ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prikupljaju se potpisi

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by kic 18/5/2018, 00:10

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
came for iknar
stayed for longi

:^^
Iknar!!!!

prikupljaju se potpisi - Page 6 PXL_120518_20591215-e1526212354380

reko je da nezna jel ovo on. Ali pred koji tjedan me pitao gdje da vjezba gromove i ja mu rekoh: ma gadjaj tv toranj sljeme po noci kad nema nikoga tamo. I evo, cak i ako nije Iknar, svejedno:
 prikupljaju se potpisi - Page 6 1f619  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f60a  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f61a  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f618  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f60d

fora slika

pitaj ga zasto pucaju gromovi u vulkanima..

prikupljaju se potpisi - Page 6 Volcan11


05-13-2018
Sakurajima Volcano with Lightning

Why does a volcanic eruption sometimes create lightning? Pictured above, the Sakurajima volcano in southern Japan was caught erupting in 2013 January. Magma bubbles so hot they glowed shot away as liquid rock burst through the Earth's surface from below. The featured image is particularly notable, however, for the lightning bolts caught near the volcano's summit. Why lightning occurs even in common thunderstorms remains a topic of research, and the cause of volcanic lightning is even less clear. Surely, lightning bolts help quench areas of opposite but separated electric charges. Volcanic lightning episodes may be facilitated by charge-inducing collisions in volcanic dust. Lightning is usually occurring somewhere on Earth, typically over 40 times each second.

Image Credit & Copyright: Martin Rietze (Alien Landscapes on Planet Earth)

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by RayMabus 18/5/2018, 00:17

Generalno radi se o unutarnjoj kontroli agenta Galaktičke federacije i Asthar komande vezane uz jednu zemaljsku organizaciju

Zbog tih propusta tj šta nemaju tu razinu znanja su im se i ubacili neprijateljski agenti diljem planete 

Generalno gledajući oni rade po podacima iz Gf koje su prije dobili tj prije par desetljeća od jednog agenta 

Ja sam direktni od Gf i Asthar komande pa testiram njihovo znanje 

I ujedno imam veze i sa tom organizacijom zemaljskom i tu na tom pitanju kiks

Nije izvukla podatak koji nivo u organizaciji u drugoj državi sam bio pošto poligraf na to pitanje nije reagirao 

A odgovor bi bio : centar
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Leviathan2 18/5/2018, 00:19

srecom da slovim kao nepismen pa me nitko ne pita da potpisujem :)

_________________
prikupljaju se potpisi - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Guest 18/5/2018, 00:21

Leviathan2 wrote:srecom da slovim kao nepismen pa me nitko ne pita da potpisujem :)

Mene je pitalo, rekoh necu. Pa mi rece da sam duboko razocarao  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by RayMabus 18/5/2018, 00:46

Tako da ti poligrafi općenito na ovoj planeti otkrivaju istinu samo šta je problem šta je istina ono šta je istina za tebe pa ako nisi prije toga rekao Nema izmišljanja svojih istina i ovaj shvatio pitanje i odgovorio sa ok onda jel 

Isto tako ti je ako takvu osobu ideš dignit na blic pitanje tj brzo pitanje tako da odgovori sa da i ne brzo 

Reći će ti istinu 

Samo šta je istina ono šta je istina za tebe tj njega 

Tako da nećeš postići ništa i prevariti čete 

A kad radiš ovako kako sam opisao onda njegova istina se susreće sa tim dogovorom i tu je razmišljanje jer onda on razmišlja koju istinu da treba reći 

To se vidi na poligrafu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by kic 18/5/2018, 03:08

MaximusDecimusMiridije wrote:
Leviathan2 wrote:srecom da slovim kao nepismen pa me nitko ne pita da potpisujem :)

Mene je pitalo, rekoh necu. Pa mi rece da sam duboko razocarao  :D
.srcolomce :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Guest 19/5/2018, 23:30

kic wrote:

fora slika

pitaj ga zasto pucaju gromovi u vulkanima..

prikupljaju se potpisi - Page 6 Volcan11


05-13-2018
Sakurajima Volcano with Lightning

Why does a volcanic eruption sometimes create lightning? Pictured above, the Sakurajima volcano in southern Japan was caught erupting in 2013 January. Magma bubbles so hot they glowed shot away as liquid rock burst through the Earth's surface from below. The featured image is particularly notable, however, for the lightning bolts caught near the volcano's summit. Why lightning occurs even in common thunderstorms remains a topic of research, and the cause of volcanic lightning is even less clear. Surely, lightning bolts help quench areas of opposite but separated electric charges. Volcanic lightning episodes may be facilitated by charge-inducing collisions in volcanic dust. Lightning is usually occurring somewhere on Earth, typically over 40 times each second.

Image Credit & Copyright: Martin Rietze (Alien Landscapes on Planet Earth)

Evo Iknar ti je poslao poslanicu: 



reci Kic-u da s enapusi KIKIJA,koga bolis tot j malecki rketen trazi od mene on je na razini rketenoidnog idiota


 prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by kic 19/5/2018, 23:35


neat.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by kic 19/5/2018, 23:36


jel ima gdje kupit teških-željeznih pegli, ne sad prastarih na avu nego? s pletenim kablom itd-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by T. 19/5/2018, 23:44

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:

fora slika

pitaj ga zasto pucaju gromovi u vulkanima..

prikupljaju se potpisi - Page 6 Volcan11


05-13-2018
Sakurajima Volcano with Lightning

Why does a volcanic eruption sometimes create lightning? Pictured above, the Sakurajima volcano in southern Japan was caught erupting in 2013 January. Magma bubbles so hot they glowed shot away as liquid rock burst through the Earth's surface from below. The featured image is particularly notable, however, for the lightning bolts caught near the volcano's summit. Why lightning occurs even in common thunderstorms remains a topic of research, and the cause of volcanic lightning is even less clear. Surely, lightning bolts help quench areas of opposite but separated electric charges. Volcanic lightning episodes may be facilitated by charge-inducing collisions in volcanic dust. Lightning is usually occurring somewhere on Earth, typically over 40 times each second.

Image Credit & Copyright: Martin Rietze (Alien Landscapes on Planet Earth)

Evo Iknar ti je poslao poslanicu: 



reci Kic-u da s enapusi KIKIJA,koga bolis tot j malecki rketen trazi od mene on je na razini rketenoidnog idiota


 prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602  prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602
Pod hitno da sabor izglasuje T-4...
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Guest 19/5/2018, 23:52

kic wrote:
jel ima gdje kupit teških-željeznih pegli, ne sad prastarih na avu nego? s pletenim kablom itd-
ne znam, ja imam istu peglu vec vise od 100 godina, ne razumijem se u ovo novo. Ovo novo sve nesto smart i ultra lagano, tako da tesko da ces naci tesku zeljeznu peglu osim ovako u muzeju... prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Guest 19/5/2018, 23:58

Totenkopf wrote:
Pod hitno da sabor izglasuje T-4...
mozes ti izglasat sto hoces, ali malo nastane problem prilikom implemntacije ako imas posla sa besmrtnikom koji, ako i uspijes primijeniti to a da te ne zgromi, razvali te nakon fizicke smrti jer tada dobije punu kontrolu nad onim sto jest. Zeznuto malo, Iknar ima velike zube i jos veci zeludac, nije se u to pametno dirati ali ko voli nek izvoli, nekad se treba zrtvovati za znanost i dokumentiranje stanja, pa ako volontiras, nemoj zaboraviti ponjeti & upaliti kameru prije cinjenja, ja ti lajkma yubito video... prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by kic 19/5/2018, 23:58

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
jel ima gdje kupit teških-željeznih pegli, ne sad prastarih na avu nego? s pletenim kablom itd-
ne znam, ja imam istu peglu vec vise od 100 godina, ne razumijem se u ovo novo. Ovo novo sve nesto smart i ultra lagano, tako da tesko da ces naci tesku zeljeznu peglu osim ovako u muzeju... prikupljaju se potpisi - Page 6 1f602

:(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by immortal 20/5/2018, 08:44

jastreb wrote:Gluposti kojima se ovome (ionako zaglupljenom) narodu, skreće pažnja sa pravih problema.
ako je tebi glupost rezanje uhljeba i moci manjinaca mnogima nije
isto tako je i s  IK
nije Hrvatska. ni europska nego Istambulska konvencija koja ima nalog stititi migrante, azilante pedofile, gejeve...... a zatim bi nam doveli kojekakvu gamad nama samima na stetu
zastita zena nije ako im se oduzima naslov majki promjenom naziva roditelj 1 i roditelj 2 
to je najvece ponizenje za zene od kada je svijet postao
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Trinity 20/5/2018, 11:53

MaximusDecimusMiridije wrote:
Leviathan2 wrote:srecom da slovim kao nepismen pa me nitko ne pita da potpisujem :)

Mene je pitalo, rekoh necu. Pa mi rece da sam duboko razocarao  :D
Kod mene stand s jagodama i taj za potpise  jedan do drugoga. Ja se odlucila za jagode.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by vuksadinare 20/5/2018, 11:59

Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Leviathan2 wrote:srecom da slovim kao nepismen pa me nitko ne pita da potpisujem :)

Mene je pitalo, rekoh necu. Pa mi rece da sam duboko razocarao  :D
Kod mene stand s jagodama i taj za potpise  jedan do drugoga. Ja se odlucila za jagode.
Znaci tebi je milije gledati u saboru jandrokovica,beru i ine umjesto one koje zeli odabrati direktno obicni gradjanin a ne da mu stranke namecu kandidate koje ni u snu ne bi zaokruzio..onda nemoj se buniti i ne pricaj nista ovaj je ovakav onaj onakav..uhljeb i slicno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Trinity 20/5/2018, 13:05

Kakogod izabrani, uhljebi su.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Regoč 20/5/2018, 13:34

kic wrote:
zar se ne kaze 'mother of lies' :P
Otac laži je Lucifer, kao simbol svega Zla i obmane. Majka laži je glavna laž, laž iz koje proistječu sve druge laži unutar njekoga cilja.

_________________
prikupljaju se potpisi - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by vuksadinare 20/5/2018, 13:36

Triny wrote:Kakogod izabrani, uhljebi su.
a sto bi trebali orati..o jesi bisercina... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by vuksadinare 20/5/2018, 13:36

Triny wrote:Kakogod izabrani, uhljebi su.
a sto bi trebali orati..o jesi bisercina... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Regoč 20/5/2018, 13:42

vuksadinare wrote:
Triny wrote:Kakogod izabrani, uhljebi su.
a sto bi trebali orati..o jesi bisercina... lol!
Trinyne fantazije, kao da ona kopa.

_________________
prikupljaju se potpisi - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

prikupljaju se potpisi - Page 6 Empty Re: prikupljaju se potpisi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum