ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2018, 09:37

slidingdoorsoperator wrote:
mativka wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Ništa tu od onoga što sam ja napisao na temu o kojoj govorimo nije oprečno, ali jasno je da ti to pokušavaš prikazati na taj način zato jer ti jednostavno tako paše. :)

sofizam je filozofija, koja nije filozofija ni oprečna stvor?

Mudrijašenje koje se pretvara da je filozofija kako bi uspješnije podebljalo svoj bankovni račun. :p
Ili u najpovoljnijem slučaju neuspješna filozofija u pokušaju. :)
Iliti uspješan mudrijaš i neuspješan filozof. Kako filozof na temelju činjenica i vlastite logike nije uspio polučiti rezultate za razliku od mudrijaša koji ne barata s činjenicama i logikom?

Činjenice ilitiga istina mnogima ne odgovaraju, puno ljudi se radije voli okružiti nekom za sebe i svoje stavove i svjetonazor uljepšanom slikom stvarnosti pa se takvi radovi jednostavno bolje prodaju u općoj atmosferi kiča odnosno pop trash masovne kulture. A vjerojatno i nedostatak velikih ambicija u tom smislu zgrtanja materijalnog.

zoč govoriš ovakove stvori?
mativka je ionako previše inficirona socijalizmon i osjetljiva da bi joj ti zgadi najnormalniju ljudsku aktivnost ko ča je zarađivanje. zgrtanje materijalnog? ča si ti marks, jebote?

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2018, 09:38

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:

znoči, namjera. dobro.
pa kako mi moremo prečitati nečigovu namjeru?

Posredno. Na neki način. Najčešće tako da ju logički izvedeš iz rezultata.


Mudrijašenje koje se pretvara da je filozofija kako bi uspješnije podebljalo svoj bankovni račun. :p
Ili u najpovoljnijem slučaju neuspješna filozofija u pokušaju. :)


pa platon se celi život pretvoro da je filozof, njegova namjera je bila upravljati državom.  

On je i bio filozof, i to mu je bila glavna ilitiga primarna namjera bez obzira na one sekundarne i manje važne životne ambicije općenito.

ni bi filozof jer je krivo koristi činjenice i logiku, a namjera mu je bila podebljavanje bankovnog računa preko upravljanja državon. klasični sofist.

To je tako po tvojoj intepretaciji. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2018, 09:38

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
kic wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
imate li vi protupozarni aparat u autu/stanu?

Obavezno. Zašto pitaš?

moram si nabaviti, gledam na youtube kako s malim gase prilicno dobro..

ma kakvi, ako mi se auto užge, samo ću ga rinuti u griblju:)

Možeš slobodno, ali za neke kategorije motornih vozila su obavezni.

jutro mi je tako lipo počelo, nemoj mi ga kvoriti spominjanjem primjera fašizama u našin društvu..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2018, 09:40

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
kic wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Obavezno. Zašto pitaš?

moram si nabaviti, gledam na youtube kako s malim gase prilicno dobro..

ma kakvi, ako mi se auto užge, samo ću ga rinuti u griblju:)

Možeš slobodno, ali za neke kategorije motornih vozila su obavezni.

jutro mi je tako lipo počelo, nemoj mi ga kvoriti spominjanjem primjera fašizama u našin društvu..

Pardon. :) Nisam imao takvu namjeru. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2018, 09:41

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Posredno. Na neki način. Najčešće tako da ju logički izvedeš iz rezultata.


Mudrijašenje koje se pretvara da je filozofija kako bi uspješnije podebljalo svoj bankovni račun. :p
Ili u najpovoljnijem slučaju neuspješna filozofija u pokušaju. :)


pa platon se celi život pretvoro da je filozof, njegova namjera je bila upravljati državom.  

On je i bio filozof, i to mu je bila glavna ilitiga primarna namjera bez obzira na one sekundarne i manje važne životne ambicije općenito.

ni bi filozof jer je krivo koristi činjenice i logiku, a namjera mu je bila podebljavanje bankovnog računa preko upravljanja državon. klasični sofist.

To je tako po tvojoj intepretaciji. :)

da je samo platon, ajde,
ali i sokrata su optuživali da je sofist.
čini mi se da je riječ sofist služila grcima ko ča i nami danas služi rič homofob.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2018, 09:46

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
kic wrote:

moram si nabaviti, gledam na youtube kako s malim gase prilicno dobro..

ma kakvi, ako mi se auto užge, samo ću ga rinuti u griblju:)

Možeš slobodno, ali za neke kategorije motornih vozila su obavezni.

jutro mi je tako lipo počelo, nemoj mi ga kvoriti spominjanjem primjera fašizama u našin društvu..

Pardon. :) Nisam imao takvu namjeru. :p

zajebavan se,
drogo mi je da si to spomenu, jer sun sa jo pozvan napisati par riči o tomu, i niko me ne more optužiti da namećem kapitalizam i civilizaciju- jer nis prvi poče:)

na autobusim ase nekad moru viditi naljepnice ča sve ot autobus imo. pa tako je nekad narctan zahod, wi fi, abs, klima...tako tržište nefaštički rješava problijeme;
sve ča tribo učiniti je zalipiti na staklo i vatrogasni aparat-i putnici će somi zaključiti koja kompanija brine o sigurnosti, a koja ne. tako će nesigurni propasti, ako je ljudima sigurnost bitna. ako nije, e pa unda smo spasili ekonomiju od nebitnog trošenja resursov.

kapitalizam: 1
fašizam: 0

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2018, 09:46

aben wrote:
ali i sokrata su optuživali da je sofist.

Jesu. Netalentirani wannabe mudri ljudi ilitiga mediokriteti koji zbog njega nisu mogli ostvariti veći ugled u Ateni, jer su pored njega ispadali smiješnima. U stvari, takvi su ga zapravo i koštali ipak ponešto prerane smrti, nebitno što je on sam u procesu na kojem je osuđen na ispijanje kukute rekao da je već jako star i da mu prirodna smrt nije daleko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/5/2018, 12:42


Don't Hold your Breath.
If you want to take a long swim underwater, the trick is to breathe in and out a few times and take a big gulp of air before you submerge. Right? Dead wrong. Hyperventilating not only doesn't increase the oxygen in your blood, it also decreases the amount of CO2, the compound that informs the brain of the need to breathe. Without that natural signal, you may hold your breath until you pass out and drown. This is known as shallow-water blackout.

STAT: Drowning is the fifth largest cause of accidental death in the U.S., claiming about 10 lives a day. No one knows how many of these are due to shallow-water blackout, but its prevalence has led to the formation of advocacy groups, such as Shallow Water Blackout Prevention.

DON'T: Hyperventilate before swimming underwater, and don't push yourself to stay submerged as long as possible
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2018, 13:14

Drugacije receno, ronjenje na dah prvo se vjezba na suhom. Ima smisla. Zato nekim ljudima forum predstavlja poligon za njihove verbalne akrobacije. Mislim, nije da imaju izbora. Uzivo naprosto dave, tj., izazivaju hiperventilaciju kod ljudi. I tako, forumi se pune visedesetljetnim mlatimudanima. Kjut.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2018, 13:19

kic wrote:
Don't Hold your Breath.
If you want to take a long swim underwater, the trick is to breathe in and out a few times and take a big gulp of air before you submerge. Right? Dead wrong. Hyperventilating not only doesn't increase the oxygen in your blood, it also decreases the amount of CO2, the compound that informs the brain of the need to breathe. Without that natural signal, you may hold your breath until you pass out and drown. This is known as shallow-water blackout.

STAT: Drowning is the fifth largest cause of accidental death in the U.S., claiming about 10 lives a day. No one knows how many of these are due to shallow-water blackout, but its prevalence has led to the formation of advocacy groups, such as Shallow Water Blackout Prevention.

DON'T: Hyperventilate before swimming underwater, and don't push yourself to stay submerged as long as possible

ne gutaju oni zrok da bi ga više imali, nego tako vježbaju, širu pluća

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2018, 13:22

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
ali i sokrata su optuživali da je sofist.

Jesu. Netalentirani wannabe mudri ljudi ilitiga mediokriteti koji zbog njega nisu mogli ostvariti veći ugled u Ateni, jer su pored njega ispadali smiješnima. U stvari, takvi su ga zapravo i koštali ipak ponešto prerane smrti, nebitno što je on sam u procesu na kojem je osuđen na ispijanje kukute rekao da je već jako star i da mu prirodna smrt nije daleko.


ugled se sastoji od mišljenja drugih ljudi, i ko takov je irelevantan.

sokrat je o sroma ispi otrov, a unda ga je njegov učenik, sofist koji je hoti zasesti na čelo države, rebrendiro.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/5/2018, 13:23

violator wrote:Drugacije receno, ronjenje na dah prvo se vjezba na suhom. Ima smisla. Zato nekim ljudima forum predstavlja poligon za njihove verbalne akrobacije. Mislim, nije da imaju izbora. Uzivo naprosto dave, tj., izazivaju hiperventilaciju kod ljudi. I tako, forumi se pune visedesetljetnim mlatimudanima. Kjut.


haha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 6/5/2018, 13:34

pa zar nije tako? ......i onda pita,bijeg od sebe,stvarnosti....ti?.... ne duso draga, vec tvoj bijeg od....zivota valjda....ne znam, svi imaju nekakvog demoncica....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/5/2018, 14:23

night sky wrote:pa zar nije tako? ......i onda pita,bijeg od sebe,stvarnosti....ti?.... ne duso draga, vec tvoj bijeg od....zivota valjda....ne znam, svi imaju nekakvog demoncica....

nis sigur o čemo govorimo;
ki biži od stvarnosti?
kako biži?
zoč biži?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/5/2018, 18:22

kic wrote:
violator wrote:Drugacije receno, ronjenje na dah prvo se vjezba na suhom. Ima smisla. Zato nekim ljudima forum predstavlja poligon za njihove verbalne akrobacije. Mislim, nije da imaju izbora. Uzivo naprosto dave, tj., izazivaju hiperventilaciju kod ljudi. I tako, forumi se pune visedesetljetnim mlatimudanima. Kjut.


haha

na forumu nema nitko s manje od dva desetljeća
zaključak - svi na forumu su mlatimudani
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 7/5/2018, 07:56

A jel itko proplivao?:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 7/5/2018, 09:46


prošli tjedan!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 7/5/2018, 11:25

Tuzan mi je kicic
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 7/5/2018, 13:28

djevojčice su išle šumom i brale cvijeće i listopadno drveće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 7/5/2018, 14:25

malo odgovarajuće glazbe za popravljanje raspoloženja

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 7/5/2018, 14:40

uuuuppppsss.. ovo je ta:



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum