ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by RayMabus Thu 24 May - 23:06

aben wrote:

Zato ja nemam dvojbe uopće šta bi moj potez bio : sve ukinit

no šit, šerlok
Pa prije sam bio blaži 

Muški su mogli a žene tek kad rode troje djece 

Sad pošto neće da ukinu ženama onda ja ukidam fakultete skroz i svaka od ove dvije metode ih ukida na kraju

RayMabus

Posts : 176290
2014-04-11


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by melkior Thu 24 May - 23:06

RayMabus wrote:Manje ljudi = manje studenata = manje smjerova na fakultetima = manje predavača

Osnovne i srednje škole još će se nekako i oporavit jer će se napravit kakva takva demografska obnova , jer su obvezne i je nije žensko reproduktivno razdoblje 

Fakulteti se neće oporaviti nikad jer su im 60% polaznika mlade žene koje u budućnosti će trebati rađat a ne tući karijeru
Uvozit će se studenti iz Bosne i Nigerije.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by aben Thu 24 May - 23:08

RayMabus wrote:
aben wrote:

Zato ja nemam dvojbe uopće šta bi moj potez bio : sve ukinit

no šit, šerlok
Pa prije sam bio blaži 

Muški su mogli a žene tek kad rode troje djece 

Sad pošto neće da ukinu ženama onda ja ukidam fakultete skroz i svaka od ove dvije metode ih ukida na kraju

da ti znoš ča se čini na otin fakultetima, ne bi ti padalo na pamet biti blaži,

odma bi okupi federacijusku armiju i sravni bi sa zemljon sve skule

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by RayMabus Thu 24 May - 23:15

melkior wrote:
RayMabus wrote:Manje ljudi = manje studenata = manje smjerova na fakultetima = manje predavača

Osnovne i srednje škole još će se nekako i oporavit jer će se napravit kakva takva demografska obnova , jer su obvezne i je nije žensko reproduktivno razdoblje 

Fakulteti se neće oporaviti nikad jer su im 60% polaznika mlade žene koje u budućnosti će trebati rađat a ne tući karijeru
Uvozit će se studenti iz Bosne i Nigerije.
To je za neke fakultete izvedivo ne za sve 

Bit će ali to je manji dio priče kad su fakulteti u pitanju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176290
2014-04-11


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by RayMabus Thu 24 May - 23:49

Strani studenti su 1% priče i nebitni za to upravo jer su 1% ukupnih studenata i to uglavnom na nekim specijaliziranim fakultetima

Pričamo o ovih 99% studenata na razini Hr

Ako neukineš fakultete povlačiš i osnovne i srednje škole te stanovništvo na dno plus na kraju i fakulteti propadaju

Imaš izbor spasiti nešto zabranjivanjem jedne stvari ili uništiti sve
RayMabus
RayMabus

Posts : 176290
2014-04-11


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by RayMabus Fri 25 May - 0:03

I to nevrijedi samo za Hrvatsku nego mnoge zemlje u okruženju 

Onaj tko u svojoj zemlji nepolomi fakultetski lobi demografski nestaje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176290
2014-04-11


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by RayMabus Fri 25 May - 3:34

Ministarstvo obrazovanja postaje ministarstvo uhljeba onog trena kad se smanjuje broj učenika a povećava broj nastavnika 

Društvo nemože plaćati toliki nastavni kadar 

Ministarstvo demografije je bitnije od ministarstva obrazovanja jer bez djece nema ni škole ni nastave ni nastavnika 

Lovu koja se do sada davala ministarstvu obrazovanja od sada treba davati ministarstvu demografije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176290
2014-04-11


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by vuksadinare Fri 25 May - 4:38

Maks u sridu

https://portal.braniteljski-forum.com/vijesti/mario-maks-slavicek-otvoreno-pismo-drugarici-mrak-taritas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99172
2015-09-08


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by n_razbojnik Fri 25 May - 6:00

marcellus wrote:naravno kad srbin s 2000 glasova ili cigo s 300 ima iste ovlasti u saboru ko i normalan zastupnik kojem je za to trebalo 13 - 14 000 glasova onda je ok i ne smije se pitat zašto je sustav takav da uvijek osam manjinaca određuje ko će vladati neovisno o rezultatima izbora
Ae

to je drugo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by vuksadinare Fri 25 May - 7:07

skacu na noge oni koji sami imaju dobre povlastice i privilegije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99172
2015-09-08


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by darth_vader Fri 25 May - 7:39

aben wrote:
RayMabus wrote:Vi se šalite a ja već gledam koliko ću fakulteta ukinit po manjim gradovima diljem Hr 

Jbga nema tko studirati, gasi

no, no,

manjak studentov->restrukturiranje fakultetov-> dodatno zapošljavanje radi povećanog opsega poslo oko restrukturiranja

:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by darth_vader Fri 25 May - 7:41

n_razbojnik wrote:
marcellus wrote:naravno kad srbin s 2000 glasova ili cigo s 300 ima iste ovlasti u saboru ko i normalan zastupnik kojem je za to trebalo 13 - 14 000 glasova onda je ok i ne smije se pitat zašto je sustav takav da uvijek osam manjinaca određuje ko će vladati neovisno o rezultatima izbora
Ae

to je drugo

Isti kurac, a ista je i sisa...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by Kermit Fri 25 May - 7:50

catabbath wrote:Mala bara a puno krokodila. Mafijaši iz braniteljskih kartela traže nove metode uhljebljivanja svojih parazita ali ta mjesta su već zauzeli civilni uhljebi.
heheh šta misliš ko moj komšija branitelj sa 13 godina a  u biti krao po stanovima 1991
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by vuksadinare Fri 25 May - 7:54

Kermit wrote:
catabbath wrote:Mala bara a puno krokodila. Mafijaši iz braniteljskih kartela traže nove metode uhljebljivanja svojih parazita ali ta mjesta su već zauzeli civilni uhljebi.
heheh šta misliš ko moj komšija branitelj sa 13 godina a  u biti krao po stanovima 1991
sto si ga spijunirao ili po onom..'rekao komsija a komsiji komsinica' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99172
2015-09-08


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by vuksadinare Fri 25 May - 7:55

i tesko da je bio branitelj sa 13 godina..sluzbeno najmlađi branitelj registriran imao je 15 godina i 8 mjeseci u sisku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99172
2015-09-08


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by Kermit Fri 25 May - 7:58

vuksadinare wrote:
Kermit wrote:
catabbath wrote:Mala bara a puno krokodila. Mafijaši iz braniteljskih kartela traže nove metode uhljebljivanja svojih parazita ali ta mjesta su već zauzeli civilni uhljebi.
heheh šta misliš ko moj komšija branitelj sa 13 godina a  u biti krao po stanovima 1991
sto si ga spijunirao ili po onom..'rekao komsija a komsiji komsinica' :)
pa živi ulicu od mene kako ne bi znao
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by vuksadinare Fri 25 May - 8:04

Kermit wrote:
vuksadinare wrote:
Kermit wrote:
catabbath wrote:Mala bara a puno krokodila. Mafijaši iz braniteljskih kartela traže nove metode uhljebljivanja svojih parazita ali ta mjesta su već zauzeli civilni uhljebi.
heheh šta misliš ko moj komšija branitelj sa 13 godina a  u biti krao po stanovima 1991
sto si ga spijunirao ili po onom..'rekao komsija a komsiji komsinica' :)
pa živi ulicu od mene kako ne bi znao
znaci to ej to..spijuniranje ili tracanje...ono ukrao je zvaku u unionu i mora bit kradljivac 100%...vidi ga..po citav dan vazda vani..ne uci...pripadnik je navijacke grupe..pije pivu ispred diskonta...jos i branitelj...nema druge komsinice nego taj sigurno je jedan od onih koji kad su uzbune provaljiva u stanove.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99172
2015-09-08


Back to top Go down

Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak - Page 3 Empty Re: Burne reakcije na naputak o braniteljima kojeg je potpisala Divjak

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum