogometni klub Lyon.

Mamić presudu slušao u Međugorju


Četvoricu okrivljenika Uskok je teretio za izvlačenje oko 116 milijuna kuna iz toga kluba te nanošenje štete državnom proračunu od 12,2 miljuna kuna neobračunatog poreza i prireza.

Zdravko Mamić na izricanju presude nije se pojavio. U utorak je, naime, poručio da se nalazi u Međugorju i da se u Hrvatsku vraća kada bude imao vremena i kada mu to obaveze budu dopuštale. Tvrdi i da nije u bijegu, nego da se radi o privremenom odlasku u Međugorje.

Govoreći o očekivanjima od presude, rekao je da očekuje da bude oslobođen: "Tijekom postupka nepobitno je utvrđeno da ono što se stavlja ne teret i meni i mojim drugim prijateljima jednostavno nije dokazano, odnosno upravo je suprotno – dokazano je da smo čisti."

Teške optužbe


Podsjetimo, uoči presude Zdravko Mamić iznio je teške optužbe na račun bivšeg glavnog državnog odvjetnika i Uskoka, koje je optužio da su od osječkih sudaca tražili osuđujuću presudu. Prepisku SMS-ova o tome je, kaže, našao u pošti.

Državno odvjetništvo njegove je optužbe odbacilo. "Državno odvjetništvo Republike Hrvatske naglašava kako nema nikakvog pritiska u tom kaznenom predmetu. (...) Nadležno državno odvjetništvo zatražit će od kriminalističke policije provođenje izvida i obavljanje razgovora kako bi se provjerila vjerodostojnost navoda iz komunikacije koja je predstavljena na konferenciji za novinare", poručili su.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by vuksadinare 6/6/2018, 13:40

epikur37 wrote:Jugoudba mu smjestila
a volio vise jugu nego svoje oci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99149
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:41

Ma gluposti, Maminjo je utekao da se zbroji i sa slobode traži vezu VSRH i Ustavni sud, bit će skupo ali nije Beg cicija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Guest 6/6/2018, 13:41

Zdravko Mamić: "Ovako drsko presuditi nevinog čovjeka, ti monstrumi od danas neće mirno spavati"
Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu 61511425

Zdravko Mamić osuđen je na šest i pol godina zatvora. Nepravomoćnu presudu komentira na konferenciji za medije u Međugorju.


Bivši čelnik i sadašnji savjetnik NK Dinama Zdravko Mamić, njegov brat Zoran, bivši Dinamov direktor Damir Vrbanović i poreznik Milan Pernar u srijedu su nepravomoćnom presudom osječkog Županijskog suda proglašeni krivim za Uskokove optužbe o izvlačenju oko 116 milijuna kuna iz toga kluba te nanošenje štete državnom proračunu od 12,2 milijuna kuna te ih je osudio na zatvorske kazne, pri čemu je Zdravko Mamić dobio šest i pol godina.


Zdravko Mamić presudu je komentirao na konferenciji za medije u Međugorju.
"Kao prvo htio bih se nešto dogovoriti, možete sve pitati, ja sam bio otvorenog srca", počeo je konferenciju za medije u Međugorju Zdravko Mamić. Rekao je da će pokušati odijeliti pravnu i emotivnu stranu.


"Nisam ni u snu se nadao da ću biti presuđen ijedan dan", kaže. "Da ste me pitali to prije nekoliko dana, rekao bih otkud to da je moguće presuditi mene ili bilo koga u ovom predmetu", dodao je.

"Miješaju mi se tuga i bijes"


"Ne hinim da nisam zgrožen, ali se dobro osjećam. Presuda me iznenadila, ali ono što me emotivno čini tužnim je obrazloženje presude. Vjerujte da su mi duplu kaznu izrekli danas to meni ništa ne bi značilo. Značilo bi mi da sam slobodan čovjek. Ali kad sam čuo obrazloženje presude, onda mi se miješaju tuga i bijes i moram samo vidjeti kakav će biti moj odgovor. A moj odgovor će biti oružje koje zasad nikad nije zabilježeno na područjima niti Hrvatske niti BiH. Ne mislim na oružje kojim se puca. I ne bih htio biti u koži ljudi koji su ovo sve napakirali i presudili", rekao je.

"Ovako drsko presuditi čovjeka nevinoga, ti monstrumi neće od danas mirno spavati"; poručio je Zdravko Mamić i ponovio da se radi o monstuoznoj, lažnoj i podloj presudi čije ga obrazloženje čini, kaže, bijesnim, opasnim. "I mogu očekivati svašta. Jer su prepisali apsolutno ono što je DORH odnosno USKOK zahtijevao. Prepisali su njihovu konstrukciju i od riječi do riječi to pretočili u presudu", rekao je Mamić koji je dodao da ne zna zašto je suđenje trajalo godinu i pol dana.


"Bože im oprosti, ne znaju što čine"


"Svi znaju da sam ja krajem prošlog stoljeća otvorio agenciju i da je smisao agencije bio da ulažem i mlade igrače i da je u ugovorima koje sam sklopio s tom djecom i roditeljima bilo predviđeno da ja nešto u prihodujem. Bože pomozi svim ljudima koji su učinili da se ta presuda dogodi, a nadavse ljudima u vijeću. Bože im oprosti, ne znaju što čine", rekao je.

"Cijela Hrvatska zna da je tu istragu i sve radnje provodile za to nezakonite i neovlaštene osobe", kaže Mamić.

"Vidjeli smo da je jučer DORH rekao da je zatražio određene izvide kod policije, kod svih koji se time bave. Vi vidite, ja sam sprotaš, nogometaš, a govorim o pravnim stvarima, ali govorim samo što su mi relevantni ljudi dali kao svoja mišljenja. Nemoguće, može ih biti sram. Ali ja im jamčim da će platiti cijenu za to. Ja im jamčim svima koji su u procesu da ja šutjeti neću. Izgbio sam rundu, ali ću dobiti bitku i nemam nikakve sumnje u to", rekao je Mamić.


Ne vraća se u Hrvatsku: Borbu ću voditi iz moje druge domovine


"Ja ostajem u BiH, svojoj drugoj domovini, nisam kukavica, ali bogami nisam ni mazohist. Ovu borbu koju najavljujem vodit ću sa slobode, iz svoje druge domovine. Bog zna zašto sam ovdje", kaže Mamić.

"Ne mislim niti jednog trenutka se vratiti u Hrvatsku prije izricanja pravomoćne presude", kaže.

Konzultirat će se, kaže, da vidi koja su mu prava kao državljanina BiH.

"Nema šanse da se vratim u Hrvatsku", zaključio je.

"Građani Hrvatske apsolutno o ničemu ne odlučuju, oni to samo misle da odlučuju. Odlučuju još uvijek strukture koje vladaju, to su kontraobavještajne službe, UDBA", kaže.

"Lovren i Modrić su simboli reprezentacije, za njih zna cijeli svijet. Floskule kako smo pred zakonom jednaki, to su demagogije. Ići takva dva čestita lika, neću ja sad vama na emotivnu razinu govoriti da sam ih uzeo u agenciju kad su bili izbjeglice iz Bosne i zaleđa Zadra. Ja sam u Dinamo i u Hrvatsku državu unio 500 milijuna eura iz inozemstva i sad imamo situaciju da našeg kapetana je država napravila monstrumom i lažovom", kaže Mamić.

"Jučer su me zvali novinari i nije bilo nijednog kojem se nisam javio na telefon i jedino što ste me pitali je jesam li u bijegu. Definicija bijega je da sam ja danas trebao biti na određenom mjesto u određenom trenutku, ali ja nisam imao obavezu", rekao je Mamić.

"Plan mi je da ostanem tu gdje me vidite"


"Toga me više strah nego ovoga što se dogodilo u sudnici. Ali ovo što je mučki, što ne vidiš, to ti tjera strah u kosti. Ali ja nemam izbora nego da ostanem ovdje", odgovorio je na pitanje je li ga strah biti u BiH obzirom da je tamo na njega pucano. Dodao je kako zna da ga ljudi u BiH vole.

"Vi ste svjedoci da je trener Dinama prebijen, da je direktoru sigurnosti Dinama auto letio u zrak, pa nitko o tome ne propituje. Stalno tražite odgovore od mene. Pitajte Cvitana, novog državnog odvjetnika, suce, pitajte je li bilo na njih pritisaka, kako se osjećaju.

Pitajte ljude na Pravnom fakultetu koji su dali mišljenja je li im to zakon dopušta. Pitajte ministra pravosuđa da objasni konkretno neovlaštenog tužitelja. Pitajte predsjednika Vrhovnog suda za stav...", nabrajao je Mamić.

Mamić je novinarima poručio da su mu potrebni da pronose istinu.

"Plan mi je da ostanem tu gdje me vidite. Međutim, to vam je isto kao da sam si stavio metu na čelo. Što će vrijeme donijeti, ne znam, ali gotovo je sigurno 300 posto da ću ostati na području BiH", zaključio je konferenciju za medije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Guest 6/6/2018, 13:43

Isus se najviše okruživao takvima, što si veći ološ, kriminalac, kurva, to si bogu draži, bog te više voli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Guest 6/6/2018, 13:44

Nakon Branimira Glavaša, novi Hrvat iz Hrvatske će osjetiti Zenicu na svojoj koži. :D


Odjednom je BiH svima druga domovina i 'sjete' se porijekla kada se vode kazneni postupci. Ali eto, Zdravko će vidjeti Zenice i početi izučavati Kuran. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:46

Živi Zid wrote:Isus se najviše okruživao takvima, što si veći ološ, kriminalac, kurva, to si bogu draži, bog te više voli
Bog voli grešne jer su bliže raju Gospi blaženom Stepincu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Guest 6/6/2018, 13:49

Kermit wrote:
Kserks. wrote:
Kermit wrote:Molimo časni Ustavni sud Republike Bantustanije da što hitnije ispravi ovu pravosudnu sramotu
Ti još misliš da se suci ravanaju po zakonima.:) ono maksimalano diskrecijsko pravo odlučivanja i nadasve kreativno tumačenje zakona.
Ne i sve manje u zadnjih 10 godina

razvrgnuće suvlasničke zajednice (jedan stan), sudac hoće na silu u to utrpati nekakva nepovezana zemljišta sa cca 20suvlasnika kako bi cijeli postupak i faktički onemogucija hahahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by vuksadinare 6/6/2018, 13:52

Mamić 'suki prije sukija' :)..zasto?...dok ej bio pubertetlija i golobradi mladic osim sto je prodavao ispred stadiona stiropor da s eguzice na maxi stadionu en prehlade on je vjecno krstario oko prostorija uprave dinama te su ga s vremenom igraci,clanovi uprave dinama prihvatili na jedna ancin kao maskotu u osamdesetima..cak je postao i miljenik ćire blazevica jer kako je rekao ciro u svom stilu..'tada mi se taj decko zdravko kunuo u sve da zbog dinamovih poraza lupa glavom u asfalt' :D..nakon sto se napokon uvukao u dinamove prostorije i igraci i clanovi uprave ga gladili po glavi na izlazu kad su odlazili..mamic je u svojoj glavi skrojio misli da je ipak postao nesto...u dinamu tada osamdesetih..i odlucio je da se probije i tada u tek osnovane bbb...u vrh...to je poksuao hvaleci kako se on druzi sa zajecom,saljom i drugim igracima a da ej sa cirom cak i kucni prijatelj...no bbb-ovci ga bas nisu zarezivali 2% i uglavnom su ga trpjeli na tribini vis ezbog toga jer im je besplatno dijelio ili nabavljao sendvice,karte od uprave ali svejedno to mu nije pomoglo d ase prebije u vrh bbb....pa je mamic od njih odustao pocetkom devdesetih i vise nije bio viđen na istoku ili sjeveru maximira ali zato je na zapadnoj tribini pa cak i u dinamovoj lozi gdje je izigravao 'sukija prije sukija'... :D...te uglavnom tamo vodio nekakvo nesuvislo navijanje...dobacivao sale..komentare...zabavljao kako clanove uprave dinama tako i njihove goste
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99149
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:53

Kserks. wrote:
Kermit wrote:
Kserks. wrote:
Kermit wrote:Molimo časni Ustavni sud Republike Bantustanije da što hitnije ispravi ovu pravosudnu sramotu
Ti još misliš da se suci ravanaju po zakonima.:) ono maksimalano diskrecijsko pravo odlučivanja i nadasve kreativno tumačenje zakona.
Ne i sve manje u zadnjih 10 godina

razvrgnuće suvlasničke zajednice (jedan stan), sudac hoće na silu u to utrpati nekakva nepovezana zemljišta sa cca 20suvlasnika kako bi cijeli postupak i faktički onemogucija hahahah
Ide se na sudsku prodaju, problem je što su sudovi u Dalmaciji jeza i Maroko, bio u onoj ex vojarni sudac otvoreno priča o predmetu sa odvjetnikom suprotne strane pred drugim stranakama, boli ga kurac.

Što se tiče ovoga daj pošalji pp da vidim jer radim dosta razvrgnuća bilo civilnom podjelom tj prodajom, etažiranjem, etc
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Kermit 6/6/2018, 13:54

vuksadinare wrote:Mamić 'suki prije sukija' :)..zasto?...dok ej bio pubertetlija i golobradi mladic osim sto je prodavao ispred stadiona stiropor da s eguzice na maxi stadionu en prehlade on je vjecno krstario oko prostorija uprave dinama te su ga s vremenom igraci,clanovi uprave dinama prihvatili na jedna ancin kao maskotu u osamdesetima..cak je postao i miljenik ćire blazevica jer kako je rekao ciro u svom stilu..'tada mi se taj decko zdravko kunuo u sve da zbog dinamovih poraza lupa glavom u asfalt' :D..nakon sto se napokon uvukao u dinamove prostorije i igraci i clanovi uprave ga gladili po glavi na izlazu kad su odlazili..mamic je u svojoj glavi skrojio misli da je ipak postao nesto...u dinamu tada osamdesetih..i odlucio je da se probije i tada u tek osnovane bbb...u vrh...to je poksuao hvaleci kako se on druzi sa zajecom,saljom i drugim igracima a da ej sa cirom cak i kucni prijatelj...no bbb-ovci ga bas nisu zarezivali 2% i uglavnom su ga trpjeli na tribini vis ezbog toga jer im je besplatno dijelio ili nabavljao sendvice,karte od uprave ali svejedno to mu nije pomoglo d ase prebije u vrh bbb....pa je mamic od njih odustao pocetkom devdesetih i vise nije bio viđen na istoku ili sjeveru maximira ali zato je na zapadnoj tribini pa cak i u dinamovoj lozi gdje je izigravao 'sukija prije sukija'... :D...te uglavnom tamo vodio nekakvo nesuvislo navijanje...dobacivao sale..komentare...zabavljao kako clanove uprave dinama tako i njihove goste
To više govori da mi Hrvati nisu društvo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu Empty Re: Mamić iz Međugorja piša po Bantustanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum