ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 6/12/2018, 13:19

hajduk ispao iz kupa, a ekipa iz "dinamo to smo mi" opet razbacuje gnoj kako bi se kupio mir ekipi iz našeg hajduka.

ruka ruku mije.

sitting_bull

Posts : 11153
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 6/12/2018, 19:57

sitting_bull wrote:hajduk ispao iz kupa, a ekipa iz "dinamo to smo mi" opet razbacuje gnoj kako bi se kupio mir ekipi iz našeg hajduka.

ruka ruku mije.
Kakve veze ima ova objava s NH i kako ta objava može njima kupit mir? Nikakve poveznice nema. Nije to nikakvo prosipanje gnoja nego hvalevrijedan potez kako bi možda jednog dana klub dobio nazad barem dio onog što je pokradeno. Prosipanje gnoja je bilo kad su dizači ruku na daljinski brže bolje usvojili izjavu da klub nije pokraden iako sam siguran da 90 % njih pojma nema o čemu su glasali.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 6/12/2018, 21:21

Roland Deschain wrote:
sitting_bull wrote:hajduk ispao iz kupa, a ekipa iz "dinamo to smo mi" opet razbacuje gnoj kako bi se kupio mir ekipi iz našeg hajduka.

ruka ruku mije.
Kakve veze ima ova objava s NH i kako ta objava može njima kupit mir? Nikakve poveznice nema. Nije to nikakvo prosipanje gnoja nego hvalevrijedan potez kako bi možda jednog dana klub dobio nazad barem dio onog što je pokradeno. Prosipanje gnoja je bilo kad su dizači ruku na daljinski brže bolje usvojili izjavu da klub nije pokraden iako sam siguran da 90 % njih pojma nema o čemu su glasali.
ajde razmisli.
nema pravomoćne presude o tome da je dinamo pokraden.
takve presude vjerojatno niti neće biti jer je tijekom istrage i suđenja bilo toliko nezakonitosti da  u nekoj normalnoj pravnoj državi niti progona niti suđenja ne bi bilo.
to što dea redžić i zvonko alač i aleksandar holiga rade nema veze s novinarstvom, a što dio dorh-a i sud u osijeku rade nema veze niti sa pravom i zakonima niti sa pravdom.

također, po čemu su tih spominjanih 116 milijuna kuna dinamovi?
po svim dostupnim dokumentima riječ je o novcu koji je temeljem tih dokumenata isplaćen modriću i lovrenu, a njih dvojica temeljem građanskog ugovora s mamićem su ga dijelom isplatili mamiću.
svi dokumenti vrlo jasno govore kako je tu riječ o obvezama temeljem mamićeva ulaganja u igrače, uključivo i jedan jedini za koji se sumnja kako je antidatiran.

koliko je dinamo uložio u modrića?
koliko je dinamo uložio u lovrena?
koliko je dinamo uložio u Eduarda?
koliko je dinamo uložio u ćorluku?

riječ je o poslovnim ugovorima između dinama i igrača i igrača i mamića što je u vrijeme kad se odvijalo bilo dozvoljeno zakonom.

također, tih godina je dinamo bio u financijskim nebulozama kao hajduk danas tako da se iz dinama i nije imalo što ukrasti.
tek nakon prodaje navedenih igrača dinamo se financijski stabilizirao i može se sam financirati iz svojih prihoda.

ključno: za koliko je mamić, ne dinamo, prodao te igrače?
prodao ih je za iznose od kojih je kad se odbiju i davanja igračima dinamu ostalo više nego za ikojeg drugog igrača koji je iz hrvatske radio transfer u nogometu.
koliko je poslije toga igrača mamić prodao iz dinama i o kojim je transferima riječ? recimo, pjaca, rog, Brozović, kovačić, u krajnjem slučaju i brekalo koji je otišao za 7 milijuna eura, a mogao je otići kao i murič.

je, novci su s neba padali u dinamo i onda se kralo.
nije dinamo hajduk niti je imao pretvorbu kao hajduk pa da mu je država dug pretvorila u dionice i dala ih gradu splitu, a za dio dionica su živi poslovni subjekti i pojedinci uplatili 89.000.000 kuna od čega je 29.000.000 kuna otišlo na dugove, a ostalih 60.000.000 kuna je 2009.godine palo u hajduk.
kad je nakon par godina hajduk natukao dug od gotovo 200.000.000 kuna sve je tu bilo pošteno i nitko nije ništa ukrao.

u dinamu koji je kroz to vrijeme potvrdio stabilnost i vlastitim poslovanjem, ponajviše zahvaljujući mamiću, ima pozitivan saldo i osigurane prihode za sljedećih par godina se navodno toliko kralo da je pravo čudo kako to onda dinamo ima novaca, a hajduk će za par mjeseci postati insolventan usprkos svom poštenju.

tebi je to sve normalno i ništa ti tu ne smrdi?

a o tome tko ima, a tko nema pojma za što i za koga glasa opet se sve vidi baš na primjeru dinama i hajduka i njihovim modelima upravljanja i posljedicama donesenih odluka.
uostalom, imaš sad i rijeku koja je  krenula iz borbe za financijski i sportski opstanak da bi postala stabilan klub kojem sad klipove pod noge bacaju poštenjačine iz armade.

jebote, kako to da svugdje gdje se pojave pošteni i časni kao naš hajduk, armada i dinamo to smo mi počnu i sranja i podmetanja?
kako to da tamo gdje ti poštenjaci upravljaju nema novaca?

ajde, pokušaj odgovoriti kako je takva "anomalija" moguća?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/12/2018, 22:52

Roland Deschain wrote:
sitting_bull wrote:hajduk ispao iz kupa, a ekipa iz "dinamo to smo mi" opet razbacuje gnoj kako bi se kupio mir ekipi iz našeg hajduka.

ruka ruku mije.
Kakve veze ima ova objava s NH i kako ta objava može njima kupit mir? Nikakve poveznice nema. Nije to nikakvo prosipanje gnoja nego hvalevrijedan potez kako bi možda jednog dana klub dobio nazad barem dio onog što je pokradeno. Prosipanje gnoja je bilo kad su dizači ruku na daljinski brže bolje usvojili izjavu da klub nije pokraden iako sam siguran da 90 % njih pojma nema o čemu su glasali.
Jel Svetina stvarno napisa ovo gori?
Pa tu stvarno vise nije ric o oportunizmu i marionetama...
To je za podrum Firula...
Triba bi mu Borben pomoć...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 6/12/2018, 22:56

Niche gubi se sa ove svete teme o najvecem hrvatskom klubu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/12/2018, 22:58

Ova prcija nije najveća niti u Zagrebu, a kamoli u Hrvatskoj...
Samo Hajduk!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 6/12/2018, 23:00

fridrih_niche wrote:Ova prcija nije najveća niti u Zagrebu, a kamoli u Hrvatskoj...
Samo Hajduk!
<3
DINAMO

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 6/12/2018, 23:01

OJ DINAMO POGINUT CU ZA TE 
KA I STIPE RADIC ZA HRVATE.

OJ DINAMO KO UDARI NA TE 
IZ IMOTSKOG CE LETITI GRANATE

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/12/2018, 00:08

PABLO ESCOBAR wrote:OJ DINAMO POGINUT CU ZA TE 
KA I STIPE RADIC ZA HRVATE.

OJ DINAMO KO UDARI NA TE 
IZ MEĐUGORJA  CE LETITI GRANATE
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 7/12/2018, 01:01

Pozdravi kevu olosu ciganski

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 9/12/2018, 20:02

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/zabio-na-desetu-obljetnicu-smrti-majstora-skarica-petkovic-ostao-skroman-imponira-mi-sto-me-uopce-netko-spominje-u-tom-kontekstu/8153852/

Majstor. Ne samo zbog škarica nego zbog igre. Pun pogodak što su ga doveli. A puno ljudi uključujući i mene je bilo sumnjičavo u vezi njega.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 9/12/2018, 22:33

Roland Deschain wrote:https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/zabio-na-desetu-obljetnicu-smrti-majstora-skarica-petkovic-ostao-skroman-imponira-mi-sto-me-uopce-netko-spominje-u-tom-kontekstu/8153852/

Majstor. Ne samo zbog škarica nego zbog igre. Pun pogodak što su ga doveli. A puno ljudi uključujući i mene je bilo sumnjičavo u vezi njega.
a ima tek 24 godine...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 10/12/2018, 23:32

i na fm-u je dobar
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/12/2018, 07:54

Dinamo Zagreb - Page 45 Edd09010

Čekaj, da li ovi lopovi 9 (devet!) kola zaredom igraju u Zagrebu? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/12/2018, 08:25

U čemu je problem? Ovaj krug su igrali 6 zaredom vani, računajući Hajduk iz prvog kruga, 7 zaredom vani. Mislim da ovo nije ispravan raspored, da igraju s Istrom i Sllavenom vani. Prvi krug je bila zamjena domaćinstva
radi nezavršenih terena.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/12/2018, 08:45

Serbia Strong wrote:Dinamo Zagreb - Page 45 Edd09010

Čekaj, da li ovi lopovi 9 (devet!) kola zaredom igraju u Zagrebu? lol!
Šta se ti čudiš?
Pa u prvenstvo su ušli sa sličnom serijom utakmica u Zagrebu...
A Hajduk u prvih 5 kola ima gostovanja u Osijeku, Rijeci i Zagrebu...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 11/12/2018, 20:02

fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:Dinamo Zagreb - Page 45 Edd09010

Čekaj, da li ovi lopovi 9 (devet!) kola zaredom igraju u Zagrebu? :lol!:
Šta se ti čudiš?
Pa u prvenstvo su ušli sa sličnom serijom utakmica u Zagrebu...
A Hajduk u prvih 5 kola ima gostovanja u Osijeku, Rijeci i Zagrebu...
:bball:
prvih 9 kola je hajduku bilo svejedno gdje će dobiti po pički - doma, ili vani.

sad je Osijek uzeo štafetu od rijeke pa vas dere gdje stigne, a gorici ste uzeli jedan bod.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/12/2018, 21:31

fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:Dinamo Zagreb - Page 45 Edd09010

Čekaj, da li ovi lopovi 9 (devet!) kola zaredom igraju u Zagrebu? lol!
Šta se ti čudiš?
Pa u prvenstvo su ušli sa sličnom serijom utakmica u Zagrebu...
A Hajduk u prvih 5 kola ima gostovanja u Osijeku, Rijeci i Zagrebu...
Basketball
Da, i prebacivale su se utakmice u Zagreb zbog obnove terena čak kad je i teren bio spreman (u Puli) i tjedan dana prije tog kola se igralo na njemu. Basketball  
Nema te i takve mafije nigdje. A prvenstvo odavno nije regularno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 11/12/2018, 21:46

Dalmatinske forumske jocolor jocolor su ponovno zalaprdale bez veze i smisla. Hoće li na kraju ovog dijela prvenstva Dinamo imati koju utakmicu više odigranu doma od hajdučića šrd? Ja znam da neće, a vi laprdajte dalje. Ovaj raspored koji je netko tu nalijepio nije točan jer drugi dio prvenstva nema zamjene domaćinstava i igra se prema rasporedu. Al' zašto nitko nije nalijepio raspored kad je Dinamo u drugom kvartalu prvenstva igrao 6 zaredom vani? Da, to nije zanimljivo naravno. Iako je Dinamu tak' svejedno gdje igra u HNL-u, vani ili doma, jer do sada u prvenstvu ima 20 bodova osvojenih doma a 22 boda vani.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/12/2018, 22:04

Navijači 6. kluba lige koji ne može nikog pobijediti osim dvije najslabije ekipe u ligi pričaju o rasporedu iako na kraju će svi imati jednak broj utakmica vani i doma. A k tome zaostaju 19 bodova na pola prvenstva. Licemjerju nikad kraja.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/12/2018, 00:41

Roland Deschain wrote:Navijači 6. kluba lige koji ne može nikog pobijediti osim dvije najslabije ekipe u ligi pričaju o rasporedu iako na kraju će svi imati jednak broj utakmica vani i doma. A k tome zaostaju 19 bodova na pola prvenstva. Licemjerju nikad kraja.
Oprosti, ali ti si glup ka kurac...
Nema veze ako prvih deset kola igraš doma ili ako imaš sva najgora gostovanja u tom periodu...
To je li-la, jel tako?
Vi vise niste ni licemjerni, nego jednostavno zločesti...
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum