ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srecko ne kuzi koncept katolicke uljudbe

Go down

srecko ne kuzi koncept katolicke uljudbe Empty srecko ne kuzi koncept katolicke uljudbe

Post by debotoijusto 2/5/2018, 20:01

SREĆKO (38) proglašen je krivim i dosuđeno mu je 2100 kuna kazne jer je u siječnju ove godine oko 2.40 sati preglasnom glazbom i dovođenjem tri djevojke u kuću u ukolici Bjelovara povrijedio dostojanstvo vlastite majke (58), piše Podravski. No, ne mora platiti ni kune jer mu se u kaznu uračunava sedam dana pritvora.

Policiju je u sitne noćne sate pozvala upravo majka koja nije mogla spavati zbog veselog društva. Nakon što je ušla u dnevni boravak na katu, u kojem je sin s tri djevojke gledao glazbene spotove na MTV-u, Srećko joj je prišao, primio za ruku i uputio natrag uz riječi: “Ajde, odi lijepo u svoju sobu”. Tako stoji u policijskom izvještaju, a majka na suđenju nije željela svjedočiti protiv sina, niti je tražila zabranu približavanja i izgon iz obiteljske kuće.

"Želim samo da se liječi od alkohola", navela je majka policiji.



Što se točno dogodilo vesele noći u obiteljskoj kući u okolici Bjelovara, ispričao je osuđeni Srećko kojem je policija tada izmjerila 0,98 promila alkohola.

"Došao sam kući iz kafića oko 1 sat iza ponoći i sa mnom su stigle tri djevojke. Nisu imale kako doma, a ja ih nisam mogao voziti jer sam malo popio. Popio sam dva piva u kafiću jer smo imali turnir u beli, a doma sma popio dva pelinkovca. Cure su pile sokove i jele kekse. Slušali smo glazbu na televiziji, ali nismo bili preglasni. Točno je da sam u kafiću pušio marihuanu, ali, ljudi moji, pa to nije droga. Povukao sam nekoliko dimova, a ne znam jesu li i cure pušile. Mi smo bili na katu, a u kući su još bili mama, tata i mlađi brat. Majka je iza 2 došla k nama, ali nisam se svađao, niti vikao. Rekao sam joj samo da ode spavat u svoju sobu i nakon toga mi nije ništa rekla", ispričao je Srećko svoju verziju priče. 

No, svejedno je uhićen i pospremljen na tjedan dana u bolnicu na psihijatriju. I to zbog toga jer se prije desetak godina liječio od alkoholizma i pušenja trave. No, otad, kaže, vrlo rijetko pije jer radi u Njemačkoj. A trava, ponavlja, nije droga.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/38godisnji-srecko-pijan-doveo-kuci-tri-cure-i-pustao-im-glazbu-mama-mu-zvala-policiju/1042408.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum