ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by vuksadinare 9/10/2015, 08:00

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Glavas-optuzuje-Solidarna-Europa-natovarit-ce-nam-na-vrat-400.000-ljudi-sto-je-to-nego-cisti-rasizam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Re: Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by vuksadinare 9/10/2015, 08:01

kakav god bio glavas ali tu ej definitivno u pravu..ova mi ej najbolja 'zoki i karamarko glume slonove' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Re: Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by vuksadinare 9/10/2015, 08:02

Zoki i ostoja sto se tice dalmacije glume orbana a sto se tice slavonije 'humanitarce' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Re: Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by vuksadinare 9/10/2015, 08:05

neka'k mi se cini da bu glavas lupil rampu i zokiju i ostoji u slavoniju..a zatvorio granicu svojom gardom..ne bi me nista iznenadilo do njega... ;)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Re: Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by vuksadinare 9/10/2015, 08:08

glavas ce ko i vi bavarci..zatvorit granicu makar se ogrijesili o hrvatske zakone....glavasa ne treba podcjenjivati...kad mu pukne film...bu ostoja bezal prek slavonskih polja ka'k usain bolt
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Re: Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by Tony Soprano 9/10/2015, 08:29

vuksadinare wrote:Zoki i ostoja sto se tice dalmacije glume orbana a sto se tice slavonije 'humanitarce' lol!
kolko ja   vidim oni su se pogubili u tako zahtjevnoj ulogi
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Re: Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by vuksadinare 9/10/2015, 08:30

Tony Soprano wrote:
vuksadinare wrote:Zoki i ostoja sto se tice dalmacije glume orbana a sto se tice slavonije 'humanitarce' lol!
kolko ja   vidim oni su se pogubili u tako zahtjevnoj ulogi
..nisu se oni nista pogubili..oni dobro znaju sto rade..a rade tako po onom..'sto dalje do mog dvorista,ljepse je susjedovo'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina... Empty Re: Glavaš optužio Zokija,Karamarka,Merkel,Obamu,Putina...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum