ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump uvodi carine na njemačke automobile

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Trump uvodi carine na njemačke automobile - Page 2 Empty Re: Trump uvodi carine na njemačke automobile

Post by Serbinho-3 Sun 27 May - 11:07

Detroit nije realan prikaz Amerike.

Tamo sam svaki dan isao iz Cikaga, nosio delove za GM i koga vec, usput i za Pontiak, koji je nesto dalje od Detroita.

Grad je napusten, suburbs su zivi, realno nesposobna ekipa, koja zna da se privali negde da zavrce sraf za 50$ na sat i kad pukne, oni na ulici.

Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25


Back to top Go down

Trump uvodi carine na njemačke automobile - Page 2 Empty Re: Trump uvodi carine na njemačke automobile

Post by Guest Sun 27 May - 11:12

Serbinho-3 wrote:Detroit nije realan prikaz Amerike.

Tamo sam svaki dan isao iz Cikaga, nosio delove za GM i koga vec, usput i za Pontiak, koji je nesto dalje od Detroita.

Grad je napusten, suburbs su zivi, realno nesposobna ekipa, koja zna da se privali negde da zavrce sraf za 50$ na sat i kad pukne, oni na ulici.
..svugdje ostalo tece med i mlijeko..jel..tesko..cujem a i vidio sam,a i pricao sam sa nekim ljudima koji odlucuju u firmama,kako je oke da su opet pozaposljavali ljude i da je amerika izisla iz krize..(doduse to nisam iskreno mislio ali..pristojnost)..
Rece lik,,ma vraga...sve se stabiliziralo i produkcija je povecana,no ljudi su se na kapaljku zaposljavali iz razlogaotkaza,a sve u zadnje vrijeme na 6 mjesecne ugovore,pa ti dobij kredu za novi auto..aha,kako da ne...
Detroit je bio najzesce auto srediste,a ako su oni nesposobni...ostalo je samo zesci marketing i privid..kao uostalom i njihove burze.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump uvodi carine na njemačke automobile - Page 2 Empty Re: Trump uvodi carine na njemačke automobile

Post by Serbinho-3 Sun 27 May - 11:22

Ne znam sta se trenutno desava a realno me i zabole.

Smorili su me zesce, ja se i dalje odmaram od njih.

Sestra je nesto spomenula, kako su brojke zaposlenosti lazne, jer je masa sa part time.

Detroit, gledam sada neki YouTube link, 2 minuta, Crnac iz nekretnina objasnjava, kako se mnogi interesuju za te kuce a realnost je da su potrebna velika ulaganja, obzirom da su raspad, grad da ti odmah uzima poreze, Crnci da ti poskidaju ulozeno, bezbednosti nema, mogu da te ubiju i prihode od iste neces imati.

Prica oko Detroita.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Trump uvodi carine na njemačke automobile - Page 2 Empty Re: Trump uvodi carine na njemačke automobile

Post by Guest Sun 27 May - 11:34

Serbinho-3 wrote:Ne znam sta se trenutno desava a realno me i zabole.

Smorili su me zesce, ja se i dalje odmaram od njih.

Sestra je nesto spomenula, kako su brojke zaposlenosti lazne, jer je masa sa part time.

Detroit, gledam sada neki YouTube link, 2 minuta, Crnac iz nekretnina objasnjava, kako se mnogi interesuju za te kuce a realnost je da su potrebna velika ulaganja, obzirom da su raspad, grad da ti odmah uzima poreze, Crnci da ti poskidaju ulozeno, bezbednosti nema, mogu da te ubiju i prihode od iste neces imati.

Prica oko Detroita.
Naravno da su lazne..i prikaz zaposlenosti je fejk radi stanja i stabilnosti na burzama..otkazi znace pad efikasnosti firme,a to znaci...poprimano je najvise u sektor managementa i razvoja..a tima nikad nisu pare nedostajale..velika vecina drifteri tesko prezivljavaju...platje i ugovori nisu viose takvi da mogu opravdati cesto seljenje u potrazi za poselom..velika i zsca je yebada u Jusa..mediji to zataskavaju naravno.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump uvodi carine na njemačke automobile - Page 2 Empty Re: Trump uvodi carine na njemačke automobile

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum