ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 4/6/2018, 18:41

kaja wrote:Samo jedna turistička sezona da rikne , da netko napravi diverziju rvatine bi vidjele sto je hrvatikan. 
Nema proizvodnje, nema izvoza ( to minimalno je nevrijedno spomena) , ostale grane drzava ne štiti nego gura jos dole porezima, nema ulaganja. Sta ima ? Najveću upravu na svijetu valjda, miljon uhljeba, miljon penzionera ali ne u starosnoj mirovini , najveći pdv u Europi ( jer mora to isfinancirati) i sve manje privatnog sektora jer ne mogu podnijeti to vise i pune autobuse radnika prema zapadu. 
To pokrpa djelomično turizam ali samo jedna propala sezona i bili bi ne iza rumunjske, tu smo sad nego iza obale bjelokosti .
23% noćenja više u prvih 5 mjeseci.:)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber 4/6/2018, 18:45

catabbath wrote:Ekipi koja ide van bude bolje a zanimljivo i nama koji za sada  ostajemo je poslovno gledano isto sve bolje. Win win situacija.
gle, dolazimo u situaciju kada te trebaju. longi o tome stalno piše.

meni je pomoćni radnik imao 5500+gablec+prijevoz i ja sam plaćao klopu, gablec bio proforma. tip nkv

i svi se sada čude da ljudi odlaze.

na baušteli kod nas nemreš naći čovjeka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 4/6/2018, 18:46

kaja wrote:
RayMabus wrote:Koje ruganje od države i društva 

Idemo mi na novi rekord Tri milijuna i devetsto tisuća....  to će biti za nekih tri do četiri godine
Na pad nataliteta ne možes puno utjecati, seosko stanovnistvo je prije 100 godina imalo 10 djece a danas gradsko 1, 2 ili nijedno. I to je svugdje u Europi tako.
Ali Narod ( to su nove komunjare , oni su gluplji i pokvareniji nego oni prije ali kopiraju ih, samo nose križ umjesto zvijezde) su napravili zemlju zemljom iz koje ljudi bježe a njima fino. E to je problem koji su sami stvorili..
jalove generacije ,jalovi narodi, biti će i jesu zamjenjeni drugim narodima. priroda je bešćutna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 4/6/2018, 18:47

veber wrote:
catabbath wrote:Ekipi koja ide van bude bolje a zanimljivo i nama koji za sada  ostajemo je poslovno gledano isto sve bolje. Win win situacija.
gle, dolazimo u situaciju kada te trebaju. longi o tome stalno piše.

meni je pomoćni radnik imao 5500+gablec+prijevoz i ja sam plaćao klopu, gablec bio proforma. tip nkv

i svi se sada čude da ljudi odlaze.

na baušteli kod nas nemreš naći čovjeka.
ako serkiš po ljudi kako serkiš kad se napiješ po forumu, nije ni čudo da ti ljudi odlaze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus 4/6/2018, 19:21

Bit će baza kad početkom ove godine objave broj rođenih jer sad je već jasno da će ih biti tisuću do dvije manje nego prošle godine 

Ha ha ha panika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Trinity 4/6/2018, 19:43

Kakva panika, na svijetu je 7,5 milijardi ljudi.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 4/6/2018, 19:51

Triny wrote:Kakva panika, na svijetu je 7,5 milijardi ljudi.
i više ako uračunamo i ostale primate..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus 4/6/2018, 20:01

Pa uvoziti čemo  daj sto tisuća radnih kvota za Senegal odma

Ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by RayMabus 4/6/2018, 20:26

Nedostaje 20 tisuća radnika u turizmu, iduće godine dodatnih 40 tisuća radnih dozvola za rad u turizmu za Srbiju, Kosovo i Makedoniju

To se tako rješava
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim 4/6/2018, 23:17

flumen wrote:
Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:
Yehudim wrote: Auto je kupio nakon misec dana ( Golf 4 )  500 Eura ga platio, osiguranje 100 misečno.
hahahaha...1200 eura osiguranje za Auto od 500 eura :^0
pa mogo je i u RH proc isto... lol!

   ----------------H A L L O ---------------JESI LI SE TI MAKNIO IZ SVOJE SELENDRE DALJE OD 30 kM

             RASPITAJ SE NAJPRIJE A NE LUPETATI GLUPOSTI


 DA----------TAMO SE NE OSIGURAVA VOZILO VEĆ - VOZAČ -   

  IMAŠ  INTERNET   PA  SE  INFORMIRAJ  PRIJE  NEGO  ODVALIŠ  BEDASTOĆU  POPUT  OVE


   Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 1f60b  Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 1f60e  Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 1f602 


   A KLASIČNI PRIMJER NEINFORMIRANOSTI

-------------------------------------------------------------------

  Evo lipo ti se obraćam kolega-------------------------I N F O R M I R A J    S E
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim 4/6/2018, 23:22

Eo čak ću ti BESPLATNO  dati neke natuknice:

- Osigurava se osoba a ne vozilo

- Žene generalno plaćaju manje osiguranje

- Visina osiguranja ovisi o godinama vozačkog staža

--------------------------------------------------------------------

   Za sve druge info imaš platiti ili googlaj  ..maco, mače, neznalico

 Pitaj slobodno a Barba  J...... će te poučiti

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 4/6/2018, 23:24

Yehudim wrote:Pitaj slobodno a Barba  J...... će te poučiti

Teško da flumena ovdje bilo tko može podučiti o zbivanjima Njemačkoj jer on tamo živi već desetljećima, ako sam ja to dobro upratio iz njegovih upisa godinama unatrag na starom forumu još iz vremena kada je (kao i ja) bio vrlo aktivan na podforumu Religija.
Ali možeš pokušati, vidjet ćemo kakvi će biti rezultati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim 4/6/2018, 23:33

Reci fino, lipo - barba J...... - ja ne znam kako je tamo u belom Svetu, pokaži mi, nauči me

 I ja ću ti pomoći kao i mnogima  šta jesam.

  Ne uzdajte se u Wickipediju - dečki i cure

----------------------------------------------------

  Daću ako triba kao šta sam mnogima dao i pomogao


Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 F3d+FTg3ldIMAAAAAElFTkSuQmCC

 Eo ima para da ne mogu dvi makedonske krave poisti za tri dana


Last edited by Yehudim on 4/6/2018, 23:37; edited 1 time in total

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber 4/6/2018, 23:36

ja u hrvatskoj kod grawe, imam 35%
osiguravajuće kuče imaju pravo na niže police. 

recimo moj auto ima 150ks više od marcelovog i dva sjedala više i osiguranje mi je 4000 možda pet. no tko je maznuo genesis?

ali miate se mažnjavaju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim 4/6/2018, 23:41

Speare Shaker wrote:
Yehudim wrote:Pitaj slobodno a Barba  J...... će te poučiti

Teško da flumena ovdje bilo tko može podučiti o zbivanjima Njemačkoj jer on tamo živi već desetljećima, ako sam ja to dobro upratio iz njegovih upisa godinama unatrag na starom forumu još iz vremena kada je (kao i ja) bio vrlo aktivan na podforumu Religija.
Ali možeš pokušati, vidjet ćemo kakvi će biti rezultati.


  Prijatelju moj, očito je da nisi pozorno čitao.

 Riječ je o mome rodjaku u Irskoj. Koji je kupio Golfa 4 i platio 500 Eura

Da ne duljim. Ima platiti osiguranje 100 Eura misečno ( plus putarinu  nešto malo )

 Ja sam u Berlinu i ne pričam o sebi.

 Za navedeno ti ja garantiram svojim imetkom i časti.

 A ti izvoli provjeriti.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Yehudim 4/6/2018, 23:42

veber wrote:ja u hrvatskoj kod grawe, imam 35%
osiguravajuće kuče imaju pravo na niže police. 

recimo moj auto ima 150ks više od marcelovog i dva sjedala više i osiguranje mi je 4000 možda pet. no tko je maznuo genesis?

ali miate se mažnjavaju.

 U RH se osigurava vozilo. U Irskoj OSOBA koja vozi.

Sve su vam info dostupne na mriži.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber 4/6/2018, 23:48

u cijelom svijetu se osigurava vozač. ali i vozilo. kuće procjenjuju rizik. zato marcel plaća dva put više od mene. miate se kradu, genesisi ne. ne spadamo u rizičnu skupinu no vozila su drugog ranga.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber 4/6/2018, 23:52

meni je auto. u hrvatskoj osiguran na nekih 10000 ojra, osobe u vozilu i u slučaju da dođe do sudara mislm na nekih milju po glavi u slučaju invliditeta. znam da je u slučaju smrti 20 000 kuna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 4/6/2018, 23:55

veber wrote:meni je auto. u hrvatskoj osiguran na nekih 10000 ojra, osobe u vozilu i u slučaju da dođe do sudara mislm na nekih milju po glavi u slučaju invliditeta. znam da je u slučaju smrti 20 000 kuna.
manje pit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by veber 4/6/2018, 23:58

Kserks. wrote:
veber wrote:meni je auto. u hrvatskoj osiguran na nekih 10000 ojra, osobe u vozilu i u slučaju da dođe do sudara mislm na nekih milju po glavi u slučaju invliditeta. znam da je u slučaju smrti 20 000 kuna.
manje pit.
svatko se na internet može spojit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Guest 4/6/2018, 23:59

veber wrote:
Kserks. wrote:
veber wrote:meni je auto. u hrvatskoj osiguran na nekih 10000 ojra, osobe u vozilu i u slučaju da dođe do sudara mislm na nekih milju po glavi u slučaju invliditeta. znam da je u slučaju smrti 20 000 kuna.
manje pit.
svatko se na internet može spojit.
pričaš o kasku ili obveznom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika  - Page 5 Empty Re: Hrvatska je pala ispod četiri milijuna stanovnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum