ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by RayMabus 20/5/2018, 23:46

Sto ljudi sto čudi

Jednostavno nisam ambiciozan i to je sve

Neka drugi misle ja ću samo sa strane gledati

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Guest 20/5/2018, 23:48

liberterijanisticist wrote:
RayMabus wrote:ali Britanija plaća boli te kurac
Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 15268310




bitno da su pobjedili naciste, totalno se isplatilo
strahovito dobro poentiraš sliko-komentarima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by RayMabus 21/5/2018, 00:03

U emancipaciji ambicije će se za muškarca pretvoriti u frustracije 

Kako ćeš biti ambiciozan tamo gdje žene kroje politiku ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Oh_Femder 21/5/2018, 01:03

liberterijanisticist wrote:
RayMabus wrote:Ja volim biti sroljo, to je zato jer se volim izležavati
Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Merlin_133421388_32ef403d-0910-4568-907e-1fedffae545d-articleLarge
moraš pospremiti svoju sobu i preuzeti odgovornost

onda ćeš jednog dana i ti postati princ

svi smo individualci, život nagrađuje one koji su ambicijozni
Veli Peterson: - Pospremiti sobu, to dolazi kasnije. Ono što apsolutno prvo moraš napraviti je da se nagutaš SSRI-a, iliti po naški Prozaka ;P On ga ko milo dijete uredno svaki dan čvakava i ne libi se u javnosti time ponositi i ostalima ga preporučati ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Guest 21/5/2018, 01:27

liberterijanisticist wrote:
RayMabus wrote:Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja
Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Snow-White-and-Her-Prince-disney-princess-8251036-452-444


prije su žene bile romantične, sanjale su o udaji za bogatog princa i kako će svaki dan nositi nove haljine, a sluge im se klanjati

ove feministice su sve porementile, žene više nisu kao nekoć :|
sto romantika ima sa tim da se sanja BOGATI princ,kupovanjem novih haljina i gledanjem svisoka sluzinchadi...
malo su se termini promjenili,ali je sve u sustini ostalo isto...i nadalje Cure,emanchipirane ili ne,trce ya lovatorima,svu paru spizdju na obleku i vrlo rado kinje one koji ih poslizuju...deza vu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Guest 21/5/2018, 01:29

RayMabus wrote:U emancipaciji ambicije će se za muškarca pretvoriti u frustracije 

Kako ćeš biti ambiciozan tamo gdje žene kroje politiku ?

Pa u biti mozes biti ambiciozan u tom kontekstu..no prvo moras se ulizivati zenama i javno podrzavati ih u svim njihovim htijenjima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by dzango 21/5/2018, 07:12

PRVO UPOZNAŠ KRALJA A POSLE POSTANEŠ PRINCEZA..


Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 33126611_2494144070603133_6409290132867776512_n

_________________
Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by RayMabus 21/5/2018, 07:13

Sponzoruša
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by vuksadinare 21/5/2018, 07:13

Sora wrote::clown
  Pa to je u redu 
  To je ovaj kapitalizam iz svih vas naoravio 
Nemate ambicija 
Gurnuo vas u krevete ko bebe
u socijalizmu si pucoa od silnih 'ambicija'..ak je tko sinonim za izlezavanje po sistemu malo radim a dobijam placu je bas-socijalizam Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by marcellus 21/5/2018, 10:21

ono udaš se za princa pa se proglasiš feministicom

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ_sCiFsl7iWvRBQFbBGAowB71TN2nEoMl-RGCVjSfGKCj-Z4NX

_________________
Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by vuksadinare 21/5/2018, 10:23

marcellus wrote:ono udaš se za princa pa se proglasiš feministicom

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ_sCiFsl7iWvRBQFbBGAowB71TN2nEoMl-RGCVjSfGKCj-Z4NX
eh lako je biti feministica sa lovom iza sebe...sumnjam da je u cetri zida..kraljevske palace :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by marcellus 21/5/2018, 10:28

feministica a ne smiješ radit ništa osim što ti protokol nalaže kao prinčevoj supruzi a najmanje kao glumica, ne smiješ imat svoj fejs ni tviter, i živiš po PS-u koji određuje muževa obitelj i živiš od muževih para...

feminizam do jaja

_________________
Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by vuksadinare 21/5/2018, 10:30

marcellus wrote:feministica a ne smiješ radit ništa osim što ti protokol nalaže kao prinčevoj supruzi a najmanje kao glumica, ne smiješ imat svoj fejs ni tviter, i živiš po PS-u koji određuje muževa obitelj i živiš od muževih para...

feminizam do jaja
..ali lova i medijska paznja je tu..a to ej najvaznije ipak :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by prckov 21/5/2018, 10:32

poznat mi je taj profil preko djece sto su imale kolegice iz skole
tesko je to opisat nekom ko nema sa time iskustva a da ne budem pogresno shvacen
uglavnom sve je suprotno od onog za sto se predstavlja a za uspjeh zgazice i mater i cacu i drzavu i bacit atomsku opet na japan :D


Last edited by prckov on 21/5/2018, 10:34; edited 1 time in total

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34133
2014-04-19


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by RayMabus 21/5/2018, 10:33

Ako je ona feministkinja ja sam kombajn
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by prckov 21/5/2018, 10:40

inace je postala zapazena ( a kako drugo nego na jeftin nacin s obzirom da nema druge kvalitete za ponudit osim fizickog izgleda, a to imaju cak i bolje milioni jeftinih kurvi sirom svijeta) kad joj je NAVODNO zasmetala tv reklama za deterdzent za sude, koja ide nesto kao, zene cijelog svijeta bore se sa masnim sudem itd,
onda je na nagovor oca (ona je tad bila 11 god) poslala pismo hitlariji kurton i jos par feministicki kurtona da se zali i dobila odgovor podrske te je reklama povucena
cura je uvjek pucala na visoko i upucala ovg blentu sto se zove njaki princ

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34133
2014-04-19


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by T. 21/5/2018, 11:11

prckov wrote:cura je uvjek pucala na visoko i upucala ovg blentu sto se zove njaki princ
 ne kaže se njaki nego njeki...
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by prckov 21/5/2018, 11:15

Totenkopf wrote:
prckov wrote:cura je uvjek pucala na visoko i upucala ovg blentu sto se zove njaki princ
 ne kaže se njaki nego njeki...
u nas je njaki
njeki vec nema istu dozu sarkazma
prckov
prckov

Posts : 34133
2014-04-19


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Guest 21/5/2018, 11:39

ufffffff..nedavno bio u Jamerici na kratko...ukratko uzas...uz to sto su me banirali na Mixeru jer sam rekao da sam ponosni seksista,BILO STO DA KAZES ZENAMA,a da im se ne svidi,odmah dignu graju do nebesa,okupe istomisljenice i pripreme ti linč kojeg ces se sjecati do kraja zivota...
Čak i ne trebaju imati nesto para...sakupe medjusobno,iskamce od kastriranih mužeka,dobiju podrsku od pederastih prijatelja i deckiju...
Imas filling kao da Krajslerova zgrada pada direktno na tebe..ma bjez... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Guest 21/5/2018, 11:51

usput,ova ekipa sa foruma bi tamo u parnicenju morala placati miljune "povrijedjenim zenama" radi seksizma i tko zna jos kakvih zala koje bi sudac izdefinirao..Kic bi zavrsio u zatvoru na 1000 godina.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Guest 21/5/2018, 12:18

RayMabus wrote:Ako je ona feministkinja ja sam kombajn
i ja sam feministica, ti si fašist. zato sam ja u pravu,ti nisi.

počelo mi je bit strahovito ubitačno slušati sranja koja izlaze iz ženskih usta i kolika im se važnost daje dok to govore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja - Page 2 Empty Re: Ja sam Meghan, ponosna žena i feministkinja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum