ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:09

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ministar-kotromanovic-objasnio-ako-njemacka-stopira-izbjeglice-preostaju-nam-3-scenarija-840801
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:11

..a da ode kod gatare...i da mu ona prognozira koja bi to solucija mogla biti..em ce ustedjet na vremenu...em nece trebat trgat latice cvijeta..o bozek bozek...sto nam uradi i podari nam ovakvu kretensku vlast
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:12

Bit će još gore. Čekaj dok dođe Turčin Marko na premijersko mjesto. Onda ćeš vidjet kretene na vlasti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:13

oca ti ocinskog....prije cu dobit ja na lotu nego ovi konacno pogode koja ce to solucija i koji plan pod kojim brojem biti....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:14

Kaj se uzrujavaš? Na to nemreš  utjecat a sam bu te srčeko strefilo ak tak nastaviš. Bolje ti je da učiš kuran
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:27

evo jedne simulacije da je rat na primjer...Zoki:'Alo bevanda(ostojic9 javi se na kojoj si poziciji'.....Ostojic(bevanda).'Ovdje bevanda....negdje kod batine je'l sad uzvodno ili nizvodno ni sam ne znam..vrti mi se nesto'.....Zoki:'Ok...nego po tebi..đe trebaju da srbi udare...koja solucija ili koji plad pod kojim brojem?'...Ostojic(bevanda).'Pa..sefe..po meni ima bar desetak solucija ili planova..ako ne i vise...udrit ce sigurno negdje od batine dolje do nize tovarnika i iloka..mislim da je to najrealnije..ali pitaj kotromanovica on ti ej vojni strateg..'.....Zoki:'E jesi ostoja stvarno maher..nema ti premca...nema takvog stratega kao ti..kome jos moze past pamet..sigurno ne onom glupsonu karamarku..ej ljudi koji starteg moze takvo sto prognozirat da ce srbi tocno na nas udariti od batine gore do tovarnika dolje..u duzini 100 km koliko ej i granica sa srbijom..ma ko moze ostoju platit i zamjenit..niko to vam ja kazem..a onog tko napada ostoju u papar cu samlit..nema hrvatska takvog genijalca nit ga je imala..pogodio ej svih deset solucija od kud bi nas srbija mogla napast i uc u hrvatsku'....ostoja(bevanda):'Hvala sefe..nikad hrvatska nije imala takvog premijera pametnog,zgodnog i koji zna engleski..a ne orban i vucic..u zdravlje sefe za tvoju pamet i dusu sad cu manit jedno dvi litre crnog..zivili'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:31

Čime se ti baviš? Koji rat? Pa Hrvati će umrijet od starosti već za 15 godina. I Muje se samo usele u gotova zdanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:32

Eva wrote:Čime se ti baviš? Koji rat? Pa Hrvati će umrijet od starosti već za 15 godina. I Muje se samo usele u gotova zdanja.
..rekao sam primjer kao salu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:33

Habibi, jel učiš arapski?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by sitting_bull 9/10/2015, 12:34

vuksadinare wrote:evo jedne simulacije da je rat na primjer..

budaletino, hrvatska je u nato-u.

a to što zazivaš neku ratnu situaciju je bolesno da bolesnije ne može biti...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:35

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:36

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:evo jedne simulacije da je rat na primjer..

budaletino, hrvatska je u nato-u.

a to što zazivaš neku ratnu situaciju je bolesno da bolesnije ne može biti...
..ne zazivam nego sam nasao malo da se salim o 'sposobnosti' aktuelne vlasti..a eto uzeo sam za primjer ratnu situaciju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:38

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:evo jedne simulacije da je rat na primjer..

budaletino, hrvatska je u nato-u.

a to što zazivaš neku ratnu situaciju je bolesno da bolesnije ne može biti...
Eno i Turska je u NATOu pa kmeči zbog ruja koji im ulaze u zračni prostor kad se sjete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:39

nato je u qurtzu...to se sad vidi....tigar od papira..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by vuksadinare 9/10/2015, 12:40

tre..sto mislis je'l doslo vrijeme da konacno ostavrimo parvu suverenost..i onu poznatu..'uzdaj se u se i svoje kljuse'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99125
2015-09-08


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by RayMabus 9/10/2015, 12:43

Kotromanowić je u prawu. Hr treba surađiati sa BiH , Srbijom i CG i pomoči im da osnaže swoje graniće prema Makedoniji , Kosowu i ALbaniji,.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:44

vuksadinare wrote:tre..sto mislis je'l doslo vrijeme da konacno ostavrimo parvu suverenost..i onu poznatu..'uzdaj se u se i svoje kljuse'
Pa ne govorim ja to od jučer, 95 smo bili sila, sad smo kurac od ofce. Ne sumnjam u srce i znanje naših vojnika no lovrić i ta JNA ekipa nije ni za kurac a da o sustavnom uništavanja HVa ne govorimo kroz smanjivanje proračuna, otpisivanje tehnike, ratno zrakoplovstvo u pm....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Guest 9/10/2015, 12:46

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:tre..sto mislis je'l doslo vrijeme da konacno ostavrimo parvu suverenost..i onu poznatu..'uzdaj se u se i svoje kljuse'
Pa ne govorim ja to od jučer, 95 smo bili sila, sad smo kurac od ofce. Ne sumnjam u srce i znanje naših vojnika no lovrić i ta JNA ekipa nije ni za kurac a da o sustavnom uništavanja HVa ne govorimo kroz smanjivanje proračuna, otpisivanje tehnike, ratno zrakoplovstvo u pm....
Pa vas dvojica više nemrete 200 m preć pješice a ratovali bi bounce Ostaje vam sam bojišnica na forumu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Tony Soprano 9/10/2015, 12:47

RayMabus wrote:Kotromanowić je u prawu. Hr treba surađiati sa BiH , Srbijom i CG i pomoči im da osnaže swoje graniće prema Makedoniji , Kosowu i ALbaniji,.
a zatvorit prema Austriji ,Mađarskoj i Italiji
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by RayMabus 9/10/2015, 12:48

Tony Soprano wrote:
RayMabus wrote:Kotromanowić je u prawu. Hr treba surađiati sa BiH , Srbijom i CG i pomoči im da osnaže swoje graniće prema Makedoniji , Kosowu i ALbaniji,.
a zatvorit prema Austriji ,Mađarskoj i Italiji
Neodlučujemo mi o tome. Owi ako zatwore a mi se nekordiniramo međusobno imat ćemo swi problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Kotromanović ko 'pale sam na svijetu' Empty Re: Kotromanović ko 'pale sam na svijetu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum