ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by RayMabus 2/5/2018, 11:24

Dodika nepercepiram kao vojni problem , žgadiju iz Beograda koja intenzivno radi na stvaranju mržnje od Gradiška do Novog Grada i laganim pričama o revanšu sa onima s druge strane Une i Save da

Dodik mi nije vojni problem

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by flumen 2/5/2018, 11:31

pizzon wrote:
tre wrote:
pizzon wrote:moratre da racunate na ful sukob iz sve snage
nemoj da mastate da cete imati posla samo sa r.srpskom
koji deo vam nije jasan ?
ako su svi junacíne kao ti ili ja...ne bu nis od toga

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by RayMabus 2/5/2018, 11:37

Dodik im je još jedan od normalnijih političara tamo  , on nije za rat za razliku od žgadije iz Beograda koja samo oće sukobe
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Hektorović 2/5/2018, 11:39

tre wrote:amerikanci im guzicu spašavali u više navrata ali ne vrijedi, ne znaju ameri sa kim imaju posla :(
Pa ja uvijek govorim srbima kako su im ameri maksimalno ugađali do 1999
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Guest 2/5/2018, 12:25

tre wrote:amerikanci im guzicu spašavali u više navrata ali ne vrijedi, ne znaju ameri sa kim imaju posla :(

Prema apetitima velikosrba, njima su Ameri neprijatelji.  Faktički,  neprijatelji i saveznici su kao megasila svima u svijetu, ali četnici koriste samo blagodati neprijateljstva s njima.  :)

USA voli arbitrirati, a četnici kukati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Serbinho-3 2/5/2018, 12:51

vuksadinare wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
no nit5ko nije bolje poznavao srbe kao mi i ostali nesrpski narodi tada jos u propadajucoj jugi...

Da su mene pitali, ja bih im lijepo, uvjerljivo i argumentirano objasnio da Srbi protiv nas nemaju ama baš nikakve šanse na bojnom polju.
Trebalo je samo čitati vojnu povijest naroda na ovim prostorima i lako bi se dalo zaključiti da Srbija nikada nije dobila niti jedan rat kada je ratovala sama i bez saveznika kojima je samo vodu nosila i koji su ponijeli glavni teret tih pobjeda.
Također, svakome sa imalo pametni je bilo jasno koji su problemi JNA. 
Logistika, motivacija, organizacija i zastarjela vojna doktrina.
Kada sad sagledamo stvari unatrag, Srbi zapravo nisu imali apsolutno nikakve šanse protiv nas, bez obzira što su imali nevjerojatne količine oružja i tehnike, a to su još dopunili sa 40 000 tona minsko eksplozivnih sredstava, municije, granata i artiljerijskog oružja iz skladišta netom poraženog vođe libanonskih falangista Michela Aouna kada je 7 fregata sa tim teretom uplovilo u luku Bar mislim u srpnju 1991. bez obzira na embargo na uvoz oružja i na taj detalj nitko u UN-u nije obratio niti najmanju pažnju.
E sad, BiH je ipak bila druga priča kao što je i sad, a Kosovo treća. Kosovari bez podrške zapada i posebno Amerike zapravo nemaju šanse protiv Srba, bez obzira na enormnu razliku u natalitetu.
pa cuj ko bi nam vjerovao kad 45 godina propagande o 'nepobedivosti' srba i jna..je ucinilo svoje..i naravno tada potpuna kontrola medija od jedne partije..plus sto je najveci dio veleposlanika tadasnej yu bili su srbi i crnogorci..a ono malo hravta i ostalih su morali sutjeti i pricati drugu pricu da sacuvaju stecene pozicije pa mozd ai zivot
Gde ste ih pobedili, u Vukovaru?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by flumen 2/5/2018, 14:16

Hektorović wrote:
tre wrote:amerikanci im guzicu spašavali u više navrata ali ne vrijedi, ne znaju ameri sa kim imaju posla :(
Pa ja uvijek govorim srbima kako su im ameri maksimalno ugađali do 1999

narocito pocetkom 90-ih u vrijeme Georga Busha starijeg

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by vuksadinare 2/5/2018, 14:17

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
no nit5ko nije bolje poznavao srbe kao mi i ostali nesrpski narodi tada jos u propadajucoj jugi...

Da su mene pitali, ja bih im lijepo, uvjerljivo i argumentirano objasnio da Srbi protiv nas nemaju ama baš nikakve šanse na bojnom polju.
Trebalo je samo čitati vojnu povijest naroda na ovim prostorima i lako bi se dalo zaključiti da Srbija nikada nije dobila niti jedan rat kada je ratovala sama i bez saveznika kojima je samo vodu nosila i koji su ponijeli glavni teret tih pobjeda.
Također, svakome sa imalo pametni je bilo jasno koji su problemi JNA. 
Logistika, motivacija, organizacija i zastarjela vojna doktrina.
Kada sad sagledamo stvari unatrag, Srbi zapravo nisu imali apsolutno nikakve šanse protiv nas, bez obzira što su imali nevjerojatne količine oružja i tehnike, a to su još dopunili sa 40 000 tona minsko eksplozivnih sredstava, municije, granata i artiljerijskog oružja iz skladišta netom poraženog vođe libanonskih falangista Michela Aouna kada je 7 fregata sa tim teretom uplovilo u luku Bar mislim u srpnju 1991. bez obzira na embargo na uvoz oružja i na taj detalj nitko u UN-u nije obratio niti najmanju pažnju.
E sad, BiH je ipak bila druga priča kao što je i sad, a Kosovo treća. Kosovari bez podrške zapada i posebno Amerike zapravo nemaju šanse protiv Srba, bez obzira na enormnu razliku u natalitetu.
pa cuj ko bi nam vjerovao kad 45 godina propagande o 'nepobedivosti' srba i jna..je ucinilo svoje..i naravno tada potpuna kontrola medija od jedne partije..plus sto je najveci dio veleposlanika tadasnej yu bili su srbi i crnogorci..a ono malo hravta i ostalih su morali sutjeti i pricati drugu pricu da sacuvaju stecene pozicije pa mozd ai zivot
Gde ste ih pobedili, u Vukovaru?
da pocnem...mislim ako zelis...inace ne da mi se ponavljat sto puta jedno te isto :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by flumen 2/5/2018, 14:23

Vukovar...da je bilo 10 puta vise hrvatskih branitelja, Hrvatska bi se branila u Zemunu.



[th]Strength[/th][th]Casualties and losses[/th]
~36,000~1,800
1,103 killed, 2,500 wounded
110 tanks and armoured vehicles and 3 aircraft destroyed
Official Croatian figures:
1,649 casualties
(879 dead, 770 wounded)
1 Antonov An-2 shot down
1,131 civilians killed

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by ljubo1212 2/5/2018, 16:41

srbi se popišmane s početkom svibnja, i drži ih to do obljetnice oluje
ništa što neće proći s velikom gospom...
pa ćemo s đurđevdanom jovo nanovo...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by immortal 2/5/2018, 22:11

tre wrote:da smo čekali da nam svaki kurac da dopuštenje nikada državu ne bi ni imali

    :tu  :20
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Šandor Winnetou 3/5/2018, 04:04

pizzon wrote:
tre wrote:
pizzon wrote:
tre wrote:amerikanci im guzicu spašavali u više navrata ali ne vrijedi, ne znaju ameri sa kim imaju posla :(

ih, super bi bilo da nas ostave same da se dogovorimo, ratom,  oko svega
da vidimo ko bi se setio amera, nemaca, nato pakta i sl. sila koje pomazu srbma
nema vise sukoba sa lokalnim srbima, to zaboravite, zauvek
pižo jel ti nije više neugodno da toliko lupetaš i još više se sramotiš. Činjenica je da su vam ameri držali ljestve sve do oluje a bome i nakon nje kad su nas zaustavili na ulszu u Banjaluku samo eto srpsko ludilo nema granice a ti si ogledni primjer baš takve jedne budale
P.S. oprosti što sam brutalno iskren

sta kenjate koji moj q
zapad je srbiju blokirao jos 91 tokom jeseni
srbija nije smela da se aktivno mesa u sukobe
ujedno nisu ohrabrivali hrvatsku da napadne lokalne srbe
normalno da smo slali pomoc srbima. a vi, sta ste vi,samo gledali,
pa i vis te dobijali pomoc, i te kako.
ubuduce nema lokalnih srba
niti bilo koji pred. srbije sme da ostane " neutralan " kao vas omiljeni  " slobo "
 na bilo kakav vid agresije prema r.srpkoj, bilo politicki bilo vojno.
moratre da racunate na ful sukob iz sve snage
nemoj da mastate da cete imati posla samo sa r.srpskom
koji deo vam nije jasan ?
opet lupetaš, dakle embargo je svima ukrkan ali ste vi imalu svu armiju iza sebe a mi kurac od ovce naspram vas i tek je počela galama na vas krajem jedanestog mjeseca kada su se otkrile razmjere vašeg ludila u vukovaru i drugim djelovima RH no koliko je to bilo ozbiljno pokazuje i BIH koju ste okupirali 72%. Dakle pižo nemoj se sramotiti više i ne plaši ježa golom guzicom
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Šandor Winnetou 3/5/2018, 04:11

Hektorović wrote:
tre wrote:amerikanci im guzicu spašavali u više navrata ali ne vrijedi, ne znaju ameri sa kim imaju posla :(
Pa ja uvijek govorim srbima kako su im ameri maksimalno ugađali do 1999
a onda im je bila puna kapa srbije pa je dobila po pički no srbi nikada pameti doći
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Guest 3/5/2018, 09:15

tre wrote:
Hektorović wrote:
tre wrote:amerikanci im guzicu spašavali u više navrata ali ne vrijedi, ne znaju ameri sa kim imaju posla :(
Pa ja uvijek govorim srbima kako su im ameri maksimalno ugađali do 1999
a onda im je bila puna kapa srbije pa je dobila po pički no srbi nikada pameti doći

Mutavi Billary Clinton vjerojatno ni tad ne bi skupio dovoljno odlučnosti da ga Tony Blair nije pogurao prema akciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Šandor Winnetou 3/5/2018, 10:28

slidingdoorsoperator wrote:
tre wrote:
Hektorović wrote:
tre wrote:amerikanci im guzicu spašavali u više navrata ali ne vrijedi, ne znaju ameri sa kim imaju posla :(
Pa ja uvijek govorim srbima kako su im ameri maksimalno ugađali do 1999
a onda im je bila puna kapa srbije pa je dobila po pički no srbi nikada pameti doći

Mutavi Billary Clinton vjerojatno ni tad ne bi skupio dovoljno odlučnosti da ga Tony Blair nije pogurao prema akciji.
vrlo vjerojatno, i inače su sve zapadne sile prejebeno suzdržane kad je srbija u pitanju umjesto da je razjebu na razini atoma koliko sranja pravi i ne prestaje
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA - Page 3 Empty Re: OTKRIVENI TAJNI DOKUMENTI CIA: Amerika je bila protiv hrvatske operacije Bljesak! EVO ŠTA JE BIO PLAN VAŠINGTONA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum