ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:20

http://www.blic.rs/vesti/politika/policija-ponovno-zabranila-skup-u-hrtkovcima/73wk1c7
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:22

koja žabokrecina..i manipulacija...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:23

policija ne postiva sudske odluke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by kaya 2/5/2018, 14:26

vuksadinare wrote:policija ne postiva sudske odluke..
zeznuo te mup srbije a?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:26

Šešelj:'Mogu zabraniti miting ali ne mogu zabraniti slobodu okupljanja'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:27

kaja wrote:
vuksadinare wrote:policija ne postiva sudske odluke..
zeznuo te mup srbije a?
Mene?..pa nisam ja drzavljanin srbije :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by kaya 2/5/2018, 14:28

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:policija ne postiva sudske odluke..
zeznuo te mup srbije a?
Mene?..pa nisam ja drzavljanin srbije :)
nisi al znam da si čekao ovo ko ozebli sunca  a ništa, ne da mup..jbg..
više sreće tebi šešelju drugi put
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:30

šešelj zna da drzi vucka i kompaniju za jaja..pa ce svejedno on i njegovi otici u hrtkovce bilo da se 'okupe' fol na đurđevdanski uranak bilo mitingom..ili 'šetnjom'..policija srbije nece uporabiti silu odnosno to Suljo nece dozvoliti iz poznatih razloga a sve to šeki dobro zna..pa sad ko fol natezanje sud-policija..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:31

kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:policija ne postiva sudske odluke..
zeznuo te mup srbije a?
Mene?..pa nisam ja drzavljanin srbije :)
nisi al znam da si čekao ovo ko ozebli sunca  a ništa, ne da mup..jbg..
više sreće tebi šešelju drugi put
hoces se kladiti seselj u hrtkovcima i nikakva reakcija mup-a srbije?...koliko su puta u posljednej vrijeme nesto branili šešelju i njegovim i opet je ostvario naum a njemu nista..pa tako ce biti i ovaj put :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:35

inace ne kuzim seselja..sto ce sad u hrtkovcima?..tamo se hrvati mogu nabrojiti na prste jedne ruke...mislim da ih ima sada niti 10% od predratnog broja kad su bili vecina...moze jedino da paradira tamosnjim srbima ali to nije to..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce Empty Re: Pravosudni cirkus u Srbiji:'Šešelj može pa ne može u Hrtkovce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum