ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by RayMabus Mon 4 Jun - 23:49

Koja nam je iduća država, to je pravo pitanje mada nemogu se ja žaliti ni na ovu ali da je valjala nebi se raspala (, 25% ovisnosti o turizmu a radna snaga i ljudski resurs nestao)?

I ovo nije šala nego ozbiljno, nisam glup pa da nekužim kako će ovo završiti 

Koja nam je iduća država?

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by veber Mon 4 Jun - 23:54

ja odoh na brač, može i vis i lastovo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by marcellus Mon 4 Jun - 23:57

Hektorović wrote:
veber wrote:ti birao, ti pao. ne kužim.

A likovi su me prije 3-4 godine uvjeravali kako više nikad HDZ neće biti ko Sanaderov ili Jacin :D

a ante sanader postao danas novi potpredsjednik kluba zastupnika krim organizacije

ovo je totalni gnoj od stranke

_________________
Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by marcellus Mon 4 Jun - 23:59

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ti birao, ti pao. ne kužim.

A likovi su me prije 3-4 godine uvjeravali kako više nikad HDZ neće biti ko Sanaderov ili Jacin :D
marcel je onda postao njihov zagovornik.

jaca je bila mila majka, a bandić ni 10 000 nije dosegnuo. ukrušne gospodarstvenike.

pazi u gradu zagrebu ako nisi bosanac nemreš se zaposlit. i za školu je teško. možeš me smatrat rasistom. tip zapošljava samo sančose. imam frendova iz bosne. imam iz hercegovine. imam iz srbije ali ljude tipa ero i bandić.

sančo, sančo.

jaca možda nije bila najbistrija ali je povela HDZ u dosta dobrom smjeru, uvela zemlju u EU mimo volje udbašije koja ju je rušila na prosvjedima pod patronatom ive presvetlog, retuđmanizirala i desanderizirala stranku i otvorila put karamarku.

ovo je potpuni potop i povratak sanaderovštini

_________________
Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by veber Tue 5 Jun - 0:00

marcellus wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ti birao, ti pao. ne kužim.

A likovi su me prije 3-4 godine uvjeravali kako više nikad HDZ neće biti ko Sanaderov ili Jacin :D

a ante sanader postao danas novi potpredsjednik kluba zastupnika krim organizacije

ovo je totalni gnoj od stranke
ono. ne žimku o čemu tipkaš. ti si glavni zagovornik krim partije. fakat nisi jasan.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by veber Tue 5 Jun - 0:02

marcellus wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ti birao, ti pao. ne kužim.

A likovi su me prije 3-4 godine uvjeravali kako više nikad HDZ neće biti ko Sanaderov ili Jacin :D
marcel je onda postao njihov zagovornik.

jaca je bila mila majka, a bandić ni 10 000 nije dosegnuo. ukrušne gospodarstvenike.

pazi u gradu zagrebu ako nisi bosanac nemreš se zaposlit. i za školu je teško. možeš me smatrat rasistom. tip zapošljava samo sančose. imam frendova iz bosne. imam iz hercegovine. imam iz srbije ali ljude tipa ero i bandić.

sančo, sančo.

jaca možda nije bila najbistrija ali je povela HDZ u dosta dobrom smjeru, uvela zemlju u EU mimo volje udbašije koja ju je rušila na prosvjedima pod patronatom ive presvetlog, retuđmanizirala i desanderizirala stranku i otvorila put karamarku.

ovo je potpuni potop i povratak sanaderovštini
jaca živi 100m od mene, ide u spar na heinzlovoj i boli ju čkapi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by RayMabus Tue 5 Jun - 0:16

Koja nam je iduća država ?

Možda najbolje ući u eurozonu pa neka Švabe i Francuzi preuzmu vlast a sabor reda radi neka stoji 

Moramo minjat državu u budućnosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by catabbath Tue 5 Jun - 0:19

Sukobile se 2 domoljubne struje u ADzu, potomci komunističke elite i potomci ustaške dijaspore. Ludilo.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by Guest Tue 5 Jun - 0:20

RayMabus wrote:Koja nam je iduća država ?

Možda najbolje ući u eurozonu pa neka Švabe i Francuzi preuzmu vlast a sabor reda radi neka stoji 

Moramo minjat državu u budućnosti
daljna defragmentacija globusa, sve više država, koje će biti sve manje. ekonomsko-političke zajednice su se pokazale kao neuspješni eksperimnti od EU, EFTA, EAU, NAFTE, ASEAN, Arapske lige, Mercusora, Andske skupine, ALBE itd...

jedine zajednice koje funkcioniraju i rastu su monetarne unije.


Last edited by Kserks. on Tue 5 Jun - 0:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by RayMabus Tue 5 Jun - 0:20

Bolje je unaprijed iz analizirati u koju ćemo novu državu nego umišljat da se ova neće raspaspast pa da budemo nespremni

Prvo euro pa sve ostale državne funkcije pribacivat na EU a ovdje ostavit samo ove folklorne privida radi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by Guest Tue 5 Jun - 5:56

RayMabus wrote:Bolje je unaprijed iz analizirati u koju ćemo novu državu nego umišljat da se ova neće raspaspast pa da budemo nespremni

Prvo euro pa sve ostale državne funkcije pribacivat na EU a ovdje ostavit samo ove folklorne privida radi

I evo tebe kao velikog gromovnika iknara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by epikur37 Tue 5 Jun - 6:19

HDZ je vraćen na europski put, zemlja stoji čvrsto u euroatlantskim intergracijama. Disidenti koji su bili opasni su isključeni.

Država i HDZ su ponovno u homeostazi.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by debotoijusto Tue 5 Jun - 6:32

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Stitit

lagano metlica a zatim skovacera
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by vuksadinare Tue 5 Jun - 6:55

jbg najgora stvar sto su se izgleda medved i krsticevic prodali plenkiju...mislim ono između njih i plenkiaj razlika je nebo i zemlja..tu je i cudnovati kljunas vaso..koji s esa burazom i bandicem upustio u rentanje gradskih prostora..ostaje jos jedna solucija da su se opet umijesala eu demokrscanska opcija na celu sa merkelicinom strankom i opet dala vjetar u leđa plenkiju ucjenjujuci pojedince u hdz-u...pa se plenki opet osjetio mocnim...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by vuksadinare Tue 5 Jun - 6:57

...izgleda da i plenki sve otvorenije igra na kartu bere i sdp-a...i velike koalicije nema mu druge ako misli o(p)stati na valsti..samo berine akcije u sdp-u su tako lose da na njega se kladiti hm hm.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by Noor Tue 5 Jun - 10:38

debo nemoj tako napadno, ljudi će pomislit da si adezeovac

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by epikur37 Tue 5 Jun - 10:43

Noor wrote:debo nemoj tako napadno, ljudi će pomislit da si adezeovac

Viš plenki se pozicionirao u politički centar posve...sad ćapa glasove i s lijeva i desna...na sljedećim izborima imat će minimum 30%
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by veber Tue 5 Jun - 10:44

catabbath wrote:Sukobile se 2 domoljubne struje u ADzu, potomci komunističke elite i potomci ustaške dijaspore. Ludilo.
vladimir bakarić junior ti je išao u oš koju smo marc i ja pohađali, mislim da je s hamedom bio u razredu.
mi smo imali engleski francuski, latinski i grčki. elitna oš u jugi no i mi pripadnici poraženih snaga mogli smo pohađati istu.

junior mi je prije par godina dao kompletnu ediciju kentaur.

čovjek se školovao u švici i mislim da je i sada tamo.

zgrada nasuprot mene je bila za yugo oficire.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by Noor Tue 5 Jun - 10:47

epikur37 wrote:
Noor wrote:debo nemoj tako napadno, ljudi će pomislit da si adezeovac

Viš plenki se pozicionirao u politički centar posve...sad ćapa glasove i s lijeva i desna...na sljedećim izborima imat će minimum 30%
treba do njih preživjeti :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by Guest Tue 5 Jun - 10:55

Noor wrote:debo nemoj tako napadno, ljudi će pomislit da si adezeovac
kad ekstremni ljevičari podupiru HDZ, znaš koja je ura...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by Noor Tue 5 Jun - 10:56

Kserks. wrote:
Noor wrote:debo nemoj tako napadno, ljudi će pomislit da si adezeovac
kad ekstremni ljevičari podupiru HDZ, znaš koja je ura...
znam..5 do 12 :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera - Page 3 Empty Re: Borg ne prašta: Plenki smijenio Kovača i Stiera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum