ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by vuksadinare Tue 1 May - 20:55

MaximusDecimusMiridije wrote:
lobo1 wrote:
vuksadinare wrote:Bice frke nemile... :)
nebu  frke , ako  se prije toga rješimo  hr jugočetnika, Mesića , Josipovića ,Pusića , Pupovke, Stanimirovića,Jakovina , Markovina ,Bauka  , Stazića,"PERNERA"MACANA, Plenkija, i da  ne nabrajem više, ostalu  jugočetničku  Bandu.
Daj  Bože  da  još  jedanput  doživim  1992...

Oni koji glasaju za gore nabrojane, nisu problem  :D
ne uopce... :)

vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 20:57

x


Last edited by Pinochet on Tue 1 May - 20:58; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 20:58

Ja ću prodavati metke i jednima i drugima  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Trinity Tue 1 May - 21:00

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ću prodavati metke i jednima i drugima  :D
Ma šta god treba. :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 21:01

Pinochet wrote:s obzirom da HDZ radi na sustavnom uništavanju i isptražinjivanju slavonije, te naseljavanju iste arapima te uskoro srbima, sasvim je realno očekivati da bi slavonija mogla pasti pod srpski utjecaj u roku 10-20godina

Problem Rh je što je cijela periferija, a s periferije ljude odlaze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 21:05

Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ću prodavati metke i jednima i drugima  :D
Ma šta god treba. :D

Municiju,oružje,cugu,sve živo  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by RayMabus Tue 1 May - 21:50

Dobit će pet godina fore da vidim oće li se opametit 

Nije to samo zapadna Slavonija nego cela Slavonija pošto ako je zapad onda je sve 

Pa Milan Tepić 

Svašta nešto tako da to neću ja vječno trpit
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 22:16

Ok pazi šta si reko sad. 5 godina fore. Nema Nostradamusa i tih sranja onda 5 godina. Sve jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by RayMabus Tue 1 May - 22:20

MaximusDecimusMiridije wrote:Ok pazi šta si reko sad. 5 godina fore. Nema Nostradamusa i tih sranja onda 5 godina. Sve jasno.
Pet godina fore da vidim oće li se opametit , nisam rekao da ću ih napasti onda 

Imam drugi plan , mač ima dvije oštrica , onda ja postajem ustaša pa galamim ko sad oni pa nek vide kako je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 22:21

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ok pazi šta si reko sad. 5 godina fore. Nema Nostradamusa i tih sranja onda 5 godina. Sve jasno.
Pet godina fore da vidim oće li se opametit , nisam rekao da ću ih napasti onda 

Imam drugi plan , mač ima dvije oštrica , onda ja postajem ustaša pa galamim ko sad oni pa nek vide kako je to

A nisi ti za to jebiga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Hektorović Tue 1 May - 22:21

RayMabus wrote:Mladen Ivanić srpski član predsjedništva BiH :

ZAPADNA SLAVONIJA JE UVIJEK BILA SRPSKA ZEMLJA 


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/544225/nove-provokacije-iz-republike-srpske-dodik-operaciju-39bljesak39-nazvao-etnickim-ciscenjem-srba

Predizborna, kontra do sad mlakog Ivanića ide Dodo...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 22:23

Ae nebi on da nije pred izbore  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Hektorović Tue 1 May - 22:26

MaximusDecimusMiridije wrote:Ae nebi on da nije pred izbore  :D

Pa Ivanića guraju stranci, briti i ameri, stari kadar još iz komunizma kad je bio član zadnjeg commie predsjedništva BiH kao mlada skojevska nada, vješto za rata izigravao nezavisnog intelektualca, pa onda osnovao stranku.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by RayMabus Tue 1 May - 22:26

MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ok pazi šta si reko sad. 5 godina fore. Nema Nostradamusa i tih sranja onda 5 godina. Sve jasno.
Pet godina fore da vidim oće li se opametit , nisam rekao da ću ih napasti onda 

Imam drugi plan , mač ima dvije oštrica , onda ja postajem ustaša pa galamim ko sad oni pa nek vide kako je to

A nisi ti za to jebiga.
Jesam 

Sklopit ću vojni savez sa Muslimanima 

Paradirat ćemo po Savi i ostatkuostatku RS

Znaš šta više islamističkih napada po Evropi to Bošnjaci nervozniji a kad im ja držim svijeću to im je dovoljno 

Pa onda ti Srbi su za Ruse pa nemaju podršku zapada 

Pa ih fino natamburam jednom popriličnom jednostavnom vojnom akcijom gdje niti u Banja Luku neuđem nego zaobiđem i presjećem

I onda se EU sjeti da nemože Bih dati samo muslimanima pa eto kao federalni ustroj 

Samo bez RS
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by kaya Tue 1 May - 22:28

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ću prodavati metke i jednima i drugima  :D
Želiš postati general ili premijer?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Guest Tue 1 May - 22:31

kaja wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ću prodavati metke i jednima i drugima  :D
Želiš postati general ili premijer?

Ne, ja se bavim časnim zanatom. Dakle...švercer  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by RayMabus Tue 1 May - 22:38

Imaju pet godina fore da se opamete

Suprotno njihovom mišljenju da će im islamistički napadi u zapadnoj Europi pomoći istina je drukčija 

Islamistički napadi pomažu meni jer se mogu upustiti u to da Bošnje s mojom logistikom pomlate četalje

Baš zato šta je Evropa antiislamska neće na kraju dat Bih Muslimanima nego federalno pola mi pola balije

Bez rusosrba
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Serbinho-3 Wed 2 May - 2:21

Spreman da pomognem, primam HR izbeglice zenskog pola i finog spolja spoljasnjeg izgleda.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Ringo10 Wed 2 May - 7:21

Zziiiijjjeeeeevvvv ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by vuksadinare Wed 2 May - 7:27

po mojim operativnim saznanjima koej koristim samo za sebe i u svoje svrhe a podjelim samo sa onim koji to zele...da nikako se ne mogu uvjeriti da vjerujem komsijama..koliko god sam pokusavao nije islo.. :).....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Kermit Wed 2 May - 8:04

Pinochet wrote:s obzirom da HDZ radi na sustavnom uništavanju i isptražinjivanju slavonije, te naseljavanju iste arapima te uskoro srbima, sasvim je realno očekivati da bi slavonija mogla pasti pod srpski utjecaj u roku 10-20godina
Ne znam baš jer je srbija slaba, ali da se sve prazni rapidno a isto tako da teritorij bez stanovništa teško skoro nemoguće zadržati na duže vrijeme...vidi prodaju i cijenu kuća u baranji i slavoniji za 10 000 eura možeš kupiti trokatnicu i nitko neće
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja  - Page 2 Empty Re: Zapadna Slavonija je uvijek bila srpska zemlja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum