ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

feminizam misli da je iznad zakona!

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Guest 1/6/2018, 17:20

ponašanje države je retardirano
znači država hvata očito punoljetnu curku u sri bila dana što ova pije pivo na plaži. pored toliko problema , pandurima je to prioritet
a drugo glupača je neodgojena, država ima monopol sile(nažalost) , tako da kada se i nađeš u situaciju, nema smisla se opirati pandurima, platiš kaznu, a onda kada dodjes doma, razmišljaj o tužbama, ili se angažiraj politički, tipa neka glasuje za neku desničarsku stranku koja se zalaže za slabiju državu .. tipa Republikance oko Ron Paula, ili Libertarijansku stranku itd

Guest
Guest


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Guest 1/6/2018, 17:21

Metuzalem wrote:
kad makneš taj eksterni utjecaj, odnosno kada joj ga je sustav oduzeo,ostane ono iznutra,a to je mala i plačljiva djevojčica kao na kraju clipa...


različitosti se ne privlače
moraš biti nasilan i smaknut, da bi ti se sviđalo isto to

a ima i nešto slatko u suzama na licu djevojčice :evilgrin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by veber 1/6/2018, 17:29

Leviathan2 wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:na jednom mjestu kabel bio malo ostecen i kad je prasnula iskra
nemrem bilivit.
nemres, :)
mores, kad budala ide namatat kabel a nije ga prethodno istekala :)
zato i velim.
tako mi je kopić plesao s 48m kabla, preostalih 2 bilo u razvodnom ormaru :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Guest 1/6/2018, 17:30

Živi Zid wrote:
Metuzalem wrote:
kad makneš taj eksterni utjecaj, odnosno kada joj ga je sustav oduzeo,ostane ono iznutra,a to je mala i plačljiva djevojčica kao na kraju clipa...


različitosti se ne privlače
moraš biti nasilan i smaknut, da bi ti se sviđalo isto to

a ima i nešto slatko u suzama na licu djevojčice :evilgrin
svejedno mi je...

ionako mi društvo ne dopušta, da se ponašam kako želim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by n_razbojnik 1/6/2018, 17:36

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
Metuzalem wrote:žena zabrijala da se može ponašati kako hoće,bez posljedica, jer je žena..wtf?
zenska je imala apsolutno pravo
policija hoda po plazi i provjerava alkohol
mislim halo
da vidim facu koji bi meni to napravio
no
to je vama uzorita zemlja demokracije

jebo vas zakon
joj daj, pa tebe od metar i žilet dene u džepi i zakopča ga :D
ko, policajac
ae
visina je nebitna, i da je od 3 metra a ja jos manji, od metaripo recimo
obojica nemaju sanse ni koliko je crno pod noktom, cak ni sa elektrosokerima ni pistoljima
mada nijesu policajci glupi, znaju oni a i imaju instkt koga mogu jebat
Levi brži od metka...savija prostor i vrijeme 

Od mješalice i u glavi zavrti bice

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Sora 1/6/2018, 18:12

IamOneofYou wrote:ponašanje države je retardirano
znači država hvata očito punoljetnu curku u sri bila dana što ova pije pivo na plaži. pored toliko problema , pandurima je to prioritet
a drugo glupača je neodgojena, država ima monopol sile(nažalost) , tako da kada se i nađeš u situaciju, nema smisla se opirati pandurima,  platiš kaznu, a onda kada dodjes doma, razmišljaj o tužbama, ili se angažiraj politički, tipa neka glasuje za neku desničarsku stranku koja se zalaže za slabiju državu .. tipa Republikance oko Ron Paula, ili Libertarijansku stranku itd
Ti si jedini pokusao objasniti sto se događa 
Dakle ponasanje drzave ? 
Hmm 
Truli kapitalizam to ti je 
Smrad rasoadaju ceg društava  i drzave u kpjpj je CPVJRK GOVNO NA KIŠI 
no, ok je to 
Za one koji ne znsju bolje, nisu zivjrli u Socijslizmu i nemaju koncept drustva kao zajednice slobodnih i ravnopravnih građana , nego ih crkva uci da moraju dati guzu..to je sve ok :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by immortal 1/6/2018, 19:10

kaja wrote:ja ne vidim ništa ovdje o feminizmu niti da netko misli da je iznad zakona.
vidim prekomjernu upotrebu sile, ženska je ležala i očito se tako opirala uhićenju.
:tu
cak i da je pijana, koga briga ako na miru lezi , nikoga ne uznemira
i ja bih rekla - otkuda im pravo da je dodiruju, pogotovu vuku i upotrebljavaju silu
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by mutava baštarda 1/6/2018, 19:48

mortal wrote:
kaja wrote:ja ne vidim ništa ovdje o feminizmu niti da netko misli da je iznad zakona.
vidim prekomjernu upotrebu sile, ženska je ležala i očito se tako opirala uhićenju.
:tu
cak i da je pijana, koga briga ako na miru lezi , nikoga ne uznemira
i ja bih rekla - otkuda im pravo da je dodiruju, pogotovu vuku i upotrebljavaju silu
Tko jebe glupaču... neka ode na plažu u Latakiju ili Tartus, tamo bi imala veća prava...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Guest 1/6/2018, 20:03

mutava baštarda wrote:
mortal wrote:
kaja wrote:ja ne vidim ništa ovdje o feminizmu niti da netko misli da je iznad zakona.
vidim prekomjernu upotrebu sile, ženska je ležala i očito se tako opirala uhićenju.
:tu
cak i da je pijana, koga briga ako na miru lezi , nikoga ne uznemira
i ja bih rekla - otkuda im pravo da je dodiruju, pogotovu vuku i upotrebljavaju silu
Tko jebe glupaču... neka ode na plažu u Latakiju ili Tartus, tamo bi imala veća prava...
revolucija jede svoju djecu.:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by veber 1/6/2018, 20:07

mutava baštarda wrote:
mortal wrote:
kaja wrote:ja ne vidim ništa ovdje o feminizmu niti da netko misli da je iznad zakona.
vidim prekomjernu upotrebu sile, ženska je ležala i očito se tako opirala uhićenju.
:tu
cak i da je pijana, koga briga ako na miru lezi , nikoga ne uznemira
i ja bih rekla - otkuda im pravo da je dodiruju, pogotovu vuku i upotrebljavaju silu
Tko jebe glupaču... neka ode na plažu u Latakiju ili Tartus, tamo bi imala veća prava...
kolega. oktoberfest uprihodi milijardu eura. u tri tjedna sajmišča. hrvatistan 7 milijardi kroz cijelu godinu. beć mislim da oko 9 milijardi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Trinity 1/6/2018, 20:52

Šta kažu superiorni forumski muškarci?

Kad dođe organ reda i uznemirava te zbog gluposti, sagni glavu i kaži :Da druže.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by veber 1/6/2018, 21:04

Triny wrote:Šta kažu superiorni forumski muškarci?

Kad dođe organ reda i uznemirava te zbog gluposti, sagni glavu i kaži :Da druže.
to kolega marcell. onda me zove u nedjelju ujutro da nije bio u prekršaju.
samo je s pannonce na vukovarskoj dvije pune linije, malo, polukružno presekal :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Guest 1/6/2018, 22:53

Metuzalem wrote:

tako to bude kad zabriješ da si iznad zakona, instant reality check...




ovo je cijela sninka događaja...

Mlade Pipice,mamine i tatine Princezice...to nije dobio ni ljosku preko pelena,a kasnije se umislilo da ih nitko ne smije pipnuti..
Namechiti ali poshteno..batyina je dosla iz raja..zene iz pakla.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Guest 1/6/2018, 22:56

Triny wrote:Šta kažu superiorni forumski muškarci?

Kad dođe organ reda i uznemirava te zbog gluposti, sagni glavu i kaži :Da druže.
Kad te Organ pita za osobne podatke,ima da mu ih das...zakon jel...ako odbijes,Organ ima pravo da te u lisichinama privede,radi provjere identiteta..sto tu nije jasno... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

feminizam misli da je iznad zakona! - Page 6 Empty Re: feminizam misli da je iznad zakona!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum