ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/7/2018, 23:21

I to kaže forumska  jocolor. O bog te jebo, kud ide ovaj svijet pored tolikih idiota, koji ni 2+2 ne znaju zbrojiti.

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 3/7/2018, 18:17

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
:rofl :rofl :rofl haha
Ja nisam pričao o nikakvom prtljažniku u ovom slučaju, samo se vodim činjenicama i stvarnim događajima. Da je Majer stvarno odmah htio u Dinamo, rješio bi se taj transfer prije 3-4 tjedna. Dinamo ga je htio, Lokomotiva ga je htjela poslati u Dinamo, a direktor Lokomotive je pričao da igrač želi ići vani, a da mu on savjetuje da ide u Dinamo i ne preskače Maksimirsku stepenicu. Teka nakon par tjedana je otišao u Dinamo. To su činjenice, a sam igrač nije demantirao priče svog bivšeg direktora. Isto činjenica.

Nakon svega toga ti tu prodaješ neke priče i lažeš u prvom redu sam sebe. Umisto da sebi i drugim postaviš pitanje kako je to moguće da direktor jednog kluba nagovara igrača da ode u konkurentan klub iz istog grada, savjetuje mu da ne preskače Maksimirsku stepenicu (dajući odgovor na pitanje koja je svrha i smisao Lokomotive u prvoj ligi) a ne ode vani za veči novac? Umisto da da ti to bude ozbiljan problem, nešto što nije normalno i pošteno, nešto što nećeš vidjeti u sređenim ligama i državama, ti tu prodaješ neke priče. Basketball

Smiješan si koliko i nemoralan. ;)
U čemu je problem? Što ga nije nagovarao da ode u Hajduk? Ne .. neki direktor nekog talijanskog ili španjolskog kluba ne savjetuje igrača, koji namjerava otići? Ti znaš?
:rofl
1. Znam da si opterećen Hajdukom, ali da ga ostaviš možda malo po strani u ovoj raspravi i ovoj priči? Bar sad i bar u ovoj situaciji? Ili ipak ne možeš?
2. U čemu je problem? Naravno da direktor talijanskog ili španjolskog kluba nekad savjetuje igrača, ali ga sigurno ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca nego u neki klub iz druge države za više novca, već gleda interes kluba u tom slučaju. Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio. Basketball
Da je ovakove gluposti pisao navijač NK Mladosti iz Čađavice ne bih spominjao Hajduk. Jer ... živo mi se jebe za njega. Zabranjen je transfer iz kluba u klub u istom natjecanju? Ili to iz tebe progovara financijski stručnjak da ne kažem menager!?
:blj
Smrdljivi lažljivac.
Nigdje ja nisam to boldano rekao, a postavio sam ti više pitanja, ni na jedno nisi odgovorio nego skrećeš s teme.
No nije ništa novo, davno si ti pokaza da si moralna nakaza.  Basketball
 "ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca  ... Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio."
Tko je to rekao?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 3/7/2018, 21:38

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
U čemu je problem? Što ga nije nagovarao da ode u Hajduk? Ne .. neki direktor nekog talijanskog ili španjolskog kluba ne savjetuje igrača, koji namjerava otići? Ti znaš?
:rofl
1. Znam da si opterećen Hajdukom, ali da ga ostaviš možda malo po strani u ovoj raspravi i ovoj priči? Bar sad i bar u ovoj situaciji? Ili ipak ne možeš?
2. U čemu je problem? Naravno da direktor talijanskog ili španjolskog kluba nekad savjetuje igrača, ali ga sigurno ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca nego u neki klub iz druge države za više novca, već gleda interes kluba u tom slučaju. Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio. Basketball
Da je ovakove gluposti pisao navijač NK Mladosti iz Čađavice ne bih spominjao Hajduk. Jer ... živo mi se jebe za njega. Zabranjen je transfer iz kluba u klub u istom natjecanju? Ili to iz tebe progovara financijski stručnjak da ne kažem menager!?
:blj
Smrdljivi lažljivac.
Nigdje ja nisam to boldano rekao, a postavio sam ti više pitanja, ni na jedno nisi odgovorio nego skrećeš s teme.
No nije ništa novo, davno si ti pokaza da si moralna nakaza.  Basketball
 "ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca  ... Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio."
Tko je to rekao?
:blj
Smrdljivi lažljivko, a da me citiraš bez da otkineš dio rečenice?


A i to što si citirao nema veze s onim što sam ja rekao, moralna nakazo.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 3/7/2018, 23:36

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
:rofl:
1. Znam da si opterećen Hajdukom, ali da ga ostaviš možda malo po strani u ovoj raspravi i ovoj priči? Bar sad i bar u ovoj situaciji? Ili ipak ne možeš?
2. U čemu je problem? Naravno da direktor talijanskog ili španjolskog kluba nekad savjetuje igrača, ali ga sigurno ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca nego u neki klub iz druge države za više novca, već gleda interes kluba u tom slučaju. Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio. :bball:
Da je ovakove gluposti pisao navijač NK Mladosti iz Čađavice ne bih spominjao Hajduk. Jer ... živo mi se jebe za njega. Zabranjen je transfer iz kluba u klub u istom natjecanju? Ili to iz tebe progovara financijski stručnjak da ne kažem menager!?
:blj:
Smrdljivi lažljivac.
Nigdje ja nisam to boldano rekao, a postavio sam ti više pitanja, ni na jedno nisi odgovorio nego skrećeš s teme.
No nije ništa novo, davno si ti pokaza da si moralna nakaza.  :bball:
 "ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca  ... Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio."
Tko je to rekao?
:blj:
Smrdljivi lažljivko, a da me citiraš bez da otkineš dio rečenice?


A i to što si citirao nema veze s onim što sam ja rekao, moralna nakazo.  :bball:
idiote, prestani s konstrukcijama i odgovori što nije u skladu s propisima UEFA-e i zakonima rh u ovom transferu.

pusti tovarske priče o sestrinskom klubu jer i po propisima UEFA-e i po hrvatskim zakonima to dinamo i lokomotiva nisu nikad bili.

dapače, uvijek je sve bilo sukladno i propisima UEFA-e i zakonima rh.

tome nasuprot neki klubići su poslovali iako su im računi godinama bili blokirani, a nekima je država i poklonila svoj dug i pustila da taj dug postane temeljni kapital kluba.
pričaj mi malo o tome, idiote.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/7/2018, 00:31

A nekima je država obrisala i dug i ime, a sve ostalo su uredno zadržali, lol...
I trofeje, i ostanak u istom rangu natjecanja...
Ko te ne zna, skupo bi te platija, moj Shittinže...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 4/7/2018, 02:04

fridrih_niche wrote:A nekima je država obrisala i dug i ime, a sve ostalo su uredno zadržali, lol...
I trofeje, i ostanak u istom rangu natjecanja...
Ko te ne zna, skupo bi te platija, moj Shittinže...
:D
idiote, opet nisi osporio ništa što sam napisao, nego si kao i tvoj učenik idiot ustrajan u ponavljanju konstrukcija koje alač i ekipa antihrvatskih novinara godinama promiče nakon što ih je mamić skinuo s liste preko koje su paraziti putovali, jeli i pili i uglavnom se lijepo provodili na račun dinama.

za razliku od uličarskog kluba država dinamu nije obrisala dugove niti taj dug pretvorila u temeljni kapital, a svim je klubovima jedan dio obveza prema državi otišao u zastaru pa tako i dinamu.

ponavljanjem podvala o dinamu samo hraniš sebe i svoje frustracije premda znaš kako su u to vrijeme svi bili u istim govnima i jednako poslovali kroz rupe koje im je država ostavila pa su tako postojali paralelni pravni subjekti preko kojih su išle financije klubova (recimo - sirio).

kako veli tvoj dalmatinski pandan ljigavac Kenwood Kenon: tvoje me baljezganje ne impresionira.
dapače, žalosti me jer uz takav šljam jasno je kako država nema budućnosti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 4/7/2018, 06:28

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
:rofl
1. Znam da si opterećen Hajdukom, ali da ga ostaviš možda malo po strani u ovoj raspravi i ovoj priči? Bar sad i bar u ovoj situaciji? Ili ipak ne možeš?
2. U čemu je problem? Naravno da direktor talijanskog ili španjolskog kluba nekad savjetuje igrača, ali ga sigurno ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca nego u neki klub iz druge države za više novca, već gleda interes kluba u tom slučaju. Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio. Basketball
Da je ovakove gluposti pisao navijač NK Mladosti iz Čađavice ne bih spominjao Hajduk. Jer ... živo mi se jebe za njega. Zabranjen je transfer iz kluba u klub u istom natjecanju? Ili to iz tebe progovara financijski stručnjak da ne kažem menager!?
:blj
Smrdljivi lažljivac.
Nigdje ja nisam to boldano rekao, a postavio sam ti više pitanja, ni na jedno nisi odgovorio nego skrećeš s teme.
No nije ništa novo, davno si ti pokaza da si moralna nakaza.  Basketball
 "ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca  ... Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio."
Tko je to rekao?
:blj
Smrdljivi lažljivko, a da me citiraš bez da otkineš dio rečenice?


A i to što si citirao nema veze s onim što sam ja rekao, moralna nakazo.  Basketball
A i to što si citirao nema veze s onim što sam ja rekao
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/7/2018, 08:10

Shitting i dalje stoji braniku idiotizma...
Toliko količinu retardiranosti, zamotanu u šareni celofan, ne bi ni Aralica napisa...
Koliko laži, bolesnih konstrukcija, objeda, patoloških izmisljotina izadje iz njega to je čudo...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 4/7/2018, 10:15

fridrih_niche wrote:Shitting i dalje stoji braniku idiotizma...
Toliko količinu retardiranosti, zamotanu u šareni celofan, ne bi ni Aralica napisa...
Koliko laži, bolesnih konstrukcija, objeda, patoloških izmisljotina izadje iz njega to je čudo...
:D
seri, seri golube bijeli.

seri, seri, al' se i operi.

smrdiš i iz glave.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/7/2018, 10:44

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/7/2018, 18:45

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
Da je ovakove gluposti pisao navijač NK Mladosti iz Čađavice ne bih spominjao Hajduk. Jer ... živo mi se jebe za njega. Zabranjen je transfer iz kluba u klub u istom natjecanju? Ili to iz tebe progovara financijski stručnjak da ne kažem menager!?
:blj
Smrdljivi lažljivac.
Nigdje ja nisam to boldano rekao, a postavio sam ti više pitanja, ni na jedno nisi odgovorio nego skrećeš s teme.
No nije ništa novo, davno si ti pokaza da si moralna nakaza.  Basketball
 "ne savjetuje da ide u klub koji je konkurent za manje novca  ... Lokomotiva se natječe u istom rangu natjecanja s Dinamom, ako si zaboravio."
Tko je to rekao?
:blj
Smrdljivi lažljivko, a da me citiraš bez da otkineš dio rečenice?


A i to što si citirao nema veze s onim što sam ja rekao, moralna nakazo.  Basketball
A i to što si citirao nema veze s onim što sam ja rekao
Ajde šljamu i nakazo.

Stavljaš mi riječi u usta koje nikad nisam rekao, citiraš rečenice tako da izrezeš dio koji ti ne paše, na kraju skrenuo s teme i rasprave. Na dobro si putu da postaneš još jedna mamićeva izdrkotina.  Basketball Samo nastavi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 9/7/2018, 13:38

[size=57]Englezi otkrivaju: Chelsea dovodi igrača Dinama za nevjerojatan iznos![/size]
Engleski mediji pišu kako će ovog ljeta biti dosta promjena na Stamford Bridgeu.
"Chelsea je zainteresiran za U-21 reprezentativca Hrvatske. Filip Benković će stajati oko 28 milijuna eura i čini se da će on biti prvo ovoljetno pojačanje Chelseaja", pišeExpress.

O Benkoviću se piše da je mlad i talentiran, da je već tri godine član seniorske momčadi i da je skupio više od 50 nastupa.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 9/7/2018, 14:37

Nogometne škole s najviše predstavnika u polufinalu Svjetskog prvenstva 2018.:
10 - Dinamo Zagreb (Vrsaljko, Ćorluka, Lovren, Kovačić, Kramarić, Modrić, Jedvaj, Badelj, Pjaca Pivarić)
5 - Manchester United (Welbeck, Rashford, Lingard, Januzaj, Pogba)
5 - Anderlecht (Kompany, Lukaku, Tielemans, Januzaj, Dendoncker)
5 - Standard Liege (Witsel, Fellaini, Meunier, Batshuayi, Chadli)
4 - Genk (Courtois, De Bruyne, Carrasco, Casteels)
3 - Ajax (Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen)
3 - Lille (E. Hazard, Pavard, Sidibe)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/7/2018, 20:09

Hajduk error 404 not found
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 9/7/2018, 22:01

Dybala wrote:Hajduk error 404 not found
:aw
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/7/2018, 00:54

sat2 wrote:
Dybala wrote:Hajduk error 404 not found
:aw
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/7/2018, 01:10

Nisu se klošari i izdrkotine sitile staviti odakle ovaj podatak lol! :

https://www.gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/dinamo-s-najvise-igraca-na-sp
Uz naslov:

SVJETSKO PRVENSTVO 2018.
DINAMO IMA NAJVIŠE IGRAČA U POLUFINALU SP-A


Što je malo teža izmišljotina koja je demantirana u nastavku članka, ali sramota iz Maksimirske 128 ionako voli laži, to im je kao dobar dan.  lol!

A kad već Hajduk spominjete, slučajno ili namjerno (izdrkotinama nek prosude :^0) pa Hajduk na ovoj ljestvici i po ovim kriterijima dijeli drugo mjesto s MU i ova dva belgijska kluba.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 10/7/2018, 01:28

isključivi krivac wrote:Nisu se klošari i izdrkotine sitile staviti odakle ovaj podatak :lol!: :

https://www.gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/dinamo-s-najvise-igraca-na-sp
Uz naslov:

SVJETSKO PRVENSTVO 2018.
DINAMO IMA NAJVIŠE IGRAČA U POLUFINALU SP-A




Što je malo teža izmišljotina koja je demantirana u nastavku članka, ali sramota iz Maksimirske 128 ionako voli laži, to im je kao dobar dan.  :lol!:

A kad već Hajduk spominjete, slučajno ili namjerno (izdrkotinama nek prosude :^0:) pa Hajduk na ovoj ljestvici i po ovim kriterijima dijeli drugo mjesto s MU i ova dva belgijska kluba.  :bball:
vidila žaba gdje konje potkivaju pa i ona dignula nogu!

bolesno ljubomorni i frustrirani idiot pokušava omalovažiti činjenicu kako je dinamo kroz svoju školu, a i kroz igrače koje je doveo da igraju za dinamo uvjerljivo najzastupljeniji u završnici ovog svjetskog prvenstva.

naravno da idiot to pokušava osporiti jer taj podatak zorno pokazuje kako su sva kmečanja s juga o kupljenim prvenstvima samo svakodnevna jadikovka kojom se pravda vlastita nesposobnost.

hajduk ne dijeli  drugo mjesto jer po tim kriterijima nema pet, nego tri igrača: strinića, lovru kalinića i bradarića.

koji je kurac vama tovarima?
tuđe minorizirate, svoje glorificirate.
uostalom, tko vas jebe.
hajduk je jedini klub koji još nije čestitao dečkima u repki na ostvarenom rezultatu.

jebo vas duce u dupe i šuplju glavu - što mu dođe na isto.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/7/2018, 07:18

Kako se prisvajaju igrači Lokomotive, Zadra, austrijskih klubova, lol...
Ma i Neymar je dosa iz maksimirske šume!
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 10/7/2018, 12:09

fridrih_niche wrote:Kako se prisvajaju igrači Lokomotive, Zadra, austrijskih klubova, lol...
Ma i Neymar je dosa iz maksimirske šume!
:aw:
opet idiot pokazuje i dokazuje da je idiot.

lijepo piše:
"Po definiciji krovne Europske nogometne organizacije (UEFA), igrači ponikli u nogometnoj školi smatraju se oni koji provedu minimalno tri sezone u jednoj sredini između 15. i 21. godine."
takvih u hrvatskoj repki iz dinama ima 10, a iz hajduka trojica.
da ste prije 10 godina kod preoblikovanja napravili ono što pokušavate sada - kopirati dinamo glede škole nogometa - vjerojatno bi i vi imali još ponekog igrača više koji ispunjava navedene uvjete u reprezentaciji.
vi ste odabrali kmečanje, a sada kao uvrijeđena frajla kurvinski pokušavate osporiti ono što se ne može.
odabrali ste lov na mamića kako bi uništili dinamo, vaši medijski guru majstori alač, dea, holiga, topić, Vrdoljak i ostala sitnija orjunaška boranija toliko vas je indoktrinirala da više ni sami ne znate što bi htjeli, na koji način, s kojim ljudima.
hajduk je u zadnjih 10 godina imenovao 9 predsjednika kluba, 
dinamo  je u zadnjih 18 godina imao samo 2 (dva) predsjednika. 
sve pokušavate kako ne bi morali početi ozbiljno raditi i kako bi mukte došli do trofeja.
nema više mukte, nema džabe ni u stare babe.
dok vi eksperimentirate i dok se svi vaši predsjednici i ergela oko njih podmire hajduk stagnira, uprava publici prodaje muda pod bubrege i vi sve to drečeči kontra dinama podnosite.
podvalili su vam dežurne krivce, ali sad nema mamića pa je dinamo opet odradio strašan prijelazni rok dok vaši skauti skupljaju i gomilaju prosječne igrače iz prosječnih liga jer ih mogu dovesti kako? mukte.
dinamo nije dovoljno bogat da kupuje jeftino pa ako pogledaš tko je ovaj prijelazni rok došao u dinamo mora ti biti jasna (zapravo ne mora - ipak si ti idiot) razlika u načinu vođenja kluba, odabiru i kvaliteti igrača koji dolaze kao i razlika u vrijednosti tih igrača kod budućih transfera u odnosu na one koje je hajduk potpisao.
što ćete vi sa ovima s kojima ste nakrcali svlačionicu? u lov na treće mjesto?
da, da. pozdravljam te sa starim hajdučkim pozdravom:
dogodine prvaci
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/7/2018, 12:37

Lako se kitit Loksinim perjem!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum