ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LORD je ipak LORD

Go down

LORD je ipak LORD Empty LORD je ipak LORD

Post by muckodjubre 23/5/2018, 12:10




_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LORD je ipak LORD 6b8efe2f85c2b63406b2LORD je ipak LORD Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LORD je ipak LORD Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LORD je ipak LORD Empty Re: LORD je ipak LORD

Post by kic 23/5/2018, 12:35


nisu iste ž
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

LORD je ipak LORD Empty Re: LORD je ipak LORD

Post by Guest 23/5/2018, 12:38

nisu i njih dvojica isti. naravno da će hostese drugačije gledati jednog danca i žgadiju muslimansku iz maroka, tunisa, ili iz koje je već vukojebina glupi balija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LORD je ipak LORD Empty Re: LORD je ipak LORD

Post by kic 23/5/2018, 14:22


nije bitno odakle dolaze, mi smo iz najvećih rupčaga za većinu zapadnjaka paa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

LORD je ipak LORD Empty Re: LORD je ipak LORD

Post by bafalo 23/5/2018, 14:58

bitno je kako izgledaju i kako pričaju. ovog čađavog kad vide odma im dođe da stisnu torbicu a na na plavog se počne cijedit radenska pogotovo kad znaju da ima para
rasizam se ne temelji na genetici to je izgovor već izgledu i prezentaciji pogledaj onu miksanu šta je riđavi harry oženio je polunegro ali može proć pod bijelu latino ja nisam ni ubrao da ima ugljena dok nisam pročitao i ponaša se kao bijelac i ravna kosu i zato je u familiji ne brini ne bi oženio serenu williams tj. da proba bile bi opet kočnice u tunelu
ja da odem u švabiju ili englesku i sprčim tamo neku lokalnu i dijete odraste gore i priča bez naglaska to je već fetivo a one pakistance i crne neće nikad prihvatit kao šta mi nikad nećemo tamnog slavena. tako je to ali nije isto

_________________
LORD je ipak LORD Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

LORD je ipak LORD Empty Re: LORD je ipak LORD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum